Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2021 januári lombik fórum

2021 januári lombik (beszélgetős fórum)


2021. jan. 22. 15:34

Az a lenyeg hogy rajottek es van ra megoldas ☺️

Icsi-d lesz akkor neked is?

2021. jan. 22. 15:24

Nàlunk is a párom miatt kezdtük a kezelést, mert az értékei nem jók. Alacsony spermaszàm (6-10%), nem mozgékonyak és nem jó az alakjuk. Tehàt minden :)

Lassanként meg kiderült, nàlam is trombozisra valo hajlam. Trombozis elleni szurit kapok a beültetés utàn, ez még a plusz az elözö kezeléshez képest.

2021. jan. 22. 15:18

@csacsogicsibe a paroddal mi a problema?

@forumindito kapunk egy nevet vagy egy becenevet? 🤭 Nalatok mi a problema?

2021. jan. 22. 15:10

A paromnal csak 1% az aktiv mozgó spermiumok száma. Szoval termeszetes uton vagy inszeminacioval szinte eselytelen. Baratnomek is jarnak nala is trombozis miatt mentek el az ikrek a 11 héten. Neki a kovetkezonel 12 alkalommal kell infuziot kapnia a trombozis miatt.

Neked mondtak valami kiegeszito kezelést?

2021. jan. 22. 14:59

Az elsö lombikból 6 petesejt érett meg, a besorolàsuk is jó volt. Aztàn kettesével visszaültették öket, de sajnos nem tapadt meg egyik sem. Nagyon megviselt, föleg úgy, hogy én vagyok nàlunk az „egészèges“. Ezek utàn végeztek még vizsgàlatot, ahol kiderült, jogy van egy kis trombozisra való hajlamom. Remélem, hogy ez okozhatta multkor, hogy nem volt siker.


@ Eszter, te miért lombikkal nyitottàl?

2021. jan. 22. 14:54

„Folyamatosan“ UH-nak, hogy nèzzék, hogy hogy nönek illetve, hogy elcsipjék a peteérés pillanatàt és akkor legyen a leszívàs. Nem minden nönek van pont a 14. napon peteérés, lehet pàr nappal késöbb is. Nyugi, nem lesz olyan, hogy késön ültetik vissza. Illetve vannak vizsgàlatok, amivel megmondhatjàk melyik a legalkalmasabb idöpont a visszaültetésre.

Én jól vagyok, bàr kicsit érzem a hasam és mégcsak a 3. nap... ti hogy vagytok?

2021. jan. 22. 14:45

En olvastam mar hogy akar a 20. Napig is kitoljak a leszivast. Szoritok nagyon hogy minden rendben legyen.

En nem erzek semmit se bar biztos meg korai is lenne. Csak megorjit a várakozás. Plane munka sincsen nem tudom magam mivel lefoglalni. Amugy nekem is az első lombik. Inszeminacio nem is volt.

Meg szabad kerdezni hogy meddig jutottal @csacsogocsibe az elso lombikoddal?

2021. jan. 22. 14:09
Ti, hogy vagytok?
2021. jan. 22. 14:09

Igen az első. Erdekes, ez a 13dik ciklusnapom, de hétfőn uhu es vervetel, meg mindig nőni kell a tuszonek. Nem tudom hány mm, kettő 15 volt es 9,5 a mehnyalkahartya.

Kicsit aggódom, hogy túl soká lesz a beultetes, mert hétfőn uhu es vervetel, majd szerda fele leszívas.

2021. jan. 21. 22:03

Sok sikert holnapra 🙏

A sok folyadék és a fehérjepor jó, illetve beültetés utàn is sok fehérje fogyasztàsàt javasoljàk. Vitaminszedésben az én orvosom hozzààllàsa kicsit màs, a babavitamint javasolja és többet nem. Mondvàn az elég.

Ha jól értettem, akkor mindkettötöknek ez az elsö lombik, igaz? Nekem sajnos a màsodik. Màr volt egy sikertelen tavasszal.

2021. jan. 21. 21:17
Varjuk a beszamolot
2021. jan. 21. 21:07
Holnap megyek orvoshoz, majd írok. Izgulok...
2021. jan. 21. 21:07

En szegeden nyomom első lombik. Ugyan azt szurom mint Csacsogoc.

De én rengeteg vitamint szedek. Q10, e, d vitamin, folsav, magnézium, baavitamin. Itt ezeket mondjak es sok folyadék es feherjepor. Leszivastol lehet tulstimulalas amit próbálok elkerulni.

2021. jan. 21. 19:45

Igy hogy kaptam visszajelzest az egy szurira mar sokkal jobban. Talaltam nemet oldalakon leirast hogy ez hosszantarto hormon. Kedden kiderul.

@ forumnyito erzel mar magadon valamit? Bocsi ha hulyeseget kerdezek de nalunk kb 2 hete kerult szo elosszor a lombik es igen felkeszuletlen vagyok

2021. jan. 21. 18:51

Sziasztok!


Én a màsodik napnàl jàrok, ma reggel adtam be a màsodik szúrit. Ovaleap-et kell szúrnom, és a 6. napon becsatlakozik még egy màsik szuri (cetrotide).

Én Németorszàgban lombikozok. Ti melyik központban vagytok?

Kinek milyen a közérzete?


@Fórumnyitó: a 7 tüszö szuper jó, drukkolok h mind megérjen illetve sok megtermékenyüljön. Én szerdàn megyek az elsö UHra.


@ Eszter, az egy szuri normàlis. Én amellé femibiont szedek még, azt írtàk fel.


Szép estét

2021. jan. 21. 17:33

1 db elonva nevu injekciot

En ausztriaba csinaltatom magyaorszagon nem talaltam ilyen nevűt.

Azon kivul csak folsavat kell szednem. Es kedden neznek meg hogy hogy állunk.

2021. jan. 21. 17:06
Miket kaptál? Mindenki mást kap. Ezen ne aggódj.
2021. jan. 21. 16:08

Nagyon köszönöm!

Ugyis kicsit ideges vagyok

Tegnap csak az elso beszelgetesre szamitottunk de rogton el is kezdtek mert pont jo napon voltunk ott. Viszont hogy csak egy szurit kaptam az kicsit furcsalom mert ilyenrol meg nem hallottam. Dehat csak tudjak az orvosok

2021. jan. 21. 12:56
Persze, szeretettel várunk.
2021. jan. 20. 21:00

Sziasztok!

Szeretnek en is csatlakozni ha lehet. Nalam ma indult a stimulalas. 1 szurit kaptam es kedden kell kontrollra visszamennem.

2021. jan. 20. 20:36

En elkezdtem. 7 tuszom van, péntek uhu es sztem hetfon leszìvas.

Első lombik

Nálad?

2021. jan. 19. 22:20

Szia!


Nekem van :) te mikor kezded? Én holnap.


Szép estét

2021. jan. 16. 19:12

Sziasztok!


Van aki most kezdi a lombikot?

Van kedve beszélgetni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook