Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 2006. október 23.-tól harc a kilókkal fórum

2006. október 23.-tól harc a kilókkal (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
2011. jún. 21. 12:51
Csibike milyen lett a vérvétel eredményed, és persze hogy érzed magad?
2011. jún. 19. 22:06

Köszönöm a köszöntést, tartamas hétvégém volt :)) Majd elmesélem.


Csibike jobbulást, szorítok, hogy jobb legyen az eredményed!

2011. jún. 19. 15:21

Lemaradok mindig az évfordolókról. Elnézést...Andikám a legjobbakat kívánom. Szülinapi torta készült abban a műhelyben neked?


Csibike nagyon sajnálom ami veled történik.


Lehűlt a levegő, de nem is bánom.

5707. Zsuzska.. (válaszként erre: 5705. - Ujlany)
2011. jún. 19. 13:45
A kezelést még nem..majd hétfőn telefonálok a vérvétel eredményéért és hogy mikor kell majd mennem kezelésre..egyáltalán jó lett-e az eredmény??
5706. schybie
2011. jún. 19. 11:13

Andi!


Nagyon sok Boldog Születésnapot kívánok én is!

5705. ujlany (válaszként erre: 5704. - Zsuzska..)
2011. jún. 19. 09:12
Csibike, mi volt? megkaptad a kezelest?
5704. Zsuzska..
2011. jún. 19. 09:08
csatlakozom.Én is nagyon boldog szülinapot kívánok neked Andi!!
5703. ujlany
2011. jún. 19. 08:46
Andi, nagyon boldog szuletesnapot kivanok!
5702. ujlany (válaszként erre: 5701. - Zsuzska..)
2011. jún. 17. 23:26
szoritok, Csibike, remelem minden rendben lesz.
5701. Zsuzska.. (válaszként erre: 5700. - Ujlany)
2011. jún. 17. 21:53
Reggel megyek vissza kontroll vérvételre..remélem minden rendben lesz!
5700. ujlany (válaszként erre: 5699. - Zsuzska..)
2011. jún. 17. 18:06

ez rossz hir, Csibike.

sajnos ez parszor a noveremnel is elofordult, szegeny o is sirt.

Mit mondtak az orvosok, mikor nezik meg legkozelebb a veredet?

5699. Zsuzska..
2011. jún. 17. 17:57

Sziasztok!

Vagyok ám én is..csak a héten összejöttek a dolgok..

Annyira rossz lett a véreredményem, hogy nem kaptam meg a kezelést..ráadásul ma vért is kaptam:((

Nagyon féltem..nem tudom mitől tartottam annyira, de valami félsz bennem volt teljesen addig amíg le nem folyt az egész:O

Amikor betették a branült még el is sírtam magam, Barni vigasztalt!

5698. ujlany (válaszként erre: 5697. - Magdi.kresz)
2011. jún. 17. 17:12

Magdi, :-(, ismerem az erzest, bar mas rokoni viszonnyal. A nagymamam a 20. szuletesnapomon halt meg.

kepzeljetek fanatikus lettem. Napi minimum ket ora gyaloglas a program mostanaban. Egy het alatt 1,2 kg-t fogytam, ugyhogy folytatom. Jo lenne mar elmozdulni a holtpontomrol (77-77,5), de nem egy kiloval, legalabb 2-3-mal, mert ez igy csak fel-le mozog, de igazabol sehova sem jutok vele.

5697. magdi.kresz (válaszként erre: 5696. - Ujlany)
2011. jún. 17. 07:17

...pedig most semmi lelketölő bánatom nincsen.


Épp tegnap gondoltam , biztatlak benneteket arra, hogy sétáljatok el hársfa felé, ha tehetitek, és ha van ilyen fa a közeletekben. Most virágzik, és isteni illata van.

Eszembe jutott, hogy gyerekkoromban gyűjteni kellett a virágját, egy nagy lapos kosárban szárítottuk, vászonzacskóban tároltuk, és télen az apukám itta a teáját. Úgy emlékszem mi az anyuval nem is szerettük.

Többször gondolok, az apura. A napokban tudatosult bennem, hogy most vagyok annyi idős, mint amikor ő meghalt. 62 éves volt, én 29..és pont a születésnapomon.

Elkanyarodtam valahova, de nincsen semmi baj.

Szép hétvégét.

5696. ujlany
2011. jún. 16. 15:54

Magdi, nagyon csendben vagy.

Nem szeretem ezt :-(

5695. schybie
2011. jún. 14. 21:20

Még nem, ép most értem haza az ablakostól, megnéztük a műanyag ablakokat, 400 ezerbe lesz. Így kicsit lassan megy a felújítás, de szeretjük a szépet és a jó minőséget, ezért hajlandóak vagyunk várni még, főleg úgy hogy nagyon jó helyen vagyunk most is.


Azért nem lett klasszikus ruha, mert nem volt lakodalom, illetve Maszatnak sincs öltönye, tehát ha nekem lett volna ruha akkor neki az dukált volna. Ezt a pénzt inkább a lakásra fordítjuk. Arról nem is beszélve hogy önbecsülésem, önbizalmam ami a kinézetet jelenti a béka segge alatt, lehettem volna bármilyen gyönyörű ruhában akkor se tetszettem volna magamnak. Arról nem is beszélve hogy most legalább van egy szoknyám és egy felsőm is.

Ja és imádom a feketét fehérrel.

2011. jún. 14. 21:06

Schybie, Megnéztem a fotókat, nagyon tetszik a kosztümöd, egyszerű elegáns, hogyhogy nem a klasszikus ruhát választottad? A torta, és főleg a marcipán külön nagyon jópora :)))

Sok boldogságot!


csak néhány gyakorlati kérdés, hol laktok? Az új lakásban már?

5693. schybie
2011. jún. 14. 11:16

Sikerült felraknom pár képet:)


Ma és holnap szabadságon vagyok, most indulok intézni a papírjaim!


Szép napot!

5692. ujlany
2011. jún. 13. 09:21
Gratulalok Schybie, a legfontosabb, hogy boldog vagy.
2011. jún. 12. 17:53

Nem látom a kképeket :(


itt vízszintesen esik és 16 fok van. Nyár!

5690. magdi.kresz (válaszként erre: 5689. - Schybie)
2011. jún. 12. 15:18

Keresem, de nem találom a képeket.

Örülök, hogy jól sikerült minden, de legfőképp a boldogságodnak.

5689. schybie
2011. jún. 12. 14:39

Igen, ment:)

Raktam fel pár képet! kérlek ne szörnyülködjetek, de mint már mondtam nagyon elhíztam:( de mától új idők járnak!


Minden nagyon szép és jó volt. BOLDOG VAGYOK!

2011. jún. 11. 21:36

Sok Boldogságot!!!! :)))

Már javában megy a dínom-dánom, remélem. :))

5687. schybie
2011. jún. 11. 10:00

5-kor indítottuk a napot.6-kor már a fodrásznál ültem:)

A hajam nagyon jó lett, tetszik. A tortát is elhoztuk, az is szép. Megterítve, összepakolva, ruhák lógnak kivasalva, szóval minden kész.

2-kor lesz az esküvő, utána kezdődik a tárcsázás, majd ha elkészül akkor az estebéd.

Még pár óra és Gál-Schibalits Melinda leszek, érdekes érzés. Tudom hogy a papír semmit nem változtat, mégis.

Úgy rendeltük hogy az édesanyák és a nagymamák az esküvőn kapnak majd virágcsokrot tőlünk, ez egy apró gesztus amivel megköszönjük hogy idáig eljutottunk, illetve hogy egymásnak felneveltek minket. Mert anyósomnak én minden születésnapon és anyák napján megköszönöm hogy felnevelte nekem Maszatkát.

Az időjárással nem vagyok kibékülve, de már megszoktam hogy ha szép időt szeretnék akkor sose jön össze.


Kellemes hétvégét

2011. jún. 10. 19:52

Az állapotomról, csak egy sztori a mai napról. Lakótársammal együtt indultunk el haza a munkahelyemről, ő busszal én biciklivel, és én értem előbb haza, pedig nem mentem mint ahogy szoktam, mert "frissítő" eső esett útközben. NEM mint amikor meleg van, és kicsit esik, hanem hideg van, és PLUSZBAN esik is. És az esőben, a nejlony esőkabátomban kerülgettem a taxikat (mert azok sokszor ráállnak a bicikliútra, és pont annyi helyet hagynak h az egyik lábammal a járdaszegélyen kell mennem, néha lábujjhegyen, mint Tomnak a Tom és Jerryben) és az esőben elázott a cipőm, és megnyúlt, és leesett a lábamról. És az esőkabátom a VILÁGON a legalkalmatlanabb a biciklizésre, mert izzasztó hatású (belül annyira vizes volt mint kívül). Majd realizáltam, hogy az eső önnön magában nem is zavaró, mert az eső plusz szél, na az A valami, úgy a fele úttól már örültem volna ha csak esik. :)

Node azért büszke vagyok magamra, mert a MÁSIK oldalon, egy igazi nagy városban járok biciklivel dolgozni, úgy h kifejezetten a city-ben dolgozom, nem külvárosban, és még végülis gyorsabb is vagyok mint a tömegközlekedés. :)))) Ja, és meg lehet szokni a baloldali közlekedést, már nem is gondolkodom, hogy hová forduljak ki. Valójában a sok dolog közül, ami történik, ezek jók, biciklizek városban, egyre jobb az angolom, szigorúságom ellenére megszavaztak a kollégáim a hónap dolgozójának, és ami még fontos, hogy most egy nagyon jó lányt kaptunk kollégának aki spanyol, és nagyon pozitív.

Rájöttem, hogy a dolgokat abszolute nem választhatom meg amik történnek velem (eddig azt hittem, de London ennek az illúzióját is kinevelte belőlem) csak a hozzáállásomat. Ha az jó, akkor a dolgok sem lehetnek rosszak. De ha ragaszkodom az elképzelésemhez, hogy minek KELLENE történnie, akkor folyamatosan ellenállok mindennek.

2011. jún. 10. 17:24

:))) Gratulálok az esküvőhöz!


Csibike, örülök, hogy minden jól alakul :)


Újlány, mostanában csak unalmas az életem, ennyi, az otthonról is ismert emberekkel találkozom, meg a kollégáimmal, de szerencsére összegyüjtöttem annyit h elkezdhetek egy ruhakészítő sulit itt v nyelvsulit. Az jó időtöltés lesz. Ja, megválasztottak a hónap dolgozójának, ami vicces, mert állandóan szigorúskodok az embereimmel :))) De hát fő a tökéletesség! Meg én vagyok az aki a csapatomból a legkeményebben dolgozik, meg a legrosszabb műszakokat is vállalja, mivel nincs gyermekem, de itt kint még nagyon családom sem. Ha egy szóval jellemezném az az unalom, lehet ez másnak csak nyugalom... :) Ja, és az angolom csak jobb és jobb. Végre. :)))

5684. magdi.kresz (válaszként erre: 5680. - Schybie)
2011. jún. 9. 20:55

...tehát itt a magyarázat az elfoglaltságra. Gratulálok! Azért majd egy kis beszámolónak is örülnék a képek mellé.

Legyetek nagyon boldogok, és becsüljétek meg egymást. Nemkülönben legyen az a nap nagyon szép, mondjuk időjárásilag, és persze minden sikerüljön úgy, ahogy szeretnétek. Sok-sok puszit küldök nektek.

5683. Zsuzska.. (válaszként erre: 5680. - Schybie)
2011. jún. 8. 19:42

Ne izgulj minden rendben lesz:)

Én is sok boldogságot kívánok nektek és sok-sok együtt töltött évet!!

A képeket pedig várjuk ám:))

5682. ujlany (válaszként erre: 5679. - Zsuzska..)
2011. jún. 8. 19:20
:-)
5681. ujlany (válaszként erre: 5678. - Andi-bandi)
2011. jún. 8. 19:20

Andi, most eppen mely ponton vagyok ez ugyben. :-)

17-19 fok, kilatas sincs jobbra, ki vagyok akadva, de hat remelem lesz meg nyar.

Hogy vagy mostanaban, Andi?

❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook