Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » VICTOZA injekcióval kapcsolatos tapasztalatok? fórum

VICTOZA injekcióval kapcsolatos tapasztalatok? (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5 6 7
181. NicoleM (válaszként erre: 179. - Horakulum)
febr. 7. 15:36
Igen!
180. horakulum (válaszként erre: 165. - Lucifer7)
febr. 7. 15:06

Szia Lucifer!

A fél év Victozának is folt érdemi hatása a testsúlyodra, vagy csak az Oezmpicnek? Ez nem derült ki számomra a bejegyzésedből.

Köszi előre is a választ!

179. horakulum (válaszként erre: 177. - NicoleM)
febr. 7. 15:04

Szia!

Akkor Te magyarul Victoza-val szúrod magad?

178. NicoleM
febr. 6. 11:25
Van IR naplóm is, ha gondoljátok olvassátok el és egy egy bejegyzésnél akár kommenteljetek is...hogy segítsetek/segítsük egymást!
177. NicoleM
febr. 6. 11:02

Sziasztok!

Már jó ideje küzdök az IR-rel.

7 hete szúrom a liraglutid hatóanyagú szurit minden reggel.

Nekem sikerélményem van vele, fogytam már 7,5 kilót :) Még sok van hára, de már 2 éve nem mozdult a súlyom semerre..nagyon örülők! Elolvasgatom mik a tapasztalataitok visszamenőleg amint lesz egy kis időm.

Az érdekelne, hogy aki leállt a szurikkal tudta tartani a súlyát?? Jött vissza étvágy??

176. Dia31
febr. 5. 23:44
Sziasztok! Mindenkit udvozlok!:) 33 eves anyuka vagyok,2 es tipusu cukorbetegseggel.2x1000mg Merckformin XR. Van barmilyen tapasztalatotok a TRULICITY injekcioval kapcsolatosan? Koszonom
175. maridecember (válaszként erre: 173. - Teki)
febr. 5. 07:33

Szia Teki, hol tartasz? Siker szuri nélkül is tartanod a súlyod?

Puszi, Mari

174. maridecember (válaszként erre: 173. - Teki)
jan. 24. 06:19
Szia Teki :) Balogh Illéshez járok....éppen tegnap voltam.....fogytam 10 kg-ot megkérdezte mennyit szeretnék még....mondtam 5 kg-t, addig kapom az ozempicet amíg ez le nem megy.....az ozempic állítólag új gyógyszer, tavaly nyártól van....nagyon klasszul érzem magamat tőle, mától elhagyhattam a pajzsmirigy gyógyszeremet amit 15 éve szeedek...ennek nagyon örülök....azt mondta, hogy ha lefogytam az 5 kg-t akkor abbahagyjuk a szurit és csak gyógyszert kapok, ha az inzulinszintem is teljesen rendbe jön akkor azt sem...na az lesz a nehéz....félek is, hogy visszahízom.....de azt mondta nem szabadna ha rendbenvagyok és betartok egy-két szabályt
173. Teki (válaszként erre: 172. - Maridecember)
jan. 21. 19:23

Szia szia Maridecem 👄

Na én kb 2 hete nem szurok nem is érzem rosszul magamat a vérkép csodás MOST , aztán ki tudja mi lesz , sajnos amit te használsz nem is gondol rá hogy ki írja a dokim , örülök hogy jól vagy és potyognak a kilók is , ez öröm ❤️ ha nem fogyok tovább nekem már csak 3 kg kéne újra kezdem mert a eredmények is jók de nagyon félek megint hasmars hányás stb jujjjjj rà gondolni is rossz

Te maszekhoz jársz ?? Ez a Horvát ugye

Persze most hogy szuper minden nem biztos hogy adna ozempicez

Vigyázz magadra puszi Teki 👄

172. maridecember (válaszként erre: 171. - Teki)
jan. 21. 06:23

Szia Teki :)

Nekem az ozempic nagyon bejön, remek a közérzetem, lassan fogyok, de ez jó is így.....az arcom rendben, de a karomon lötyög a bőr.....eldöntöttem elmegyek masszíroztatni, hátha jelent valamit....az evésre odafigyelek....de ha nagyon kell eszem egy kis édességet...pl banán az édes és klassz....esétnkét csak salátát, vagy gyümölcsöt eszem és ez így jó l is esik.....nem szenvedek a kaja miatt, de karácsonykor pl sok édességet, sütit ettem, hát az jelentett fél kiló pluszt....az ozempic remek!!!

171. Teki (válaszként erre: 169. - Maridecember)
jan. 19. 22:39

S hol tartasz ?????

Ezzel az újjal ???

Könnyebb minden??!

Pusssszzzzi 💋

170. Teki (válaszként erre: 169. - Maridecember)
jan. 19. 22:36

Szia Maridecem 👄 !

De szedek egyszem mercformint xr este , de hogy milyen lesz a következő vérkép ?? Be vallom a sok mellékhatás elmúlt , de szigorúan be tartom és nem zabàlok , már szinte ölni tudnék egy csokiért, S még is jött vissza , de be vallom van még ki írva lehet újra el kezdem , csak a mellék hatástól rettegek , de nagyon sokat segített

Vigyázz magadra nagyon 💞💋

169. maridecember (válaszként erre: 168. - Teki)
jan. 18. 07:56

Szia Teki!

Hát ez nem jó hír....és gyógyszert is abbahagytad? Én rákérdeztem balogh doktorra, mi lesz ha abbahagyom......azt mondta, ha odafigyelek, nem jön vissza....de az biztos, hogy az inzulinszinted teljesen rendben van? .....mert ha nem, akkor szokott visszajönni....

168. Teki
jan. 17. 19:04

Gyerekek abba hagytam a Victozat !!!!!

Semmit sem szurok , jelenleg csodás minden vérképem , de már vissza hiztam 2 kg

Nem tudom mi lesz

Na puszim nektek 👄

167. maridecember (válaszként erre: 165. - Lucifer7)
jan. 6. 11:57
és mennyire diétáztál?
166. maridecember (válaszként erre: 164. - Jucikaaa)
jan. 6. 11:57
Szia! Én 2 hónapig kaptam a victozat, most ozempicet szúrok 3. hónapja....cca 10 kg ment le.....de nekem is nagyon magas volt az inzulinszintem. Szerintem csak a fogyásért senki nem írja fel....
165. Lucifer7 (válaszként erre: 164. - Jucikaaa)
jan. 5. 19:32

Szia, endokrinologus írja fel de abból sem mindegyik.

Én fél évig használtam a Victozat és fél éve az Ozempicet. Eddig -30kg az eredmény.

Az inzulinszintem miatt kaptam mert 30x magasabb volt a megengedettnél

jan. 4. 23:20
Sziasztok! Pcos vagyok és inzulin rezisztens. Felirathatom én is magamnak a Victoza-t? Endokrinológus írja fel? Segítsetek pls fogyni akarok!!!!!!
163. Teki (válaszként erre: 160. - Maridecember)
jan. 4. 14:18

Neked is nagyon boldogat 🍾 pussz

Teki

162. Teki (válaszként erre: 161. - Maridecember)
jan. 4. 14:17

Szia Maridecem 👄

Én is bőven , de rólam is megy vissza , de már csak 2 napra van Victoza aztán én szüneteltetni szeretném

Hogy még lássam mi lesz

Majd meg írom e nélkül boldogulunk e 😂😂.

Addig további minuszokat béke S nà hogy magamnak is

Puszi 👄 Teki

161. maridecember (válaszként erre: 158. - Teki)
jan. 4. 07:03

Szia Teki :)

Én is bűnöztem, süti, csoki, kevés alkohol, plusz nem mozogtam, 1 kg jött vissza úgy tűnik, de már kezdek megszabadulni tőle....az arcom nem lett nagyon nyúzott állítólag...még talán a 7 kg összejön....várom az infódat!

jan. 4. 06:59
Boldog és sikeres új évet kívánok az itt lévőknek4 :) :)
159. Teki
dec. 30. 19:07

Boldog Új évet kívánok

Minden itt lévőnek sok sikert

Milliónyi puszi nektek 👄

Teki BUÉK

158. Teki (válaszként erre: 157. - Maridecember)
dec. 30. 15:37

Szia Maridecem 👄

13 kg de én most abba hagyom szünet , minden jó bönöztem is karácsonykor de semmi sem jött vissza , viszont kezdek ràncosodni . Meg St ki próbálom mi lesz ha abba hagyom

Majd azt is meg írom mi lett

Nagyon boldog új évet kívánok

A további 7 kg tűnjön el

Puszi 👄 Teki

157. maridecember (válaszként erre: 156. - Teki)
dec. 17. 07:00
Összesen mennyit fogytál? Nekem már a leleteim jók....fogytam 10 kg-t fél év alatt, az arcom sem rottyant meg teljesen, bár számítottam rá....még legalább 7 kg-ot szeretnék, hát ha így haladok az még félév....és itt a karácsony....oda fogok figyelni....de gondolom lesz bűnözésem is.....
156. Teki (válaszként erre: 155. - Maridecember)
dec. 13. 05:47

Köszi Maridecem ❤️

Huu én màr megint nagyon rosszul vagyok 👿, alig tudok felkelni hányás ,visszajött hasmenés , és ez a böfi iszonyú

Köszönöm a választ 👄, nekem is muszáj lesz mert nem bírom tegnap egy fél zsemle felé volt az egész napi kajàm, mondjuk ez nem baj csak az állandó hányinger . Aranyos vagy hogy le írtad . Vigyázz magadra sok puszim 👄 Teki

155. maridecember (válaszként erre: 154. - Teki)
dec. 12. 07:05
Szia Teki! Igen, ez állítólag új.....hetente egyszer szúrom magamat, remek a közérzetem, lassan fogyok, de nem számolok kalóriát, ez azért egy kicsit elveszi az étvágyamat és odafigyelek arra a 8 élelmiszerre amit nem ehetek, bár időnként csokizok.....szerintem sokkal jobb, mint a victoza....Balogh dokihoz járok, ő írja fel.....miután nagyon rosszak voltak az inzulin eredményeim, támogatva kapom....
154. Teki (válaszként erre: 153. - Maridecember)
dec. 11. 16:26

Szia Teki vagyok !

Ez az új ozempic ? A victoza helyett van ?? Ugyan úgy fogsz stb ? Én kb fél éve szűrom a Victozat,12 kg de még állt .S a rosszullétek bizony elő jönnek hányinger,székrekedés stb

Ez S mostani jobb ??? Ugyan úgy S diabéteszes dr írja ki

Köszi a választ .pusss👄 Teki

dec. 3. 07:04
1x szúrtam eddig ozempic-et.....nagyon jól érzem magamat, sokkal fittebb vagyok....és úgy tűnik fogyok is....még cca 10 kg-t kellene, amúgy a labor eredményeim jók....bár pontosan inzulin szűrésen nem voltam, az volt nekem horror magas....gondolom most már az is javult...
nov. 29. 13:18
eddig victózát kaptam 0,18-at kellett szúrom....2 hónap alatt cca 6 kg ment le.....most pedig a Ozempic-ot írta fel a doktor......hát majd elválik...eddig összesen az 5 hónap alatt mióta hozzá járok cca 9 kg ment le....sajnos az utóbbi időben csokival bűnöztem.....holnap kezdem az ozempic-ot...kicsit félek tőle....
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2020, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook