Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mik a tapasztalatok a Mysimba szedésével kapcsolatban? fórum

Mik a tapasztalatok a Mysimba szedésével kapcsolatban? (tudásbázis kérdés)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
666. Orelb
tegnap 13:21
.
665. cicawicca (válaszként erre: 661. - Cinder ella)
tegnapelőtt 08:04
Ma reggel, a Pyruvate 4. napján a friss mérési eredményeim: 104,1 kg, mellbőség 122 cm, derékbőség 102 cm, csípőbőség 121 cm, jobb comb 65 cm (a balt külön nem szoktam mérni). Veletek mi újság?
664. darena0825 (válaszként erre: 628. - Bockg)
aug. 17. 10:25
Igen, közben engem is tajekoztattak. Es valoban a Pingvin patika ára volt a legkedvezőbb, 29ezer a 112 szemes kiszereles. Holnap reggel kezdem az elso szemmel....kivancsi vagyok mi lesz.... Kitartas mindenkinek!
663. Domszii
aug. 16. 23:03
Sziasztok! Még új vagyok :) 3 hete szedem a gyógyszert és megjelentek a bőrömön ilyen száraz foltok, a nyakamon a mellkasomon és az arcomon.. van valakinek ezzel tapasztalata? Lehet, hogy amiatt, mert konkrétan úgy izzadok a gyógyszertől, mint egy ló vagy a meleg miatt, de kezdek aggódni, mert nem szeretném abbahagyni a gyógyszert.. Köszönöm a válaszokat! 🙂
662. cicawicca (válaszként erre: 661. - Cinder ella)
aug. 16. 08:43
Így lesz. Ma ha hazaértem, vagy holnap reggel megmérem magam. A combnál, csípőnél mindegy a mérési időszak, de a súlyt és a derékbőséget (ahol a legvékonyabb vagyok, ott szoktam mérni, tehát a "homokóra" közepén) jobban szeretem reggel, akkor a legjobb a mérési eredmény :D
661. cinder ella (válaszként erre: 660. - Cicawicca)
aug. 16. 07:34
Akkor a királynő munkásságát centivel lehet majd mérni. Kérlek most mégis vedd elő és jegyzetelj! :D
aug. 16. 07:24
A Pyruvat One egy kapszula, úgy emlegeti a Lifetilt, hogy a "zsírégetők királynője". Elvileg nem étvágycsökkentő, nem is a bevitt ch-t vagy zsírt köti meg, hanem a zsírpárnákat bontja, így ér el eredményt, írják, hogy a narancsbőrre is jó, de hiszi a piszi... azt nem olyan könnyű eltüntetni. Tegnap bevettem 6-ot, 105 kg felett ennyi a napi mennyiség. Egyszerre is be lehet venni, illetve este is, nem élénkít. Most nemsoká veszek be hármat, csak kis szünetet tartok a Mysimba után.
659. Maci00 (válaszként erre: 658. - Cicawicca)
aug. 16. 06:54

A pyruvat az a fogyi shake? Szerintem nem rossz a szuri sem, de nyilván a mysimba egyszerűbb. 105 kg-t mértem most. Nagyon nagyon lassan, de alakulgat.

Az első hónapban meglódult tudom, de a másodikban talán kevesebbet fogytam.

aug. 15. 12:12
Megérkezett a Pyruvat, remélem, nekem használni fog valamennyit. Majd beszámolok a tapasztalatokról :) az injekciót pedig 26-án fogom megkérdezni a diabetológustól.
657. cicawicca (válaszként erre: 649. - Bockg)
aug. 15. 12:10
de, mérek centit is, viszont az igaz, hogy mostanában nem mértem, kivsit elvette a kedvem a stagnálás. Na nem a diétától, csak a méregetéstől :)
656. cicawicca (válaszként erre: 650. - Cinder ella)
aug. 15. 12:09
köszi, megnézem :)
655. cicawicca (válaszként erre: 651. - Maci00)
aug. 15. 12:08
szerintem a profilodba vagy naplóba tudsz képet feltenni
654. cicawicca (válaszként erre: 653. - Vanda75)
aug. 15. 12:07
az elsőben kb. hatot, a másodikban hetet.
653. Vanda75
aug. 15. 07:16

Sziasztok csajok! Azoktól kérdezem akik régebb óta szedik a gyógyszert. Mennyit fogytatok az első hónapban? És mennyit a másodikban?

Köszi

652. cinder ella (válaszként erre: 651. - Maci00)
aug. 14. 18:43

Én már kiváltottam, de pénteken van a beadás napja.

Maci írok privit neked.

651. Maci00 (válaszként erre: 647. - Cicawicca)
aug. 14. 18:31
Csajok... Lehet ide betenni valahogy fényképet?? Lefotoznam az ozempicet és latnatok.
650. cinder ella (válaszként erre: 647. - Cicawicca)
aug. 14. 16:47

magyar oldal.

[link]

649. bockg (válaszként erre: 635. - Cicawicca)
aug. 14. 16:39
Centit nem mersz? Nekem egyik héten a súlyom megy le a másikon a centi 😀
648. bockg
aug. 14. 16:39
Szia! Pyruvatot én is szedtem, szerintem pénz kidobas 🤷‍♀️
aug. 14. 16:26

Oké, akkor megkérdezem a dokit. Beütottem a keresőbe hogy hogyan hat az Ozempic, és kiadott találatokat.

[link]

Erre mentem rá. Magyartalan a szöveg, de érthető. Lentebb szól a mellékhatásokról.

646. cinder ella (válaszként erre: 644. - Cicawicca)
aug. 14. 13:57
most rá kerestem, de nem látok pajzsmirigy rákot a lehetséges mellékhatások között felsorolva. te hol láttál ilyet?
645. cinder ella (válaszként erre: 644. - Cicawicca)
aug. 14. 12:44
Mellékhatás hogy csökkent az étvágyat.. állítólag. A mysimba lehetséges mellékhatásait olvastad? nem állítom, hogy boldog vagyok, de már mindent ráírnak szerintem, hogy védjék a seggüket. Amúgy azt mondta a doki, ez valami új cucc még nálunk. Megkérdezhetnétek a dokiját már csak azért is, mert kíváncsi lennék mit mond rá!!
aug. 14. 12:00
Csak találtam valami leírást, abban azt olvastam, hogy mellékhatása lehet a pajzsmirigyrák?? akkor lehet, hogy mégsem való a férjemnek :/
aug. 14. 11:45
A férjemnek is van cukorbetegsége, nem a veleszületett, hanem a szerzett, magas a cukra, de nem kell neki inzulin, csak egy gyógyszert szed rá (Synjardy nevűt). Volt már egy szívinfarktusa is és két éve a pajzsmirigyét is kivették, tehát az alulműködés előfordulhat. Két hét múlva megyünk a diabetológushoz, tőle érdemes ezt megkérdezni? Milyen orvos írhatja fel, háziorvos vagy csak szakorvos? Amúgy mi a hatásmechanizmusa az Ozempicnek? Gondolom, nem agyra hat. Zsírt éget, anyagcserét gyorsít, vagy hogy hat?
642. cinder ella (válaszként erre: 640. - Maci00)
aug. 14. 06:39

Köszi! Majd beszámolok hogy hat rám.

Kb olyan vastag a tű, mintha egy szúnyog csípne meg :D

641. cinder ella (válaszként erre: 639. - Cicawicca)
aug. 14. 06:37
A cukromra kapom, de azt mondta a doki, hogy a fogyásban is segíthet. Remélem, mert eddig sikertelen voltam a PM alulműködésemmel.
640. Maci00 (válaszként erre: 638. - Cinder ella)
aug. 14. 06:31

Odafigyel a kajara persze. Heti 1 igen. Elhúzódó hatású. A cukorbetegeknek találták ki. Szerintem tök jó, annak aki bírja a tűt.

Most a piacon 2 fogyidolog van, a mysimba meg az ozempic injekció.

aug. 14. 05:45
Mire való ez az Ozempic, cukorra vagy fogyásra? Néztem volna a neten, de nem találtam egy normális leírást. Ma a három mérésből kétszer 106 kg volt az eredmény, a harmadik meg 105. Ezek szerint már maximum 106 kg lehetek, igaz, tegnap már voltam 104 is. Tuti hogy van valami vízvisszatartás ebben a melegben, hiába iszom a teát. Tegnap elcsábultam egy kis körözöttre a nap végén - ilyen sem mostanában történt :) na mindegy, az úgyis jobban fehérje, mivel sovány túróból készült és csak fűszerek voltak benne. Egyebekben töretlenül folytatom a diétát :) Mindenkinek szép napot és eredményes fogyást :)
638. cinder ella (válaszként erre: 637. - Maci00)
aug. 13. 17:47
dehát csak heti 1 szuri.. eddig is ilyen verziót használtam, érdekes, mert volt, hogy nem is éreztem a szúrást, csak a papírzsepi amit odaraktam szuri után, azon látszott, van amikor meg egészen szar, fájós. :/ diétázik is mama? remélem a cukromat is rendben tartja és fogyni is fogok. Megtámogatjuk a pajzsmirigyemet is, mert lomha a drága.
637. Maci00 (válaszként erre: 636. - Cinder ella)
aug. 13. 17:28
A nem olyan macerás, azt úgy értem hogy heti 1x beszurja és kész. Nem kell napi szinten kapkodni a bogyokat. Fogyott vele. Én félek a tutol, ezért választottam a bogyót 😁
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2019, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook