Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » VICTOZA injekcióval kapcsolatos tapasztalatok? fórum

VICTOZA injekcióval kapcsolatos tapasztalatok? (beszélgetős fórum)


169. maridecember (válaszként erre: 168. - Teki)
2020. jan. 18. 07:56

Szia Teki!

Hát ez nem jó hír....és gyógyszert is abbahagytad? Én rákérdeztem balogh doktorra, mi lesz ha abbahagyom......azt mondta, ha odafigyelek, nem jön vissza....de az biztos, hogy az inzulinszinted teljesen rendben van? .....mert ha nem, akkor szokott visszajönni....

168. Teki
2020. jan. 17. 19:04

Gyerekek abba hagytam a Victozat !!!!!

Semmit sem szurok , jelenleg csodás minden vérképem , de már vissza hiztam 2 kg


Nem tudom mi lesz

Na puszim nektek 👄

167. maridecember (válaszként erre: 165. - Lucifer7)
2020. jan. 6. 11:57
és mennyire diétáztál?
166. maridecember (válaszként erre: 164. - Jucikaaa)
2020. jan. 6. 11:57
Szia! Én 2 hónapig kaptam a victozat, most ozempicet szúrok 3. hónapja....cca 10 kg ment le.....de nekem is nagyon magas volt az inzulinszintem. Szerintem csak a fogyásért senki nem írja fel....
165. Lucifer7 (válaszként erre: 164. - Jucikaaa)
2020. jan. 5. 19:32

Szia, endokrinologus írja fel de abból sem mindegyik.

Én fél évig használtam a Victozat és fél éve az Ozempicet. Eddig -30kg az eredmény.

Az inzulinszintem miatt kaptam mert 30x magasabb volt a megengedettnél

2020. jan. 4. 23:20
Sziasztok! Pcos vagyok és inzulin rezisztens. Felirathatom én is magamnak a Victoza-t? Endokrinológus írja fel? Segítsetek pls fogyni akarok!!!!!!
163. Teki (válaszként erre: 160. - Maridecember)
2020. jan. 4. 14:18

Neked is nagyon boldogat 🍾 pussz


Teki

162. Teki (válaszként erre: 161. - Maridecember)
2020. jan. 4. 14:17

Szia Maridecem 👄


Én is bőven , de rólam is megy vissza , de már csak 2 napra van Victoza aztán én szüneteltetni szeretném

Hogy még lássam mi lesz

Majd meg írom e nélkül boldogulunk e 😂😂.

Addig további minuszokat béke S nà hogy magamnak is


Puszi 👄 Teki

161. maridecember (válaszként erre: 158. - Teki)
2020. jan. 4. 07:03

Szia Teki :)

Én is bűnöztem, süti, csoki, kevés alkohol, plusz nem mozogtam, 1 kg jött vissza úgy tűnik, de már kezdek megszabadulni tőle....az arcom nem lett nagyon nyúzott állítólag...még talán a 7 kg összejön....várom az infódat!

2020. jan. 4. 06:59
Boldog és sikeres új évet kívánok az itt lévőknek4 :) :)
159. Teki
2019. dec. 30. 19:07

Boldog Új évet kívánok

Minden itt lévőnek sok sikert


Milliónyi puszi nektek 👄


Teki BUÉK

158. Teki (válaszként erre: 157. - Maridecember)
2019. dec. 30. 15:37

Szia Maridecem 👄


13 kg de én most abba hagyom szünet , minden jó bönöztem is karácsonykor de semmi sem jött vissza , viszont kezdek ràncosodni . Meg St ki próbálom mi lesz ha abba hagyom

Majd azt is meg írom mi lett


Nagyon boldog új évet kívánok

A további 7 kg tűnjön el

Puszi 👄 Teki

157. maridecember (válaszként erre: 156. - Teki)
2019. dec. 17. 07:00
Összesen mennyit fogytál? Nekem már a leleteim jók....fogytam 10 kg-t fél év alatt, az arcom sem rottyant meg teljesen, bár számítottam rá....még legalább 7 kg-ot szeretnék, hát ha így haladok az még félév....és itt a karácsony....oda fogok figyelni....de gondolom lesz bűnözésem is.....
156. Teki (válaszként erre: 155. - Maridecember)
2019. dec. 13. 05:47

Köszi Maridecem ❤️


Huu én màr megint nagyon rosszul vagyok 👿, alig tudok felkelni hányás ,visszajött hasmenés , és ez a böfi iszonyú

Köszönöm a választ 👄, nekem is muszáj lesz mert nem bírom tegnap egy fél zsemle felé volt az egész napi kajàm, mondjuk ez nem baj csak az állandó hányinger . Aranyos vagy hogy le írtad . Vigyázz magadra sok puszim 👄 Teki

155. maridecember (válaszként erre: 154. - Teki)
2019. dec. 12. 07:05
Szia Teki! Igen, ez állítólag új.....hetente egyszer szúrom magamat, remek a közérzetem, lassan fogyok, de nem számolok kalóriát, ez azért egy kicsit elveszi az étvágyamat és odafigyelek arra a 8 élelmiszerre amit nem ehetek, bár időnként csokizok.....szerintem sokkal jobb, mint a victoza....Balogh dokihoz járok, ő írja fel.....miután nagyon rosszak voltak az inzulin eredményeim, támogatva kapom....
154. Teki (válaszként erre: 153. - Maridecember)
2019. dec. 11. 16:26

Szia Teki vagyok !

Ez az új ozempic ? A victoza helyett van ?? Ugyan úgy fogsz stb ? Én kb fél éve szűrom a Victozat,12 kg de még állt .S a rosszullétek bizony elő jönnek hányinger,székrekedés stb

Ez S mostani jobb ??? Ugyan úgy S diabéteszes dr írja ki

Köszi a választ .pusss👄 Teki

2019. dec. 3. 07:04
1x szúrtam eddig ozempic-et.....nagyon jól érzem magamat, sokkal fittebb vagyok....és úgy tűnik fogyok is....még cca 10 kg-t kellene, amúgy a labor eredményeim jók....bár pontosan inzulin szűrésen nem voltam, az volt nekem horror magas....gondolom most már az is javult...
2019. nov. 29. 13:18
eddig victózát kaptam 0,18-at kellett szúrom....2 hónap alatt cca 6 kg ment le.....most pedig a Ozempic-ot írta fel a doktor......hát majd elválik...eddig összesen az 5 hónap alatt mióta hozzá járok cca 9 kg ment le....sajnos az utóbbi időben csokival bűnöztem.....holnap kezdem az ozempic-ot...kicsit félek tőle....
151. Teki (válaszként erre: 144. - B.eni17)
2019. nov. 27. 22:39

Köszi Eni a gyors vàlaszt

Nekem a diabétesz dr írta fel, de mivel nem volt a háromhavi cukor értékem 7

Így én havi 30 000 Ft fizetek érte

De még éri

Neked minden szépet és további jókat kívánok

Üdv Teki

150. Teki (válaszként erre: 149. - Teki)
2019. nov. 27. 22:20

Bocsi a telefonom javított

El nézését

Eni !!!

149. Teki
2019. nov. 27. 22:18

Kedves Eni !!!!


Ki szónok a választ , sajnálom a dr

Nekem a diabetológus írták fel ,S azóta meg a házi orvos

Igaz mivel a cukrom a három havi átlag nem volt 7 így havi 30000 Ft ot fizetek érte

De meg éri


További szépet S jót neked köszi

Teki

148. Lucifer7 (válaszként erre: 144. - B.eni17)
2019. nov. 24. 19:21
Dr Balogh Illés kezeli Victozaval és Ozempic szurival a betegeit
147. Lucifer7 (válaszként erre: 116. - Maridecember)
2019. nov. 24. 19:20
A legjobb kezekben vagy. Gyogyszertol én sem fogytam. Elkezdtük a szurit és nem hittem el mikor elindultak lefelé a kilók. Először azt hittem rossz a mérleg de nem, mennek le a kilók. Kitartást
146. Lucifer7 (válaszként erre: 112. - Maridecember)
2019. nov. 24. 19:17

Bocsi most láttam a kérdést. Én csak a gyogyszertol nem fogytam kellett hozza a Victoza majd fel év használat után váltottunk Ozempicre.

Sokszor van hányingerem de megéri 95kgról indultunk ma reggel 69,3kg voltam.

Amikor nagyon rosszul vagyok a szuritól akkor nem kell bevenni a gyógyszert ettől kicsit lenyugszik a szervezetem és újra kezdhetem a gyógyszert.

Nehéz út de megéri

145. Lucifer7 (válaszként erre: 113. - Tahiti)
2019. nov. 24. 19:09

Szia!


Rosszul rosszul adod be szerintem azért van. Én néha bekékültem és egyszer fordult elő, hogy dudor lett. Ezt azonnal észre vettem és elmasszíroztam.

Kitartást

144. b.eni17 (válaszként erre: 142. - Teki)
2019. nov. 23. 15:31

Kedves Teki!

Olvastam az alábbi kommenteket a Victozaval kapcsolatban. Pajzsmirigy alulműködés hízásra használtam 2 éve egy éven keresztül és imádtam.

Az endokrinologus akihez jártam külföldre migrált, sajnos nem érem el. Érdeklődnék hogy melyik orvos írta fel neked ?

Köszönöm szépen!

eni

143. Tuncim
2019. nov. 22. 00:32
Sziasztok 3 hete szùrom magamat a Victozaval 1 het alatt lement 5 kg de egésznap hánytam tőle .. ìgy az orvos azt mondta a gyògyszert hagyjam el csak szùrjam magamat de viszont azòta megállt a fogyàs és székrekedésem van .. mit ajánlotok , hogy ez elmùljon ?:) kitartást mindenkinek
142. Teki (válaszként erre: 134. - Maridecember)
2019. nov. 18. 22:05

Szia !

Igen merkformin xr este

141. Teki (válaszként erre: 135. - Neogobius-fluviatilis)
2019. nov. 18. 22:03

Szia Neo....., Nekem minden dokim azt mondta nem inzulin !!!!!!


De nyugodtan keress tovább , bár szerintem ezek után felesleges hidd el diabetológus, kardiológus, endokrinológus mind azt állítja ez fogyás elő segítő , nem enged úgy mond enni , a diabetológus tanácsadó azt mondta inkább olyan mint egy gyomor gyűrű, S van benne valami , én alig tudok enni , bár most néha többet , de reggeli egy fél zsemle , S 13 kg le ment

Szóval én úgy tudom nem az

Üdv Teki 👄

140. Teki (válaszként erre: 106. - Andais)
2019. nov. 18. 21:38

Szia Andais , S hol van az a szuper endokrinológus? Én szűrőn magamat ,sőt 13 kg mínusz de bizony a pokoli napokat senkinek sem kivanom


Köszi a választ ugv Teki

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook