Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 2006. október 23.-tól harc a kilókkal fórum

2006. október 23.-tól harc a kilókkal (beszélgetős fórum)


10. sabyne
2008. jan. 9. 10:48
próóóóba
2008. jan. 9. 09:09
cssk egy proba :-)
2008. jan. 9. 08:20

Én csak 10et ittam meg mert hugommal elosztottuk, s nekem úgye nem volt akkora problémám, mint neki szokott, de tényleg éreztem változást! Én úgy csináltam hogy bejelentkeztem, beraktam kedvencek közé az oldalt, s most 1 mp alatt írhatok, na megyek is, mert itt ragadok, de annyira tetszik....



Sziasztok lányok!!!!!

2008. jan. 9. 08:14

na maris jobban hiszek benne, ha nektek is hasznalt. Iszom nakkor szorgalmasan. Mondjuk csak 20 ampulla van egy csomagban, gondolom annyi eleg egy kurahoz.

Igen, jo ez a nyugi.

Mindjart indulok dolgozni, de majd a cegtol is benezek.

Azt meg nem tudom, hogy kell ide bejelentkezni, de remelem 2 mp alatt rajovok majd a cegnel :-)

Jolesett ez a parolt alma, illetve a meleg kaja a gyomromnak. A nap tovabbi reszebn mar csak keksz lesz, este meg lehet, hogy egy kacsacomb. (ez az utolso)

Aztan meg tele a fagyaszto hurkaval, megint megeszem majd 5 centinkent. :-)

2008. jan. 9. 08:03

Kb másfél hónapja használtam, nekem bejött, érezhetően jobb lett az emésztésem. Hugom szokta sűrűn alkalmazni, mert neki az emésztőrendszeres sokszor nem tökéletes, az orvosa ajánlotta neki is, azóta ha antibiotikumot kap pl. akkor tutira végigcsinál egy kúrát, vagy ha hasfájósabb korszaka van. Én ajánlanám.

Igen, még egy hét a tornáig, kb, bár nem lehet tudni pontosan mikor kezdődik, elvileg azt mondták hogy jan. 17-ig be kell fejeznie a mestereknek a munkát, aztán birtokba vehetjük ismét a termet.


Tényleg, milyen nyugalom van itt:)

2008. jan. 9. 07:54

ja, azt meg nem is meseltem, hogy otthon vettem Normalflore-t es hetfotol elkezdtem ezt a kurat. Probaltatok mar? Szerintetek hasznal valamit, vagy kamu az egesz?

Remelem, hogy jo lesz. Mondjuk legalabb nem volt draga, igy sokat semmikeppen sem veszitek.

2008. jan. 9. 07:42

en i sporogni fogok, mert ide napkozben is be tudok jutni (meg ;-)) engem nem zavar, hogy nincs kep, tudjuk egymasrol, hogy csinosak vagyok, kedvesek, okosak :-) es nem gonoszkodunk. ;-)

En mar most itthon erzem magam itt. Jo ez a nyugi :-)

Marha nehez visszaszoknom a meloba, halal faradt vagyok reggelenkent. Na azert a jovo het mar konnyebb lesz.

Schybie, mikor kezdodik neked a torna megint? Meg legalabb egy het, ugye?

2008. jan. 9. 07:39

:)

Szerintem is meg lehet oldani húsdaráló nélkül végső esetben, igaz akkor nem lesz annyira mutatós, de ki mondta hogy olyan formájúnak kell lennie?!


Na figyeljetek ma hogy felpörgök hogy végre tudok írni:) iszom a teám...

2008. jan. 9. 07:31

szia Schybie, koszi, hogy megcsinaltad! Mar nagyon utaltam a nanat :-)

Milyen jo, hogy reggelre keszen is lett.

Arra amit a masik topikban irtal, igen, nekem is az a felelmem, hogy a husdaralo tul gyorsan fogja nyomni a kekszet, de mindegy, kiprobalom. Ha nem jon ossze, akkor kisodrom a tesztat, elszeletelem, es ugy sutom ki.

na meg majd jovok, csak most a reggelimet, - parolt alma - nyammogom.

2008. jan. 9. 03:49
Remélem megtaláltok lányok:) És itt zavartalul tudunk tovább dumcsizni:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook