Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 1000 kalóriás diéta fórum

1000 kalóriás diéta (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 ... ❯❯
2009. márc. 8. 20:40
ne add fel, bizti sikerulni fog! mennyi kilorol indulsz és meddig szeretnél menni?probald kovetni mévi 1000kaloriáját!
428. 43a06bd4d9 (válaszként erre: 407. - 8fec55f974)
2009. márc. 8. 20:40

Őzike70!

Írjál,nyugodtan!Hiszen,azért,vagyunk,itt(én,

legalább,is),hogy

segítsük,bátorítsuk,egymást!

Pusza!

427. kacsika@vipmail.hu (válaszként erre: 426. - 43a06bd4d9)
2009. márc. 8. 20:37
megnéztem a képet,gratula,nagyon látványos.Mikor kezted el a fogyokurát nem figyeltem a dátumot.Nekem 1 hőnapja tart,de még semmi 1 dkg sem ment le.Jó hogy folytatod a naplod igy megpróbálom azt csinálni.Muszáj lenne 30kg leadni minnél gyorsabban,de a torna vagy bármi edzés nem igazán megy.
2009. márc. 8. 19:21

Akinek,családja,van,és,mellette,még,dolgozik,is,nem

biztos,hogy,tud,kétféle,képpen,főzni...

425. 43a06bd4d9 (válaszként erre: 422. - 8fec55f974)
2009. márc. 8. 19:21

Ez,a,lényeg!kevesebbet,és,kész!ügyi,vagy,csak

így,tovább!

424. 43a06bd4d9 (válaszként erre: 420. - Az álarcos)
2009. márc. 8. 19:15

Figyi,ez,nem,kimondottan,csak,fogyós,fórum,itt,meg-

beszélhetjük,a,dolgokat...és,ha,valamit,nem,tudunk,

segítünk,nem,pedig,egyből,lehurrogjuk,a,másikat!

Szerintem,ez,így,okés!Igazad,van,abban,hogy,ha,

valaki,elhatározza,magát,legyen,komoly!De,mindenki,

azt,eszik,amit,szeret,csak,az,1000kcal-ban,legyen,

benne!Hiszen,nem,élhetünk,úgy,hogy,soha,(még,hét-

végén,)sem,ehessünk,meg,egy,kis,sütit.

423. 43a06bd4d9 (válaszként erre: 417. - 8fec55f974)
2009. márc. 8. 19:06

köszi!szerintem,is,centiben,jobban,ment,le.

már,egy,számmal,kisebb,a,nadrág,is.

2009. márc. 8. 18:52

Oké, szent a béka! :-)

Ma reggel 70 kg voltam pont. 74,3-ról indultam 10 napja. Jó lenne még 1-2 kilót leadni a héten...


Tavaly nyárra 67-re sikerült ugyanilyen karácsonyi indulósúlyról lefogynom, akkor azzal egészen elégedett voltam, de azért a nyári fényképeken utólag még mindig nem tetszem magamnak. Én egészen 30 éves koromig (a 3. gyerekig) 60 kiló voltam (170cm vagyok), úgyhogy most ez a kitűzött új cél.


Én a családnak cukorral sütök-főzök, szerencsés alkatok, sőt a fiamnak inkább még hízni kéne. Macerás lenne csak magamnak külön készíteni bármit, ezért választottam inkább azt, hogy eszem amit ők, csak kevesebbet.

421. 5a5c6c6a02 (válaszként erre: 418. - 8fec55f974)
2009. márc. 8. 17:22

igen , édesítőszert használok én is a sutéshez, nekem sincs itthon cukor!



én is sajnálom,h ogy ugy nekedestem! bocsánat!kitartást jovohétig, bizti eléred a célod! mennyit szeretnél leadni, és mennyi a kituzott cél?

420. az álarcos (válaszként erre: 418. - 8fec55f974)
2009. márc. 8. 17:15
Sajnálom, hogy így kifakadtam az előbb, de fogyis fórum lenne ez, és hát kiverte nálam a biztosítékot a sok süti, rántott hús, meg ilyesmik. Az ember vagy komolyan veszi magát, és csinálja, vagy csak elhülyéskedik a fogyóval, de akkor meg fölösleges az erőfeszítés. Ne már arról beszélgessen itt mindenki, hogy hogyan NEM csinálja.
419. az álarcos (válaszként erre: 418. - 8fec55f974)
2009. márc. 8. 17:12

Igen, cukrot nem is tartok itthon, sokszor kerülök bajba, amikor elfogy a vendégek kávéjához fenntartott kockacukor.

Folyékonyat a sütikbe, krémes dolgokba teszek, amikben nehezen oldódna fel a tabletta. Tejberizst, grízt a szénhidrát miatt nem szoktam főzni mostanában, inkább zabpehelyből tejbezabit.

418. 8fec55f974 (válaszként erre: 411. - Az álarcos)
2009. márc. 8. 17:05

Köszi, kipróbálom.

Én eddig csak kávéba, teába használtam ilyesmit (most nézem: sima Coop diabetikus édesítő tabletta az enyém).

Gondolom, ugyanígy jó pl. tejberizsbe, -grízbe... Ti süttök is édesítőszerrel?

417. 8fec55f974 (válaszként erre: 412. - 43a06bd4d9)
2009. márc. 8. 16:57
Hát ez többnek látszik, mint -6 kiló, én is gratulálok!
2009. márc. 8. 16:53

bízom,benne...

én,is,drukkolok,neked!!!!

2009. márc. 8. 16:52
hát drukkolok, mindent bele, elég jol csinalod, tehát tuti meg lesz a cél!
414. 43a06bd4d9 (válaszként erre: 413. - 5a5c6c6a02)
2009. márc. 8. 16:48

Köszi!

ha,minden,igaz,most,70kiló,vagyok,a,kitűzött,célom

legalább,65klió,akkor,még,5kiló.de,ha,több,menne

az,is,jó,lenne..

413. 5a5c6c6a02 (válaszként erre: 412. - 43a06bd4d9)
2009. márc. 8. 16:14
szia! szerintem elég látványos, gratulálok, igy tovabb! még mennyi hiányzik?
2009. márc. 8. 16:07

sziasztok!a,kép,fent,van.Ha,kíváncsiak,vagytok,rá

megnézhetitek.Én,viszont,a,ti,véleményeitekre,lennék

kíváncsi:)

411. az álarcos (válaszként erre: 410. - 8fec55f974)
2009. márc. 8. 14:40
Süssinát használok, folyékonyat is, tablettásat is, de hogy kinek melyik márka jó, az egyéni. A pudighoz jó a tabletta is, fél literbe 10 szemet teszek.
2009. márc. 8. 14:33

Igen, most gyorsan akarok fogyni amenyit csak lehet, tudom, hogy ez nem jó, de a jövő hétvégén találkozom olyan barátokkal, akik csak ritkán látnak (évente egyszer), és szeretném a jó formámat mutatni, sajnos csak kicsit későn kaptam észbe, illetve eredetileg néhány héttel későbbre volt tervezve a találkozó.

Ha azon túlleszek, én is kiegyensúlyozottabban eszem majd, és a hátralévő kilókat nyárig fokozatosan szeretném leadni, betartva az 1000 kalóriát. Nem hiszem, hogy most 2 hétnyi drasztikusabb diéta illetve az időnkénti összevissza evés komolyabb káros hatással lenne a szervezetemre, ha így érezném, nem vállalnám. Soha nincsenek és nem is voltak semmiféle emésztőszervi panaszaim, elég stabilnak érzem a testemet ezen a területen.


Amellett viszont kiállok, hogy nekem az esti nemevés az, ami a leghatásosabb (max. fél alma). Csak iszom sokat. És, amikor bűnözök, akkor már délután sem eszem.


Nem félek attól, hogy gyorsan fognak visszajönni a kilók. Kétszer tartottam életemben ilyen drasztikusabb diétát, egyszer krumplidiétát, másodszor egyfajta léböjtöt. Hamar ment le rólam 6-8 kiló, és csak igen lassan, 1 év alatt, nagy evésekkel jöttek vissza.


A folyékony édesítőszereket még nem próbáltam, gondolom a pudingba ilyet ajánlasz, álarcos. Nem tudom, melyik fajta az, amelyiknek nincs mellékíze, illetve hevíteni is lehet.

409. az álarcos (válaszként erre: 407. - 8fec55f974)
2009. márc. 8. 13:51

Lehet, hogy hétköznap kiegyensúlyozottabban kéne enned. Akkor nem lenne kényszer hétvégén a nagy kajálás. Ráadásu azt írtad, hogy rövid idő alatt kell sokat lefogynod, ebbe tuti nem fér bele még hétvégén sem a csoki, meg a liszt, meg cukor. Ha pedig hosszútávra tervezel, jobb lenne kíméletesebb, folyamatosan tartható diétát (és nem kúrát) követned. Ez vonatkozik mindenkire.

Hétköznap még simán ehetsz - azon kívül,amit mondtál - natúr sült húsokat, sült zöldséggel (én sem vagyok nagy salátás, ez jobban ízlik), ha nagyon édességre vágysz, akkor tudom ajánlani a Gastroyal, vagy a Norbi túrórudit (nincs bennük hozzáadott cukor), vagy főzz magadnak pudingot édesítőszerrel, maximum nagy, 70-80% kakótartalmú fekete csokit, de ez a zsírok miatt szintén elég nagy kalóriatartalmú.

2009. márc. 8. 13:10
jah, értem, azt hittem, hogy igy fogyozol! ez más ha bunozést irtal le!de az nem jo ha hétvégén kiengedsz mert akkor mi értelme van a hétkoznapi 'szenvedésnek'?
2009. márc. 8. 13:08

Igazatok van teljesen. Bár azt nem gondoltam, hogy így lecsesztek. Tisztában vagyok az egészséges táplálkozás alapelveivel. Hétvégén viszont muszáj kicsit kiengednem, hogy jobban bírjam a hétköznapi salátázást, kefírezést, alma-sárgarépa uzsonnákat. Mindennap eszem többféle zöldet, csírát, gyümölcsöt. (Csak azt nem részleteztem.)Gondoltam, itt be lehet számolni a ,,bűnözésekről", kis kiengedésekről.

Úgy emlékszem, más is írta már itt, hogy egész nap sütit evett, mégse volt rá ilyen reakció.

2009. márc. 8. 13:07
én vendéglátós vagyok es esélyem sincs enni 4után annyian vannak! :D tehát én 10ig dolgozom, addig pörgés ezerrel, utána haza, zuhany és alvás, max egy kis tv nézés!de mindenféleképpen kb éjfélkor megyek aludni, és 7korul kelek! tehát még csak kaján se jár az esem! :D ennyibol szerencsém van!
405. az álarcos (válaszként erre: 404. - Szerencsésné)
2009. márc. 8. 13:04
A lényeg, hogy lefekvés előtt 4 órával már ne igen együnk, vagy csak minimálisat. Azért nem jó a régen hangoztatott du. 5, vagy 6 óra, mert nem mindenki fekszik le 9-10-kor. Sőt!
404. Szerencsésné (válaszként erre: 400. - 8fec55f974)
2009. márc. 8. 12:57

Nem tudom,fogalmam sincs.

Ha én konkrétan DÉL után már semmit nem ennék,éhenhalnék.

Hétfőtől mellékelek a diétához tornát,és futást,hátha megmozdul lefele!!!

403. 5a5c6c6a02 (válaszként erre: 400. - 8fec55f974)
2009. márc. 8. 12:32
Nem tudom, hogy hol olvastad Nagy Tímeáról ezt, de ha jobban belegondolsz nagyon nagy hulyeség, főleg ha szülés után csinálta, mert mint tudjuk a kismamáknak szükségük van a tápanyagra ahhoz,hogy tudja etetni a kicsit!nem hiszek el minden diétát amit az újságokban írnak, mert a fele bődületes baromság! délután 4ig nyugodtan egyél, de akkor sem bármit!ez a bundáskenyér, nokedli szafttal, és csoki nem éppen a diétás kaját közés sorolható!de végülis mindenki ugy fogyozik ahogy gondolja! a kolléganom azt hiszi ha mindenhez kiflit eszik akkor fogy, meg rántott dolgokat én már magyaráztam neki, lehurrogodt, tehát ugy csinalja ahogy akarja, napi 4 kiflit eszik, szerintem napi 8szot, kis nasi, kis ez kis az!néha azt csinalja, hogy megnézi h én mit ettem elotte lévő nap és akkor másnap azt eszi!mondtam, hgoy segitek neki, nem akarja, tehát azt csinal amit akar!ezt példának irtam le! a bundáskenyér se fogyaszt!
402. az álarcos (válaszként erre: 400. - 8fec55f974)
2009. márc. 8. 12:23

Bocs már hogy ilyet mondok, de komolyan gondoltad, amit írtál? Napi kb. 17 órán át éhezteted a szervezetedet (amikor köztudott, hogy minél egyenletesebben kell szétosztani a nap folyamán a táplálékot), és amikor adsz szegény testednek, akkor sem igazi táplálékot: nem húst, zöldséget, teljes kiőrlésű gabbonaféléket, hanem bundás kenyeret, nokedlit (vagyis zsírt és a minden diétában tiltólistán szereplő gyilkos fehérlisztet)???

Arra már ne is számíts, hogy éjjel a szervezeted elvégzi az elengedhetetlenül fontos méregtelenítést, mert energia nélkül az nem megy ám. Mert az már du. 2-3 beépült zsírnak a sejtekbe.

Szerintem nézz utána az egészséges táplálkozásnak, mert ezzel egyrészt nagyon ártasz magadnak, másrész fénysebességgel fogod visszaszedni a dupláját, mihelyt leállsz a diétáról.

Bocs, ezen kicsit felbosszantotam magam. :-(

2009. márc. 8. 11:54
szép napot! reggeli 3 tojás fehérjéből rántotta, tízorai egy kefir!ebédre már be van pácolva a hus, és mellé csalamádét eszem!
400. 8fec55f974 (válaszként erre: 386. - Szerencsésné)
2009. márc. 8. 09:23

:-(((

Nem lehet, hogy valami miatt épp vizet tart vissza a szervezeted? (Hormonális ciklus pl.)


Én az utóbbi 2-3 napban szigorúan tudtam tartani a 800-at, azt is du. 2-ig eszem, utána semmit.

Nagy Tímeáról (a vívó) olvastam, hogy úgy fogyott le a szülései után 30 kilót, hogy délig bármit/mindent evett, aztán másnap reggelig csak ivott meg edzett.


Tegnap én reggelire az áhított bundáskenyeret ettem; délben a májgombóclevest épp csak 1 kanállal megkóstoltam, hogy jó-e, a paprikáscsirke hús részéből semmit, csak a nokedli+zaftból kb. 5 kanálnyit, utána 100 cal. csoki, majd délután még 100 cal. csoki.

❮❮ ... 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook