Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » 6 hónapos terhesen elhagyott a barátom a legjobb barátnőmért fórum

6 hónapos terhesen elhagyott a barátom a legjobb barátnőmért (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
1108. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 1106. - F1e23b97ee)
2012. ápr. 17. 09:40
Na ez az:) Nem éri meg belemenni a játszmájába.
1107. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 1101. - 328aadd89f)
2012. ápr. 17. 09:39

Hát nem tudom... én ENNYIRE képtelen vagyok felidegesíteni ezen magam. Amúgy kezdettől teljesen nyilvánvaló volt, hogy hazudik, mégis sokan hittek neki. Igazából "csak" kihasználta mások naívságát, és tovább etette a népet. Vagy ami még sokkal rosszabb: beteg, és ez onnantól kezdve nagyon durva, ha valóban van gyereke, mert ők lesznek a szenvedő alanyai az anyjuk hülyeségének.

Nekem van elég bajom az életben, amin idegeskedhetek, nem vagyok hajlandó egy vadidegen hazudozón hergelődni.

1106. f1e23b97ee (válaszként erre: 1105. - 328aadd89f)
2012. ápr. 17. 09:37

Egy biztos. A feszültséget szeretik maguk körül.


Amibe az is beletartozik, hogy a két tábor öli egymást. Miközben ő a gép mögött jókat mosolyog magában.

1105. 328aadd89f (válaszként erre: 1104. - F1e23b97ee)
2012. ápr. 17. 09:28
Én nem gondolom, hogy ez az elsődeleges szándékuk. Inkább figyelemfelkeltés és együttérzés "kicsalása" másokból.
1104. f1e23b97ee (válaszként erre: 1103. - 328aadd89f)
2012. ápr. 17. 09:25

De ezeknek az embereknek pont ez a céljuk, hogy egymásnak ugrasszanak addig talán normálisan beszélgető fórumozókat.


Majd miután ezt megtették veszik a kalapjukat aztán tovább állnak.


A két ellentábor pedig még napokig harcol egymás ellen. Sőt lehet a vita hevében olyan emberek is kígyót békát kiabálnak egymásra, akik addig más fórumokon nagyjából azonos véleményen voltak.


Fel tudnék sorolni pár esetet.


Most is van egy úgy gondolom ezen kívül.

1103. 328aadd89f (válaszként erre: 1102. - F1e23b97ee)
2012. ápr. 17. 09:19
Én még mindig úgy gondolom, hogy nem várhat itt senki senkitől semmit. Bárkinek joga van kamu sztorikkal szórakoztatni az embereket, csak amikor emiatt több fórumozó egymásnak esik (velem is előfordult már ilyen régen), akkor ne dőljön hátra és kontrázzon rá...
1102. f1e23b97ee (válaszként erre: 1095. - Ee1dc9ba06)
2012. ápr. 17. 09:14

Én teljesen egyet értek azzal, ha valaki felhúzza magát egy ilyen fórumon. Én is hasonló típusú ember vagyok.

Képes vagyok szinte bármeddig elmenni annak érdekében, hogy az ilyen személyekről bebizonyítsam, hogy csalók.


Azt gondolom nem nagy kívánság az, ha az ember egy másik embertől bizonyos mértékben őszinteséget vár el.


Ahogy az életben úgy a fórumokon is.


Én legalább is ilyen vagyok, azzal együtt, hogy nekem is vannak polgárpukkasztó megnyilvánulásaim.

1101. 328aadd89f (válaszként erre: 1100. - Ee1dc9ba06)
2012. ápr. 17. 09:05

Itt többször elhangzott az, hogy bárki bármit írhat.

Akkor ő miért nem írhatja akárkinek, hogy IP cím ellenőrzést kér? És errefel miért kell azonnal kiregelni? Csak nem azért, mert kiderülnek turpisságok? Inkább kiregelt? Hát Istenem, tegye, nem hiszem, hogy hatalmas veszteség érte a portál olvasóit.:)

Akinek arra van szüksége, hogy lányregényeket olvasson ezután is, az talál még úgyis pár hasonló fórumot itt...

Nekem az "büdös" most, hogy megint az a személy van megdorgálva, akinek mindössze annyi volt a bűne, hogy nem szereti, ha átcseszik a fejét. Arról megint nincs szó, hogy feszültséget gerjesztett a fórumindító...

1100. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 1099. - 328aadd89f)
2012. ápr. 17. 08:59
Persze, de nem rohanok a moderátorhoz az IP-címet ellenőriztetni, meg nem is fenyegetőzöm vele:)) Két teljesen különböző dologról beszélünk.
1099. 328aadd89f (válaszként erre: 1098. - Ee1dc9ba06)
2012. ápr. 17. 08:48

Szerintem nem reagálja túl.


Te azon voltál kiakadva, amikor az állítólagos kismama az állítólagos újszülöttel kávézóba vonult, ő meg azon, hogy kamusztorival szórakoztatta a fórumindító a jónépet.

Okés, nem kötelező olvasni, de ha már valaki veszi a fáradtságot és nyomon követi, ne adj Isten, még együttérzést is mutat a kitalált személy/sztori iránt, akkor ezzel nem kellene visszaélni.

Nem kellene meglovagolni, amikor a szimpatizánsok leharapják a kétkedők fejét. Nem kellene akkor is eljátszani a hattyú halálát, a mártírt. Természetesen ehhez kellene lenni az emberben egy kis korrektségnek, gerincnek.

Addig rendben van, amíg szórakoztatja az embereket, de amikor már feszültséget generál... Na, szerintem ezt szenyaság ölbe tett karral végig nézni.

Sőt, az is elég abszurd, hogy miközben itt egy egy gyermekes, összetört anyukának adja ki magát, másik regen arról panaszkodik, hogy a nagyobbacska fiát molesztálja a szomszéd fia. Vagyis nem abszurd, hanem beteges ilyen dolgokról fantáziálni!

Okés, hogy joga van bárhol és bármit írni, de ha kételkednek benne, még ne ő érezze vérig sértve magát és ne röhögve nézze végig, hogy több fórumozó egymás torkának ugrik.

Hála Istennek én kimaradtam ebből és még most is azt mondom, hogy ez a csaj (?) valamit baromi jól csinál, mert már itt sincs (legalábbis az általunk ismert két regjén, de még mindig él a fórum, még mindig vele foglalkozunk.:) Ehhez azért tehetség kell!:DD

1098. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 1096. - Mézgapaula)
2012. ápr. 17. 07:55

Oké, de mégis túlreagálod egy kicsit. Otthon a párodtól, a családodtól elvárhatsz őszinteséget, de itt...??? Nincs jogod számonkérni senkitől, még ha kreált sztori volt, akkor sem.

Ha jól tudom, a portál 18 éven felülieknek szól. Egy felnőtt embernek pedig azért kell, hogy annyi érzéke legyen, hogy eldöntse, mi a hazugság, és mi nem. Többen rájöttek, hogy nem mond igazat, erre a "hívek" majd' leharapták a kétkedők fejét:)

Én a magam részéről képtelen lennék ennyire felhúzni magam attól, hogy egy számomre idegen, ráadásul érdektelen személy hazudik. Ki nem sz.rja le...?

2012. ápr. 17. 04:34

Hálával tartozom, az itt "tálalt" tragikomikumért! Nem egy Karinthy, de valahol el kell kezdeni, bár így könnyű, ha a csattanókat a "gonoszok" írják. Elismerésem, jól szórakoztam!


(Kedves meseíró: amennyiben rájönnél, hogy a magánhangzók felett nem légysz@r az a paca/pacák, könnyebben olvasható lenne a cucc az ilyen csökött-agyúak számára, mint én)

1096. mézgapaula (válaszként erre: 1095. - Ee1dc9ba06)
2012. ápr. 16. 23:43

Nem szimplan elmeselt egy tortenetet, hanem egyutterzest, batorito szavakat, lelki segitseget vart es csikart ki. Ugy tunik, tenyleg en vagyok tul naiv, hogy bedolok mindenkinek. Azt hittem, itt a hoxan a forumokon valos dolgokrol zajlanak eszmecserek, nem mint pl. anno a Csaladi korben, kitalalt es eljatszott szituacios jatekokra kell reagalni.

Szerintem minimum egy "haho, emberek, vicceltem, Rozi vagyok, unatkozo htb a nyockerbol, ugye, milyen jol elszorakoztattalak benneteket?" illendo lett volna, nem pedig a jolelku segiteni szandekozoknak meg priviben is a szemebe hazudni.

1095. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 1094. - Mézgapaula)
2012. ápr. 16. 23:15

Azért ne haragudj, de az sem túl egészséges dolog, hogy vadidegen embereken így felhúzod magad. "Átvágott"?? Mivel? Mert elmesélt egy történetet, ami nem volt igaz? Nem a fizetésedet csalta ki tudtommal.

Nem muszáj mindent elhinni, amit mondanak:)

1094. mézgapaula (válaszként erre: 1092. - Ami.)
2012. ápr. 16. 21:46

Mármint na ja-nak írtam, a sztori végét csak most olvastam, miután withlove már kiregelt. Egy ideje már nem követtem figyelemmel.


Fura, hogy a legtöbb ember így áll hozzá: "nem baj, ha nem igaz, azért én sajnálom stb." Én inkább azokat sajnálom, akiket így átvágott, szerintem ő nem szorul sajnálatra, valszín igencsak jól érzi magát a bőrében.

1093. mézgapaula (válaszként erre: 1092. - Ami.)
2012. ápr. 16. 21:43
Azért, mert nem szeretem, amikor a képembe hazudnak.
1092. Ami. (válaszként erre: 1089. - Mézgapaula)
2012. ápr. 16. 21:35

Megkérdezhetem,hogy ezt miért tetted?

Nem mellette állok,én is megkérdőjeleztem a sztorit,kaptam is érte,csupán érdekelt,h miért írtad meg neki,aminek hatására ő újra eltűnt.

1091. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 1089. - Mézgapaula)
2012. ápr. 16. 15:29

Azért azt gondolom, hogy ennyire nem kell komolyan venni, hogy valaki valós történetet, vagy kitalált mesét ír-e le. Ez legyen az ő magánügye.

Nagyobb a baj, ha valóban egy betegség áll a háttérben, amit talán felismer, és elmegy az orvoshoz, hogy tudjanak neki segíteni.

1090. Sötét_hercegnő (válaszként erre: 1088. - Mézgapaula)
2012. ápr. 16. 12:23

Na-na, azért hadd védjem meg az író kollégákat:). Withlove-hoz méltatlan ez a cím. Ő egy saját maga által kreált világban él, amibe belevont másokat is, és nem tetszett neki, amikor valaki a valóság talaján mérlegelte az itt leírtakat.

A kezdettől fogva olvasom ezt a fórumot, de sosem szóltam hozzá. Sok mindent leírtak helyettem mások. Eleinte sajnáltam őt, mert tudom, miket tud produkálni az élet, találkoztam már hasonló emberi sorsokkal, de aztán egy idő után nekem is kezdett furcsává válni történet. Igazából most is sajnálom őt egy bizonyos szinten. Mert elképzelhető, hogy ő egy beteg személyiség, és ezért hoz létre kamu profilokat, és vesz fel újabb személyiségeket. Furcsa ez az egész. Azért az meglepő, hogy ő volt na ja is. Emlékszem, írtam az ő egyik fórumára, amiben kétségbeesetten azt ecsetelte, hogy az egyik ismerős gyereke molesztálta az ő gyerekét.

1089. mézgapaula (válaszként erre: 1085. - Df2a740c00)
2012. ápr. 16. 09:35
Küldtem neki egy üzit, amiben rávilágítottam, hogy az IP-címeket könnyű ellenőrizni, erre pikkpakk kiregelt.
1088. mézgapaula (válaszként erre: 1086. - 4c1a787e8f)
2012. ápr. 16. 09:34

Az túlzás, hogy megsértődtem, de én is falusi lány vagyok, valamelyest ismerem a "paraszt" fiúkat és hidd el, nem ők azok, akik faképnél hagyják a gyermekük anyját egy másik nő kedvéért.

Lehet, hogy nem gyengédek és kukoricán térdepeltetik vagy mittudomén az asszonyt, de ragaszkodnak hozzá, az biztos.


Úgy látszik, nagyon félreérthető lett a hsz-em, ha az jön le, hogy én withlove-ot védem. Nem bírom egyszerűen elviselni a hazugságot, ő már a 3. ember, akit az utóbbi 1-2 hétben innen a hazudozás miatt elüldöztem. De sztem nem kell mindenfélét belemagyarázni, ő egy író egyszerűen, kitalált egy történetet, azt megírta és foggal-körömmel ragaszkodott hozzá. Ennyi.

Amíg nem indítanak neki gyűjtést, mint Izaurának, addig végül is nincs gond:-))

1087. 4c1a787e8f (válaszként erre: 1083. - Mézgapaula)
2012. ápr. 16. 07:27

Egyébként meg egyetértek veled, szerintem is inteligens nő, és ezt írtam is.

De az inteligens nem jelent egyenlőjelet a hibátlannal, meg azzal, hogy nincsenek árnyai, amivel meg kell küzdjön. Ha igaz a sztori azért, ha nem, meg azért..


Ha meg figyelmesen olvasod, és nem csak indulattal, akkor láthatod, hogy withlove-ról legalább annyi pozitívat írtam, mint negatívot..


Hát Savanyúról talán kevesebbet, de emiatt meg csak nem haragudna withlove..

1086. 4c1a787e8f (válaszként erre: 1083. - Mézgapaula)
2012. ápr. 16. 07:24

Gyanítottam, hogy lesz, aki ezen megsértődik.


Annyit tennék hozzá a társadalmi elemzéshez, hogy ugyanennek a rétegnek megvan a városi megfelelője, amit prolinak hívnak.. És itt hangsúlyos a MAI nyelvezet..


Eredetileg a paraszt ugyebár tudjuk mi, ső a proletár is leegyszerűsítve a dolgozó embert jelenti.. Ma meg használjuk, amire használjuk, és én lennék a legboldogabb, ha ez a réteg nem létezne..

Az, hogy a történetben szereplő emberek ilyenek, vagy se, vagy mennyire ilyenek, természetesen nem tudom, de ugyanúgy senki sem tudja itt, tehát ezért teljesen kár fújni.


Az, hogy egyéb változások során történt ami történt, az egy dolog..


Válasz: Most lett a nagymamám háza eladva, ahol felnőttem, vidéken.. Parasztok, cigányok között...


Ezzel együtt számomra az igazi parasztfiú "ideálja" a barátnőm öccse. Ők nyugatmagyarországon gazdálkodnak, az öccs 4. gyerek, a három nagyobb lány. Ők mint egyetemet végeztek, mérnökök, közgazdászok. A fiú tanult, de otthonmaradt apuka gazdaságában segíteni, önálló vállalkozást indított a gazdaságon belül, tenyészállatokkal foglalkozik, kereskedik.. Mindemellett ha teheti, ott ül a nővére koncertjein, és más koncerteken is..


Szóval még létezik az a paraszti réteg, csak sajna egyre nehezebb helyzetben, aki még büszke lehet a nevére...

2012. ápr. 16. 06:55
Egyébként tök egyszerű eldönteni, hogy a két tag valóban egy és ugyanazon személy-e, meg kell kérni a moderátort, hogy nézze meg. Vagy ez már megtörtént?
1084. Iodine
2012. ápr. 16. 02:00

Nekem az a meglatasom ezzel a forummal kapcsolatban,hogy nem a forumozoknak szolt,ok csal "fel lettek (volna) hasznalva".Ha jol emlekszek(ha nem javitsatok ki)a savanyu anyja vagy akarki ismeros is itt volt a hoxan,tehat mikor inditva lett ez a forum akkor szamolva volt vele,hogy ismeros is olvashatta.Lehet annak a bizonyos ismerosnek szolt ez a forum.Hogy ha olvassa,es a forumozok nagy resze is az inditoval van egy velemenyen,hogy szemetek,stb,akkor egy fajta onigazolas plusz "na ugye masok is igy latjak...".

Ezert volt az idonkenti bepoccenes is,mert ha valaki valamivel nem ertett egyet es megborulni latszott a sztori,akkor jott az idegbaj,amit mar ne tudott megfekezni,az amugyis feldult lelkivilagaval.Ebben az esetben viszont nem ertem az idoeltolast a sztoriban...ha volt ilyen.


Akarki is es ahany neven is futott itt,akarmilyen indokbol,az biztos hogy nagyon labilis szemelyiseg,es meg nagyon sok ido kell majd neki a talpra allashoz.


Nekem igazabol tok mindegy.Ha igaz volt ha nem.Szerintem az eletet a valo eletben kell elni is,es megoldani is,nem egy forumon keresztul vadidegenekkel megbeszelve.Ha viszont mar valaki egy netes forumon,valos nev nelkul ker tanacsot,akkor meg megint csak nincs ertelme hazudni,szoval az en ertekrendem es gondolkodas modom szerint sehogy sem kerek ez az egesz,es ertelmet sem latom.

A sorozatos eltunesek meg ki-beregisztralasok meg megint csak azt igazoljak,hogy azt se tudja mit akar,meg kicsoda...meg kiszaladt a sztori az iranyitasa alol,es hirtelen felindulabol kiregelt.Utana megint vissza,mert hogy az majd jo otlet lesz...Mondom,szeritem nagyon labilis szemelyiseg.


Akarhogy is van,en is csak jobbulast tudok neki kivanni,meg hogy sikeruljon rendet tenni a fejeben!

1083. mézgapaula (válaszként erre: 1081. - 4c1a787e8f)
2012. ápr. 15. 19:51

Szia!


Találkoztál Te már hús-vér, élő "vidéki, paraszt" fiúval?:-) Gyanítom, még nem...


Szerintem egyszerűen egy jó fantáziával és feltűnési viszketegséggel megáldott nő kitalált történetéről van szó, talán 1-2 dolog a valós életből, hallomásból, regényekből, magazinokból véve.


Na ja (aki, mint tudjuk egyenlő withlove-val), illetve korábbi nevén bee0304 elvileg ikrek anyukája, 12 évvel fiatalabb pasival, akivel a terhessége idején összeveszett, majd a szülés után pár hónappal kibékültek. Tehát ez a motívum itt is feltűnik.


Mindenesetre nagyon erős rokonszenvet képes kelteni maga iránt és az írásából egyértelműen kiderül, hogy intelligens nő. De amikor nem úgy reagálnak, ahogy szeretné, hajlamos bepöccenni, agresszívvá válni és hibákat elkövetni.


Nekem az egész sztoriból az volt a legelejétől gyanús, hogy egyszerűen képtelenség elhinni, hogy egy ilyen okos lánynak ennyire tapló legjobb barátnője legyen. Lehet, hogy nem kellett volna mindent ennyire kisarkítani a sztoriban.


Mindenesetre már megbántam, hogy elüldöztem, légyszi, withlove, gyere vissza, mert nagyon szívesen olvasnánk tovább a folytatásos regényedet!:-)


Ha most nem is, biztos vagyok benne, hogy nem ez volt az első és más sztorival előbb-utóbb újra fel fog bukkanni, és az elején megintcsak senki nem fog gyanakodni, figyeljétek csak meg:-)

2012. ápr. 15. 19:06

Természetesen az alant leírt történet - szigorúan és vállaltan - a képzelet szüleménye, gondolati játék részemről.

Bennem így fogalmazódtak meg a szereplők, itt olvasgatva, sokszor apró, nem is a lényegről szóló részletek alapján...

1081. 4c1a787e8f (válaszként erre: 1071. - Pen80)
2012. ápr. 15. 09:50

Jellemábrázolási hiányosságok?


Szerintem pedig minden világos volt, mint a nap. Én ahhoz a verzióhoz húzok, hogy sok minden igaz ebből, csak van némi időbeli eltolódás, és ténylegesen néhány őt ismerő barát is bekavart itt a sztoriba..


Kifejteném a jellemábrázolást, kicsit sarkítok, és senki ne sértődjön meg, akire nem vonatkozik, és nyilván lesznek benne tévedések, savítsátok, hogy Ti hogy látjátok az eddig általa leírtak alapján:...



Szóval adva van egy buta, fösvény, vidéki paraszt család, Savanyúék, akiknek a fiuk nagyon nem képezte magát, a földhöz meg már nem ért, nem is nagyon akart, mert hát ugye az munkával, türelemmel jár. De azért biztos, mint fiatal bika, jól nézett ki.


Másrészről adva van egy intézetis kislány, aki egyébként valószínűleg jó génekkel rendelkezik, aranyos, semmi gáz vele. Jó szülőkhöz kerül, akik el is határozzák, hogy jót tesznek vele. Csakhogy ők sincsenek talán mindenben a helyzet magaslatán, és amikor a kislányt cukkolták az iskolában helyzete miatt, akkor nem bementek volna, és átölelték volna, hogy mindenkinek kuss, mert ő a mi lányunk, hanem vettek neki Nike, vagy Reebok, vagy mittomén milyen cipőt, hogy ezáltal legyen "nagy" a többi szegény buta p.aszt között, akiknél ez az értékmérő... Egyébként biztos szerették, mellette állnak, ez meglehet, hogy igaz, miért is ne lenne..



Szóval a kislány szeretetben nő fel, gondot fordítanak a tanulására, kicsit jobb angolból, mint a többiek, jár talán külön is tanulni.. Elkezd kiemelkedni, de az a közeget mégsem tudja teljesen kinőni, ahol felnőtt. Ahol sajna az emberek nagyobb része (és itt tisztelet annak, akire ez nem igaz), le van pattanva lelkileg-szellemileg, meg sokszor anyagilag is.. Jön a szerelmes időszak, és a jóképű, de kicsit fejben alatta álló bika kell neki. (Melyikünkkel nem volt ilyen, csak azért szerencsére a legtöbben időben felébrednek.)


Hogy miért tudott ő értelmesebb létére együtt lenni a sráccal? Valójában azért, mert ő sem külömbözött tőle sokat, ugyanabban a közegben nőtt fel.. Csak egy kicsit volt jobb..


Ez a pici viszont elég volt ahhoz, hogy valahogy kikerüljön külföldre, hogy hogyan, és mennyi időre, és mikor ment haza, én nem tudom.. De az biztos, hogy ott (ahonnan azért kevesebben mennek külföldre, és nagyobb szó az), ahhoz elég volt, hogy irigységet keltsen Savanyúéknál.. Innentől kezdve már minden ment a maga útján..


A hiba ott volt, hogy szegény csaj még nem jutott túl a szerelem lila részén, talán ahhoz nem volt elég okos, hogy lássa a valós helyzetet, nem tudom. Érezte, hogy megy szét a kapcsolat, de még ragaszkodott hozzá, lehet, hogy nevelt lány léte miatt még jobban is, mint más tette volna.. Persze kifelé meg játszotta, hogy ő a nagy, világlátott, önálló életre képes hölgy. Csak nem volt az, mert a megkeresett pénz semmit sem ér lelki tartás nélkül... És ezért nem védekezett rendesen, bár lehet, hogy ez nem tudatosan történt, ezzel nem vádolok senkit.. De ő tudat alatt nyilván azt hitte, hogy majd ha jön a baba, akkor szépen helyreáll a megbillenni látszó kapcsolat, és végre neki is lesz szép családja, úgy, ahogy azt kell, és ahogy az szabályos...


Mert az lejött minden írásából, hogy a mély vidéki "tisztesség", a család, a "tisztaság", a "mit gondolnak" (amit egyébként én fontos értéknek tartok, tehát nem cikizem a dolgot), nagyon fontos volt számára. Szerintem a házasság is az lett volna, és külön gáz volt neki, hogy a srác nem vette el... A srác pedig nem volt érett még semmire, de lehet, nem is lesz soha.. Nem az a fajta. Irigy anyuci pici fia..


Így jött az otthagyás, stb.. hogy mikor, azt nem tudom.. a többi részletet nem tudom, de szerintem a dolog igazságrésze ezekből az alapjellmekből, társadalmi konvenciókból indul.. Azt az oldalakon át tartó felháborodást ugyanis nem lehet színlelni, amit kaptam tőle azért, mert meg mertem kérdeznni, (pusztán jogi aspektusból, és segítő szándékkal), hogy 100%-e, hogy Savanyúé a gyerek.. Erre csak egy olyan háttérrel rendelkező nő reagál így, amilyet írtam. Egy városi dáma soha...


Az is lejött, hogy mennyire, szinte bántóan fontos neki az anyagi, meg az, hogy "jobb" legyen a környezeténél... Csak azért azon itt a legtöbben nem esnek hasra, hogy valaki "kint van", mert már a fél ország ott van, az osztálytársaimmal nagyobb eséllyel futok össze Londonban, vagy Bécsben, mint itt..


Összességében nem gondolom a csajt rossz embernek, olyan, mint bárki halandó, hibákkal és erényekkel, csak tényleg nagyon szétesett, mert minden szétesett körülötte, még a szülei által felépített látszólagos biztonsága is..


Ha kicsit is így van, ahogy gondolom, akkor őszinte jobbulást kívánok Neki, meg igazából mindenkinek ebben a szomorú sztoriban...

1080. Ami.
2012. ápr. 14. 21:03

Hát most olvastam végig mennyi minden történt itt,vagyis mennyi mindenre fény derült,de meg sem lepődöm.Én is kaptam rendesen amiért nem hittem h apukája pikk-pakk végigolvasta a fórumot,miközben nekem ez nem 1 napba tellett,meg h az volt szülés utána a legfontosabb h anyukája beírjon ide,meg a csodadoki..ezek után csendes szemlélő maradtam,mert nekem estek a hívői,h gondolkozok is,nem csak bólogatok.

Várom a folytatást...mert tuti lesz:)

1079. Mayke (válaszként erre: 1078. - Mayke)
2012. ápr. 14. 15:07

mármint, h visszatér-e.


De elég bátornak vagy másnak kell lennie, ha jelentkezik.

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook