Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Van kedve valakinek újrakezdeni az elejéről? Le a kilókkal! fórum

Van kedve valakinek újrakezdeni az elejéről? Le a kilókkal! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
105. Nikol28
2011. aug. 23. 16:09
nekem meg semmi kedvem semmihez,A stukám is késik egy hete, idegbajt kapok, ha terhes vagyok.Most végre elszántam magam a fogyira, de ha emiatt késik, fel kell adnom.Amúgy védekezünk, de vannak véletlenek.Harmadik baba lenne.De mivel vannak nőgyógyászati bajaim, és júniusban műtőttek, előfordul amiatt késik.De hamarosan veszek egy tesztet, ha semmi nem lesz.Mert a fogyimmal sem szeretnék ártani a babynek!
104. Bella34
2011. aug. 23. 11:05

Úgy néz ki ketten maradtunk :)

De nem baj, kibírjuk így is :)

Kitartás Nikol! Megettem a délelőtti két barackomat, de már fáj a gyomrom az éhségtől... :(

103. Nikol28
2011. aug. 22. 10:00
Sziasztok, én bírom, és ma kezdtem a 90 naposat!Ma protein napom van.Így is keveset eszek, de ha még szét is választom a kaját, talán még jobb lesz.De ma nagyon nagyon fáj a derekam!
102. Bella34
2011. aug. 22. 07:11

Itt vagyok a munkán, elég rossz volt a múlt hetem, de fő, hogy vége van. Remélem ez a hét jobb lesz valamennyivel.

Nikol, a fogyit nem adjuk fel, ugye? NEM, NEM, NEM!!!!!

Tegnap este először estem bűnbe :(

Amikor már fájt a gyomrom az éhségtől, csináltam egy kis paradicsomszószt, ami még rendben is lenne, de belekarikáztam egy virslit :(

Remélem, ez nem sokszor fog előfordulni.

Te hogy bírod?

101. Nikol28
2011. aug. 21. 19:42
Hahó csajok hl vagytok?Senki?
100. Nikol28
2011. aug. 19. 10:33
Na senki?ez szuper!
2011. aug. 17. 13:33
Tegnap nekem is nagyon fájt a fejem, de ma jobban vagyok.ma ittam eddig 2 tejeskávét, és ettem 1 kovi ubit, de nem vagyok éhes, csak ehetnékem van.krumplistésztát eszek majd délután, de nagyon nkeveset kellene remélem kíbítrom majd.
2011. aug. 17. 11:09
Lányok, már látászavaraim is vannak a migrénemtől... Tegnap alig tudtam elvégezni a munkám, lemondtam a szerelőt is, teljesen ki voltam készülve. A diéta ment, de a fejfájás sokkal rosszabb mint a gyomorkorgás... Ma is fáj a fejem, úgy érzem szétrobban, a gyógyszer csak tompított raja. Remélem ti jobban vagytok mint én.
2011. aug. 16. 19:15
ismét sziasztok, látom egyedül vagyok. m ettem egy zsemlét, és délután 2 nagy kovászos ubit.Szétrobban az a agyam, nagyon fáradt vagyok, ismét a kertben voltam.Nemsokára eszek valami tojásfélét és mára ennyi.
2011. aug. 16. 12:54
Sziasztok, én ma nagyon ideges vagyok, mert nem úgy mennek a dolgaim, ahogy azt én szeretném, és ez nem az én hibámból akad.Ma még nem ettem semmit, de kivagyok idegileg.Semmi kedvem!!
2011. aug. 16. 07:02

Reggel van, a munkán még nyugi van, és most tudok írni :)

Na lányok, lényegében, az én sztorim se jobb, se rosszabb mint a tiétek. Kb 32 éves koromra bálnányira híztam. Soha se voltam sovány, mindig volt rajtam, de a pubertás kor után belehúztam. A következményeket ti is tudjátok magatokon, lelkifurdalás, megalázások, stb... És beindult az ördögi kör. 32 éves koromra úgy éreztem, sikerült lélekben annyira megerősödnöm, hogy nem kellenek a zsír védőpárnái,és belevágtam. Egy év alatt lement sok kg, utána egy évig stagnáltam, és most egy újabb menet jön.

A módszer lényegében egyszerű, de nehéz.

Délelőtt valami paré, rakott karfiol, gyümölcs vagy ilyesmi. Ebéd teljes. Mert én nem tudok rántott hús nélkül élni :) De kenyér és cukor nélkül. Vacsora semmi. És a mozgás. Az nélkül nem sikerült volna. Először gyalogoltam kint, de amikor már láttam, hogy az emberek kezdenek méregetni, hogy ez megbuggyant vagy mi, hogy minden estefelé erre gyalogol erős tempóban, akkor vettem egy futópadot. Nagyon drága volt, de megérte. Mivel nem vehettem a 40 kilós cicáknak való hobbigépet, hanem a legnagyobb teherbírásút kellett megvennem, úgy, hogy nem tudtam mennyi vagyok, és imádkoztam, hogy kibírjon :) Kibírt :D Először 5km/h-ra állítottam és legyalogoltam rajta egy órát, pár hónap után 6km/h-ra sikerült, és most már 7km/h a gyaloglási sebességem. Először próbáltam zenét hallgatni, de majd belehaltam, mert nem köt le, és a szenvedésre gondoltam csak. Utána hangoskönyvek jöttek, az jobb volt :) És a végén már filmeket néztem a laptopon. Bizonyára bizarrul nézek ki. Rongyos nadrág, sportmelltartó, elnyűtt póló, fülhallgató a laptopba dugva, laptop egy emelvényen előttem :) de megéri. Szóval ez az én sztorim. És most kezdek még egy szakaszt, ahogy a kajakosok mondják, egy vicsorítós szakaszt, a cél előtt. Nehéz lesz. Tudom, de ha le tudtam magamról dobni kb 20 kilót, akkor még 20 kilót is le tudok adni jövő tavaszig.

Ja és elfelejtettem, multivitaminokat szedtem, meg cseppeket, mivel nem kell elfelejteni, hogy a nagy testünk azért követel sok sok vitamint és ásványi anyagot, ha sportot várunk el tőle.

Lassan befut a főnököm. Mennem kell.

Puszi mindenkinek, a napokban megkeresem a régi képeimet, és felteszem.

Kitartás lányok. Most erős vagyok, de majd írok én ide, hogy nem bírom tovább...

Sziasztok! Szép napot! :)

2011. aug. 15. 22:06

Nézem milyen szörnyűségeket kell megennünk, a normális testalkatúak szerintem köpnének egyet ha ilyeneket ennének :) De én ötleteket gyűjtök :) A light kólák tényleg nem hizlalnak, de a krémes-vészt nem enyhítik :) Krémes vésznek hívom azt az érzést, amikor rámjön, hogy "úgy ennék valami édeset". Na most már mentem aludni, mert reggel hattól meló.

Jó éjszakát lányok.

2011. aug. 15. 22:02

Sziasztok lányok. Hulla vagyok. :( Húzós nap a munkán, nem értem rá benézni hozzátok, de azért gondoltam rátok :) Ma én is dinnyéztem délután, és holnap munkára is azt viszek :) Holnap jön a szerelő megnézni mi a baja a futópadomnak, ahol gyalogolni szoktam, egy bekapcsoláskor villant és meghalt, majd kiderül mi a baja.

Tegnap reggel ráálltam a mérlegre. 121,4 kg, 175 cm

Ez van. Dolgozok rajta, hogy jövő tavaszig kétjegyű legyek. Az, hogy este ne együnk szerintem nagyon fontos, meg a mozgás is. Én heti 3-4 szer állok rá a futópadra, azaz álltam egy éve, amikor még intenziven csináltam a fogyit, és legyalogolok 7km-t, úgy, hogy 7km/h-ra állitom a sebességet és nyomom egy órán át. A lábaim mint a struccé :))))

2011. aug. 15. 20:17
én 84 vagyok és 155 cm kb
91. 0c7cb4959f (válaszként erre: 87. - Nikol28)
2011. aug. 15. 20:16
Miért, hány kg vagy??
90. 0c7cb4959f (válaszként erre: 89. - Nikol28)
2011. aug. 15. 20:15
62-kg elütöttem bocsi!
2011. aug. 15. 20:10
Mi az az N2?
88. 0c7cb4959f (válaszként erre: 86. - Nikol28)
2011. aug. 15. 20:03
Újra kezdeni a fogyit! N2-nél tartok. De most akarok elkezdeni testépíteni nekem sikerült lefogyni, a titka a kitartás. Utána pedig tényleg kell mozogni!
87. Nikol28 (válaszként erre: 84. - 91d4989ab9)
2011. aug. 15. 20:01
remélem sikerül elérnem a célom, és végre rakhatok fel képet sovány alakomról is, ami nem ciki.
86. Nikol28 (válaszként erre: 85. - 0c7cb4959f)
2011. aug. 15. 20:01
Ezt mire is írtad?
2011. aug. 15. 20:00
Fenéket még anorexiás lennék!:D
84. 91d4989ab9 (válaszként erre: 81. - Nikol28)
2011. aug. 15. 19:59

hát néha én is iszom főleg ha utazunk vagy étteremben eszünk, de én egy kisüveggel veszek csak és azt nem iszom meg egyszerre hanem két napig is kitart:D de csak ritkán


okcal van benne nem hizlal csak az édes ize miatt esetleg fokozhatja az enni akarásodat



ha rágcsálnál de nem vagy éhes akkor egyél répát vagy ubit nyersen az jó rágos:DDDD

2011. aug. 15. 19:58
Coláról mi a véleményed?
82. 91d4989ab9 (válaszként erre: 79. - Nikol28)
2011. aug. 15. 19:56

van naplom oda irom miket ettem


ma volt töltött cukkini ubival 2 tányér paradicsomos káposzta pici cukorral

volt egy joghurt egy alma meg az a rétes a joghurt előtt:D

2011. aug. 15. 19:56
Láttad én mit ettem ma?Nagyon kíváncsi vagyok a reggeli mérlegelésre.De ittam még ma Coca Cola líght -ot, az mennyire hízlal?valaki azt mondta az nem, igaz ez?
80. 91d4989ab9 (válaszként erre: 78. - Nikol28)
2011. aug. 15. 19:55

szerintem te is tudod hogy nem tojásos lecsotol koviubival hiztál meg:DDDDDDD


én ma megettem egy turos megyes rétest minden lelkifurka nélkül



régen egy tepszivel letoltam volna:DDDDDDDD

2011. aug. 15. 19:54
Neked hogy megy a fogyi bírod?
2011. aug. 15. 19:53
özös vacsora, és ütöttem rá 4-et, van egy kisebb lábassal, de mertem egy tányérba egy keveset, de hogy ne legyen olyan lelkiismeret furdalásom, lehet megtuningolom kovi uborkával, még jobban jól lakok.Szerinted?
77. 91d4989ab9 (válaszként erre: 75. - Nikol28)
2011. aug. 15. 19:52
hány tojást akarsz enni? kettőt simán ehetsz a lecso meg csak zöldség:D
76. 91d4989ab9 (válaszként erre: 72. - Nikol28)
2011. aug. 15. 19:51
mehet a szölő is napi egy két három fürt simán:D
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook