Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2021 januári lombik fórum

2021 januári lombik (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯
383. Csacsogocsibe (válaszként erre: 382. - EszterAusztria)
2021. máj. 25. 18:11
Juj, ez nagyon szuper hír 🥰 akkor a megtermékenyülési ràta az nagyon jò, majdnem mind a 4 elment a 6. napig. Ez tényleg nagyon jò ☺️
382. EszterAusztria (válaszként erre: 381. - Csacsogocsibe)
2021. máj. 25. 17:02

Tul is vagyok rajta. Szoval 1et kaptam vissza. 2 mar alussza a teli álmát. A 3 későn érő tipus miatt holnap kell telefonalni ❤️❤️❤️❤️

Azt mondtak hogy jo minoseguek

381. Csacsogocsibe (válaszként erre: 380. - EszterAusztria)
2021. máj. 25. 14:41

Szia Eszter!


Szuper hír, drukkolok h minél több tüsző legyen. Majd írj, hogy mi volt. Hányat kapsz vissza? 🥰

2021. máj. 25. 14:03

Sziasztok!


Most telefonaltunk es azt mondtak mehetünk ❤️❤️❤️ elso korben megnezik a nyalkahartyat mert ugye legutobb problema volt vele a leszivaskor es ha minden rendben akkor vissza is kapom ma.

A nagy izgalomban nem kerdeztuk meg mennyi lett 🙈

379. Csacsogocsibe (válaszként erre: 378. - Honey38)
2021. máj. 23. 19:53
Érdekes lehet. Utánanézek, hogy ahol mi vagyunk, itt foglalkoznak- e ilyennel. Mi Németországban élünk, itt is lombikozunk.
378. Honey38 (válaszként erre: 377. - Csacsogocsibe)
2021. máj. 23. 19:00
Amit eddig olvastam róla az alapján szerintem mindenkinek kéne mert romlik a genetikai állomány Czeizel szerint is a kor előrehaladtával és lehet h ezért van a megtapadással gond mert eleve nem megfelelő az embrió. PGD-nél 5.napon kivesznek egy sejtet és megnézik h genetikailag minden rendben van-e és csak utána ültetik be. Itthon ezt azt hiszem a Vereczkey klinikáján csinálják úgy h kiküldik Brno-ba bevizsgálni. A masik opcio h te mesz ki es akkor gondolom nem kell annyiszor fagyasztani az embriot ill.ha donorsejt kell vmelyik részrol ott az is legális. Ezzel a 40 év feletti 20% esély 80-ra nőhet ami azért nem mindegy...
377. Csacsogocsibe (válaszként erre: 376. - Honey38)
2021. máj. 23. 12:24

@ Honey, Ezt a PGD/PGS kivizsgálást akkor ajánlják ha valami genetikai problémát állapítanak meg vmelyik félnél?Hogy zajlik a vizsgálat menete?

Mi egyenlőre még a genetikai kivizsgálást sem végeztettük el.


@ Eszter, tudom, hogy idegörlő lehet a várakozás keddig. Szoritok 🥰

376. Honey38 (válaszként erre: 375. - Csacsogocsibe)
2021. máj. 23. 05:39

Szia Csacsogocsibe,

Én is már 6 éve ezen a hullámvasúton ülök de már kezdek beleszédülni :-D

Nálunk is páromnál vmi gyulladást találtak (pmn vizsgálat) folyamatosan majd kiderült h nincs is baj...ez -1.5év Elvileg nála minden rendben most, jelenleg az én petesejtjeim rizikósak az endo miatt de nem adjuk fel.

A PGD/PGS vizsgálatra nem gondoltatok? Én úgy vagyok vele ha ez a lombik se sikerul akkor irány Brno és erre a vizsgálatra benevezek mert így talán több az esély a sikerességre.

2021. máj. 22. 23:34

@ Eszter, a 4 sem rossz szám, de drukkolok a 3hoz hogy ők is megérjenek ❤️ A 7 az már nagyon jó arány lenne a 11 tüszőből. A tsh érték is sztem teljesen jó.


@ Szia Honey! Köszi, hogy írtál. Olyan a lombikkal a kapcsolatom, mint a viccben: nem vagyok elégedetlen, de most akarom azonnal 😅

Najó viccet félretéve, valójában annak tökre örülök, hogy vannak embriók még lefagyasztva, de ez a lombik hullámvasút borzalmasan rossz és folyamatos oknyomozásban vagyok, hogy mi lehet a baj. Nálunk röviden a férjem spermiogrammja miatt kell a lombik, késöbb nálam apró eltérést találtak a véralvadásnál. Miért kellett kihagynod 2 évet? Sajnàlom, ha rossz megérzéseid vannak a harmadik beültetés kapcsán. Ismerem az érzést 😔 de pár tünet simán lehet akkor is ha terhes vagy. Drukkolok, hogy pozitívat mutasson a teszt ❤️

2021. máj. 22. 23:25
En csak kedden kapom vissza oket ha eljutunk odaig. Azert felek 🤭
373. Honey38 (válaszként erre: 372. - EszterAusztria)
2021. máj. 22. 22:05
Én azt vettem észre ha túl sok van az se jó, de abbol legalabb tobb marad meg es a 3 nagyon jo! Foleg az elso utan... Én is most várom a 3.beültetés eredményét...elvileg ma kellett volna megjönnie de mivel tipikus meg fog jonni erzeseim voltak mostanában ezert picit elvesztettem a remenyt. Neked mit mondtak mikor tesztelhetsz eloszor?
2021. máj. 22. 16:41
Nalam az elso stimulacional volt hogy egy se volt beultetheto. Ezert orultem a 11nek es voltam "csalodott" hogy csak 4et sikerult elso körben. De bizok a lemaradt 3 ban hatha behozzak ❤️
371. Honey38 (válaszként erre: 364. - Csacsogocsibe)
2021. máj. 22. 16:30

Szia,

Nekem ki kellett hagynom 2 évet sajna és a 3.nekifutásra a 3-ból a petesejt miatt (idokozben endometriozisom is lett sajna) egyik sem fejlődött tovább.

Szóval szerintem ne legyél annyira elégedetlen és ne add fel, főleg ha van 3 petesejted :)

2021. máj. 22. 16:14

Szia! De jo hogy megint mindenki itt van ❤️

2 koruli lett a TSH m a dokim azt mondta tökéletes.

Tegnap hivtuk őket. 4et sikerult megtermekenyiteni. 3 csak tegnapra erett be oket tegnap próbálták. Sajnos nem tudom h ez mennyire jelent jot vagy rosszat.

Mindenesetre keddik nem kapok semmi infot sajnos

2021. máj. 22. 13:22

Sziasztok lányok!


Jó újból hallani ròlatok ☺️ ezek szerint megint megint hasonló időpontokban kezdünk neki az új, ezúttal remélhetőleg sikeres beültetésnek 🥰


@ Gibiceg, jövőhéttől a szurikat kezded? Nagyon drukkolok ❤️

@ Eszter, ezek szerint akkor neked a hashimotót sikeresen beállították? Szuper hír. ❤️ A 11 tüsző pedig nagyon szuper szám.


Rólunk röviden:

- voltam megint 3 napi hormonvizsgálaton. Az eredményeim mint a nagykönyvben, ezúttal tsh 1.45

- voltam gluténintoleranciát kivizsgáltatni, az eredmények jók

- férjem volt andrológusnál, gondolkozunk a sperma dns fragmentácio kivizsgáláson

- júniusban megyünk új klinikára és genetikai kivizsgálásra


Úgy döntöttünk, hogy májusban megpróbálkozunk egy FET-tel, jövő héten lesz beültetés. Annyi, hogy időközben a böröm nagyon megsinylette. Reménykedünk, hogy ez a mostani elhozza a sikert és nem kell több vizsgálat.

2021. máj. 20. 19:06

Szia! Szurkolok. Nekem ma volt a punkciom. 11en lettek ❤️ szerencsere most rendben van a nyalkahartyam, optimista vagyok. A hasam faj de azt betudom a sok tuszonek.

Csinaltak meg nalad kivizsgalasokat?

2021. máj. 19. 20:51
Nekem 2 volt a tsh amikor terhes lettem lombikkal. Igaz elveteltem...
2021. máj. 19. 20:47

Újra itt. Jovo heten kezdem.

Csacsogócsibe nagyon sajnálom.

365. EszterAusztria (válaszként erre: 364. - Csacsogocsibe)
2021. ápr. 17. 09:33
Nagyon sajnálom!!! 😔 Sok erot kívánok nektek!!
364. Csacsogocsibe (válaszként erre: 363. - EszterAusztria)
2021. ápr. 17. 08:24

Köszi, aranyos vagy. Sajnos az 5. lombik sem jött össze. El sem indult semmi sem.

Mérhetetlen keserűség van bennem és csak arra tudok gondolni, hogy nincs értelme csinálni tovább, mert soha nem fog összejönni. Most biztos, hogy szünetet tartunk, hogy lelkileg és fizikailag összeszedjem magam.

A doki a klinikán nem javasol semmilyen egyéb kivizsgálást. Azt mondja, hogy próbálkozni kell, még van 3 lefagyasztott petesejt. Ha eddig egy sem jött össze nincs értelme szerintem.

Saját elgondolásból Jövő héten megyek nődokihoz hormonvizsgálat ismétlésre és háziorvoshoz ételallergiát kivizsgáltatni. Júniusban pedig megyünk egy új klinikára.

363. EszterAusztria (válaszként erre: 362. - Csacsogocsibe)
2021. ápr. 16. 20:38
Szoritok!!!
2021. ápr. 13. 16:25

Nem teszteltem még. De az elmúlt napokban eléggé hullámvölgyekben voltam ès rengeteg kiborulás volt.

A hétvégén sétáltunk egy nagyot, utána tökre éreztem a méhemet, remélem h nem eröltettem meg magam.

Nem vagyok optimista a péntekkel kapcsolatban, vhogy kezdem elengedni, hogy miért pont ez sikerülne. Meg hogy soha nem sikerül... nagyon játszanak velem a hülye hormonok

2021. ápr. 13. 10:20
Teszteltel mar? Remelem hogy rendben ment minden
2021. ápr. 1. 20:07
Szorítok nagyon ❤️
2021. ápr. 1. 17:58
Holnap lesz a beültetés. Végül úgy döntöttünk, hogy kihasználjuk ezt a ciklust, hátha összejön. ☺️
358. EszterAusztria (válaszként erre: 356. - Csacsogocsibe)
2021. márc. 31. 21:22
Mikor kezdtek? ☺️
2021. márc. 26. 20:43
Persze egy reszem probal a realitasok talajan maradni de valahol bizok benne hogy megindul valami, legalabb az hogy kozben meg lesz valami vizsgalat es nem csak az ido megy
2021. márc. 26. 19:58

Megértem, hogy szeretnéd már a kezelést újból nyomni, anno én is úgy voltam vele, hogy kezdjük a lombikot minél előbb vagy épp folytassuk, ne rabolják az időmet.

Ami viszont szívás, hogy az állam a próbálkozások költségeit csak korlátozott számban vállalja át, így jobb ha alaposak a vizsgálatban 😅

2021. márc. 26. 11:25

Nekem a ciklus 3. Napjan volt 3,8 es a 21.en 4,8. Elvileg nem ciklusfuggo barmikor lehet nezetni nalam csak az derült ki hogy emelkedik. Az anti tpot a klinikan automatikusan neztek, ok nem is reagaltak ra semmit hogy kijott ez az eredmeny. A t3 t4 mindig a referencian belul volt.

Hogy oszinte legyek nem tudom hogy a dokim mennyire ragaszkodik ahhoz hogy jo legyen az ertek vagy elég neki ha elkezdtem a terapiat. Elvileg a fogantatast nem befolyasolja a pajzsmirigy "csak" vetelest okozhat.

En mar ugy vagyok vele hogy kezdjuk el ha nem jok az eredmenyek meg mindig lehet fagyasztani. Csak jussunk tul a petesejt probleman

2021. márc. 26. 08:56

Igen, azt olvastam én is, hogy mesterséges megtermékenyítésnél az 1-2 közötti TSH javasolt.

Tegnap volt a nagy meglepődés. Kikértem az összes leletet a központból és tegnap átnyálaztam. Kiderült, hogy még az elején itt szintén néztek tsh-t külön és akkor 1,2 körül volt az érték, ami szuperjó. Viszont sztem nem a 3. nap nèzték, hanem vmikor ciklus közben... mindegy, ebben a ciklusban megint beültetünk fagyasztott embriókat, remèlem csak lesz már vmi siker.


Neked a tsh, t3 ill t4 referenciaértéken belül volt és az alapján mondták h meg kell nézni ezt az anti tpot?

Akkor lassan kezdhetitek is a következő kört, ha telefonálni kell amikor megjön. ☺️ Bár gondolom elötte beállitják a pajzsmirigy értéket. Drukkolok, hogy minden gyorsan és flottul menjen.

❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook