Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » VICTOZA injekcióval kapcsolatos tapasztalatok? fórum

VICTOZA injekcióval kapcsolatos tapasztalatok? (beszélgetős fórum)


139. Teki
2019. nov. 18. 21:34

Fiúk , lányok sziasztok !

Nekem minden dokim azt mondta ez nem inzulin

Szedem is a merkformin xr , és fogytam is 13 kg


Nagyon drukkolok nektek , bár vannak szörnyű napok 😭😭

Kitartás

Puszi Teki

138. Teki (válaszként erre: 42. - Inczi)
2019. nov. 18. 21:32

Érdekes nekem azt mondta a dr semmi köze a cukromhoz , szedjen a mercformint xr az oké és 2-3 hónapja victoza 13 kg mínusz de vannak szörnyű napok

Cukrom oké

Remélem már Te is jól vagy

Üdv Teki

137. Teki (válaszként erre: 121. - Maridecember)
2019. nov. 18. 21:24

Tuti sikerül !!!! En másfél hónap alatt 13 kg fogytam de be vallom néha iszonyú mellékhatás van még mindig , most jön a 2 hónap és még mindig büdi büfi, puffadás hányinger, S néha futás a fajanszra , de még éri

Ez nem inzulin !!!!! Mercformint xr szedek este

Kitartás lányok ❣️ én meg egy adagot ki váltók és vége , na akkor leszek ki vancsi

Most alig van étvágyam de nem dietàzom

136. maridecember (válaszként erre: 135. - Neogobius-fluviatilis)
2019. nov. 13. 06:50
Sajnos ezt nem tudom....
2019. nov. 11. 17:10

sziasztok mindenki! :)


Nekem bejött a victoza, másfél éve szurkálom magam, egyetlen gondom van, az üritsnél vannak enyhe görcseim. kibirató. :) Nem volt hányinger, étvágytalanság, vagy más....

szóval még mindig erővel kell lefogni magam, hogy ne kajáljak be. Hajah kérem a régi szép idők...


No, de nem is ezért jötem ide. Csak gondoltam megosztom.

ami érdekelne, és most keresek a neten de nagyon, hogy ma egy doki, nem diabéteszes, hanem más terület orvosa, azt mondta nekem, hogy a Victoza az inzulin.


és ezen meglepődtem. me hogy eddig azt hittem, hogy nem inzulin, a diabeteszes doki azt mondt,a hogy ne az. :)


szóval az érdekelne, hogy akkó ez most inzulin? vagy nem inzulin?

forrás anyagot keresek ami leirja rendesen.

Eddig nem érdekelt a dolog, gyógyszer oszt kész, max injekcióban szedem be.


Most érdekelt vagyok a forrást illetően, mert egy másik kezelést azért nem kaphatok mert ez a victoza inzulin mondta a másik doki.


ki mit tud?

örülnék, ha valaki tuna mutatni linkeket esetleg, vagy leirást.

persze továbbra is keresek. :)


köszi.

sziasztok.

134. maridecember (válaszként erre: 132. - Teki)
2019. nov. 7. 05:42
Szia Teki :) az árát nem tudom miért ennyi....nekem 8 eft körül van 1 doboz, ebből 1,5 doboz kell ha jól kalkulálom az 1,8 hoz.....gondolom ha abbahagyjuk nem hízunk vissza.... gyógyszert nem szedsz hozzá?
133. maridecember (válaszként erre: 131. - Iza76)
2019. nov. 7. 05:39
biztosan lesz hatása....
132. Teki
2019. nov. 6. 21:41

Sziasztok Teki vagyok ! Fel a fejjel , én màr 3 hónapja szurok 06,egy hét után 1,2 kb 12 kg fogytam a cukrok és vérnyomásom szupi de egy hónapig majd bele döglöttem, hányad, hasmenés,ma már csak néha van , mindent eszem csak keveset . Azt persze nem tudom mi lesz ha abba hagyom

Én havi 30 ezret fizetek érte sajna

Jobb lesz idővel !!!! Ki tudja mi lesz ha abba hagyjuk ??? Köszi a választ 👄

131. Iza76 (válaszként erre: 128. - Maridecember)
2019. nov. 6. 12:51

Köszi szépen!Én is reggel szúrom magam.Én még most kezdtem. Még 0,6-tal szúrom magam. Vasárnaptól 1,2-vel. Egyenlőre még nem érzek semmit, talán kicsit csökkent az étvágyam és az édességet nem kívánom annyira.

Remélem a nagyobb adag majd meghozza a hatást.

130. maridecember (válaszként erre: 111. - Lucifer7)
2019. nov. 5. 06:09
Szia! Hogy vagy? Befejezted már a szurit? És a fogyás sikerült? Nekem eddig 7 kg ment le, és most térek rá a 0,18-as adagra....és még cca 10 kg-ot kellene fogynom....
129. maridecember (válaszként erre: 122. - Zsebsárkány)
2019. nov. 5. 06:06
hol tartasz ?
128. maridecember (válaszként erre: 127. - Iza76)
2019. nov. 5. 06:05
Reggel szúrom magamat, reggeli előtt.....konkrétan nem diétázom, de a tiltott ételeket ( 8 db-os a tiltó listám) nem eszem....nagyon ritkán bűnözök csak...(: de az étvágyam kisebb, és alapvetően nem okoz nehézséget tartanom amit kell, cca napi 3xor eszem, eddig 7 kg ment le...sokkal jobban érzem magamat, mától 0,18-al szúrom magamat....
127. Iza76 (válaszként erre: 126. - Maridecember)
2019. nov. 4. 10:06
Azt szeretném kérdezni,hogy mikor szúrod magad? Diétázol a Victoza mellett?
2019. okt. 31. 05:14
Üres a fórum úgy látszik :) én mindenesetre fogytam 7 kg....-t, 1,2 vel szúrom magamat....talán most jön az 1,8
2019. okt. 22. 05:30
Három hete szúrom magamat, most már 0,12 vel, reggel-este 1000 gr merckformin, a fogyásom szépen elindult, keveset eszem, nincs is étvágyam, a tiltó listát betartom.....a közérzetem egy kicsit rossz....de túl lehet élni, fáradtabb vagyok.....eddig 6 kg-ot fogytam, még kb 10-et kellene....de 68 éves vagyok, szóval biztosan nagyon öreges leszek...
124. maridecember (válaszként erre: 122. - Zsebsárkány)
2019. okt. 8. 06:21
Amúgy én is fáradtabb,enerváltabb vagyok
123. maridecember (válaszként erre: 122. - Zsebsárkány)
2019. okt. 8. 06:20

Én második hete szúrok, 0,6-al, étvágyam kevesebb, de napi 3x eszem, fogyok is, 2x1 szem merckformin 1000-t szedek mellé, ha olyasmit eszem amit nem szabadna, akkor émelygek, ezért vigyázok a tiltó listára.

A tiltó listám egyszerű és nem is nehéz betartani:

krumli

tészta

rizs

fehérkenyér

édesség

szőlő

joghurt

alkohol


lehet ennem:

zöldség

gyümolcs

hús

édesburgonya

durum tészta

barna kenyér

édesítők

barna rizs, basmati, jázmin rizs

2019. okt. 7. 14:17

Sziasztok.


Kb. egy 3 hete bököm magam 0,6os victózával. De nem értem mi a baj?

Mert émelygek még, alig tudok enni valamit, mégsem fogyok semmit. Mostanság edzeni is újra elkezdtem.


A cél kettős volt. 1. Inzulin szint lejebb vitele, 2. Fogyás, mert lenne mit leadnom.

De nem látok szinte semmi változást. Plusz az utóbbi napokban fáradt és enervált is lettem.


Mit csinálok rosszul? Az evésen kellene még variálni valamit?


Miket, mennyit evett az aki fogyni tudott? Vagy mit szedett még mellé? Mert láttam hogy van itt aki mercformint kapott, van aki inzulint, van aki meg vércukorszint csökkentőt.


És aki hízott mellette? Az mit hogyan csinált? Mert talán tanulhatok belőle.


Köszönöm annak aki tud nekem válaszolni, mert most el vagyok kissé kenődve, a kontroll meg még messze.

121. maridecember (válaszként erre: 120. - Pityesz 72)
2019. okt. 4. 20:06

Dr Balog Illés DR ROSE klinika

Inzulinrezisztens vagy?

Én az vagyok.....gyógyszerrel kezdtük, fokozatosan nagyobb dózissal....nem működött, ezért tértünk át a victozára....1 hete szúrom magamat

120. Pityesz 72 (válaszként erre: 117. - Maridecember)
2019. okt. 4. 19:20
Szia hol sikerűlt felíratni
119. maridecember (válaszként erre: 118. - Pityesz 72)
2019. okt. 4. 08:23
Tudtommal csak orvos fel, az állapotod indokolják.
2019. okt. 3. 18:33
Sziasztok hogy tudnám beszerezni a victozát? Köszönöm
2019. szept. 30. 16:36
Harmadik napja szúrom magam 0.06 victozával....nekem semmi mellékhatása nem jelentkezett idáig....talán egy kicsit fáradékonyabb vagyok,az étvágyamat csak egy kicsit vette el.....gondolom a nagyobb adag majd hatásosabb lesz....mármint az étvágyat illetően....
2019. szept. 28. 06:12
Sziasztok! Ma kezdem a victoza szurit, már 2x1000 meckforminnál tartok, teljes életmódváltás majdnem, de nem fogytam semmit, ettől az injekciótól félek egy kicsit, de tudom szükségem van rá......abban bízom,hogy helyre teljesen és fogyok is....hát majd elválik.....az orvosom dr Balogh Illés...
115. Jadri (válaszként erre: 113. - Tahiti)
2019. szept. 7. 07:57
Szia! Nekem is megjelentek a piros foltok, de nem nagyon akarnak eltünni. Viszket és egyre nagyobb. Jó lenne tudni mivel lehetne elmulasztani a fenistil nem nagyon használ rá.
114. maridecember (válaszként erre: 113. - Tahiti)
2019. szept. 5. 13:23
Látom senki nem válaszol neked, én pedig még sajnos érdemben nem is tudok....még nem használom a victozat. Hol tartasz vele? Én még csak a napi 2x1000 merckformint szedem, semmit nem fogyok, már teljesen magam alatt vagyok. Lehet, hogy nekem a victoza sem fog használni.....
113. Tahiti
2019. jún. 16. 16:14
Sziasztok, egy hónapja használom a victozat, Néhány napja a szúrás helyén piros folt , es dudor lesz, ami csak napok alatt múlik el, eddig ezt nem tapasztaltam... vkinek hasonló tapasztalat? Köszönöm !
112. maridecember (válaszként erre: 111. - Lucifer7)
2019. jún. 15. 22:29
Nekem 17 kg-ra lenne szükségem....vagy még ennyire sem....most már reggel-este szedem az 500-as merckformint...Te ezzel diétáztál is és fogytál is? Vagy csak a szuritól?
111. Lucifer7 (válaszként erre: 110. - Maridecember)
2019. jún. 15. 08:10
Engem is Balogh doki kezel. Nekem már csak hat hetente kell kontrollra járnom. Szerintem október november környékén fejezzük be a kezelést. Most tartok 77,1kg-nál és még kb 10-12kg-nak le kell mennie. Ha akkor jól leszek kezdhetjuk a leállítását az injekciónak és a gyógyszernek
110. maridecember (válaszként erre: 109. - Lucifer7)
2019. jún. 6. 06:19
Balogh dr nekem is azt mondta, amit Te írsz, hogy 500,750,1000 napi kétszer és ezután jöhet a szuri. És meddig fogod kapni az injekciót? Te is Balog Illéshez jársz?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook