Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 2006. október 23.-tól harc a kilókkal fórum

2006. október 23.-tól harc a kilókkal (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
2011. aug. 18. 23:49

Jobbulást a Papának! :)

Nálam a következők vannak, járok angolra, nagyon nehéz. Kértem, hogy haladó csoportban legyek, és ott is vagyok. Háááát, meggyülik vele a bajom :)

Másrészről dolgozom délután/este pincérkedem meg bárben vagyok, ugyanazon a helyen. A törzsvendégek angolok, legalább gyakorolok napi szinten. Fárasztó, de érzem, hogy haladok valamerre.

5769. ujlany (válaszként erre: 5768. - Magdi.kresz)
2011. aug. 18. 08:33

Magdi, Papanak jobbulast.

Anyunal is allandoan aktualis tema ez, az elmult hetekben meg kulonosen az volt.

Alig egy hete volt a szuletesnapja, mindket szobajaba uj padlot kapott, fuggony mosas, szekreny pakolas. Egesz heten rettegtem, mikor jon egy telefon, hogy leesett valamirol.

De szerencsere nem.

5768. magdi.kresz (válaszként erre: 5767. - Ujlany)
2011. aug. 18. 07:23

Gratulálok a minuszhoz.

Egyébként pedig szurkolok neked.


A Papám tegnap egy hatalmasat esett otthon létrástól. Épp nyírta a sövényt egy magas létráról, a talaj puhább volt az egyik létrafok alatt...szóval nagy-nagy szerencsével csak a szája lett pampula, de nem törött el semmije.

Mondtam, hogy ne álljon neki semmilyen munkának egyedül, mert önveszélyes.

5767. ujlany
2011. aug. 17. 20:15

sziasztok!

Hat nehez, de probaljuk meg.

Epp megjottem hypoxirol, most 3 het szunet, addg a sulytartas a lenyeg. Az elmult 4 hetben fogytam 2 kilot, nagyon elegedett vagyok, meg a dietetikus holgy is.

Holnap dolgozom az irodabol utoljara, aztan meg penteken egy fel napot itthonrol, es delutan mar megyek is Nemetorszagba.

Szombaton lesz egy eve, hogy megvettem a lakast. Micsoda egy ev volt.


Es van egy fiu akivel alakulnak a dolgok. De rola meg tobbet nem szeretnek meselni. Majd ha meg karacsonykor is meglesz, akkor megemlitem.

2011. aug. 17. 18:27

Ahogy látom egyikünk sem tud megszólalni.

Vigyázzatok magatokra!

5765. ujlany (válaszként erre: 5763. - Cumma1)
2011. aug. 15. 16:15

olyan nehez mit mondani. Ez az 5 ev miota ismertuk, olyan hosszunak tunik, annyi mindent megeltunk egyutt, mindenkinek a hullamvolgyeit, a boldog napjait.

Szinte hihetetlen, hogy nem fog ide irni tobbet.

5764. cumma1
2011. aug. 15. 12:58
Mikor megtudtuk, hogy Zsuzska szegénykém meghalt, megnéztem az adatlapján milyen klubokban volt aktív tag, így keveredtem ide hozzátok.
5763. cumma1
2011. aug. 15. 12:57

Sziasztok!

Zsuzska tagja volt a 2010. áprilisában születendő babák zárt körű klubjának, napi szinten beszéltük.. teljesen ki vagyunk bukva mi is. Ebben a klubban 15-en vagyunk csináltatunk neki szép koszorút, fehér liliomból, narancssárga szalaggal (hoxa színei)

A temetés pénteken lesz Sz.battán, szűk családi körben. Az egyik hoxás babaklubos megy tőlünk, ők legjobb barátnők voltak Zsuzskával, ő képviseli a klubbunkat, viszi a koszorúnkat. :(

5762. schybie
2011. aug. 14. 20:08

Hát ez az, ezt nem értem. Azt mondják ha valaki nem hagyja el magát, meg nagyon meg akar gyógyulni, akkor annak sikerül, hisz minden fejben dől el. Sajnos akkor Ő kivétel volt,mert nagyon szerette volna felnevelni a gyermekeit és szerette az életet és mindent megtett amit lehetett.


Nem tudom, de én még mindig nem értem. Viszont jártam iwiw-en és láttam mennyien írtak az oldalára, tényleg Angyali teremtés volt.

2011. aug. 14. 20:03

Hmm, ez annyira rá vall, hogy segít másokon a jelenlétével. :)

Nekem meg az jutott ma eszembe amikor gyereket várt. Mennyire boldog volt a hírtől, meg aztán a terhessége. Ezek a jó dolgok jönnek elő rögtön, ha rá gondolok. Mennyire szerette a gyerekeit, milyen büszke volt rájuk sokszor, mennyire elszántan harcolt a betegséggel.

5760. ujlany
2011. aug. 14. 10:00
egyebkent a temetese jovo heten lesz Szazhalombattan a ferje iwiwes uzenete szerint.
5759. ujlany (válaszként erre: 5756. - Magdi.kresz)
2011. aug. 14. 09:59

sziasztok! Szerintem is sokkal nagyobb volt a szenvedese mint amit megosztott velunk.

En igazan akkor kezdtem el ideges lenni, mikor azt mondta, hogy terdig vizes a laba, menni kell a korhazba. Anyu testverenel is ugyanez volt, es sajnos utana nagyon gyosan meghalt.

Ugyhogy amikor azt irta, en mar nagyon feltem.

Es olyan fura, hogy azon az esten amikor megtudtam a hirt, csak ra tudtam gondolni. Felmentem iwiw-re (szinte soha nem jarok oda), hogy megnezzek par kepet rola, es most talaltam meg egy nevnapi koszonto uzenetet amit februar 19-en irt nekem. Aztan elmentem a mindmegettere, hiszen ott kezdodott minden, es veletlenul az egyik topikban lattam egy megemlekezest egy lanytol, aki leirta, hogy az egyik szuletesnapjan szomoru volt es nagyon maganyos, es Csibike szinte egesz ejjel fent maradt es chat-elt vele, hogy a lany jobban erezze magat.

Nagyon-nagyon sajnalom, hogy meghalt.

5758. 91d4989ab9 (válaszként erre: 5750. - Cumma1)
2011. aug. 14. 09:21
13.án délben be volt lépve:O
5757. magdi.kresz (válaszként erre: 5754. - Ujlany)
2011. aug. 14. 07:50
Ujlány azt a telefont már nem használom, de fölélesztem, és megnézem.
5756. magdi.kresz (válaszként erre: 5750. - Cumma1)
2011. aug. 14. 07:49

Kedves Ismeretlen!

Tegnap egész este csak Csibikére tudtam gondolni...csak később jutott eszembe, hogy meg sem köszöntük, hogy a hírt megosztotta velünk is.

Kérem, ha teheti mondja meg a családnak, hogy fogadják részvétünket.

Elnézést, de nem tudok semmi értelmeset írni, csak sírni. Ég a gyertya a szobában Csibikéért.

2011. aug. 14. 02:26

Ó most olvasom, nem tudok erre mit moondani, szerintem sajnos jobban/többet szenvedett, mint amit megosztott velünk :(

Hiányozni fog!

5754. ujlany
2011. aug. 14. 00:55

sziasztok! Tegnap en is sokat pityeregtem mikor meghallottam a hirt, ugyanazt csinaltam, mint Schybie, visszaolvastam, hogy miket is irt mostanaban. Es tenyleg egy honapja irta, hogy minden egyensulyban van.

na most nem tudok tobbet irni, majd holnap.

(Magdi, nem tudom megkaptad-e az sms-t, lehet, hogy mar nem is az a szamod van amit en tudtam)

2011. aug. 13. 19:23

Tegnap gondoltam rá, hogy fölhívom telefonon...lehet, hogy már akkor is késő lett volna.

Csibike, ez rettenetes...pihenj békében

5752. schybie
2011. aug. 13. 18:49

Ezt nem hiszem el. Valaki mondja már hogy ez egy rossz tréfa.

Sajnos a hétvégén elég szar hangulatban vagyok amúgyis, ép befejeztem egy adag sírást, most előlről kezdhetem:((((((((

Én nem értem az életet már, miért mindig a rendes emberekkel történnek tragédiák.


Jó lenne ha jönnétek, mert nem fogom fel.


Visszaolvastam, egy hónapja azt írta egyensúlyba van...

?!?!?!

5751. ujlany (válaszként erre: 5750. - Cumma1)
2011. aug. 12. 22:06

jaj, ne!!!!!!!!!!!!!!

Annyira feltem ettol! :-(((((((((((((((((((

Nyugodj bekeben Zsuzska!

5750. cumma1
2011. aug. 12. 21:40

Zsuzska hajnalban ma örökre itt hagyott Bennünket :(

Felfoghatatlan, 3 gyerkőcöt hagyott maga után. A legkisebb Hanna, aki áprilisban töltötte be 1. életévét. Hihetetlen kitartó, életerős, csodás anya volt.. nagyon fog hiányozni

2011. aug. 11. 10:27

Ujlány én is ellátogattam hozzád, nagyon klassz minden!

Andi mindig te jutsz eszembe a londoni hírek hallatán, vigyázz magadra.

5748. ujlany
2011. aug. 10. 21:37

Andi, igen, figyelem a hireket :-(

Megoldjak biztos, de legy ovatos. Tul sok a hulye ilyenkor az utcakon. :-(


Gyere at hozzank, itt most beke van.

Egyebkent meg tenyleg johetnel valamikor. Allitolag a Ryanair mar 40 euroert is repul Eindhovenbe. (meg vissza...)

2011. aug. 10. 14:02

Megnéztem aképeket, nagyon jók, személy szerint a kanapé, meg a háló a kedvencem, bár a konyha is nagyon modern. Tetszik az egész.


Biztos látjátok Londonban nem a legjobb a ahelyzet, remélem a rendőrség valamit kitalál, mert így nem lesz jó.

5746. ujlany (válaszként erre: 5745. - Schybie)
2011. aug. 10. 05:47

Schybie, koszi, hogy ezt mondod, mert a konyhas kepekkel szivtam a legtobbet. Az ajtokeretbol marha nehez volt fenykepezni, ugy hogy latszon is rajta valami.


Most par nap szunet, aztan majd itt-ott meg folytatom a szepitgetest a lakasban.


A merleg ma 10 deka hijan 75 kilot mutatott. A fenebe, igazan megorvendeztethetett volna, na majd talan hetvegere.

5745. schybie
2011. aug. 10. 04:41

Hú, a konyhádba beleszerettem:) Látom modern stílus mellett döntöttél.

A kis szőke bábú iszonyat jó, illetve külön köszönet a tengerpartos képekért. Jól indul így a reggelem.

5744. ujlany
2011. aug. 9. 22:02

sziasztok! itt vannak a kepek.

[link]


A kepernyo baloldalan a Slideshow-ra kattintva konnyu oket megnezni, jonnek egymas utan.

Apro hianyossagok meg mindig vannak, de lassan mar azt hiszem, hogy egy lakasfelujitasnak sosincs vege.

5743. schybie
2011. aug. 9. 17:58

Újlány, az biztos hogy többet megyek Londonba, mint az itteni helyijáratokon utazni, mert sose szoktam. Amúgy meg nemhiszem hogy én kimennék látogatóba, szerintem majd Ő jön haza, csak ritkán. Marad a jón öreg net. Egyébként emiatt voltam szomorú, mert nagyon jó a kapcsolat köztünk, illetve lassan 24 éve állandóan együtt vagyunk.


Lakás sehogy, talán szeptemberbe nekikezdünk, csütörtökön megyünk a közös képviselőhöz, hogy megtudjuk lecserélhetjük-e az ósdi faerkélyt, trendi kovácsoltvasra (összkép miatt nem biztos), stb. Falkibontás, ablakcsere lesz a start. Az elmúlt hónapokban a kocsi rengeteg pénzt elvitt, na meg az esküvő, így nehéz előrejutni.


Én is szívesen nézegetnék képeket:)

2011. aug. 9. 07:28

Éljen, éljen!!

Csak-csak összejövünk. Csibike hiányzik igazoltan, remélem már jobban van...

Ma reggelre szépen lehűlt az idő, talán nem is baj, mert sok a munkánk.


Andi tetszik amit csinálsz, határozott, és céltudatos vagy. A nyelv nagyon fontos, sajnos pontosan tudom, hogy a hiánya milyen kínos szituációkat tud teremteni.


Ujlány a lakásodról képet én is szívesen néznék.


Nálunk még a felújításban még hátravannak dolgok, de idén már aligha lesz belőle valami. Illetve az udvarban a házba egy bejárati ajtót még lecserélnek.


Schybi örülök, hogy te is jelentkeztél. A ti lakásotok kürül hogyan állnak a dolgok?

2011. aug. 8. 17:51

Ó a tengerparti reggelik, irígykedni ér? :) Az összes többi program is jól hangzik persze.


Igen, itt vagyok Londonban, november óta. Schybie, ha a hugod miatt szomorkodsz, már most hagyd abba, nagyon jó lesz nekik itt. Szerintem bár nagy, de élhető város, az emberek többnyire kedvesek, és látogasd meg ahányszor lehet! Ha meg a pasijával jön (aki már volt is itt) akkor minden rendben lesz. Egyedül nehéz itt, mert minden más, meg szokatlan, de hamar lehet barátkozni, és az életszínvonaluk még minimal bérből is sokkalta jobb lesz.

Én is jól érzem itt magam, még úgy is, hogy a pasim otthon van (Magyarországon) mivel az élet nem egyszerű, így jött össze. :) Viszont ő is ki szokott jönni, vagy én megyek haza, mint most júli végén.

Jelenleg beíratkoztam egy nyelvsuliba, ma kezdtem, intenzív, minden nap délelőtt vannak órák.

Újlány, majd küldjél képeket. Olyan jó ez a felújításosdi (a végén) Te is meg Magdi is nyughatatlanok vagytok :)

❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook