Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 13 napos fogyókúra-nem a reggeli kávés fórum

13 napos fogyókúra-nem a reggeli kávés (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
2030. 6ebf587766 (válaszként erre: 2029. - Andee5)
2009. ápr. 20. 19:30
Szia..hat centikben fogsz elsore fogyni de ha mellette hullahopp karikazol tuti a hatas a pocira:
2029. Andee5
2009. ápr. 20. 18:56

Sziasztok!

Remélem megnézi valaki még ezt a fórumot és tud az én hozzászólásomra reagálni :D

Szóval nekem is megtetszett ez a diéta és az is, hogy milyen sokaknak sikerült :D holnap el is kezdeném, de még annyi kérdésem lenne, hogy olyanok is megcsinálták-e ezt a diétát, akik nem a kilóktól, hanem centiktől akartak megszabadulni? Mert én inkább centikből szeretnék fogyni, bár -4/5 kilót sem bánnék! Az a baj, hogy hiába vagyok "vékony" mégis akkora hasam van, mintha terhes lennék, mindig be kell húznom, mert annyira rossz látvány :( És a derekam is eléggé gáz...Szerintetek ha belevágok, sikerül ezeket eltüntetnem? Persze mellette elmennék futni is, meg 1-2 hasizom is...Vélemény?

2028. linda79 (válaszként erre: 2024. - 6ebf587766)
2009. ápr. 20. 16:04
Szia Dia, Newsy, Pampers, Safirah, Baba, Anni,Szerencsésné és ha kihagytam volna valakit a legelső kezdő bandából, akkor bocsi(ne érezze úgy, hogy rá nem gondoltam)! Persze ez az újaknak is szól! Mi már elég rég csináltuk meg a diétát, és van tapasztalatunk bőven. Én 4 kg-ot fogytam le, és csak 1kg jött vissza, szerintem az is csak víz. Pedig nagyon rendszertelenül étkezem azóta, sajna, egyik nap szinte semmit, másnap pedig majnem duplázok. Tudom, hogy ez nem jó, pláne úgy, hogy még nagyon sokat szeretnék leadni. Váltogatni fogom a diétákat pici szünetekkel, és el kellene kezdenem mozogni rendszeresen! Az elhatározás megvan, már csak kiviteleznem kell valahogy! Sok sikert, és kitartás MINDENKINEK!
2027. Bene Mami
2009. ápr. 16. 21:52
Az első körben 4 kg-ot. Aztán jött a húsvét, pici lazázással. Most kezdtem a 2.-ik kört. Én is kiváncsian várom az eredményt.
2009. ápr. 16. 21:21

itt vagyok..masodik 13nap?szoval 2x csinalod a fogyit es holnap vege?

Mennyit fogytal?

2025. Bene Mami
2009. ápr. 16. 21:12
Én is benézek idönként, de sehol senki. A második 13 napomnál tartok. Valaki? Ha-hóóóóóóóóó
2009. ápr. 16. 20:32

Sziasztok amint latom haldoklik a fórum:((((

Safirah????

Baba????

Newsy gratula hogy nem hiztal vissza,én igen:(

Anni25 kapod a családtól a dicséretet,ez jo:)az viszont nem hogy beteg voltál es a babád is.Remélem mar rendbe jött..

2023. Newsy
2009. ápr. 14. 22:37

Sziasztok!


kellemes húsvétot!

Anni! örülünk, hogy hallunk felőled... én időközben áttértem az update-re, s mindennap norbizom, annyit sikerült elérnem, hogy nem híztam vissza, vagyis 1 kiló első napokban feljött a leadottból, de most kb ugyanott tartok, mint a 13 nap után, így túl a húsvéton... és azért ennek örülök...

2022. anni25
2009. ápr. 14. 21:07

Sziasztok Lányok!

Végre netközelben vagyok, nem csak a passziánszt nyomom a laptopon net nélkül. :-)

Még mindig Magyarországon, kb két hét múlva megyünk vissza a férjecskémhez. Eddig nagyjából a szüleimnél voltunk, most jöttünk a férjem szüleihez.

Sok-sok dicséretet kaptam arra vonatkozóan, hogy milyen jól nézek ki és hogy nem "asszonyosodtam" meg. Meg néhányan azt állítják, hogy vékonyabb vagyok, mint régen voltam, amit nem akartam elhinni, de jelenleg már igaz és már én is látom. A szülés előtti gatyáim nagyok rám, kisebbet vettem és az áll igazán jól.

Nem híztam a szülőknél töltött idő alatt, hozzáteszem, hogy sajnos nem. Sőt, fogytam két kilót még. Végig kitartóan tornáztam, alig maradt ki nap, a fogyás oka azonban nem ez, hanem az az aranyos kis hányós-hasmenős járvány, ami ott tombolt és végig ment a család apraján, nagyján. Nem volt kellemes, három napig majd megpusztultam, mire rendbe jöttem, addigra a babám kapta el, azóta olyan gyomoridegem van, hogy nem bírok enni. Szerencsére nincs nagy baja, erős fiú, már lábalgat ki belőle, de nagyon megijedtem, hogy kórházban kötünk ki szegénykémmel.

Visszaolvasni most nincs időm, de ha valakinek van szabad néhány perce, akkor írjátok meg légyszíves, hogy a kezdetben itt lévő bandából kivel mi történt az elmúlt bő két hétben, ki fogyott, mennyit, ki mit csinál, tartjátok-e még ezt a diétát!

Puszi

2009. ápr. 14. 12:31

sziasztok, utólag is kellemes húsvétot mindenkinek:)nem voltam neten nem tudtam írni.

Kinek hogy telt?en megúsztam eleg jol, akik ontozni akartak megkaptak a parfümömet nos kész. Amúgy tegnap egesz nap Pesten voltam a Hungexpo-ban volt tuning kiállítás. Hu pasim igen elvezte a sok nőt én meg győztem rászólni hogy tegye vissza a szemeit:)

Ezek a pasik. . képzeljetek találkoztam a Bodi Szilvivel-hozza kell tennem eddig kifejezetten nem szerettem. . . most meg beszélgettem is vele, sőt közös képünk is van. Hat aranyos, es ami a legjobb hogy a képeken elég nagynak néz ki életben meg tok vékony, olyan kis törékeny. Fura hogy csalnak a képek. .

2020. Katthy
2009. ápr. 12. 09:52

Üdv mindenkinek! Én is eltűntem, de csak ebből a fórumból, merthogy nem ezzel a diétával fogyogatok. De ahogy elnézem, irogatnak olyanok is, akik szintén más módszerrel oldják a zsírt, szóval, gondoltam megint beköszönök :D

Én a south beach diétával próbálkozom (fehérje-diéta), és majd két hét alatt 4,2 kilótól szabadultam meg (mozogtam is. egy kicsit :) ). Soknak tűnik, de van miből, szóval... :DD

Sok sikert és kitartást kivánok mindenkinek, és Kellemes Húsvéti Ünnepeket!

2019. Szerencsésné (válaszként erre: 2018. - RLindi)
2009. ápr. 11. 22:54

Kellemes Ünnepeket neked is!

Természetesen húsvét alatt tilos a fogyókúra!!!!!

2018. RLindi
2009. ápr. 11. 07:04

Ja igen még annyit,hogy csak kedden fogom elkezdeni,mivel ugye húsvét..:)

Egyébként meg kellemes ünnepeket mindenkinek!!

2017. RLindi
2009. ápr. 11. 07:03

Sziasztok, jó reggelt:)


Úgy látom nagyon népszerű ez a fajta diéta és már többen végig csináltátok a nem egészen két hetet.

nekem is tetszik, s most eldöntöttem,hogy megcsinálom. Eddig 2 hét alatt 4,5 kg sikerült fogynom (nem követtem semmilyen konkrét diétát), remélem valamennyit ezzel is sikerül.

Ahogy elolvastam néha rengetegnek tűnik a kaja mennyiség amit meg kell enni s nekem az lesz a legszokatlanabb,hogy még este 7-kor is enni kell?!:)

Egyébként mindenki fogyott vele valamennyit? Visszaolvasni már kicsit nehézkes lenne esetleg akinek van kedve leírhatja mennyit.

Tornáztatok is mellé?

Ja és Dia! Én is Szlovákiából,úgyhogy én ismerem a Termixeet (és szeretem is:)

2016. Szerencsésné (válaszként erre: 2015. - Bene Mami)
2009. ápr. 10. 22:20

NANÁ!!!!!

Majd azért ha ott tartasz,kérnék képet!!!

Üdv.:Zsani

2015. Bene Mami (válaszként erre: 2014. - Szerencsésné)
2009. ápr. 9. 21:54
Köszönöm a biztatást. Remélm igazad lesz.
2014. Szerencsésné (válaszként erre: 2013. - Bene Mami)
2009. ápr. 9. 20:36

Ügyes vagy!!!Szépen lassan az a jó,és biztos fogyás!!!

Meglátod nyárra már 6-ossal fog kezdődni!

2013. Bene Mami
2009. ápr. 9. 09:05
Hahó lányok, mindenki nagyon eltünt. Elfogytatok? Jó hirem van. Jól megindult a fogyásom. 1.1 kg-ot mértem, igy most kereken 4kg-nál tartok. Már nagyon szeretnék hetessel kezdődni. De hát minden vágyakozással kezdődik:)
2012. Szerencsésné (válaszként erre: 2011. - A6d5a14c21)
2009. ápr. 8. 13:58

Hajrá neked is!!!

A 7 kg,amit ígér!!Sztem a reális inkább 5!Persze ez egyénfüggő,de ha edzel is mellette,akkor ugyebár nő az izmod tömege,ezt ne feledd!

Ilyen esetben inkább a cm-es fogyás számít!!!

2009. ápr. 8. 09:18
Köszi a biztatást.De igen,szerintem ez hosszú:)én is volt,hogy stagnáltam hetekig más típusú módszer esetén,de egy olyan fogyinál ami 13napos és az alatt ígér 7kg mínuszt(nyilván ez nagyobb súlyfeleslegre igaz)ott azért igenis sokallom a napos stagnálást..főleg,hogy betartok mindent és edzem is.Na de nem elégedetlenkedem,most már végig csinálom,hátha lesz még némi eredménye.Hajrá mindenkinek!:)
2010. Szerencsésné (válaszként erre: 2005. - A6d5a14c21)
2009. ápr. 8. 08:55

Hosszú????Van akinek hetekig stagnál!!!

Ne keseredj el!Be fog indulni!!!

Ha 2 kg megy le,akkor 2.Ne törődj vele!!Csináld csak,és sztem ne mérd magad minden nap!!!Nem szabad!

Mérd hetente!!!!

2009. Bene Mami (válaszként erre: 2008. - A6d5a14c21)
2009. ápr. 8. 08:46
Nekem a 9 nap a latt ment le 2,9 kg, de van is miből. Mozgok is mellette.
2008. a6d5a14c21 (válaszként erre: 2007. - Bene Mami)
2009. ápr. 8. 08:29

Szia!


67kilóval kezdtem neki a 13naposnak,és már napok óta állok a 66.1kg-n.

Persze örülök,mert még soha nem sikerült 67kg alá mennem,rengeteget álltam rajta,aztán rendszerint felfelé indult el a súlyom,lefelé semmiképp.Így ez a 66kg is nagy öröm nekem,de mindannyian olyan szépen fogytok és sokat,azt hittem,azért nekem is lemegy majd 2kiló 9nap alatt,de már nem sok esélyét látom:(((

2007. Bene Mami (válaszként erre: 2005. - A6d5a14c21)
2009. ápr. 8. 08:19

Szia,

Köszönöm a gratulát. Neked mennyiből kell fogynod? Mert én most vagyok 83,6 kg.

2006. Bene Mami
2009. ápr. 8. 08:16

Sziasztok!

Nekem is stagnált a súlyom,de ma megtörtént a csoda. 1 egész kilóval mutatott kevesebbet a mérleg, tegnapról mára. Nagyon örülök neki. Tartsatok ki TI is, megéri.

2009. ápr. 8. 07:54

Sziasztok lányok!


Én is vagyok,figyellek titeket:)

Nagyon ügyi mindenki aki betartja a fogyit és szépen fogy,csak így tovább lányok!

Bene Mami gratulálok én is a versenyhez!


Én picit csalódott vagyok.Ez a 6.napom,és a 3.nap amikor stagnál a súlyom.Leugrott rólam 80deka az első 2napban,azóta meg semmi,pedig még edzem is.Bevallom picit jobbra számítottam:(Volt másnál is esetleg ennyire hosszú stagnálás?nem nagy dolgokra vágyom,de azért azt hittem,10-20deka lemegy majd naponta/két naponta...

2009. ápr. 7. 17:37
Én is itt vagyok, egy picit eltűntem. Csinálom a diétát, de elfelejtettem, hogy ma újra kell kezdeni... nem baj, amúgy sem ettem ma semmit csak egy grillezett csirkemellet meg grillzöldséget.
2003. 6ebf587766 (válaszként erre: 2002. - Szerencsésné)
2009. ápr. 7. 17:05
Minden nap,attol függ mennyihez van kedvem.Ugy jo hogy ha pl filmet nezek az alatt eltelik az idő.én mar jol birom,akar egy óráig is hogy nem esik le.
2002. Szerencsésné (válaszként erre: 2000. - 6ebf587766)
2009. ápr. 7. 15:40

Mennyit szoktál hulla-hopp-ozni?

Én is rá akarom venni magam,fel kéne hoznom a pincéből...

2009. ápr. 7. 14:17

én voltam a 2000. hozzászóló:))))

El sem hiszem hogy mar ennyit elértünk.

❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook