Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2021 januári lombik fórum

2021 januári lombik (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2023. júl. 25. 22:09

Sziasztok! Örülök, hogy jól vagytok és ilyen szépen nő a kiscsaj.

Lizi most múlt 7 hónapos, 8 kg és 74-es ruhát hord már. Főleg anyatejet kap, a hozzátáplálás marha lassan megy … Forog hasról hátra és hátról hasra. Itt vagyunk július elejétől szeptember elejéig Magyarországon, most egy hétre eljöttünk Horvátországba nyaralni.

@ Gibiceg, nálatok mi a helyzet? Mekkora a kislányod? Miket csinál?

@ Eszter, nálatok mizujs?


sziasztok

2023. júl. 24. 20:39
Az én lányom fél éves :)
2023. júl. 24. 20:39
Nagyon elvesztetek :(
2023. jún. 11. 21:19
Hogy vagytok lányok??
2023. jún. 2. 22:37

Mi nem szeretnénk több babát. Most kellett eldönteni mi legyen és a három lefagyasztott pöttyöt megsemmisítettuk. Így döntöttünk. Ajándékozni nem akartam, hogy más nevelje fel, kísérletezni vegkepp nem akartam adni. Így maradt ez. Egyébként 50 ezer az éves fagyasztás díja.


Nem fer azokkal szemben akiknek nem sikerül és minden álmuk ez. De én úgy érzem segítség nélkül eleg egy picike. És én sem vagyok már 20 éves.

A nagyteso imádja. Nagyon jól kijönnek.


Eszter, hogy vagy? Mesélj...

Csacsogócsibe?

2023. ápr. 26. 06:56

Wow, átalussza az estét, az nagyon szuper 😍

Hasfájás nekünk sajna volt, mindent kipróbáltunk (bigaia, espomizan, köménymagos kúp), de nem annyira segített… nagyon görcsölt neki, ordított a fájdalomtól. A végén egy dolog vált, ha én minden nap köménymagos levest ettem. Akkor az anyatejtől nem görcsölt tovább.

Eliza 5,5 kg és 62 cm.


Most azt mondom szeretnénk kistesót, Lizi tökéletes első baba. Maradt még lefagyasztva egy blaszto és egy 3napos. Azt sztem megpróbáljuk. De mégegyszer ezt az utat nem tudnám végigjárni mint nála ( 4 hormonos lombikból 8 beültetés).


Ti szeretnétek babát még? Hogy jönnek ki a nagylánnyal?

2023. ápr. 14. 14:03

Sziasztok!


Mi most kezdtük a Dèvèny tornát, hetente megyünk. Amèlia aranyos kislány, nem hasfájós, bevált a Neocate tápszer hála az égnek. Atalussza az éjszakát másfél hete. 23 felé alszik el és 5-6 között kel. Sokszor vissza is alszik evés után. Több mint 6kg. Sokat mosolyog ránk, tartja a fejét, ha hason van. Nezelodik, este hisztis, egyébként jó baba.


Csacsogócsibe szeretnétek tesot?

795. majmocska1 (válaszként erre: 794. - Minnie86)
2023. ápr. 11. 10:14
Köszi! Nem keresek tünetet:)
794. Minnie86 (válaszként erre: 793. - Majmocska1)
2023. ápr. 11. 10:04
Szia ! 3 napossal a 4.nap cuppan az embryo a nyálkahártyához, ezt követően kezdődik a beágyazódás. Tünetek ne keress, ezek a tünetek mind lehetnek a progeszteron pótlástól is. Sok sikert kívánik! :)
2023. ápr. 11. 09:09

Sziasztok!


3 napos Bogyót kaptam szombaton.Elvégezték ezt az AH-t,hogy lézerrel a burkpt megnyitották.Vajon mikor lehet a beágyazódás így? Az előzőnél nem éreztem semmit.Most nyilalgat hol bal hol jobb oldalon,vasárnap este reszkettem annyira fáztam...Nagyon izgulok:)

2023. ápr. 7. 22:11

Sziasztok!


Bocsánat, mostanában elég ritkán nézek vissza a fórumra és deaktiváltam az emailes értesítést vhogyan.

Mi jól vagyunk, Eliza szépen növöget. Jártunk babamasszázsra, most a héten volt az utolsó alkalom. Eliza nagyon cuki baba, volt egy nehezebb hónap vele, amikor éjjel-nappal sokat ordított, de szerencsére ez elmúlt és nagyon cuki, este 1-2 kel enni és vissza alszik. Szóval nagyon könnyű most vele.

Ti hogy vagytok?

Gibiceg milyen a hétköznapok a babával?

Eszter, hova mentetek végül nyaralni? Megvolt a beültetés?

2023. ápr. 1. 07:09
Csacsogócsibe hogy vagytok? Nagyon el vagy veszve.
2023. márc. 14. 05:55
Én is mennék :) sose repültem.
2023. márc. 12. 23:06

Thaiföldet nézzük egyenlőre, de meg nem fix.

Meg ha sikeres lesz nyugis nyaralast akarunk, ha meg nem akkor aktivat. De tuti hogy meleg helyre.

2023. márc. 9. 06:47
Merre mentek?
2023. márc. 9. 06:46
Jujjj nagyon izgi. Szorìtok :)
2023. márc. 6. 20:32

Sziasztok!

Csak ugy potyognak a babák. En ma kaptam meg a terveket. 23an lesz a beültetés. Emelt adag Estrofem. És utanna indulunk is nyaralni, remelem ez lesz a tökéletes kombináció.

2023. febr. 7. 19:14
Csacsogócsibe gratulálok a kislányodhoz :) és örülök, hogy jól vagytok. Eszter mik a fejlemènyek?
2023. febr. 5. 08:21

Sziasztok lànyok!


Ne haragudjatok, hogy eddig nem írtam, de megszületett a baba nàlunk is és az én agyam szinte csak rà tud koncentràlni.


@Gibiceg, nagyon gratulàlok a babához ❤️ sajnàlom, hogy nem ùgy alakult, ahogy szeretted volna a szülés, de a lényeg tényleg az h egészséges a pici🥰

@ Eszter, drukkolok a beültetéshez és, hogy az elsö rögtön sikeres legyen ❤️


Nàlunk december 18-àn született meg Eliza. A programozott csàszár elött 2 nappal beindult a szülés, így elörehoztàk a csàszàrt. A babànàl sajnos adaptàciòs zavar lépett fel, nehezen lélegzett és nem sírt fel, így azonnal gyerekklinikàra került. Ott volt 5 napig, szerencsére azòta minden rendben van vele szépen növekszik és semmi maradandò kàrosodàs nem lett nàla. De az elsö idöszak nekem borzalmas volt lelkileg, de szerencsére màr tùl vagyunk ezen.

Ezt leszàmítva a szülés és kòrház élményem nagyon pozitív volt. A kòrhàz jòl felszerelt, mindent adtak, mindenki kedves és empatikus. Bàrmit kérdeztem és bàrmi bajom volt, rögtön vàlaszoltak vagy megpròbáltàk megoldani.

Nálunk az aranyòra sajnos elmaradt, a babàmat elöször csak òràkkal késöbb az elsö felàllàs utàn làthattam.

Összeségében mégis pozitivan gondolok a kòrhàzban töltött idöre, köszönhetöen a növéreknek és dokiknak és h kb folyamatosan arról biztosítottak, h a babàval nem lesz baj.

2023. jan. 31. 17:25

Gratulálok a picurhoz. Es nagyon sajnalom amin vegig mentél.

De a lenyeg jogy az egészséges kisbabatokkal vagytok otthon ❤️

2023. jan. 27. 06:57

Mivel én indìtottam a topicot, leìrom a szüléstörtènetem, hogy befejezve legyen ez a gondolatmenet, ha valaki végig olvassa.


Hétvégén bementem vérzéssela klinikára, ami folyt...egy csajt is hazakuldtek magzatvíz szivárgassal és otthon megszult. Borzalom ez az Eü. Az orvosom alig írt vissza, pedig egy vagyont hagytam ott neki. Pont Szabin volt a héten... Persze a 25 ezer per vizsgálat oké, de ha baj van nem kell írni. Szóval hazajöttem. Ugye verezgettem meg. Ctgre kellett mennem hétfőn hála az istennek. Ott nem volt jó a ctg, azt nem tudom miért. Mondtam verzek nézzenek meg. Egy öreg orvos volt, akit bírok, nagy tudása van💝 az endometriozisom is O vette észre. Mondta ultrahang és hogy kuldhettek haza...nem is érti vérzéssel... Szegeden szültem egyébként.


* * * Mondta nem jó a flow vagyis az áramlás 3,7es. Hematomam van a mehlepenynel amit hétvégén nem vett észre senki, pedig elég nagy volt. Mondta szuloszoba azonnal. Atsetaltam, hívtam a férjem jöjjön. Egy fiatal rezidens volt 1 ève orvos aki mutott egy tapasztalt orvos mellett. Mondták császár. Elkezdtem remegni minden bajom volt, féltem, nem akartam császárt. Fel se fogtam mi van, mondták azonnal műtét, előttem egy csaj lett volna, mondták előre vesznek. Akkor 30p múlva már feküdtem is az asztalon. Spinalt kaptam, nem volt vészes, mondtam szülni akartam, mondták mindenki császárt akár, én vagyok az egyetlen aki nem. Rengeteg a császár egyébként. 22 szülő nő volt a klinikán. Rengetegen voltunk. Szóval a kiscsajt kivettek a férjem ott lehetett. 2560gramm és 46cm lett, háromszor volt a nyaka körül a zsinór, de 10/10/10et kapott, felsirt amint letekertek róla.


* * * Utána 30p aranyora volt és engem attoltak egy másik osztályra ahol a többi szülő nő volt. Férjem maradt tovább a babával. 10:47kor vettek ki és én 16 felé láttam először. Nagyon rossz volt, hogy nincs úgy aranyora mint szülés után.


* * *


* * * Mondták a hasam eleg gaz, sok endometriozis van bent a hasfalban a méhben. Azt oldották. 2460al hoztam haza a lányt szerdan. Eszik, alszik, nem sír. Nagyon édes úgy keltem három orankent. :)

2023. jan. 9. 13:33
Lehet csak felremertek, sokszor olvastam hogy megesik. Remelem minden rendben lesz. Mar nincs sok vissza❤️szoritok nagyon ❤️❤️❤️
2023. jan. 7. 17:23

Engem ijesztgetnek, hogy kisebb a babám, kaptam rá gyógyszert. Ctg egy héten kétszer. Monitorozzak. Két héttel le van állítólag maradva. Nem értem, hogy amikor meg megnézem a méreteit nincs lemaradva, a netes tablazatokban pont belefér.

36 hétnek.

2023. jan. 7. 17:21

Igen, az úgy nagyon nehéz. Viszont akkor amikor Te érzed kicsit lemegy a hajtás, jó lesz a beültetés. Stresszben tényleg nem jó, bár ez alapból sztem stresszes állapot én úgy érzem, hogy sikerül e, várakozni....

Viszont plusz stressz mellé nem jó.

Nagyon szorítok nektek.

2023. jan. 7. 14:02
Vendeglatas, akkor a főnök be is zarhatna a helyet. Ahhoz meg tul jóba vagyok velük. Igy is mindennen tamogatnak.
2023. jan. 6. 22:00
Táppénz? Az úgy nem nyugisabb?
2023. jan. 5. 22:21
Szia! Pont ma irtam a klinikanak hogy el kell tolnunk a beultetest. Sajnos tul sok most a stressz a munkamban, igy nem kockazzatnek.
2023. jan. 4. 20:10
Eszter mit tudsz? Mikor lesz a beültetés?
2022. dec. 20. 13:08
Csacsogocsibe a kezèben foghatja a kisbabáját, ma van a császár napja. Majd remélem azért jelentkezik és leírja a folyamatot a császárnak, meg milyen élmény volt :)
2022. dec. 13. 22:15

Kislányom befordult, elvileg szülés lesz. Nincs szó csaszarrol.


Nagyon leálltam a dolgokkal, sok mindent kellene csinálni.


Nálunk áll most a bál, a két kutyusunk nem jön ki egymással, így az egyiket elajandekozzuk szombaton, ami a lányomè. A másik kutya idősebb, régebb óta van velünk. Nagyon szomorú vagyok. Sokat sírok, sajnálom a gyereket, O kapta születésnapjára márciusban :(

Megszakad a szívem, de jon a gyerek, nincs kennel, és nem lehet őket osszeengedni. Morognak, acsarognak.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook