Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Vetélés utáni terhesség kinek, hogy alakult? fórum

Vetélés utáni terhesség kinek, hogy alakult? (beszélgetős fórum)


2020. dec. 21. 12:24

spontán vetélés után egy egészséges terhesség, már 9 éves.

Aztán két missed ab és megint egy egészséges terhesség - vérhígítót kaptam - most 5 éves.

Szeretnénk egy harmadikat, most egy spontán vetélés 6. hétben az első próbákozás eredménye.

Ne adjátok fel mert azért sikerülhet csak van akinek nehezebben. Persze a vizsgálatok fontosak de próbálkozni kell.

4. 083bf9bf2f (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 16. 16:52

Műtétileg befejezett vetélésem volt.

A következő terhességem 5 hónapig vittem.. 😭

3. fincsi5 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 16. 12:55

Szerintem ilyenkor érdemes orvost fogadni, és csak rá hallgatni.

Nekem is volt egy hasonló, csak szülés, kb 5 hónaposan, és a következőnél veszélyeztetett voltam, mert a méhszáj kinyílt.

S hiába a kis műtét, szigorú fekvés, naponta összesen 1 órát lehettem fent. Mármint állni, járkálni.

2. ba7da9cfc0 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 16. 12:03

Minden rendben lesz ne izgulj ezen!

Ha elmegy a baba, az nem a korai teherbeeséstől lesz/van.

Hanem valami egyéb probléma.

Bizzunk benne, hogy remdben lesz minden!


Folsav, hülyeség, ahhoz rettentő mennyiséget be kelle szedned! Már mint nem maga folsav a hülyeség, hanem sok a soktól elvetélhetsz.

2020. dec. 16. 11:06

Sziasztok

Akinek vetélés után egyből vagy viszonylag hamar sikerült újra teherbeesnie, annak problémamentes volt a terhessége vagy esetleg újra vetéléssel végződött? Van valami amire esetleg jobban oda kell figyelni? Mi az a vitamin ami nagyon fontos lehet?

Vetélés után közvetlenül újra teherbeestem, nagyon félek nehogy baj legyen. Mert egyébként egészséges vagyok, nincs problémám így nem tudni mi okozta a vetélést.

A femibiont szedem mint terhes vitamint. Folsavat is szedtem mellé pluszban de azt olvastam a túl sok folsav is okozhat vetélést. Nem tudom már mi a jó...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook