Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » VICTOZA injekcióval kapcsolatos tapasztalatok? fórum

VICTOZA injekcióval kapcsolatos tapasztalatok? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
19. Jandikó (válaszként erre: 18. - Fruzsi75)
2011. máj. 12. 07:15
Kissé megnyugtattál. Akkor még van 3 hetem, hogy észleljem a fogyást.
18. Fruzsi75 (válaszként erre: 17. - Jandikó)
2011. máj. 11. 12:37

Szia

Nekem úgy mentek le a kilók, hogy észre sem vettem. De igazából 2-4. héten vették észre, hogy fogytam. Igaz akkor nagyon komolyan vettem a szénhidrát, kalória betartását. Mostanában kicsit szabadabban értelmezem. Tudom nem lenne szabad.

17. Jandikó (válaszként erre: 16. - Fruzsi75)
2011. máj. 11. 10:50

Nekem az első 2 nap /talán az ijedtségtől/ lement 1 kiló, azóta egy deka sem. Egy hete használom.

Már kezdek elkeseredni. Gyaloglom kb. fél órát naponta, meg szobabiciklizem 1o perceket, néha többet is.

16. Fruzsi75 (válaszként erre: 14. - Jandikó)
2011. máj. 11. 10:07
Igen igyekszem mozogni igazából napi fél óra mozgás van elő írva. Most már kb. 15 kilónál tartok. Most már elég lassan mennek a kilok de én így is jól érzem magam.
15. Fruzsi75 (válaszként erre: 12. - Katalin59)
2011. máj. 11. 10:05

Szia


Én kb. egy éve használom a victozát a cukrom nekem is ugrál de be kell vallanom néha nem tudok a csábításnak ellen állni. 15 kg-ot fogytam tőle igaz igyekszem mozogni is. Én jól érzem magam nem fáj semmim csak a szurkálást unom már nagyon. A vérnyomásomat is rendbe hozta és az utolsó vérképem is nagyon jó lett.

14. Jandikó (válaszként erre: 2. - Fruzsi75)
2011. máj. 8. 15:48
Két hónap alatt 1o kg? Hát ez csodálatos! Tornáztál is sokat mellette?
2011. máj. 8. 15:43

Én csak 5 napja használom. Elsőre 6-ra levitte a reggeli cukromat. De már másnap 6,9 és harmadik napra 7,8 lett, úgy hogy a lefekvéskori cukrom 6 körül volt. Csak legalább fogynék, még 5-6 kiló is

óriási eredmény lenne. Sajnos a 12o szh-ot képtelenség tartani, főleg hét végén. Ti hogy vagytok ezzel? Minden bátoritás igen jól jön.

És mozgás nélkül is fogyaszt? Mert én gerincproblémák miatt túl sokat nem tudok mozogni.

2011. máj. 1. 13:28

Sziasztok! Én 10.hónapja használom a Victozát,az első hónapokban nagyon hatékony volt,de valahogy ma már egyre több problémám van.A vércukrom reggel 7,5-8,5,között van.Gyakran fáj az egész hasam,hányingerem van,és a fogyásnak is annyi.Egyébként leadtam több mint tíz kilót,de átalakult az egész alkatom,nem túl előnyösen!Sőt!

Szeretnék olyan sorstársammal konzultálni aki már hosszabb ideje használ Victozát.Köszi!

11. eva1954 (válaszként erre: 10. - Csaba1955)
2011. ápr. 30. 20:27
nekem csak jó tapasztalataim vannak az injekcióval kapcsolatban,3 hete használom és 6,2-re levitte a korábbi 11-es cukor értékeimet.4 kg-ot fogytam már csak ezért is megérte.
2011. jan. 5. 20:03
Sziasztok! Tapasztalatom szerint a Victoza használata az első hónapokban a kezelőorvos ajánlata szerinti étkezés korlátozása mellett hatásosnak tűnik. Ez a korlátozás nem a magyar étkezési stílushoz megfelelő készítmény. Nézzétek meg a gyártó cég nemzetiségének étkezési stílusát! Ha Te egy gombóc töltött káposztát, egy pici kocsonyát, egy kevés halászlét ennek a készítménynek hatására megszenveded, rájössz, hogy ez nem magyar táplálkozási szokásokhoz kifejlesztett szer. A nyombél beszűkülése a szer hatására azt eredményezi, hogy az élelmiszer megromlik a gyomrodban. A rákövetkező 15 órára vagy lefelé, vagy visszafelé kívánkozik. Ennek hatására vagy kihányod, vagy más gyógyszer segítségével az emésztést meggyorsítod. Tapasztalatom szerint a gyógyszerészek felkészültségének köszönhetően (és nem az orvosok megvesztegetett gyógyszerkészítmények kiajánlására) találsz az inzulin készítmények között ettől modernebb és hatásosabb, kíméletesebb készítményt. Nálam ez volt 5 hónapig és kérem a diabetikus orvosomat, hogy függesszük fel ennek a készítmények a használatát. Az inzulin kezelésnek a szigorú követelményeit a Victoza egészségkárosító hatásainak tapasztalatai miatt komolyan veszem.
2011. jan. 4. 19:46

A férjem 4.hónapja szurja magát.Egyáltalán nem

volt rosszul tőle,de emellett még elég sok más

gyógyszert is szed.Az orvos azt mondta,hogy jelentősen csökkenti az étvágyat/elég nagy a sulya/de ez nála nem jött be.Emellett cukorra még

szedetnek vele más gyógyszert is,nem tudom van-e értelme az injekciónak.

2011. jan. 3. 15:35

Sziasztok!

Én még csak 1 hete szurom magam.Azt szeretném kérdezni, mikor kezdi el kifejteni a hatását? Egyenlőre jó étvágyam van és rosszul sem vagyok.

2010. okt. 27. 13:21

Szia én már 3 hónapja szúrom magam eleinte volt egy kis émelygés főleg ha kicsit több szénhidrátot sikerült ennem. De azóta semmi nekem bevált. A rossz közérzetem csak azért volt mert tű fóbiám van és nagyon zavart az, hogy magam kell szúrni, de ma már észre sem veszem. A vérnyomásomat is rendben tartja.

Szerintem jó.

6. gönczi (válaszként erre: 5. - Oberika)
2010. okt. 21. 18:23

Szia!


A férjem kb.két hete szurja magát ezzel, de semmi ilyen problémák nem jelentkeztek még eddig, reméljük nem is fog.

2010. okt. 21. 12:51
Sziasztok! Az érdekelne, hogy valóban okoz-e a gyógyszer valamelyikőtöknél hányást, hasmenést, rossz közérzetet. Most javasolta az orvos, hogy erre a gyógyszerre váltsak, mert az Avandametről sok rossz tapasztalat derült ki, s kicsit félek az ilyenféle mellékhatásoktól.
2010. okt. 18. 11:22

Szia


Én nagyon féltem tőle de aztán 10nap alatt kezdett helyre jönni a cukrom. Mint írtam könnyen lehet fogyni tőle mert elveszi az étvágyat és csak azért eszem mert kell. Én úgy vettem észre ha betartom a 140g szénhidrátot akkor nem tudom a megengedett 140kcalt elérni.

Sok sikert és kitartást kívánok a férjednek.

3. gönczi (válaszként erre: 2. - Fruzsi75)
2010. okt. 17. 19:51

Szia


Örülök, hogy irtál, remélem a férjemnek is beválik.Még csak egy hete szurja magát,nagyon sokat lekellene fogynia.Örülök, hogy Neked bevált, remélem neki is jó lesz.

2. Fruzsi75 (válaszként erre: 1. - Gönczi)
2010. okt. 15. 13:05

Szia


Én már kb 2 hónapja szúrom magam. Nekem nagyon bevált.Nagyon jok az értékeim.140g szénhidrátot és 1400kcal-t ehetek egy nap. De nincs étvagyam sokszor csak azért eszem mert muszáj le is ment 10kg. Licsit rémisztő volt az első szúrás de ma már észre sem veszem.

2010. okt. 12. 19:55
Valaki szurja magát ezzel az injekcióval?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook