Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 2011-03-15 Fogyókúra!!! fórum

2011-03-15 Fogyókúra!!! (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2011. ápr. 10. 13:28

Sziasztok!


itt vagyok,nem tüntem el,csak vendégeim voltak,itt alvósak!Mától újra leszek!:)

Hogy haladtok?Holnap este csinálom a táblázatot!Akit érdekel tegye fel az adatait,vagy küldje el privben!Mindenkinek szép vasárnap délutánt és kitartást!

411. zebracsikó (válaszként erre: 410. - S.Nikolett1980)
2011. ápr. 10. 13:27

nem tudtam, mi ez a kettlebel, megnéztem, súlyzó.


Szerintem Neked inkább a zsírégetés lenne fontosabb, nem az izomépítés, de azért ha megtetszett, használd nyugodtan! Bár én kiegészíteném ducitréninggel.

410. s.Nikolett1980 (válaszként erre: 409. - Zebracsikó)
2011. ápr. 10. 13:24
igen én azt csinál(gatom) nagyon tetszik, csak neki állni nehéz. Most viszont, ha minden jól megy a hónap vége felé veszünk kettlebellt. Először nem is érdekelt, de utána néztem a neten és nagyon jónak találom. Ráadásul ülő munkát csinálok és eléggé fáj a derekam, mert letapadtak az izmai. Már nagyon várom, hogy megvegyük.
409. zebracsikó (válaszként erre: 408. - S.Nikolett1980)
2011. ápr. 10. 13:20

én Rubint R. 20 perceseivel kezdtem kb. egy hónappal ezelőtt, de kettőt csináltam mindig: a hasizmos 20 percest minden nap, mellé meg felváltva a többit


ráuntam, és most egy nagyon régi Cindy Crawfordost csinálok, 2 db 45 perces videó van a kazettán, felváltva csinálom kb. 2 hete.


A Te súlyfeleslegedre lehet, hogy a Norbi-féle Duci tréning lenne a legjobb , elsősorban az ízületeid miatt

2011. ápr. 10. 13:04
Tornáztok is valamit?
407. s.Nikolett1980 (válaszként erre: 406. - Zebracsikó)
2011. ápr. 10. 12:56
Huh, ezt nagyon jól mondtad, nekem is ez a véleményem. Most nagyon eltökélt vagyok. Megvannak még a régi ruháim is, amikbe belefértem és teljesen el vagyok rökönyödve, hogy hogy mentek rám akkor. Még valami, kis célokat tűzök ki magamnak. Most az első, hogy hét kg lemenjen, akkor leszek 100 alatt. Aztán jöhet a második, hogy 95 alá menjek stb. stb. Szerintem ez így menni fog. Ja és szeptemberben lejár a személyim, amin még a bomba önmagam vagyok. Szeretnék még egyszer olyan személyigazolvány képet, mint akkor volt. Eszméletlen, hogy a kövérség hogy eltorzítja az ember arcát. Fuj.
406. zebracsikó (válaszként erre: 404. - S.Nikolett1980)
2011. ápr. 10. 12:46

rajtam 18 kg felesleg van


többször lement-visszajött


rájöttem: aki nem kitartó és aki nem tud lemondani hosszabb ideig bizonyos dolgokról, annak nem adatik meg a csinos, vagy legalábbis elfogadható alak.


Magamnak ezt úgy fogalmaztam meg, hogy ha nem tudok bizonyos dolgokat mással helyettesíteni, akkor nem érdemlem meg, hogy újra normálisan nézzek ki.

És pont.


Ha gyenge és sz*r alak vagyok, akkor nyögöm sokáig és utálom magam az idők végezetéig....


Bocsánat, hogy ilyen kategórikusan nyilatkozom, de hozzátenném: magamról beszéltem.


Szeretnék csinos ruhákat, ráadásul meg is engedhetném magamnak.

Ennek ellenére bő felsőkben járok....és rondának érzem magam.


Fogok majd még én is pörkölteket enni, de azt el kell fogadjam, hogy nem ez lesz ezután az irányadó ételtípus az életemben.


Nagyon motivált vagyok, és én szeretem a zöldségeket, nem okoz nagy nehézséget.


Én is mindig megkívánom a párom friss ,illatos zsömléit vacsoraidőben , de csak megszagolgatom őket.



Én híztam föl ekkorára, nekem is kell tehát megkínlódnom is vele.


Viszont azt nem jelentem ki magamról, hogy "hosszútávon úgysem fog ez nekem menni" , mert akkor nincs is értelme az egésznek. Ha magadban nincs elég erő, azt mástól úgysem kapod meg.

2011. ápr. 10. 12:38
Na megvolt az ebédem. Párolt zöldséget ettem egy szelet rántott hússal. Tudom a hús hagy némi kívánni valót maga után, de ez is haladás, hogy nem kettőt ettem rizibizivel. Most megint émelyeg a gyomrom. Ez van.
404. s.Nikolett1980 (válaszként erre: 403. - Miel77)
2011. ápr. 10. 12:37
Egyetértek, ha valaki nem szereti a zöldséget, akkor hiába akar életmódot váltani. Én is utálom, megeszem, ameddig nagyon muszáj viszont imádom a krumplit, a rizst a tésztákat, ja és a pörköltet minden formában. Tehát ezekről nagyon nehéz lemondanom. Hosszútávon nem is megy.
403. miel77
2011. ápr. 10. 11:45

Apukám is 120 kg körüli és cukorbeteg... egyszer már a 90 napossal szépen lefogyott kb 30 kg-t és el is hagyhatta a gyógyszert, nem volt gond a cukrával... viszont visszatért a régi rossz szokásokhoz, és 2 év alatt visszaszedte az egészet... ördögi egy kör ez az egész. Én egyáltalán nem eszem cukros dolgokat évek óta, mert mondta a dokim, hogy számíthatok diabéteszre, mert ez sajnos örökölhető, ezért mindent megteszek, hogy ne is jöjjön elő amíg csak lehet :)))

Szóval csak egy egészséges életmód kialakítása segíthet, ami tök nehéz :'(( mert enni én is szeretek.. de Norbi egyre szimpibb, mert talán az ő programja tartható sokáig :)))

402. s.Nikolett1980 (válaszként erre: 399. - Vicuska55)
2011. ápr. 10. 11:16
Gratulálok, hogy ilyen szép eredményt értél el. Tornázni is szoktál?
401. s.Nikolett1980 (válaszként erre: 397. - Miel77)
2011. ápr. 10. 11:15
Köszi, hogy velem vagytok.:-) Ma nagyon rossz a hangulatom. Ideges vagyok, ráadásul a zöldségtől meg az édesítőtől folyton hányingerem van. Tudom, hogy menni fog. Hozzá kell szoknom megint.Nem vagyok éhes egyáltalán. A Norbi módszer szerintem is nagyon jó. Egyenlőre még termel inzulint a hasnyálmirigyem, túl sokat. Úgy magyarázta a doki, hogy ha megunja a termelést akkor emelkedik meg a cukorszint és az az igán cukorbetegség. Talán még segíthetek a dolgon. Nekem az első 10 kg-val nem lesz gondom, az pikk-pakk lemegy utána lesz gáz. Ott meg szokott állíni és többnyire akkor adom fel a dolgot, de most nem szabad, csinálnom kell.
400. miel77
2011. ápr. 10. 10:08
A tejtermékeket szerintem nem kell elhagyni, csak a sovány fajtát kell választani, natúr joghurt, túró, tej, sovány sajt. Azért kell enni, mert kimutatta már több tanulmány is, hogy ezek segítik a fogyit, jó az úgymond zsírégető hatása :)))
399. vicuska55 (válaszként erre: 396. - S.Nikolett1980)
2011. ápr. 9. 23:28
Jan.-tol már 11kg.fogytam.A rághatnékomhoz sok zöldséget készítettem elő,főleg nyersen.
398. vicuska55 (válaszként erre: 396. - S.Nikolett1980)
2011. ápr. 9. 23:23
Az Én inzulin szintem is egy kicsit magas volt.Próbáltam diétásan étkezni,de a 106kg ról csak nagy nehezen tudtam 100kg alá menni.Januárban elhagytam a kenyeret,tésztát,rizst,burgonyát,tej-tejterméket.Kemény sajtot keveset lehet enni.
397. miel77 (válaszként erre: 396. - S.Nikolett1980)
2011. ápr. 9. 20:50
Üdv a fórumon :))) Drukkolok Neked, hogy sikerüljön a fogyi aztán meg a kistesó :)) Ezek szerint cukorbeteg is vagy? Ha jól olvastam. Szerintem itt a fórumon mindenki támogatni fog, a lényeg, hogy az elhatározás már megszületett benned. A sokszor keveset enni dolog szerintem működik, én is próbálom tartani, csak vigyázni kell nehogy elkapjon a hév. Egyébként én most tanulmányozom Norbi módszerét, nagyon sok embernek segített már, lehet van benne vmi :))
2011. ápr. 9. 20:18
centizni nem szoktam, ma mértem magam 106 kg vagyok. Viszont ami "jó" hír, hogy két éve ennyi vagyok.:-) Kaptam hormontablettákat és attól elég rendesen meghíztam. Már gyerek korom óta gondok vannak a sulyommal. 18 évesen sikerült lefogynom aztán tartottam is négy évig. Amikor viszont eldöntöttük, hogy jöhet a baba, nem akart össze jönni és ezért kaptam hormon tablettákat, amitől pár hónap alatt 30 kg-ot híztam. Eldöntöttem, hogy nem szedek be semmit, hanem lefogyok és utána elölről kezdjük. Na ekkor lettem terhes, spontán. Most viszont más a helyzet. Teljesen elmaradt a mencim, a magas eredmények miatt, tehát mindenképpen fogynom kell. Megjött az a bizonyos elhatározás, amire már régen vártam.....
2011. ápr. 9. 19:21

ez a legfontosabb. ha ezt a kettőt el tudod kerülni, már nyert ügyed van. És az is jó ,hogy átlátod, hogy nem szabad koplalni. -meg kell enni, amit megkívánsz, csak a helyes módon elkészítve.

Hány cm vagy és hány kg?

2011. ápr. 9. 19:17
Köszi. Már lemondtam a cukorról és a lisztes kajákról. Ja és ami nálam eddig bejött az, hogy két-három óránként enni kell valamit. Nem szabad éhezni. Kaptam egy inzulin diétás könyvet, baromi jó. Szóval most ezt kezdem. A mozgás is menni fog, annyira nem vagyok eltunyulva.
2011. ápr. 9. 19:13

Fiatal vagy, de elég sok mindenen túl vagy, ha jól veszem ki a szavaidból. Első lépésként, ha kiírod magad, már az is jó....

Ezek után kezdj el gondolkodni azon, mi az a hízlaló étel, amit először is "likvidálni"tudnál az étrendedből.

Szerintem az evésnél kell kezdeni, ha nagyobb a túlsúly, és csak utána a mozgáson gondolkodni!

Jó hétvégét!

2011. ápr. 9. 18:14
Bocsi a helyesírási hibákért, de a fiam a nyakamban lóg.:-)
2011. ápr. 9. 18:12

Sziasztok!


Látom elég sokan vagyunk, akik fogyni vágynak. Egy picikét beleolvasgattam, hogy miket írtatok, de nem igazán tudom végig olvasni az egészet. A lényeg, hogy nekem is fogynom kellene, de NAGYON SÜRGŐSEN. Elég sok bajom van a kilóimtól. A minimunk 20 kg lenne, de igazából 35 kg-ot szeretnék. Nagyon magas az inzulin szintem, és a tesztoszteronom. Ettől hullik a hajam és nincs menceszem több, mint két éve. Ez lehet, hogy valakinek megkönnyebbülés, de az én esetemben nagyon kellene, mert szeretnénk kistesót a hat éves fiamnak. Szóval, amikor elkezdem a fogyint kb. egy hét után bepánikolok, és elkezdek zabálni. A pánikom attól van, hogy kilenc éve bulémiás voltam. Elég keményen. Pszichiátrián kötöttem ki és infúziót is kaptam. Elvesztettem az állásomat is ez miatt.Most nagyon félek, hogy megint beleesem ebbe a hibába. Nehéz kijönni belőle, viszont meggyógyulni nem lehet. Még most is néha előfordul, hogy hányok. Szóval kellene a bátorításotok és hogy valaki mellettem álljon. Amikor bulémiás lettem, előtte fogytam 30 kg-ot négy hónap alatt. Lenne még mit írtom erről, ha bevesztek a csapatba, akkor szép lassan mindent leírok.

390. miel77
2011. ápr. 8. 20:21
én vagyok :)) holnap majd mérem magam és küldöm az adatokat :))
2011. ápr. 8. 20:14

Látom nem ír senki...:(

Van itt még vki????

388. 4e6546fe63 (válaszként erre: 385. - Miel77)
2011. ápr. 7. 10:41
Szerintem igen!Aztán ,ha mindenkié megvan,mehet a táblázat4
387. Mion
2011. ápr. 6. 22:22
Annyira imádom a popcorn-t, pláne ha olyan finom sós, mint a moziban... hmmm :D
386. Mion (válaszként erre: 383. - 4e6546fe63)
2011. ápr. 6. 22:21
Igyekszem nem elfelejteni! :D
385. miel77
2011. ápr. 6. 21:58

Ide küldjük az adatokat?


Jaja láttam már a kalifa márkának light popcornját, de az annyira száraz.. egyébként az van ráírva hogy 100g 425 kcal asszem, és egy zacsi ak annyi nem? És ha ketten esszük, ak olyan 2-300 kcal fejenként... hm hát nem a legjobb az igaz... egyébként meg ha vennék popcorn csináló gépet, ak megtudnám oldani a sok adalékanyag nélkül... csak az meg drága beruházás :S

384. Binky (válaszként erre: 382. - Miel77)
2011. ápr. 6. 21:51

Max annyi, hogy kipattogtatva jobban telít, de a kukorica tiszta szénhidrátforrás és a micropopcornokat telenyomják zsírral és sóval, ami megköti a vizet a szervezetedben.

Viszont van light verzió belőlük(kevesebb zsír, só).

Azt hiszem 1 csomag micropopcorn 500-600 kcal körül van.

2011. ápr. 6. 21:33
Vettem centit,holnap mérek!Aztán elkezdem a táblázatot szerkeszteni!A hétvégéig kérem az adatokat!
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook