Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2011 januári babák fórum

2011 januári babák (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
12594. kicsim17
2014. jan. 13. 21:59
Sziasztok! Mi is jól vagyunk, Franciska január 9-én lett három éves, nagyobbik lánykám pedig októberben múlt 5 éves. Tündér csajszik , mindketten ovisok ,egy csoportba járnak, szeretik. Érdeklődnék, h tervez-e valaki 3. babót? Légyszi írjatok!
12593. moncsycsy04 (válaszként erre: 12588. - Alina33)
2012. máj. 26. 10:58
Szia! 5 hónapja írtad ezta bejegyzést, gondolom azóta Zorka is már önállóan járkál:) Hogy állsz a fogyókúrával? Sikerült már leadni valamennyit? Most én is bele szeretnék kezdeni valamilyenbe, de még csak vadászom a lehetőségeket.
2012. máj. 26. 10:53
Sziasztok! Gergőm 29-én lesz 16 hónapos. Most 73cm és 10kg. 4 fogacskája van. Önállóan szaladgál, nagyon szeret pakolászni. Baba, mama, papa, pápá, vau, kaka, aja(anya), mámmám (ha éhes :) ) ... ezek már nagyon mennek. Most kezdtük bilire szoktatni. Nagyon szeret rajta ülni, de kis rafináltan megvárja míg visszaadjuk rá a pelust. :)
12591. Monna02
2012. febr. 12. 23:10

Hali, jár erre még valaki? Jó lenne hallani kivel mi van...kik járnak, beszélnek..

Mi 16.-án töltöttük az esö évet. Kapaszkodva sétálunk, de nagyrészt még mászunk. Mama,baba,Tata,nyanya szavakat mondjuk ki. Szülinapkor voltunk 11120gr-ok, és 81cm magasak:-)

12590. Csobesz
2012. jan. 9. 21:34

Hé!Lehet,hogy ritkábban érünk rá mint az elején,de ne hagyjuk kihalni a fórumot!Én is olyan ritkán tudok ideülni,de már az elejétől akkora segítség volt itt mindenki számomra! NE haljon ki fórum!!!!:)


Rólunk:

Detti 12-n lesz 1 éves! Önállóan közlekedik,jár kel már elég ügyesen! 12 foga van(ha lehet már azokat is beleszámolni,amik még csak most nyomták át az ínyét!:D) és nagyon tud vele rágcsálni!Egy igazi pufikirálynő!(nagyon szereti a pufit!)

A vau-n (azt nonstop 0-24órában hibátlanul) kívül most a babával és a pap-l próbálkozik!Mutatja,hogy nincs és gyere ide és nagyon szeret táncolni!Ő jól van! Én belekezdtem.mint mások az újévi lefogyok akcióba!(kisebb nagyobb sikerrel!)


Kívánok minden Babácskának nagyon nagyon boldog szülinapot!

12589. 4dd3ed5a0f
2012. jan. 9. 11:31

Sziasztok!


Én is régen jártam már itt.Balázska szombaton lesz egy éves,már ügyesen jár,8 foga van,kis huncut.Jövő héten megyünk majd státusz vizsgálatra.Múltkor 75 centi,és 8840 g.volt.

Az ünnepek gyorsan és jól teltek,szerencsére nem volt nálunk beteg senki.

12588. Alina33
2011. dec. 30. 06:45

Sziasztok,

uhh én is már nagyon rég voltam itt és most is csak kíváncsi voltam kivel mi van de látom, hogy rettentő régiek a bejegyzések :(

Mindenkinek Boldog Új Évet kívánok és persze utólag is boldog karácsonyt :)


Rólunk (remélem valaki olvassa majd):

Zorka január 8án lesz 1 éves és most már szinte mindent eszik a leányzó mind a 8 fogacskájával.

Szerintem még sokat kell várnunk az önálló járással mert egyelőre csak a bútorok közt megy kapaszkodva és még akkor sem teszi a lábait, ha a kezét fogom...inkább leül és mászik, de talán nem is baj ;)

Amúgy egy tündérke és nagyon szeretik egymást a nővérkéjével. Ez utóbbi kissé komisz és még mindig az ágyunkban alszik (mint fogamzásgátló) szóval nem valami jók az éjszakáink.

Alig várom a hétfőt,mert kezdődik végre az ovi.

Gyűlölöm, hogy ennyi sok szünet van (minden évszakban); bezzeg az én időmben csak téli és nyári volt. Fogalmam sincs mit fogok csinálni, ha vissza megyek dolgozni.

Csajok, most nagy fogyókúrába kell kezdenem - mint januári fogadalom- szóval nagyon drukkoljatok, hogy legyen erőm és agyilag rá tudjak hangolódni, mert muszáj lefogynom.

Nagyon szarul érzem magam hogy ilyen debella vagyok és 10 év alatt felszedtem 40 kilót. Iszonyúúúúúúúúú

No puszi mindenkinek. Majd benézek gyakrabban

12587. Vick81
2011. dec. 27. 09:33

Hát, mire egy évesek lesznek a babák kihal a fórum. Igaz én sem voltam itt mostanság, de emlékszem amikor indult mennyire pörgött. Hát igen!

Ez az időszak lezárul.....

12586. 4dd3ed5a0f (válaszként erre: 12585. - Monna02)
2011. nov. 11. 18:41

Szia!


Mi Pécs környékiek,és pécsiek,átmentünk egy zárt fórumra,az anyatanyára.Nézz be oda,hátha ott is találsz valamit,amit érdekel,sok jó fórum van ott is.

12585. Monna02
2011. nov. 10. 22:08
sziasztok, kár hogy elhal ez a fórum, szerettelek olvasni Titeket..:-((((((
12584. antonka
2011. okt. 28. 21:09
Én nem akarom hagyni tv-zni, de az a bajom, hogy azért este már csak megnéznék egy híradót. És imádja bámulni a tv-t. Mindegy. Annyira sokat nem hagyom hogy nézze, és nem is érdekli mindig.MI is rádiózunk amúgy.
12583. Csobesz
2011. okt. 28. 21:00

Köszönöm a jó tanácsokat,még mindig vacilálok! (igazán most anyagi okai is vannak...)

A lefogásos módszert alkalmazzuk,de már egyre "brutálisabban küzdünk" egymással,de muszáj!!!!


antonka!

Nálunk egész nap a rádió megy,csak este felé szoktuk bekapcsolni (híradó,stb..) de én akkor is megpróbálom úgy intézni,hogy lehető legkevesebbet lásson belőle illetve,hogy vibráló fények ne Nagyon kerüljenek a látóterébe... :)

Nézheti még az élete során eleget,nem kell most elkezdenie... (de ez az én véleményem!)

12582. fd8e423e9e
2011. okt. 27. 18:41
Sziasztok! Lányok vannak DM-es kuponjaim (libero 15%, johnson, gabi, nivea, weleda, mam 25%), ha valakinek szüksége van rá, vagy valamelyikre, akkor írjon privit, elküldöm levélben. Nov. 30-ig használható fel.
12581. Beácska75 (válaszként erre: 12578. - Antonka)
2011. okt. 27. 18:20
Minket nem zavar a porszívó hangja. Bekapcsolom a gyerek kezébe adom a készüléket egy kis nyálszívás :) Aztán fejcsere egy kis ordítás, majd vissza a tiszta fej akkor megint csend van. Hátha egyszer megérti nem bántani akarom. :)
12580. antonka
2011. okt. 27. 17:54
Tényleg ti hagyjátok tv-zni a babákat?
12579. antonka (válaszként erre: 12577. - Beácska75)
2011. okt. 27. 17:54
Ha így sem ment, a lefogom módszer vállt be, de akkor már hang nélkül ordított. Remélem egyhamar nem lesz taknyos.....
12578. antonka (válaszként erre: 12576. - Csobesz)
2011. okt. 27. 17:53

nekünk elektromos van, mert én nem szeretem a porszívót hangját, és nem akartam azzal stresszelni magunkat.

Ettől függetlenül a kézi orrszívót nem is engedi az orrához, az elektromos csak azért érdekelte, mert zúg, és nézegette. De gyűlöli. Még az orrcseppet valahogy bevarázsoltam az orrába, de az orrspray az nagyon nem ment.

Legjobb módszer volt, ha ülve hagytam, és úgy szívtam neki ki, és közben ment a tv. Nem nagyon hagyom tv-ni, de olyankor megengedtem neki.

12577. Beácska75
2011. okt. 27. 13:20

Szia!

Fektesd le a kislányodat, ülj a feje fölé és a lábaiddal fogd le a két kezét, a combjaiddal a fejét. Én így szívom a kisfiam orrát. Nekünk porszívós van. Két fej van hozzá az egyikkel mindig játszik, a szájába veszi. Egyébként nem szereti amikor az orrát tisztítom. :)

12576. Csobesz
2011. okt. 27. 12:41

Sziasztok!

Véleményeket kérnék: kinek milyen készüléke van otthon? Elektromos orrszívó vs. orrszívó porszívó?


Azért kérdezem,mert már 2n nem tudtuk lefogni a lányom,hogy kiporszívózzuk az orrát és már az orrsprayt sem engedi befújni. Magától a porszívótól egyáltalán nem fél,de semmi nem enged az orrához érinteni...Nagyon gondolkodom,hogy kéne venni elektromost talán azzal nagyobb sikerünk lenne....

12575. Audrey79 (válaszként erre: 12572. - Antonka)
2011. okt. 27. 07:58

Köszi az érdeklődést. A nyakán és a hasán itt-ott apró nem piros pöttyök vannak és nem tudom mi miatt. Most fürdőszer nélkül fürdetem, később az öblítőt fogom elhagyni.

Még mindig csak 6 fogunk van (úgy látszik megállt a dolog). Folyton ácsorogni akar :-)))

12574. Sziszy74 (válaszként erre: 12573. - Vick81)
2011. okt. 26. 22:41
Szia!Lehet a sütőtök a ludas.Anno a férjem is allergiás volt rá az oviban bárányhimlőnek nézték a pöttyöket aztán kiderült csak a sütőtököt nem bírja.Vagy nem használsz új öblítőt,mosóport?Igaz akkor a pocakján is lenne kiütés.Hasmenés,nekünk is az volt ma de sztm.az én Botim a tesótól kapta el,most ilyen vírus van.
12573. Vick81
2011. okt. 26. 20:36
Sziasztok. Ú, jó rég voltam .kb 7 hónapja. Botika egész háta tiszta kiütés és hasmenése is van és nem tudom mizől. Nem tudom mostanában nem is kapott olyat amit eddig ne evett volna. talán sütőtök. Minden esetre holnap elmegyünk dokihoz, de nem fogom tudni neki megmondani, hogy mi lehet, vagy a levesből a sárgarépa???Fogalmam ninsc. azt elég rég evett és tegnap előtt evett megint.Szerintetek?
12572. antonka (válaszként erre: 12571. - Audrey79)
2011. okt. 24. 08:03
Szia! HOgy vagytok? Hány fogacskája van már Melikének? Már ácsorog?
12571. Audrey79 (válaszként erre: 12547. - Lina816)
2011. okt. 23. 21:16
NEm eszik meg semmiféle tápszert és amikor gyümibe kavarom nem eszi meg azt
2011. okt. 22. 12:57

Tudom, hogy valamelyikőtök Debrecenbe hordja úszásra a babáját, de nem tudom már, hogy Ki! Leírná nekem, hogy hova és mennyiért hordja? És hogy ez úszás ténylegesen vagy vizitorna? Én úgy hallottam a termálban van, de az ismerősünk, aki ott dolgozik nem tud semmit mondani róla.

Illetve melyik napokon van? Apa nálunk össze-vissza beosztással dolgozik, és szeretném, ha együtt járnánk, mert Ő sokkal nagyobb vizipók, mint én. Köszi előre is.

12569. Tücsibogár (válaszként erre: 12568. - Csobesz)
2011. okt. 18. 13:29

Örülök.

Én aggódós voltam, aggódós is maradtam. Bár sokmindent nem veszek úgy fel, a sok átélt dolog miatt. Pl szerintem Ti egy megfázást vagy taknyosságot sokkal komolyabban vesztek, mint én. (Ami nem baj, nem azért írtam, csak megállapítottam.) Én láttam kiállni a gyerekeimből csöveket, és lélegeztetőgépet, és láttam sajnos sokkal csúnyább dolgot is(ha beleolvastok esetleg a naplómba, abból kiderül, de azért direktbe ide nem írom ki...), és ezért az ilyen dolgok , hogy nátha meg taknyolás nem ijesztenek meg annyira.

A kajálás viszont akkor is mumus kicsit nekem is. Ennek meg talán az az oka, hogy az apjának is nekem is van feleslegünk, Őt nem akarom elcseszni...és ha már ilyan rosszul indult a kis élete,, legalább ez legyen benne végig tökéletesen a helyén.

12568. Csobesz (válaszként erre: 12559. - Tücsibogár)
2011. okt. 18. 12:55

Milyen ügyi kis babócád van,hogy így utolérte magát! :) Gratulálok hozzá!

Köszönjük,nagyon hasznos volt....

Számomra legalább egy kis "bátorságot" adott ahhoz,hogy több mindent merjek vele megkóstoltatni!:)))) (alapból aggódós kicsit határozatlan csajsziból,így igen aggodalmas fiatal anyuka lett!)

12567. Csobesz (válaszként erre: 12562. - Lina816)
2011. okt. 18. 12:48
Látod én meg sem kérdeztem,csak bután kisétáltam! Igaz én konkréten úgy mentem be,hogy vmilyen C-vitamint szeretnék egy 9 hós gyereknek... és így nyomták a kezembe! Utána furcsa is volt mikor végig olvastam a tájékoztatót...
2011. okt. 18. 10:12

Nekünk a Cebionból szirup van(2 dl-es, barna üveg Cebion 2X multi a neve), nem cseppentős az üveg, mi abból 1,5 ml-t szedünk időszakosan, ha náthás vagy akármi miatt fontosnak érzem akkor kapja egy hétig, de nem rendszeresen. Hogy jön a tél, most fogom adni Neki kicsit hosszab távon is, bár a vérképe legutóbb is rendben volt.

Már a kórházból úgy jöttünk haza -2 kilósan- hogy 1 ml-t kapott belőle. (orvosi javallatra)

12565. lina816
2011. okt. 18. 08:40
Csajok, gyertek a klubba ha van kedvetek...
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook