Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Egy méhen kívüli terhesség, 3 vetélés, 2 biokémiai terhesség után... soha nem adom fel! fórum

Egy méhen kívüli terhesség, 3 vetélés, 2 biokémiai terhesség után... soha nem adom fel! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Egy méhen kívüli terhesség, 3 vetélés, 2 biokémiai terhesség után... soha nem adom fel!

1 2
43. Babika79 (válaszként erre: 42. - Angica0901)
2012. ápr. 2. 11:41
Angica, immunológiai okokat néztek Nálatok? Itthon foglalkozik ezzel doki, keress rá az IVIG kezelésre (vagy Intralipid), szerintem Görögországban is ismerniük kell ezt.
2011. dec. 1. 18:42
Köszönöm, de kenem magam progeszteron krémmel.
2011. szept. 26. 11:23

Szia Angica!

Nem tudom most mi a helyzet veletek, de én nagyon szurkolok, hogy mielőbb elkezdhesd írni nekünk a pocakos naplódat. Már nagyon várom. Én is egyet értek veled abban, hogy az ember addig keresse a nőgyógyászt, amíg, meg nem találja a megfelelőt.

Lassan én is elkezdem írni a Kálváriánkat, de még várat magára a pozitivitás, amivel zárni szeretném. Addig pedig hurcolom magamban. Imádkozz és sikerülni fog.Egy nagy-nagy ölelést küldök neked.

2011. szept. 13. 15:40

Kedves whanna!

Nem vagyok 40kg. Úgy értettem, hogy nem vagyok 40, merthogy több vagyok. Jelenleg 64 kg körül mozog a súlyom, a 172cm magasságomhoz. Köszönöm szépen a jókivánságot!

39. Derya (válaszként erre: 38. - Trixi50)
2011. szept. 11. 15:01

hááát, szóhoz se jutok. :-(

nagyon sajnálom.

2011. szept. 10. 10:19

19 hét 9 hét 24 hét ezek a babáim elvesztésének idői.utána 2 év folyamatos gyötrelem alatt(sikerül nem sikerült!) 3 inszemináció és 1 lombik akorra már 42 éves voltam 10 petesejtet szívtak le 4 beindult de nem sikerült így sem.

Lelkileg összeomlottam a sok kudarc és gyógyszer megtette hatását,nem kellett ideggyógyászhoz járnom de ,nagyon hamar sírok és vannak olyan pillanatok amikor szeretnék már nem élni.A férjemet elkellett engednem mert nem akarta gyerek nélkül leélni az életét én pedig nem akartam szomorúnak látni.Ennek 5 éve nem talált párt nincs gyereke most sem 51 éves.

Én viszont egy viharos szerelmet éltem át az uj kapcsolatomban a páromnak két gyermeke is van akinél unoka is lehet és akkor majd mint nagymami talán átélhetem(nem ugyanaz)az anyaság érzését.

37. Derya (válaszként erre: 36. - Whanna)
2011. szept. 6. 13:01
szerintem jól olvastad, csak, nem jól értelmezted.
36. whanna
2011. szept. 6. 11:19

Kedves angica!


Jól olvastam, hogy nem vagy 40 kg? Vagy elgépeltél valamit? Ha tényleg ez a helyzet, egyáltalán nem csoda, hogy nem marad meg benned a gyerkőc! A várandóssághoz és a teherbeeséshez is szükséges egy bizonyos fizikai kondíció, ami a nők esetében bizony minimum egy kis elraktározott "felesleget" jelent. Mert egy baba sok energiájába kerül a szervezetnek, valahonnan el kell azt vennie, de nem úgy alkotta meg a természet a nőt, hogy a gyermeke elszívja az energiáját. Ilyenkor a gyerek kárára dől el az erőforrások elosztása.


Amennyiben tényleg 40 kiló vagy, hihetetlen, hogy egy nőgyógyász sem említette ezt neked.


Nem kioktató szeretnék lenni, csak eléggé furcsállottam azt a számot.


Szívből drukkolok, hogy megvalósuljon a vágyad!

Minden jót kívánok!

35. angica0901 (válaszként erre: 34. - 001269bfc9)
2011. aug. 31. 11:50
A teherbeesésen túl van a gondunk. Épp ez a probléma. :( De most minden rendben, a szeptember a mi hónapunk :).
34. 001269bfc9 (válaszként erre: 33. - 001269bfc9)
2011. aug. 31. 10:38
És most tudtam meg, hogy meg is született tegnap Zsófia :)
2011. aug. 31. 08:57

Én is drukkolok nektek nagyon!

Én nem akarok tanácsot adni, inkább csak tapasztalat: kicsit engedj ki, foglalkozz egészen mással, ne is gondolj a dologra!

Nálam úgy történt, hogy majdnem 1 évig próbálkoztunk, aztán tavaly tavasszal eldöntöttük, hogy elmegyünk egy görögországi körútra ősszel. Azt kezdtem el tervezgetni, miket kell vinni, miket fogunk megnézni az úton. De nyáron teherbe estem, le kellett mondanunk a nyaralást :)

Kolléganőm sok-sok éve próbálkozott, aztán az egyik vizsgaidőszakja alatt neki is beköszöntött a gólya, pedig már csak fél éve van hátra a suliból :) A napokban esedékes a szülése.

Szóval "Próbálj meg lazítani"!

2011. aug. 30. 15:03

Szia!


Tényleg nem szabad feladni, sikerülni fog!!!

Hasonlókon mentem keresztül,néha elizonytalanodtam, h vajon meddig érdemes próbálkozni, de a vetélések után kis idővel mindig öszekaptam/kaptuk magam/magunk és 8 év próbálkozás után megszülettek a lányok.:D


Nekem is volt méhen kívüli terhességem(utolsó pillnatban derült ki, életmentő műtét), vetélésem meg, tudom furcsán hangzik, de nem is tudom mennyi volt( egy idő után nem is akartam tudni), habituális vetélő voltam. Minden létező vizsgálatot megcsináltak,se nálam,se páromnál nem találtak semmi okot,ami nem feltétlen jó,hiszen így kezelni,orvosolni sincs mit, csak bízni a szerencsében...

Mondjuk egy orvosváltásnál kiderült,h van egy óriásira nőtt polip a méhemben, ami elvileg okozhatta a vetéléseket, de miután kivették,még utána is volt vetélésem.

Négy inszemináció és három lombik után nagyon sokat kellett volna várni a köv. lombik időpontjára, gondoltam, addig se teljen az idő, legyen egy inszem újra...éééééés akkor végre sikerült:))),most 4 évesek a csajok.


Nem terveztem,h 39 évesen leszek anya, csak így alakult. Nehéz volt sokszor, szinte már minden csak eről szólt,h mikor teherbe estem, mit nem próbáltam még ki, h megmaradjon a baba.



Szívből kívánom,h minél hamarabb sikerüljön nektek is, nagyon-nagyon drukkolok! Sok erőt és kitartást hozzá!!!

2011. aug. 30. 14:38

Kívánok nektek sok sikert és boldogságot!


Hajrá!

2011. aug. 30. 14:08

Szia!

Most olvastam a történetedet!!!

Itt ülök a kanapén és a könnyeimmel küszködöm!

Ennyi megpróbáltatás után kívánom hogy minél hamarabb megadasson nektek is a csoda és gyermeketek szülessen!!!

tudom milyen elveszteni egy babát és tudom mi a küzdelem de a jó embereket az égiek mindig megsegítik!!!:)))


Kitartást nektek!!!

2011. aug. 30. 14:03

Sziasztok!

Köszönöm szépen Nektek a biztató szavakat, a drukkokat, a jeleket!!!! Mindenkinek, aki hasonló cipőben jár, mint mi, sok-sok kitartást és gyermekáldást kivánok!!!!! Remélem, hogy a kitartásunk mindannyiunk számára meghozza a gyümölcsét! Azt is remélem, hogy nemsokára irhatok ide egy cikket, ami már a nehéz utunk végigjárása utáni áldott állapotról szól majd, mig végül lezárhatok egy "cikksorozatot" a kisbabánk megszületésének elmesélésével :)! Mindannyiótoknak egy nagy-nagy puszi és ölelés a hozzászólásotokért, a kedves szavakért, az együttérzésetekért!

2011. aug. 30. 13:05

Szia!


Sok.sok szerencsét és kitartást kívánok nektek...megy a drukk 1000rel :)

2011. aug. 30. 09:01

Szia! Drukkolok nagyon. Nekem van egy kislányom, de a tesó nálunk sem akar jönni. 1 év alatt (volt benne a missed ab. miatt 4 hó kimaradás) 4-szer lettem terhes, egyszer vetélés (11 hét üres petezsák), 3 biokémiai terhesség. A legutolsó biokémiai 2 napja volt, szóval átérzem a helyzeted.

Kitartás!!!!

2011. aug. 29. 22:34

Szia!

Én is nagyon drukkolok, tudom min mentek keresztül. Mi négy évet vártunk a babára, a harmadik lombik után derült ki, hogy trombózishajlamom van, én is Clexane-t szúrtam végig a terhesség alatt. Negyedikre sikerült, pedig már nagyon fel akartam adni és kezdtük intézni az örökbefogadást. Nagyon nehéz volt. Fizikailag, anyagilag, de főleg lelkileg. Kitartást! A teherbeesésig már eljutottál, már csak meg kell tartani a babát!

2011. aug. 29. 22:28
Nagyon-nagyon drukkolok én is nektek, nem is szabad soha, de soha feladni! Mindent bele, hajrá nektek! Lesz kisbabátok, hiszem! Lázár dr-nőt (lásd a 24. bejegyzést) mindenképp keresd meg, nekem is segített!!!!! Örök hálám neki és a jó Istennek!
2011. aug. 29. 22:23

Angica!

Nőgyógyász vagyok, és "hobbim", illetve legnagyobb örömem, amikor az ilyen és még rosszabb anamnézisű hölgyeket egészséges gyermekhez segítem. Nem könnyű "munka", de az én lelkemnek megéri!

Hátha tudnék segíteni még ilyen messziről is. Volna néhány javaslatom, ami hiányzik a történetéből.

Írjon a következő címre: lazar.erika@gynevac.hu

Üdvözlettel

Dr Lázár Erika

2011. aug. 29. 18:30

Én is drukkolok, hogy újult erővel most már sikerüljön végre a várva várt baba!!!

Sajnos nagyon megértelek és együttérzek, én is hasonlón mentem keresztül, bár nem ennyi ideig és nem ilyen panaszokkal.

Ha javasolhatok valamit: én a gyógyteákra, gyógynövényekre esküszöm, szerintem nekem ez segített megtartani a picit (barátcserje kapszula, cickafark és palástfű tea). Persze aztán kaptam Duphastont is, de kiegészítő és felkészítő kezelésnek szerintem jók a gyógynövények!

Kívánom hogy testileg és ami fontos lelkileg is tudj erőt gyűjteni és pozitívan feltöltődni az őszi "babaprojektre"!!

2011. aug. 29. 16:29

Sziasztok!

Nagyon szépen köszönjük!!! Remélem lesz elég erőnk és kitartásunk!!! 2011. szeptembere a mi hónapunk! Mindketten hiszünk benne, hogy most minden rendben megy.

2011. aug. 29. 15:07
Nagyon drukkolok nektek!
2011. aug. 29. 14:59
Nagyon drukkolok Nektek, hogy az álmotok végre valóra váljon! Kitartás, nagyon erősek vagytok!
2011. aug. 29. 14:49
Nagyon sok erőt és kitartást kívánok neked!
2011. aug. 29. 14:47
Gratulálok az erődhöz és véget nem érő kitartást kívánok Neked, hogy végre sikerüljön kihordanod egy egészséges babát!
2011. aug. 29. 14:39
Kívánom, hogy minél hamarabb sikerüljön a baba és legyetek nagyon boldogok családként!!!!
16. Incó
2011. aug. 29. 14:02
Az előző hozzászólókhoz hasonlóan kívánom, hogy minél hamarabb sikerüljön!
2011. aug. 29. 13:45

Szorítok, hogy sikerültjön a baba! Remélem, ha összejön és megszületik, azt is megírod!!! :)

Egy nagy kalappal!!!

2011. aug. 29. 13:07
Drága Angim!!!! Tudom hogy most sikerülni fog!!!!!!!!!És tényleg soha e add fel!!!!!!!!!!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook