Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 2006. október 23.-tól harc a kilókkal fórum

2006. október 23.-tól harc a kilókkal (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯
5680. schybie
2011. jún. 8. 19:09

Sziasztok!


Köszönöm a jókívánságokat! :)

El vagyok kicsit tűnve, mert szombaton lesz az esküvőnk és arra készülök. Körmösnél, fodrásznál, kozmetikusnál jártam, ruha megvan, elméletben az ebéd is, úgyhogy most kezdek egy picit izgulni mert talán ez a másfél nap amit még dolgozok már nem lesz annyira pörgős mint az eddigi.


Ma volt fizetés, utána munkaadóim előre sok boldogságot kívántak egy borítékkal nekünk, ilyenkor örülök hogy meg vannak velem elégedve, hogy tetszik a munkám és a habitusom:) ez sokat számít nekem.


Majd rakok fel képeket, fekete kosztümbe leszek, fekete-fehér lesz a tortánk, így hogy ennyire szűk családias lesz az egész, bármit megengedhetünk magunknak, ami nagyon jó.

5679. Zsuzska..
2011. jún. 8. 17:24

Sziasztok!


Jók lettek az eredményeim így megkaptam a kezelést:))

Jövőhéten kell mennem újra, remélem akkor sem lesz gond..

2011. jún. 8. 16:51

Sziasztok!


Csibike, remélem megkaptad a kezelést, majd írjál, hogy vagy.


Itt hideg van, nyár van és hideg, persze sejtettem, hogy esik majd minden nap, ahogy a filmekben, csak nem gondoltam, hogy BIZTOSAN így is lesz :))) Nagyon lelombozó, az otthoni nyarak után. Újlány, hogy bírod ezt évek óta? Hihetetlen.


Magdi, gratulálok, kislány után lesz egy kisfiú is, persze tudom, hogy már vannak nagy unokáid is, de akkor is... :)

A nyári szabimat várom, mennék haza, ha otthon igazi nyár van.

5677. ujlany
2011. jún. 7. 21:21

boldos szulinapot, Schybie.

Magdi, nagyon szuper, akkor egy kislany es egy kisfiu. :-)

Nemsokara itt lesz az oktober.


Csibike, remelem minden jol megy majd holnap.


Nekunk jo hosszu hetvegenk volt, mul csutortoktol - hetofig nem dolgoztunk. Itt volt a baratnom es a parja Nemetorszagbol. Csinositottuk a lakast, beepitette nekem a hianyzo ajtokat, nagyon szuper lett minden.

De meg mindig sok az alakitgatni valo, persze mar leginkabb csak aprosagok. (Kiveve a konyha, de hat az mar tobbkotetes regenyt olel fel)

meg 3 nap melo, aztan megint 3 np szunet.

18 fokban nem akkora elmeny, de talan meg lesz igazi nyarunk is.

5676. magdi.kresz (válaszként erre: 5675. - Zsuzska..)
2011. jún. 7. 19:53
Szorítok Csibike!
5675. Zsuzska..
2011. jún. 7. 14:11

Sziasztok!


Schybie..nagyon boldog szülinapot neked!

Magdi..biztos jó lehetett azt a pár napot a lányoddal tölteni!

Gratulálok a leendő kisfiúhoz:)


Meleg van nagyon!Igaz majdnem minden nap délután van vihar, de utána minden a régi..

Holnap megyek a kezelésre..remélem jó lesz a vérképem és megkapom a kezelést!

2011. jún. 7. 13:12

Itt volt a kislányom, de már el is ment az éjjel. Amikor elbúcsúztunk, mondta, hogy ne sírjak, de megjegyezte, már ő is sírt, amikor a kislányát pár napra most otthon hagyta.

A kistestvér már biztos, hogy fiú lesz, majd októberben.


Itt nyár van, munkám sok van, de nem baj.

Schybiről semmi hír már régóta.

5673. ujlany (válaszként erre: 5672. - Zsuzska..)
2011. jún. 2. 19:14

Csibike, ez utobbinak nagyon orulok. :-)

Meg ha varnod is kell, ezek szerint mar nagyon jo uton jarsz, es ez nagyon jo!

5672. Zsuzska..
2011. jún. 2. 17:49

Tegnap mentem kezelésre, de sajna megint rossz lett a véreredményem így jövőhétre tolódott a kezelés:((

Viszont jó hírt is kaptam. . nincs folyadék a tüdőmben, tehát nem termelődik újra!!:))

5671. magdi.kresz (válaszként erre: 5670. - Ujlany)
2011. jún. 1. 13:42
Úgy mondta, hogy a másodikkal nehezebb, és persze ott van a kislány, akit már nem tud emelgetni úgy, mint eddig. Ezért is jön csak pár napra egyedül...érettségi találkozó, egy nap a barátnőjével, egy-két nap a családdal, és vissza.
5670. ujlany (válaszként erre: 5669. - Magdi.kresz)
2011. máj. 30. 20:11
Magdi, akkor mar csak ket nap. Hogy viseli a terhesseget? Gondolom igy kicsit nehezebb, hogy a kicsi babarol is gondoskodni kell.
2011. máj. 30. 06:11

Sziasztok!

Én még itthon....ez az itthoni "dolgozás"nem igazán jött össze,,,nem tudni, hogy a gépünk gyenge (csak 1gigás), vagy a programjuk.

Szóval kínlódunk a kollégákkal, mert nem vagyok egyedül.

Zuhanyozok, felöltözök, és elmegyek dolgozni.


A kislányom szerdán éjjel jön. Már tudja pontosan a készülődő baba nemét, de nem mondja meg, csak majd, ha itt lesz.

5668. ujlany
2011. máj. 28. 10:26

sziasztok!

vegre hetvege.

Nalunk sajnos nincs nyar, jo ha 17 fok van. Igy aztan ugy dontottem, hogy ma kitakaritom a hazat, meg megcsinalom azokat a dolgokat, amiket mar reg meg kellett volna.

A jovo hetunk rovid lesz, csak szerdaig dolgozunk. Aztan jon a baratnom Nemetorszagbol a parjaval, ha minden igaz, helyukre kerulnek az ajtok is.

A kalvaria a konyhaval tovabb folytatodik, mar el sem meselem.

4 hete nem eszem kenyeret, tesztat, rizst, csak gyumolcsot, zoldseget es hust. A sulyomon meg nem nagyon latszik, de kicsit mintha elindult volt valami.

Sajnos tobb mozgas kellene. Es meg csak azt sem mondom, hogy nem ferne bele az idombe, inkabb azt, hogy lusta vagyok.

Mar egy ideje egy kollegammal probalunk naponta felorat setalni is, es inkabb a jo levegon megbeszelni a dolgokat mint az iroasztal mogott.

De hat ennel tobb kellene.

Azert nem vagyok elegedetlen, a sok vitamin nagyon jot tesz.

irjatok, ha erre jartok!

Jo hetveget!

5667. magdi.kresz (válaszként erre: 5666. - Andi-bandi)
2011. máj. 27. 08:07

Nálunk ez az évforduló nem "nagycsaládi" ünnep, csak kettőnké.

Kaptam a Papámtól szép virágokat.

2011. máj. 24. 10:04

Gratulálok! :)))

42 év :) lesz ünneplés?

5665. ujlany (válaszként erre: 5664. - Magdi.kresz)
2011. máj. 24. 08:45

uh, Magdi, ez hihetetlen!!!!

Gratulalok nektek!

Ilyenkor szokott leesni az allam.

Nem tudom, hogy csinaljatok, de valahogy nagyon jol.

Mar eppen gondolkodtam, hogy milyen indokkal kuldjek puszit a Papanak, hat tessek, ez egy jo indok.

Puszi mindkettotoknek!

2011. máj. 24. 08:43
Ma 42éve, hogy összeházasodtunk a Papával. Akkor is szép idő volt... iszonyú hosszú idő, de nekem nem tűnik annak.
5663. magdi.kresz (válaszként erre: 5662. - Zsuzska..)
2011. máj. 23. 20:08
Nagyon aranyos lehet Hanna. Tavaly szeptemberben a mi picikénk is ezt csinálta, nekünk is kellett vele táncolni a konyhában...
5662. Zsuzska..
2011. máj. 20. 09:07

Sziasztok!


Telnek a napok..és szerencsére már jó idő van!

Én folytatom a kezelést, minden rendben van..mellette szedem itthon a bogyókat, vitaminokat amik erősítenek!

Hanna kitölti minden percünket..állandóan jár a szája, egész nap beszél:))

Folyton pakol..szerencsére egy idő után el is pakol maga után..bár nem mindent!

Imád hintázni..alig bírjuk belőle kiszedni!

Ismerkedik mindennel amit a földön talál..virágokat szed, bogarakat is szedne ha hagynánk:))

Imád a nagyokkal játszani..bújócskázik velük, bújik hozzájuk..örömmel fogadja őket amikor suliból hazaérnek délután!

Néha örömében táncol..olyan édi olyankor..tapsol és forog, rugózik..a vállát forgatja..zabálnivaló!

Ha zenét hall ugyanez a szitu beáll..olyankor teljesen a zenére és a táncra koncentrál és nem érdekli semmi:)

5661. ujlany
2011. máj. 20. 08:32

Szia Magdi, igen, en jol vagyok.

Ma itthonrol dolgozom, ugyhogy meg furdokopenyben kavezom, de mindjart osszekapom magam es nekiallok dolgozni.

Ket hete itt hagyott minket a nyari ido,azota sem jott vissza sajnos. Holnap talan eleri a homerseklet a 20 fokot.

Tegnap megvolt anyunak a betukrozes. Szegenynek nagyon fajt. A jo hir, hogy minden rendben, a rossz hir, hogy most mar fogalmuk sincs az orvosoknak mitol faj ennyit a hasa.

Mindenesetre egy mintat elkuldtek szovettanra, annak az eredmenyet majd csak egy het mulva lehet megtudni.

Szep hetveget mindenkinek!

2011. máj. 20. 07:31

Bízom benne, hogy jól vagytok!!

Ma csak délig dolgozom, de viszek haza munkát a hétvégére.

Megvagyunk, jólvagyunk, semmi különös.

Papám megint kézzel nevel 3 Amazon papagájt. Én csak reggel 5-kor vagyok náluk ügyeletes, akkor különben is felkelek.

Szép hétvégét!

2011. máj. 17. 14:18
Hát majd rakok fel képet tortáról, biztos is hogy megkóstolnátok :))) És az ízük sem éppen rossz, vissza is kell vennem az étkezésből, és beszereztem egy tornavideót, továbbá jelentkezünk szabadtéri edzésre, egy parkban tartják régi katonai kiképzők. biztos nagyon nehéz, de nem hagyhatjuk ki, hogy egy ex-katona ordítozzon velünk edzésen... :))
5658. magdi.kresz (válaszként erre: 5657. - Andi-bandi)
2011. máj. 13. 07:22

Vállalnám a kockázatot, és szívesen megkóstolnám én is.

Végigcsináltam a télen a 90 naposat becsülettel, de már megint ott vagyok,ahol a part szakad.

2011. máj. 12. 18:07

:))) jobbulást!


Itt semmi különös, azaz de Apu itt turistáskodik, mutogatjuk a várost, tetszik neki,igaz jó fárasztó. Fönököm is rendes volt, küldött Apunak két egész tortát,hogy vigyem el magammal, hagy kóstolja meg őket, ha itt van. Néha szoktunk kóstoltatni tortákat vendégekkel, hátha legközelebb vesznek, v valami. Úgyhogy két finom torta van a hűtőben, mondtam már h nem egyszerű diétázni itt... :)))

5656. Zsuzska..
2011. máj. 11. 19:29

A víz sajna időközönként visszajön, de most találtunk egy teafélét amitől csökken a mennyiség..illetve egyszer el is tűnt..csak mivel kihagytam egy hónapot visszajött:((..nem volt raktáron és nem tudtak küldeni, ezért maradt ki..

Andi..mondhtani jobban érzem magam, mert egyre erősebbnek érzem magam..többet eszek és többet bírok valamivel!

2011. máj. 11. 17:25

Sziasztok!


Csibike, jobban is érzed magad? Az nagyon jó hír lenne :)))))


Itt nem egyforma hétköznapok mennek, voltam most otthon magyarországon 4 napot, mert Papának volt a 80. szülinapja, megünnepelték, és meglepiböl hazamentem arra a napra. Arra számítottam, hogy ez nem elég, mert kevés idő, de voltam barátokkal, családdal, barátommal. Meg nem is vettem ki szabit, csak 2-2 nap szabadnapomat összecsúsztattuk, és így kijött 4 nap szombattól keddig, pénteken hamar végeztem, este hazarepültem, nagyvilági módon a munkából a reptérre mentem :) Megérte, kicsit kiszakadni innen. Sajtos párizsit meg túró rudit reggelizni, szigorúan bolti zacskós kakaóval, de a legjobb a csirkepörkölt nokedli tejfölös uborka saláta ebéd volt.

Hát ezek vannak itt, azonkívül tavaszi idő. és egyre hamarabb világosodik szerencsére. Már szinte nem sötétben járok dolgozni. :)))

5654. ujlany
2011. máj. 11. 16:32

Csibike, szerintem ez tok jo hir!!! :-)

es a viz meg mindig felgyulemlik a tudodben, vagy az mar megszunt?

5653. Zsuzska..
2011. máj. 11. 16:23

Túl vagyok a 3. kezelés felén..a CT eredményem jó lett..zsugorodott a folt a tüdőmön, tehát van javulás!

A kezelés egyemlőre ugyanaz maradt mint eddig..majd a következő CT után meglátjuk változtat-e a doktornő..

5652. ujlany
2011. máj. 11. 09:24

Magdi, jogy irtal.

Ezek a szomoru dolgok nekem is sokszor eszembe jutnak. Neha szinte el sem hiszem, hogy a noverem elete igy tud folytatodni. Minden olyan (kivulrol) mintha az a dolog meg sem tortent volna.

Nem is tudtam, hogy megint olyan ev van. Lehet, hogy mar mondtam, de ugy 20 evvel ezelott szamlazobiztos (azt hiszem igy hivtak) voltam.


Nalam is csak telnek az egyforma hetkoznapok, most valahogy nem banom, jo egy kicsit "pihenni".

Anyukamnak a szuletesnapi ajandekat szervezem. A Szechenyi konyvtarbol szeretnek egy "emlekkonyvet". Ujsagcikkeket arrol a naprol amikor megszuletett. Sajnos a haboru miatt sok ujsag nem jelent meg, de azert szerintem igy is szep ajandek lesz.

megyek, dolgozom...

szep napot nektek!

5651. magdi.kresz (válaszként erre: 5650. - Ujlany)
2011. máj. 11. 07:56

Bevallom benéztem párszor én is, de nem volt semmi érdekes mondanivalóm. Folynak az egyforma hétköznapok, és közben rohan az idő.

Lassan indul a munkahelyemen az idei év legnagyobb különmunkája, tízévenként van, gondolom tudjátok, hogy mi. Ameddig ez tartani fog addig szeretnék még dolgozni, utána nyugdíjas leszek végképp.

Kolléganőm ma kapja a hatodik, utolsó kemóját. Sokat gondolok rá, ma pedig különösen. Utána még sugárkezelések várnak rá. Azt mondja, hogy "kémiailag" ellátják mindennel (hányáscsillapítás, kis kábítás)de a körülmények ami között mindezt kapja rettenetes.

Már megint csak lehangolni tudlak benneteket.

❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook