Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2021 januári lombik fórum

2021 januári lombik (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯
2021. jún. 9. 14:58

Sziasztok lànyok!


Nagyon sajnálom, hogy eddig nincsenek jó hírek egyikötöknél sem.

Én már kezdtem reménykedni, hogy hátha összejött nekünk, késik ... ma voltam vérvételen és rohadtul negatív.

Az a durva, hogy még lelkileg sem tudok összetörni, mert annyiszor hallottam, hogy negatív, hogy teljesen hozzászoktam a kudarchoz 😔

Sztem megdöntöm a guiness rekordot a sikertelen lombikokból, ha van ilyen...

2021. jún. 9. 14:16

Nagyon sajnalom, de az esely azert megvan ha az egy szepen fejlodik. Igy lesz is beultetes? Vagy meg kell varni hogy sikeres lett e az inszeminacio?

En most vagyok ciszta kontrolon. Ha nincs akkor ebben a ciklusban lesz a beultetes

2021. jún. 9. 14:07

Megvolt a mutet, egyet tudtak leszivni, az összes többi veres endometriozis volt. Nem ment le az infúzió sem alig van venam, meg mutet utan visszatoltak inszeminaciora.

Megcsinalta, ha véletlen nem termekenyul meg az az egy akkor hatha inszem. Egy mar volt full nem ért semmit.

Rengeteg endom van, azt mondta lassan azt is muteni kell, el volt képedve.

Most borzalom faj a hasam, meg verzem is, hoztam betétet.

Szoval nem jo híreket kaptam.

Szerinte ebbol lehet terhesseg, főleg ha az az egy megtermekenyul.

De lelkileg kivagyok.

2021. jún. 8. 20:15
Tuti sikerul!!! Szurkolok nagyon! Hidd el nem a munkan fog mulni
2021. jún. 8. 18:54

A tortenetem.

2dik lombik. Tsh sokkal jobb 1, 48 asszem. Vagy valami ilyesmi. 75 ovaleapot szúrtam vegig es este kellett menopurt az lhm nem a legjobb. Utana a reggeli kutyulos, hogy ne ovulaljak el. Tegnap este adtam be a tuszorepesztot.

Jelenleg a jobban van 6db 15, 17, 18, 19mm es tüszők, holnap lesz a leszivas.

A balban nem nagyon lattak semmit, faj az uhu. NYH 11MM.

Az ovaleapet nem kellett emelni, nagyon jól reagáltam most.

Melózom közben, reggel voltak vizsgálatok, munka utana szaladtam ki 12kor az orvoshoz.

Holnap után hajnalban mar dolgozom.

Most munka mellett csináltam.

Valahogy most jobb minden, remelem a leszivasnal jo híreket kapok es szerelembe esnek.


A veteles elegge szar volt, vissza visszajon az emlek, hogy most sikerul? Vagy nem? Egyenlore úgy erzem fog.

Sikerulnie kell!!!!


Kitartast mindenkinek.

2021. jún. 8. 18:49

Eszter nagyon nagyon sajnálom.


Nalam a melón kívül senki sem tudja, hogy lombikozom a család és barátok sem.

Nem akarok semmi olyat mint a múltkor.

A rakbol kigyogyult csajnak ma lett pozitiv, második lombik.

2021. jún. 8. 15:17

Megjott a vervetelem ami negativ ami varhato is volt.

Holnap kell mennem ultrahangra es ha nincs cisztam es minden rendben akkor rogton folytatjuk is.

2021. jún. 3. 23:24

Hat jo lenne ha a sima beultetes nem vinne el egy esélyt. De en ugy tudom hogy elvisz. De majd rakerdezek. Lehet jobban jarunk ha van olyan opcio ha egy beultetest mi allunk teljes arban. Az elvileg olyan 1100 euro es meghagyni egy lehetoseget meg stimulacionak.

Meglatjuk. Mist azt nem tudom hogy van e ertelme vervetelre mennem hogy lassam hogy elindult e valami vagy nem.


Te hogy vagy?

405. Csacsogocsibe (válaszként erre: 404. - EszterAusztria)
2021. jún. 3. 18:33

Nálunk a biztositok nagy része 3 ivf/ icsi-t áll 50%ban.


Elvileg nálatok van vmilyen Ivf alapitvány, ami akár 4 icsi/ivf probálkozást áll majd 70%ban. Nézd mit találtam:


[link]


Ez nem tudom mennyire müködik központ függetlenül.

2021. jún. 3. 17:23
Sajnos nem tudom nalunk hogy van. Azt tudom hogy a multkori stimu leszivas elvett egyet. De lehet inkabb fizetem a beultetest kulon extrava ha az is beleszamitana.
403. Csacsogocsibe (válaszként erre: 402. - EszterAusztria)
2021. jún. 3. 15:16

Vannak lefagyasztott embriók még. A fagyasztott embrió beültetést nem fizeti az állam, mert az nem annyira drága mint az ivf/icsi.


Átérzem a parádat, mi ezért is váltunk központot, hogyha kell a 3. icsi más protokollal, vizsgálatokkal probálkozzunk. Remélem neked nem kerül erre sor, meg nekem sem fog majd kelleni 🙏

2021. jún. 3. 11:03

Persze rosszul esett, de szamoltam vele. Erre tenyleg csak 1/3 esely van hogy osstejon. Ezzel egyutt tudok elni. Az elso lombik az mas volt.

Most csak attol felek hogy a tamogatasok felet elhasznaltam.

401. Csacsogocsibe (válaszként erre: 400. - EszterAusztria)
2021. jún. 3. 10:57

Hát, sajnálom. Tudom hogy nem sok az esély rá h pozitv legyen de hátha. Volt már olyan, hogy a teszt csak késöbb mutatta ki.

Én ezért sem tesztelek, nagyon nincs kedvem megint csalódni 😔

2021. jún. 3. 09:55

Vasarnap van a hivatalos tesztidopont es ha pozitiv akkor masnap vervetel.

Van neg egy pici esely... De nagy atlagban mar kene mutatni.

399. Csacsogocsibe (válaszként erre: 398. - EszterAusztria)
2021. jún. 3. 09:33
Sajnálom, de ez még lehet pozitiv, nem? Vasárnapra kéne pici pozitivat mutatni, igaz? Mikor kell menned vérvételre?
2021. jún. 3. 09:15
Hat sajnos ET 10 teljesen negatív. Ereztem is valahol.
397. Csacsogocsibe (válaszként erre: 396. - Bogica33)
2021. jún. 1. 07:24

Szia!


Sztem a lombik életre-halálra fòrumra írtál először, de ez a fórum jobb, mert itt vagyok aktiv.


Vicces, hogy te is BWben vagy 😅 melyik klinikán? Mi most készülünk váltani Esslingenből Tübingenbe.


Olyan törvényt nem ismerek, amit keresel. A fő irányvonalat az Embryonenschutzgesetz adja, de ez azt definiálja, hogy milyen eljárások, vizsgálatok engedélyezettek.

Találtam olyat, hogy ha sterilitás miatt kell lombikozni, akkor leírható az adóból.


Èn nem tudok olyan törvényről, mint pl Magyarországon, hogy betegszabira írnak ki a lombik alatt. Nekem a doki az elején el is utasította, hogy kiír. Ha terhes leszel lombik utján, akkor persze védett leszel és nem rúghatnak ki,de ez már a terhesség miatt van. A munkáltató felé nem tartozol bejelentési kötelezettséggel. De persze a hiányzások miatt lehet előbb vagy utóbb érdemes beavatni a fönököt.

396. Bogica33 (válaszként erre: 395. - Csacsogocsibe)
2021. jún. 1. 06:05

Szia! Melyik fórumon írtál nekem?😀

Szuper én is itt vagyok BW.ben . Te esetleg tudsz törvényt a lombikozásról a munkáltatóval szemben van e kötelezettségünk ill.mikortól véd a törvény?

395. Csacsogocsibe (válaszként erre: 394. - Bogica33)
2021. máj. 31. 17:32
Szia! Én, de írtam neked már egy másik fórumból 😅
2021. máj. 31. 11:54
Sziasztok ! Van esetleg közöttünk ,aki Németországban él és lombikozik ?😊
2021. máj. 30. 11:11

Furi, nalunk egyedul azt mondtak hogy ne emeljem tul magam. Tenyleg ahany orvos annyi tanacs.

Lehet ha kell kovetkezo beultetes en is atgondolom az eletfilozofiamat. Most egyenlore az osztoneimre hallgatok.

392. Csacsogocsibe (válaszként erre: 391. - EszterAusztria)
2021. máj. 30. 11:01

Igazából tök igazad van, és az eddigi próbálkozások alatt én is mindig össze-vissza csináltam a melót meg a fizikai aktivitást. Ugyan irodában dolgozok, de az inszemeknél abszolut nem vettem ki szabit és beültetés utáni napon már rohangáltam megbeszélésről megbeszélésre. A lombikoknál volt hogy itthon voltam és nem dolgoztam, volt hogy távolról dolgoztam végig. Vagy elmentünk egy túrázni, nagyokat sétálni. A doki egyedül a futást nem ajánlotta, hogy csináljam, de pl a súlyemelést igen. Ami elég fura, meg egyébként sem nagyon súlyzózok.

A lényeg hogy érezd jól magad.

2021. máj. 30. 10:29

Igen vendeglatozok. A fonokseg be van avatva es szerencsere jol kezelik. Szoval nem kell nehez dolgokat emelnem. Kimelve vagyok. Remelem hamar rendbe jon a bőröd, nem hiszem hofy barmire hatassal lenne.

En ugy vagyok vele hogy innentol olyan mint egy sima terhesseg, ha az alapveto dolgokat nem eli tul akkor fekve se lenbe jobb. Mas emelgeti a 10 kilo feletti babajat ha ugy van.

2021. máj. 30. 09:56

Hello!


Én a héten nem dolgoztam, és teljesen megszállt Budha 😅 én ilyen rohadt nyugodt régóta nem voltam. Hétfőtől dolgozok 3 napot, aztán pedig hosszú hétvége Németországban.

Amúgy sztem a meló tökéletes arra, hogy ne két percenként kattogjon az agyad azon hogy mi történik odabent.


@ Eszter, neked nem megeröltető a meló fizikailag? Vendéglátozol, ha jól emlékszem, igaz? Mondjuk akkor legalább nálatok is kezdenek kicsit nyitni, nàlunk is.


Egyébként nekem az első pár napban volt egy kicsi nyilalás a méhembe, de mivel kétnaposan kaptam őket vissza, így beágyazódás biztos nem lehetett.


A böröm viszont nagyon csúnya piros foltos. A börgyógyász azt mondta, hogy rózsahámlás és max két hónap és elmúlik. Ez kb 1,5 hónapja volt. Azon parázok hogy ez lehet késletett allergiás reakció a heparinra, a véralvadásgátlóra amit most is nyomatok. Holnap felhivom a háziorvost, hogy nézzen meg...

2021. máj. 30. 09:08

Sziasztok! Ki hogy van?

En egesz jol viselem, semmit se erzek de abszolúte nem idegeskedek. Vegre dolgozni is elkezdtem ami nem a legoptimalosabb időzítés de legalabb ez is eltereli a figyelmem. Es 8 nap mulva teszteles ❤️

2021. máj. 26. 17:23
Én kétnaposan kaptam vissza öket, így nekik kicsit több idö kell. Meg ezen a klinikàn mindig azt mondjàk, hogy két hét mùlva vérvétel függetlenül attòl, hogy hàny naposak az embriók
2021. máj. 26. 15:18

Akkor stinte egyidoben... De jo

En 6an nar tesztelhetek a 12. Napon

2021. máj. 26. 12:57

A hàrom lefagyasztott embriò szuper, de kívànom, hogy ne is kelljen öket felébreszteni, majd csak ha a tesòért mentek 🥰

Én ma visszakaptam 2 embriót és a hétre kiirattam magam szabira. Két hét mùlva eredményhirdetés.

2021. máj. 26. 10:45
Meg sikerult egyet fagyasztani, efyet meg mindig megfigyelnek de sok eselyt nem latnak ra.
2021. máj. 25. 18:51
Koszonom❤️ leirhatatlan a boldogsagunk ❤️
❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook