Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2021 januári lombik fórum

2021 januári lombik (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯
2021. márc. 24. 21:16

En ugy mentem el hogy volt ket laborom ahol tsht neztek valamint t3 es t4et

A klinikan vettek meg vert ahol neztek az anti tpot. Amit en eddig kimatekoztam az az hogy az elso 3 ertek kell a diagnozishoz es amit a klinikan neztek az az hogy mi a kivalto ok. Elvileg a kezeles ugyanaz ha nem extrem magas az anti tpo ( nekem nem befolyasolja ismerosnek jodmentes etkezest ajanlottak)

Viszont amit olvastam az az hogy normal esetben 3 alatt jo a termeszetes fogantatashoz 2 koruli ertek kell az inszeminaciohoz es 1 kell a lombikhoz. Persze ez mindenhol eltero hogy mennyire kerik.


Ma meglett a vegleges tomesem felhivtam a klinikat es ha legkozelebb megjon kell hovnom oket. Remelem tudunk tovabb lepni.

2021. márc. 24. 13:58

Nekem csinàltak hormonvizsgàlatot 2 éve illetve mùlt összel is. A 2 évvel ezelöttinél a Tsh 2,45 lett, amire a nödoki azt mondta h picit magas. Màshol azt olvastam, hogy ez a normàl tartomànyon belül van.

Most összel a hàziorvos azt mondta, hogy tökéletes a pajzsmirigyem.

De mindenképpen meg akarom megint nézetni, mert ez ügye vàltozhat.

Azért kérdeztem, hogy a tsh alapjàn mondtàk e neked az eredményt.

2021. márc. 24. 11:39
Tolem se kertek a hormonvizsgalatot en kiirattam a haziorvossal es ott derult ki a pajzsmirigy problema. Szerintem nezesd azert ha van ra lehetoseged
2021. márc. 24. 07:39

Hát drukkolok, hogy gyorsan beállitsák.


Nekem megjött az immunológiai eredmény és minden negativ. Ami egyrészt jó, másrészt meg basszus miért nem jött eddig össze. Elkezdünk még egy beültetést, ha ez sem sikerül, arra gondoltam, hogy nèzetek megint hormonokat, mert kb. 2 éve nèztek utoljàra. Az orvosnak mondtam múlt hónapban a hormonvizsgàlatot és azt mondta, hogy nem kell nincs hatàssal a beàgyazódàsra. Ez mondjuk rohadtul nem így van.

Ezt leszàmítva nem tudom mi a francot lehetne még nézetni.

2021. márc. 24. 00:06
Elkuldtem a leletet a klinikara es varom hogy hivjanak. De ahogy ismerem nem fogom kibirni es felhivom oket 🙈
2021. márc. 23. 22:02

Huh, hát bevallom keveset tudok a hashimotoról, szóval gyorsan utánagugliztam. Elvileg gyógyszerrel beállítható.

Hát ez nagyon nem jó hír, hogy ilyen dolgot hoztak ki... drukkolok, hogy gyorsan be tudják állitani. Mik a következő lépések?

2021. márc. 23. 12:38

Megjott a leletem es hashimotot allapitottak meg.

Teljes a ketsegbeeses mert ismerosomnek ezzel fel eve nem tudjak beallitani a pajzsmirigyet

2021. márc. 20. 15:20
Vittem ket laboreredmenyt, februar kozepe es marcius elejen voltam. Ott rontgeneztek meg ultrahangoztak. Gondolom ezek osszesseget nézték. De sok magyarazatot nem adtak
345. Csacsogocsibe (válaszként erre: 344. - EszterAusztria)
2021. márc. 20. 15:16
Ezt a hormonok alapjàn mondtàk? tsh, ft4/ft3?
2021. márc. 20. 14:13

Gyenge a pajzsmirigyem igy gyogyszert kaptam ra. Hetfon lesz meg a vervetel eredmenye gondolom ha ott van elteres akkor szolnak. Es ok kuldik tovabb az eredmenyeket a meddosegibe, ugyhogy kedd fele varom a hivast hogy mit mondanak. Remelem nem lesz tobb honap az ido hogy bealljon.

A gyogyszert 75 mgra alitottak be 50 helyett a lombik miatt

343. Csacsogocsibe (válaszként erre: 342. - EszterAusztria)
2021. márc. 20. 13:05

Szia! nem még semmit, nem lett mèg meg az eredmény péntekre.

Neked mi volt a pajzsmirigy vizsgàlaton?

342. EszterAusztria (válaszként erre: 340. - Csacsogocsibe)
2021. márc. 19. 12:21
Szia! Mi a helyzet? Tudsz mar valamit?
2021. márc. 12. 20:46

Uhh... Eleg fajdalmasan hangzik. Majd ird meg hogy mit hoztak ki.

Nalam meg mindig varakozas van csak. 19en lesz a pajzsmirigy vizsgalat.

2021. márc. 12. 07:57

Sziasztok lànyok!


Ki hogy van?

Megvolt az immunològiai vizsgàlat amiröl irtam. Hàt nem szoktam kàromkodni, föleg nem orvosnál, de ott megtörtént, marha kellemetlen volt. Ügy kezdödött mint a beültetés, csak a katétert még forgatgatta bennem hogy tudjon az endometriumbol mintàt venni. 😣 Jövö héten lesz eredménye.

2021. márc. 5. 07:40

Igen, hallottam, hogy otthon nagy lezàràsok jönnek. Itt az elmúlt 4 hónapban ez volt, most lassan kezdenek kinyitni az üzletek, szolgàltatàsok. Remélem igy is marad az egész.


Igen próbàlok felülkerekedni az érzéseken, és elfogadni, hogy ez a helyzet van most, de az érzelmeim elvisznek néha.

Az eltàvolodàst úgy értettem, hogy minden életszakaszban azokhoz hùzol, akik hozzàd hasonló helyzetben vannak. A kisbabàs baràtnökkel is talàlkozok de közel sem olyan intenzitàssal mint elötte. Ök is inkàbb a babàs bnökkel vannak többet, és én is olyanokkal akiknél még nincs vagy nagyobb a gyerek. Minden életszakaszban megvennek a témàk, amikröl szívesen beszélsz. Egy kisbabàs bnö érthetöen a baba körüli hétköznapokról beszél, én meg sokminden màsról, de arròl pont nem tudok. 😅

2021. márc. 4. 17:48

Mindent zárnak. Suli, ovi. Bolcsit nem tudjuk.


En ott dolgozom, nem egyszerű. Sok idióta terhes most is, aki nem is kellene, hogy az legyen.


Nem a barátaid hibája, hogy neked nem lehet gyereked es nem az övék, hogy nekik sikerült.

Tudom nehez, de próbáld így felfogni.

Az en Kaalis nodokimnak nincs gyereke, elszaladt felette az idő, de attól segit nekunk.


Szoval azért ne távolodj el.

Nalam is csak 1 eves babák vannak, az összes baratnom szult. El is jottek a veteles utan vidítani.

Hat furcsa érzés, de jo volt babazni.

2021. márc. 4. 08:39

Hàt, ha ùgy kerülne pénzbe, hogy a siker garantàlt akkor kevésbé lenne baj. De ez nem az az üzletàg 😅

Itt csak fizeted a nagy pénzeket, ràmegy az egészséged, lelkileg folyamatosan mélypontokat élsz meg és lehet, hogy semmi eredménye a végén nem lesz.

Pont anyàval beszéltem erröl, hogy én alapvetöen pozitiv beàllítottsàgù vagyok, de eltàvolodtam azoktòl a baràtaimtól, rokonoktól akiknek most született babàjuk. Irigy vagyok, hogy nekik sikerült.

Mindegy, remélem csak összejön és akkor nem kell majd irigykedni 😅

2021. márc. 3. 15:54

Igen amikor az ember tud valamit azon lehet változtatni, de amit nem tud azon nem.

Ezert rossz, hogy miért nincs baba amikor minden ok.

Nekem endom van, vagyis mutottek. Egy petevezetom van, ami atjarhato. Nem ertem miert nem jön össze.


Hatha nálad találnak valamit az meg lesz oldva es jon a baba.

De ez, hogy minden draga es pénzbe kerül ez durva.

2021. márc. 3. 11:06

Hàt, ezt a vizsgàlatot màr mondta a doki koràbban, de akkor azt gondoltam, hogy nem kell feltétlen, mert csak összejön 4. próbàlkozàsra.

Mivel nem így alakult, így inkább megcsinàltatom. Csak ügye ez is fizetös. Én amúgy szeretném, hogy valami pici dolgot talàljanak, mert akkor lenne kézzelfogható oka a sikertelenségnek

2021. márc. 3. 09:35
Akkor jol kivizsgalnak, az jo. Majd irj hogy mi volt.
2021. márc. 2. 20:38

Akkor megneznek rendesen. Remelem minden rendben lesz és a következő sikerul.

Most itt lezarassal szekalnak bennünket, hogy suli es bolt...

Mar nagyon unom a Covidot.


En elvagyok, lelkileg meg azért eléggé ossze vissza. Ha gyerekes not latok szar. Mármint picibabaval.

Irtam a Kaalinak, hogy mikor jár le a 90en nap, de nem írtak vissza.

2021. márc. 2. 16:21

Hàt, több dolgot fognak vizsgàlni.

1. vannak az ember testèben ugynevezett gyilkos sejtek, amik a baktériumok és virusok ellen védenek. Ök alkotjàk az immunrendszerünket, ha tùl sok van belölük az nem jó hatàssal van a beàgyazódàsra.

2. plazasejt vizsgàlat. Ök a méhnyàlkahàrtyàban vannak és ha gyulladt àllapotban van a nyàlkahàrtya, akkor szintén nincs beàgyazódàs. Elvileg a gyulladàsnak nincs konkrét tünete...


Itt talàltam magyar leíràst a vizsgàlatról

[link]

2021. márc. 2. 14:56
Mit takar az a vizsgalat?
2021. márc. 2. 12:33

Én jövö héten megyek immunológiai vizsgàlatra, és annak az erdményétöl függ hogy lesz-e beültetés következö hónapban.

Bejelentkeztem egy màsik klinikàra, juniusra kaptam idöpontot. Hàt remélem addig összejön a lefagyasztott embriókból... bàr a reménykedés màr tart pàr éve 😅

2021. márc. 1. 19:57
Nalunk munka meg nincs kilatasba sajnos, talan majus. Szerdan fogorvos 19 pajzsmirigy klinika amugy csak a varakozas. Es lelkileg hogy vagy? Ferjed?
2021. márc. 1. 19:50

Megjott eleg rendesen tegnap. Ma jött is ki egy nagyobb darab valami.

Csütörtökön indulok dolgozni.


Ti, hogy vagytok?

2021. febr. 27. 07:59
Nagyon sajnàlom èn is 😔
2021. febr. 27. 00:58
Nagyon sajnalom 😔
2021. febr. 26. 20:04

Ma bementem a klinikára, mert ettől a progitol sem voltam jol meg a teszt halvany volt, most csináltam megint.


Nem lattak semmit, az endometrium 10 mmel lett kisebb.

Hcg 81. Sajnos ez a baba elment. Nem akart velem maradni.

Most abbahagytam a gyogyszer es varom a kiurulest.

Sajnos a kezdeti alacsony hcg, nem olyan erős csík csak arra utalt, hogy valami nem oke.


Lassan megyek vissza dolgozni. Es elem az eletet tovabb..

Nem tudom lesz e erom a nyári bezarasnal nekivagni.


De addig van idő...

2021. febr. 23. 20:43
Drukkolok, hogy jòl alakuljon, addig még van egy hét
❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook