Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 2011-03-15 Fogyókúra!!! fórum

2011-03-15 Fogyókúra!!! (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
442. miel77
2011. ápr. 13. 17:54

Jaja kell enni rendszeresen, mert én is észrevettem, ha hosszabb időszakot kihagyok, olyan 5 óra körüli intervallum, akkor utána fel tudnék bármit falni...

A Norbit csak azért rendelem mert van kajacsekkem, és akkor inkább ez mint a gyorskaja, árban majdnem ugyanaz... kp-ért lehet én is meggondolnám.


A 90 napos szerintem is jó diéta, egy szóval nem voltam ellene, apukám azzal fogyott 30 kg-t, én pedig kb 6-7et egyszer. De amikor másodjára nekiálltam, mert hát visszaszedtem a leadott kilókat, másodjára vhogy nem indult be a fogyás :'(( csináltam kb 3 hétig, aztán abbahagytam.

2011. ápr. 13. 17:33
A Norbis kaja szerintem is nagyon jó viszont nekem kicsit drága. Főleg most, hogy el akarnak küldeni a munkahelyemről, úgyhogy most betegállományban vagyok és rendesen kivizsgáltatom magam.
2011. ápr. 13. 17:32
Ma megint nagyon ocsmány kaját ettem délbe, de megettem, mert baromi éhes voltam. Délelőtt Pesten voltak, akkor csak egy ivó joghurtot ittam és mire haza értem már fél 3 volt. Igazából nem is nagyon vagyok éhes. Nekem nagyon bejött a 2,5-3 óránkénti kaja. Így nem éheztetem ki magam.
439. Csibe82 (válaszként erre: 436. - Miel77)
2011. ápr. 13. 17:31

Egyébként nekem a kalóriaszámolás abszolút nem jött be, állandóan éhes voltam, szenvedtem, fájt a fejem. Itt viszont van egy rend, és egy alkalmon kívül, amikor a fél karomat oda adtam volna normális kajáért, nem éreztem őrült éhség érzetet (pedig szerintem kevesebbet eszem, mint amikor számoltam). Azt sem gondolom, amit sokan írnak, hogy átverés a 90 napos, mert három napig csak szénhidrátot eszel. Én rengeteg gyümölcsöt és főként nyers zöldséget eszem, amire korábban biztos nem szántam volna rá magam. És ugye ott van a CH nap, amikor lehet engedni a csábításnak is mértékkel.

Persze mindenkinek más a megfelelő módszer, én sem hittem, hogy ez ennyire hatékony lesz...

438. Csibe82 (válaszként erre: 436. - Miel77)
2011. ápr. 13. 17:25
Kb hét kiló...
437. s.Nikolett1980 (válaszként erre: 435. - Csibe82)
2011. ápr. 13. 17:25
Én is nagyon gratulálok. Nagyon irigyellek. :-)
436. miel77 (válaszként erre: 435. - Csibe82)
2011. ápr. 13. 17:15
húúú nagyon ügyes vagy, gratulálok :))) mennyit fogytál a 17 nap alatt? De jó lenne, ha én is ilyen gyorsan elérném amit akarok :) nekem csak 1 kg ment le, próbálom számolni a kalóriákat. Szép lassan :)
435. Csibe82
2011. ápr. 13. 16:53

Sziasztok! Én is itt vagyok, de képtelen vagyok rendszeresen jönni. Rengeteg a munka, egyre több és több, nem érek a végére, itthon már nem bírok leülni a gép elé.

Ma vagyok a fogyi 17. napján, fehérje... Tegnapi gyümi nap után mérlegeltem, 50,5 kiló. Mivel ez volt kb a cél, akár abba is hagyhanám, de nem akarom. Na nem azért, mert csontira akarok fogyni, hanem mert meg kellen tartani ezt a súlyt.

Sajnos a mozgást hanyagolom, pedig nem kéne, mert ha nekiálok jól esik, de sokszor lebeszélem magam róla. :S

434. babu16
2011. ápr. 13. 16:51

sziasztok!(:


ezer éve nem írtam, költözködés miatt, de újra itt vagyok!:D a fogyással nem a legjobban, de egész jól állok már! majdnem 1 kg le is ment és ha van időm, eljárok futni.(:


Mi volt a mai menütök?és hogy álltok a diétával?

433. miel77
2011. ápr. 13. 15:37
Én a pörit mindig savanyú ubival, céklával vagy savanyú káposztával eszem :))) és sztem ebédre simán beillik így a fogyiba, a husi nem hizlal, csak a körettel kell vigyázni :))
432. judy1974 (válaszként erre: 426. - S.Nikolett1980)
2011. ápr. 13. 13:35
Szia! Nem kell úgy gondolni rájuk, hogy "szuper fogyis kaják". Bármit meg tudsz csinálni diétásra is. Vagy ha a család pl. pörköltet eszik nokedlivel, te is eheted, csak mondjuk párolsz hozzá káposztát, vagy zöldséget. Először fura lesz, (méginkább nekik!), de teljesen rá lehet állni erre, nem kerül sokkal több munkába, viszont rendesen beépíthető az életbe!
431. Lya2
2011. ápr. 13. 06:59
Vagyok csak beteg a fiam, hasmenése van (hogy engem ilyen sose kap el:) ) a másikkal oltáson voltunk...de fogyózok, tornázok ahogy időm engedi. Már az ugrálókötél is előkerült :)))
2011. ápr. 12. 20:20

Én is vagyok:)

Csak sajnos bűnöztem 2 napig elég rendesen:(

De ma már megint keveset eszem+vacsi kilőve...

A súlyom pedig még mindig stagnál...de egyszer csak elindul:)

MIkor csinálod a táblázatot?Mikor küldjem az adatokat?

429. miel77
2011. ápr. 12. 19:43
nálam most semmi változás, majd hétvégén nézem újra :)) hát én rendelem ebédre a norbi update-t lehet neked is ki kellene próbálni, mert pont az a jó benne, hogy nem csak zöldséget meg salit lehet enni natúr hússal :)))
2011. ápr. 12. 18:20
hát ez gáz, hol vagytok csajok? remélem nem adtátok fel?;-)
2011. ápr. 12. 17:44
Nem igazán vagyok éhes sem, viszont akkor is eszem legalább három óránként, nehogy nagyon kiéheztessem magam.
2011. ápr. 12. 17:37
Sziasztok, ma bementem anyósomékhoz és ráálltam a mérlegre, megint lement egy kiló.:-) szuper. nagyon be vagyok indulva, viszont van egy kis gondom. A szuper fogyis és egészséges kajákból viszonylag keveset szeretek. Ezért elég silány a választék. Kezdem észre venni, hogy megint szinte ugyan azokat a dolgokat eszem. Viszont jobban érzem magam. Egyenlőre.....
425. s.Nikolett1980 (válaszként erre: 424. - Miel77)
2011. ápr. 11. 18:39
Én is azoktól félek. Ma a LÁMPÁS zebránál lelépett elém egy hülye kiscsávó. Nem volt vészes a dolog, de belegondolok, hogy ha picit gyorsabban megyek.... Na mindegy nagyon sok felé kell koncentrálni. Mielőtt elindultam kajakra rám jött a hasmenés, ja és apa úgy állt be, hogy vagy 20x lefulladtam, ide-oda mentem mire nagy nehezen sikerült kiállnom. Közben kiszálltam megnézni hogy áll a kocsi, ja és leesett a vércukrom is, úgyhogy elkezdett remegni a lábam a kuplungon. Na megint kiugrás, beszaladás, egy kiskanál kristálycukor. Nagy nehezen összeszedtem magam és megint nekirugaszkodtam. Sikerült. Nem adtam fel. A fogyit sem fogom. Ma jobban vagyok mint tegnap, viszont a hasmenésem nem múlt el.
424. miel77 (válaszként erre: 423. - S.Nikolett1980)
2011. ápr. 11. 17:29
Húúú ismerős érzés, nekem 6 éve van kb jogsim de mostanában nem vezettem már... szóval ritkán megyek, de lett robogóm 1 éve azon próbálkozom, de lehet azzal még veszélyesebb vezetni. Mondjuk én nem magamtól, meg a bénázástól félek, hanem a sok idióta száguldó sofőrtől, ahhh :S
2011. ápr. 11. 16:09
Csajok, most jöttem vissza a vezetésből, hát mit ne mondjak, egy kilót tutira fogytam. Leizzadtam rendesen. Tavaly lett meg a jogsim nyáron, de tél elejétől nem vezettem, ráadásul rohadtul félek is. Na mindegy megoldottam. :-)
422. s.Nikolett1980 (válaszként erre: 421. - Miel77)
2011. ápr. 11. 13:27
A neve Volkoren vagy valami ilyesmi, olyan kerek fajta. Az a baj, hogy kidobtam már a papírját, de most szedem össze magam, hogy volán mögé üljek és elmenjek venni. Aztán megyek a gyerekért az oviba. Nem akarom elkiabálni, de egyenlőre nagyon jól megy a diéta. Talán hétvégén tudok mérlegre állni, mert a mamámnál van a mérleg. Szorítsatok....:-)
421. miel77 (válaszként erre: 420. - S.Nikolett1980)
2011. ápr. 11. 13:21

jajj én is utálom a vérvételt, mindig szédülök mire végeznek... és tényleg órákat kell néha várni.. allergia teszt miatt kellene majd újra mennem, de még nem szántam rá magam :S

Jajj az elég rossz, ha külön kell kajcsit csinálnod, én is szoktam néha 2 félét főzni, de általában a drága párom megeszi a diétásat is, ha saliról és vmi husiról van szó :))

Melyik fajta kétszersültet eszed? Abonett vagy wasa kenyeret próbáltad már? Esetleg a puffasztott búza? :) Norbi azt ajánlja nagyon, én abonettet eszem, és nem értem az update-ban az miért 3as kódú? :)

2011. ápr. 11. 12:55
Sziasztok. Ma vérvételen voltam, persze étgyomorra kellett mennem, hát mit ne mondjak eléggé kikészített. 18 embert másfél óráig tartott megszúrni. Már majdnem lefordultam a székről. Kávét sem ihattam reggel, úgyhogy még mindig fáj a fejem. A diéta nem olyan vészes, viszont elég rossz, hogy sem a fiam sem a párom nem hajlandóak megenni, amit én és ezért mindig külön kell főznöm. Ráadásul nem kaptam ma kétszersültet sem. Mostanában azt eszem kenyér helyett. Nem a fehér kenyérből készültet, hanem azt hiszem teljes kiőrlésűből van.
419. miel77 (válaszként erre: 417. - Vicuska55)
2011. ápr. 11. 08:48

A kerti munka is mozgás, ha otthon vagyok szüleimnél, szoktam segíteni... hát ha vki sokat csinálja izomláz az lesz, jobb mint az alakformáló dvd és legalább friss levegőn van az ember :)))

ja cékláról jut eszembe, anyukám szokott olyant csinálja, hogy lereszeli nyersen és összekeveri tormával, hmm az olyan finom, sült husikhoz tökéletes köret :))) és diéta barát :)))


Hajrááá csajok, nemsokára itt a nyár, addigra ledobunk pár kilót, és csak úgy virulni fogunk :))))

418. miel77 (válaszként erre: 415. - 4e6546fe63)
2011. ápr. 11. 08:44
Kösziii :)) igaz 2 hét után ment le az első kg, de legalább ettem mindent, néha nasi is volt, számoltam a kalóriákat, és a lényeg, hogy működik :)))) azért lehet szép lassan átszokom majd az updatera, vmi kell amivel majd tudom a súlyt tartani. Annyiszor lefogytam már ezt az 5-6kg, aztán fél év alatt visszajött.
2011. ápr. 10. 21:20
Nem tornázom,de most már jön a kerti munka.Rá jöttem,hogy a sok édesítő sem jó.Ezért a teát csak citrommal ízesítem vagy csak citromos vizet iszom.Eleinte nekem is fájt egy kicsit a gyomrom,hányingerem volt.De megszoktam ezt az étrendet,most már jól vagyok.Ma pl.céklát reszeltem a sült hús zaftjával meglocsolva a mikróban 3-4percig pároltam és azt ettem a hús mellé.
416. s.Nikolett1980 (válaszként erre: 415. - 4e6546fe63)
2011. ápr. 10. 20:00
Nekem egyenlőre nincs adatom, még mérlegem sincs itthon. Talán jövő hét végére beszerzek egyet.
415. 4e6546fe63 (válaszként erre: 414. - Miel77)
2011. ápr. 10. 16:54
Ügyi vagy!Holnap estig kérem a többiektől is az adatokat! Üdv.:mindenkinek
414. miel77 (válaszként erre: 413. - S.Nikolett1980)
2011. ápr. 10. 16:19

Esetleg biciklizés vagy nordic walking, mint kettő nagyon jó zsírégető, és ízületkímélő is, nagy súlyfelesleggel rendelkezőknek szokták ajánlani. Vagy a hosszú séták is jók kezdésnek :))


Jujj az adatok elfelejtettem elküldeni, de ha mérlegeltem és már majdnem 1 kg-t fogytam :))) hurrá van :))

413. s.Nikolett1980 (válaszként erre: 411. - Zebracsikó)
2011. ápr. 10. 14:19
Nem olyan fajta izomerősítés, mit amire elsőre gondol az ember. A mélyizmokat mozgatja meg és inkább a zsírpárnákat tünteti le. Szóval nagyon jó dolognak tartom. Most kezdtem el Norbizni, de nem tudtam végigcsinálni, mert ki kellett sütnöm a többi husit is. Szóval nem jó időpontot választottam. Félig jutottam, de ez is nagyon jól esett. Teljesen átmozgatta a derekamat.
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook