Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2021 januári lombik fórum

2021 januári lombik (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
ma 08:39

Hàt, ha ùgy kerülne pénzbe, hogy a siker garantàlt akkor kevésbé lenne baj. De ez nem az az üzletàg 😅

Itt csak fizeted a nagy pénzeket, ràmegy az egészséged, lelkileg folyamatosan mélypontokat élsz meg és lehet, hogy semmi eredménye a végén nem lesz.

Pont anyàval beszéltem erröl, hogy én alapvetöen pozitiv beàllítottsàgù vagyok, de eltàvolodtam azoktòl a baràtaimtól, rokonoktól akiknek most született babàjuk. Irigy vagyok, hogy nekik sikerült.

Mindegy, remélem csak összejön és akkor nem kell majd irigykedni 😅

tegnap 15:54

Igen amikor az ember tud valamit azon lehet változtatni, de amit nem tud azon nem.

Ezert rossz, hogy miért nincs baba amikor minden ok.

Nekem endom van, vagyis mutottek. Egy petevezetom van, ami atjarhato. Nem ertem miert nem jön össze.

Hatha nálad találnak valamit az meg lesz oldva es jon a baba.

De ez, hogy minden draga es pénzbe kerül ez durva.

tegnap 11:06

Hàt, ezt a vizsgàlatot màr mondta a doki koràbban, de akkor azt gondoltam, hogy nem kell feltétlen, mert csak összejön 4. próbàlkozàsra.

Mivel nem így alakult, így inkább megcsinàltatom. Csak ügye ez is fizetös. Én amúgy szeretném, hogy valami pici dolgot talàljanak, mert akkor lenne kézzelfogható oka a sikertelenségnek

tegnap 09:35
Akkor jol kivizsgalnak, az jo. Majd irj hogy mi volt.
tegnapelőtt 20:38

Akkor megneznek rendesen. Remelem minden rendben lesz és a következő sikerul.

Most itt lezarassal szekalnak bennünket, hogy suli es bolt...

Mar nagyon unom a Covidot.

En elvagyok, lelkileg meg azért eléggé ossze vissza. Ha gyerekes not latok szar. Mármint picibabaval.

Irtam a Kaalinak, hogy mikor jár le a 90en nap, de nem írtak vissza.

tegnapelőtt 16:21

Hàt, több dolgot fognak vizsgàlni.

1. vannak az ember testèben ugynevezett gyilkos sejtek, amik a baktériumok és virusok ellen védenek. Ök alkotjàk az immunrendszerünket, ha tùl sok van belölük az nem jó hatàssal van a beàgyazódàsra.

2. plazasejt vizsgàlat. Ök a méhnyàlkahàrtyàban vannak és ha gyulladt àllapotban van a nyàlkahàrtya, akkor szintén nincs beàgyazódàs. Elvileg a gyulladàsnak nincs konkrét tünete...

Itt talàltam magyar leíràst a vizsgàlatról

[link]

tegnapelőtt 14:56
Mit takar az a vizsgalat?
tegnapelőtt 12:33

Én jövö héten megyek immunológiai vizsgàlatra, és annak az erdményétöl függ hogy lesz-e beültetés következö hónapban.

Bejelentkeztem egy màsik klinikàra, juniusra kaptam idöpontot. Hàt remélem addig összejön a lefagyasztott embriókból... bàr a reménykedés màr tart pàr éve 😅

márc. 1. 19:57
Nalunk munka meg nincs kilatasba sajnos, talan majus. Szerdan fogorvos 19 pajzsmirigy klinika amugy csak a varakozas. Es lelkileg hogy vagy? Ferjed?
márc. 1. 19:50

Megjott eleg rendesen tegnap. Ma jött is ki egy nagyobb darab valami.

Csütörtökön indulok dolgozni.

Ti, hogy vagytok?

febr. 27. 07:59
Nagyon sajnàlom èn is 😔
febr. 27. 00:58
Nagyon sajnalom 😔
febr. 26. 20:04

Ma bementem a klinikára, mert ettől a progitol sem voltam jol meg a teszt halvany volt, most csináltam megint.

Nem lattak semmit, az endometrium 10 mmel lett kisebb.

Hcg 81. Sajnos ez a baba elment. Nem akart velem maradni.

Most abbahagytam a gyogyszer es varom a kiurulest.

Sajnos a kezdeti alacsony hcg, nem olyan erős csík csak arra utalt, hogy valami nem oke.

Lassan megyek vissza dolgozni. Es elem az eletet tovabb..

Nem tudom lesz e erom a nyári bezarasnal nekivagni.

De addig van idő...

febr. 23. 20:43
Drukkolok, hogy jòl alakuljon, addig még van egy hét
febr. 23. 20:02
Kedden ugye Kaali. Ott megneznek. Mert ugye addig szedem ezt a sok hormont. Es ott majd eldől mi lesz.
febr. 23. 19:42

Akkor pont egykorúak vagyunk, én is 33 vagyok :)

Hàt igen, nehéz az egész lombik, a hullàmvasutak, a hormonok, a munkàval való összeegyeztetése, a sikertelenség. Ha visszemész és kérdezgetnek, akkor nagy levegö, elmondod amennyit el akarsz. Minden csoda 3 napig tart, a 4. napon már nem te leszel a téma.

Én csak két kollégàt avattam be, de amikor a fönök 3 nappal a beültetés utàn megkérdezte hogy terhes vagyok-e akkor elpattant az agyam, és mondtam hogy ez nem babagyàr. Itt nem bemész, és terhes vagy. Azóta nem kérdez 😅

Az, hogy mindenki terhes... hàt, igen ismerem az érzést. Ilyenkor rendszeresen elszoktam magam bögni és elvonulok, persze nem örömömben 😅

Egyébként nekem egyik baràtnömnek sem sikerült eddig a lombik, biztos rossz emberekkel vagyok körbevéve. Mondjuk a 3as ikreket én nagyon irigylem 🙈

Ez a lombik még mindig nincs teljesen elveszve, de sztem próbàlj meg ràpihenni az egészre, és utàna gondolkozz a folytatàson, ha kell folytatàs. Ha lehet màr utazni, kapcsolodjatok ki. Fiatal vagy, lombikos mércével nézve mindenkèppen, ha elsöre összejött, akkor nagyon jól reagàlt a szervezeted, tehàt sztem megéri folytatni...

febr. 23. 19:31
Nagyon sajnalom 😥😥😥
febr. 23. 19:10

Igen marha nehez.

Anyával beszélgettem, hogy nincs veszve semmi. Ha ez a sors ez a sorsom. En 33 éves vagyok és most mindenki szul. A szomszed a 3dikat várja nem is menstrualt es jott a gyerek, mert szoptatott. Ugye amikor 22 voltam es szültem mindenki bulizott en gyereket neveltem es ferjhez mentem az első ferjemhez.

Vágyom arra, hogy anya legyek. Sok gyerek van körülöttem, bolcsibe vagyok. Sok csúnya sorsot látok. Beadjak 6 honaposan őket. Ott vannak a kicsik egesz nap.

De ez az O életük az enyem meg az enyem. 33 évesen 11 eves lanyom van. 43 évesen már 21 éves es lehet mar lassan nagymama. Féléventem es életem az életem újra. Fiatal maradtam es gyerekem is van, utazhatnek, mehetnénk ide es oda. Erre meg rohanunk a lombikra es gyereket csinálni, stresszelni megjon e.

Nem lett fagyibabank es nem érzem, hogy lenne erőm ehhez újra.

A munka meg ugye, ket hónapja nem voltam. Tp es szabi, tegnap vettek tpre. Gondolhatjatok ha visszamegyek a sok jajj sajnalom. Szegenykem... ezt hallgatom majd...

Meg, hogy ezért dolgoztunk helyetted?

Szoval mar alig varom. Es legközelebb nem tudok újra majd eljonni ket hónapra. Nem lehet majd, de a covid is csak gyűrűzik. Mert max bevallalnam, hogy stimu alatt bejárok, ket het pedig szabi. De nem tudom. Nem tudok semmit.

Lombik utan sikerülhet spontán mondjak. Csak nem hiszem, hogy nekem.

Az egyik lany 3ikreket var. Mind a három sikerült. A masiknak meg egy.

En meg. ..

febr. 23. 18:33

Sajnàlom, hogy nem jòl alakul a szàm, és egyre bizonytalanabb a helyzet. :(

De leírtad az elöbb a legfontosabbat, hogy ott a lànyod és pàrod és bàrhogy alakul ök vannak neked és melletted.

Igazából piszok nehéz a lombikban a le és felmenet, de fontos mindig emlékeztetni magunkat arra, hogy az èlet szép és a baba utàni vàgy és a lombik csak egy kis szelete a tortànak, az élet ennél sokkal több. Legalàbbis engem mindig ezek a gondololatok tartanak fent a vizen, 4 sikertelen beültetés utàn hiszem, hogy egyszer sikerül. Ha meg mégsem, akkor gyerek nélkül is van élet, majd kitöltjük màssal a napokat. Szerintem a legfontosabb, hogy miutàn megélted a mélypontokat a végén pròbàlj meg pozitiv maradni.

febr. 23. 17:20

A nogyogyasz nem kecsegtet az ertek nem jo. 1500 fölött kellene lennie a hcgnek ekkorra már. Ma már kibuggyant a bugyira is a barna.

Szoval ugy nez ki el kell engednem ezt a dolgot. A Kaaliba vizsgálnak kedden, de ha verzem menjek a klinikára.

Valoszinu majd vételésem lesz. Igazából vegig nem olyanok voltak a számok. Hiába. Az egyik lánynak 3 ikrek lettek. Mind a 3 latszik es van szivhang. Ekkorra már kellene legyen. De 1500 hcgnel van. En 5 hetbe vagyok es semmit sem láttak csak egy vonalat.

Szoval a matek az matek.

Valami baj lett en sem tudom mi. De ez meg a 14 napra epp jo, a 338, de 21 napra mar sajnos kevés.

Sokat sírtam. Sok ideget ettem. 5 hete ez megy. Nem jol alakul sajnos elejétől.

Nem tudom mi lesz velem. Van egy lanyom aki 11 eves gyönyörű es okos. Van egy ferjem aki evett, szereti a lányom, nem piszkal, azt mondta ha nem lesz gyerekünk nem lesz.

Nagyon nehéz. Ez rosszabb mintha nem lett volna.

febr. 23. 07:59
Sztem se aggódj ezen, ha emelkedik a szàm, az màr jó.
febr. 22. 21:28

Felhivott messengeren, hogy ne aggodjak ez jo. Emelkedett es nem csökkent a szam.

De egyszerűen olyan nehéz a többi lánynak 5000 meg 9000 a hcg. Akik velem voltak.

febr. 22. 20:43
Emelkedik az mar jo! Ne aggodj ha csokken azzal van a problema
febr. 22. 20:08
338 a hcg. 7 napja volt 192. Irtam az orvosnak de sztem ebbol nem lesz baba.
febr. 22. 18:30

Mivel barnazom voltam 18 ezer ftert nodokinal. Egy csíkot látott, lehet az a baba. Nem lat elváltozást, ami miatt baj lenne.

Az ügyeletre bementem egyik ejjel, ott durva volt az orvos és köcsögök.

6300 Ft ma voltam hcg vervetelen, elkezdik 5 munkanapon belül kesz. Hat kiakadtam.

Remelem este vagy reggel fent lesz. A kup az orvossag 20 ezer.

Annyi pénz és meg azt sem tudjuk lesz a akkor gyerek...

Bocsi, de én ahogy latom ha sikeres a lombik további tortúra...ha nem úgy jonnek a számok, vagy van barnazas elo a pénztárcát....

Ket lannyal beszelek nekik nagyon magas a hcg 9000 a 17 napon. Es uhhh be kell menni, mert méhen kivuli is lehet stb...

Mindenkit ijesztgetnek. De remelem marad vagy maradnak a babák. Írom az eredményt.

Sajnalom, hogy nem sikerült es ennyi tortúran mentek keresztül. Most nekem meg nincs vége....sztem 9 hónapig birok itthon idegeskedni.

Körmöm mar nincs, megy a hasam annyira ideges vagyok.

Es persze tudjátok boldog babavarast.

febr. 22. 11:48

Hàt, igen sajnos ez a rossz az egèszben, hogy a vizsgàlatokra vàràs szintén heteket-hónapokat vesz el...

Ebben a hónapban nàlam megcsinàljàk az immunològiai vizsgàlatot ( gyilkos sejtek arànya a szervezetben és méhnyàlka gyulladàs) és kövi hónapban lehet kezdeni az ùj beültetést a fagyasztott embriòkbòl.

Titkon remélem, hogy kihoznak vmit az immunològiai vizsgálaton, ami kezelhetö, akkor legalàbb lenne vmi ok a sikertelenségre.

febr. 22. 11:14
Ki hogy van? En a pajzsmirigyre 19re kaptam időpontot. Szoval mostmar tuti hogy a kovetkezo stimulacio legkorabban aprilisban kezdheto. Aztan ki tudja hogy meg mennyi ido mire beallitjak 😔
febr. 19. 16:32

Ezzel kapcsolatban semmi okosat nem tudok mondani. Ha bàrmiben bizonytalan vagy kérdezd meg az orvost vagy kérj màsodvéleményt egy màsiktól szerintem.

A férjemnek hereviszértágulata volt, a magyar andrologus azt mondta, hogy mi a francnak kültek minket lombikra. Meg kell öt müteni és lesz gyerek természetes ùton. A nèmet orvos azt mondta szerinte a rossz spermiogramm értékekhez ehhez nincs köze. Megmütötték nyáron ès adtunk magunknak fél évet. Fél év utàn az eredményei ugyanolyan rosszak. Végül a nèmet orvosnak lett igaza, bár a magyar azt mondta hogy lehet 2 év kell neki a javuláshoz. Igazàból a lényeg, hogy egy orvos véleménye nem vélemény.

febr. 19. 16:11
En is ugy erzem. A paporjaimon csillagos a prolactin szint de arra meg nem mondott semmit a doki, felek hogy azt meg utanna mondja hogy kezeltessem. Raadasul itt mas a mertekegysege es nem talalok atvaltast sem hogy magam utannanezzek.
febr. 19. 16:00

Ezért is akarok elmenni egy màsik központba és màsodvéleményt kérni a leleteim alapjàn. Illetve hogy ök milyen vizsgàlatokat javasolnak.

Pajzsmirigy alulmüködést anno nekem is kihoztak, de pl fél éve újból megvizsgàltàk ès jó az eredmèny. Az a baj, hogy annyira sokmindent néztek màr hogy fingom nincs, mit lehetne még. A d vitamint sok helyen olvastam, de szedek d vitamint fél éve tehát az sem lehet.

Az a baj, hogy ez az egèsz lombik egy blackbox, és mindenki sötétben tapogatozik.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2021, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook