Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » VICTOZA injekcióval kapcsolatos tapasztalatok? fórum

VICTOZA injekcióval kapcsolatos tapasztalatok? (beszélgetős fórum)


199. maridecember (válaszként erre: 198. - Nadine81)
2020. ápr. 17. 07:45
Én fogytam vele, de lassan, az ozempic-el jobban ment
2020. ápr. 14. 10:46
Lehetséges, van olyan, akinek hatástalan a victoza?? Mert én 2 hete szúrom, már az 1.2 - t, de semmi. Sem hatás, tehát pl étvágytalanság, sem mellékhatas, tehát rosszullét sem. Sajnos doki most nincs, viszont az időmet nem szeretném vesztegetni mert a jelentős túlsúly miatt egyre rosszabbul vagyok.
197. maridecember (válaszként erre: 196. - Ancika26)
2020. ápr. 13. 06:06
Lehet, hogy inzulunrezisztens vagy......menj el Balogh dokihoz.....én tavaly juniusban voltam nála és a mai napig 18 kg-ot fogytam szenvedés nélkül.....még 3 injekcióm van, ozempic...heti egyszer kell szúrni....talán még egy kg lemegy....
2020. ápr. 8. 01:14
Sziasztok!Valaki tudna bővebb információt a Victoria vagy az ozempic injekciorol?35 éves 125 kg vagyok!A labor eredmények jók.Desajnos nem tudok fogyni.Ha valamennyit is sikerül fogyjon azt vissza is hizom.Azt is csak ha nagyon keveset eszek vagy ha beteg vagyok.Igy hogy nem vagyok cukorbeteg nekem is felirná a háziorvos?Vagy ő nem tudja felírni?Előre is köszönöm a segítséget!
195. NicoleM (válaszként erre: 194. - Nadine81)
2020. márc. 24. 17:36
Nekem sokat segitett a victoza, enyhe ir-em van! 3 honap alatt -8kg es jobban erzem magam..konnyebben odatudok figyelni a sulyomra.Menj el Balogh dokihoz es o majd segit benne neked jot tenne e!
2020. márc. 18. 10:04
Sziasztok! Segített olyanoknak is a victoza, akiknek az éhgyomri cukor még jó volt, csak a terheléses volt kicsit magasabb, 10 körüli? És akinek esetleg inzulin rezisztencia is volt mellé.
193. maridecember (válaszként erre: 186. - Teki)
2020. márc. 15. 07:32
Szia Teki..na megjártam Balogh dokit....most megkaptam a nagyobb dózisú ozempicet (0,1), két havi adagot és ezzel remélem lemegy még az a három kg amit szeretnék.....az arcom már nagyon ramaty, de állítólag majd valamennyire regenerálódik....így összesen 11 hónap alatt cca 17 kg fogyok....ez az ütem egészen jó, mert nem számoltam a kalóriákat, csak arra figyeltem mit nem ehetek, de bűnöztem is....hát, hogy a szuri után milyen lesz...fogalmam sincs..
192. maridecember (válaszként erre: 186. - Teki)
2020. márc. 13. 05:29
Szia Teki :) én ma megyek vissza Balogh dokihoz, még szúrom magamat az ozempic-el, még cca 2-3 kg-ot szeretnék leadni...remélem sikerül is, de valóban nagyon lassan megy, pedig igen csak módjával eszem....nem is értem....tavaly június óta 1 kg-ot fogytam, klasszul érzem magamat, sokkal könnyebben mozgok, de arcom megtört...lóg a hasam, a karomon a bőr....állítólag ezeg majd valamennyire regenerálódnak, de lehet a lötyögő tokámat megműtetem....puszi, Mari
191. Teki (válaszként erre: 190. - Nadine81)
2020. márc. 10. 15:29

Szia ,

Oké

190. nadine81 (válaszként erre: 189. - Teki)
2020. márc. 10. 14:37
Szia. Köszönöm, hívlak majd :)
189. Teki (válaszként erre: 188. - Nadine81)
2020. márc. 10. 13:50

Szia Nadine81.


Hívj fel ha még érdekel

06203272509

Szia

Teki

2020. márc. 9. 10:39
Sziasztok! Lenne esetleg valakinek eladó victoza? :)
187. Teki (válaszként erre: 177. - NicoleM)
2020. márc. 4. 06:50

Szia Tekivagyok

Hónapok óta nem használom avictozát 2 kg jött vissza de itt még állt

Pedig 13 kg fogytam

Nincs akkora étvágy mint régen de iszonyú édesség hiányt erzek

Ne félj

Üdv Teki

186. Teki (válaszként erre: 185. - Maridecember)
2020. márc. 4. 06:46

Szia Maridecem!, 👄


Újra abba hagytam a szúrás csak 3 napot bírtam, annyira meg viselt minden elojott hányinger szédülés stb viszont ujta az alatt a 2 nap alatt alig ettem nem kívántam semmit

Ami eddig vissza jött 3 kg, pedig nem viszem túlzásba a kaját de ez stagnál

Újra meg próbálom hátha be jön

Sajna a hasam nagy 😭a lábam, fenekem le ment ja meg a cici de bezzeg a has maradt, sajnos iszonyú rosszulvoltsm és nem tudtam szurni tovább


Azt vettem észre egy idő után már semmit sem fogsz fogyni


Na rajta húzzunk bele

Pusszantás Teki

185. maridecember (válaszként erre: 184. - Teki)
2020. febr. 27. 06:46
és mennyi jött fel? A sógornőm nem hízott vissza....neki 1-2 kg a határ, ha felmegy rögtön megfogja a kaját....de szedi a merckformint....és ha pl többet eszik, bevesz pl 3x1 tablettát......hát nem tudom....én is félek....az étkezési szokásaim sokat változtak.....reggel eszem kenyeret valamivel, délben főtt ételt, este gyümölcsöt.....figyelek arra mit nem ehetek pl krumpli és sorstársai.....hát nem tudom....most már nehezen fogyok....szinte semmit pedig szórom magamat az ozempoc-el....és neked mi a terved?
184. Teki (válaszként erre: 167. - Maridecember)
2020. febr. 20. 12:55

Ugyan úgy . Egy grammal sem eszem többet

Mégis jön 😭😭

183. Teki
2020. febr. 20. 12:53

Sziasztok !!!!


Szúr valaki este Victozat. ??


Köszi Teki 👄

182. Teki (válaszként erre: 175. - Maridecember)
2020. febr. 20. 07:34

Szia szia , vissza jött kb 1-2 kg és nincs az a nagy étvágy de néha előfordul hogy egy fél disznót is meg tudnék enni


Én is félek hogy vissza jön

Remélem ez az 1-2 kg nem csak a kezdet S egyáltalán nem jön vissza

181. NicoleM (válaszként erre: 179. - Horakulum)
2020. febr. 7. 15:36
Igen!
180. horakulum (válaszként erre: 165. - Lucifer7)
2020. febr. 7. 15:06

Szia Lucifer!


A fél év Victozának is folt érdemi hatása a testsúlyodra, vagy csak az Oezmpicnek? Ez nem derült ki számomra a bejegyzésedből.

Köszi előre is a választ!

179. horakulum (válaszként erre: 177. - NicoleM)
2020. febr. 7. 15:04

Szia!


Akkor Te magyarul Victoza-val szúrod magad?

178. NicoleM
2020. febr. 6. 11:25
Van IR naplóm is, ha gondoljátok olvassátok el és egy egy bejegyzésnél akár kommenteljetek is...hogy segítsetek/segítsük egymást!
177. NicoleM
2020. febr. 6. 11:02

Sziasztok!

Már jó ideje küzdök az IR-rel.

7 hete szúrom a liraglutid hatóanyagú szurit minden reggel.

Nekem sikerélményem van vele, fogytam már 7,5 kilót :) Még sok van hára, de már 2 éve nem mozdult a súlyom semerre..nagyon örülők! Elolvasgatom mik a tapasztalataitok visszamenőleg amint lesz egy kis időm.

Az érdekelne, hogy aki leállt a szurikkal tudta tartani a súlyát?? Jött vissza étvágy??

176. Dia31
2020. febr. 5. 23:44
Sziasztok! Mindenkit udvozlok!:) 33 eves anyuka vagyok,2 es tipusu cukorbetegseggel.2x1000mg Merckformin XR. Van barmilyen tapasztalatotok a TRULICITY injekcioval kapcsolatosan? Koszonom
175. maridecember (válaszként erre: 173. - Teki)
2020. febr. 5. 07:33

Szia Teki, hol tartasz? Siker szuri nélkül is tartanod a súlyod?

Puszi, Mari

174. maridecember (válaszként erre: 173. - Teki)
2020. jan. 24. 06:19
Szia Teki :) Balogh Illéshez járok....éppen tegnap voltam.....fogytam 10 kg-ot megkérdezte mennyit szeretnék még....mondtam 5 kg-t, addig kapom az ozempicet amíg ez le nem megy.....az ozempic állítólag új gyógyszer, tavaly nyártól van....nagyon klasszul érzem magamat tőle, mától elhagyhattam a pajzsmirigy gyógyszeremet amit 15 éve szeedek...ennek nagyon örülök....azt mondta, hogy ha lefogytam az 5 kg-t akkor abbahagyjuk a szurit és csak gyógyszert kapok, ha az inzulinszintem is teljesen rendbe jön akkor azt sem...na az lesz a nehéz....félek is, hogy visszahízom.....de azt mondta nem szabadna ha rendbenvagyok és betartok egy-két szabályt
173. Teki (válaszként erre: 172. - Maridecember)
2020. jan. 21. 19:23

Szia szia Maridecem 👄


Na én kb 2 hete nem szurok nem is érzem rosszul magamat a vérkép csodás MOST , aztán ki tudja mi lesz , sajnos amit te használsz nem is gondol rá hogy ki írja a dokim , örülök hogy jól vagy és potyognak a kilók is , ez öröm ❤️ ha nem fogyok tovább nekem már csak 3 kg kéne újra kezdem mert a eredmények is jók de nagyon félek megint hasmars hányás stb jujjjjj rà gondolni is rossz


Te maszekhoz jársz ?? Ez a Horvát ugye

Persze most hogy szuper minden nem biztos hogy adna ozempicez


Vigyázz magadra puszi Teki 👄

172. maridecember (válaszként erre: 171. - Teki)
2020. jan. 21. 06:23

Szia Teki :)

Nekem az ozempic nagyon bejön, remek a közérzetem, lassan fogyok, de ez jó is így.....az arcom rendben, de a karomon lötyög a bőr.....eldöntöttem elmegyek masszíroztatni, hátha jelent valamit....az evésre odafigyelek....de ha nagyon kell eszem egy kis édességet...pl banán az édes és klassz....esétnkét csak salátát, vagy gyümölcsöt eszem és ez így jó l is esik.....nem szenvedek a kaja miatt, de karácsonykor pl sok édességet, sütit ettem, hát az jelentett fél kiló pluszt....az ozempic remek!!!

171. Teki (válaszként erre: 169. - Maridecember)
2020. jan. 19. 22:39

S hol tartasz ?????


Ezzel az újjal ???


Könnyebb minden??!


Pusssszzzzi 💋

170. Teki (válaszként erre: 169. - Maridecember)
2020. jan. 19. 22:36

Szia Maridecem 👄 !


De szedek egyszem mercformint xr este , de hogy milyen lesz a következő vérkép ?? Be vallom a sok mellékhatás elmúlt , de szigorúan be tartom és nem zabàlok , már szinte ölni tudnék egy csokiért, S még is jött vissza , de be vallom van még ki írva lehet újra el kezdem , csak a mellék hatástól rettegek , de nagyon sokat segített

Vigyázz magadra nagyon 💞💋

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook