Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Van kedve valakinek hétfőtől elkezdeni a 90 napos diétát? fórum

Van kedve valakinek hétfőtől elkezdeni a 90 napos diétát? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
2013. okt. 7. 12:24

Szevasztok, mi újság nálatok?

Ma délben megettem az első diétás ebédemet, úgy érzem, ebédre ez elég is volt. Salátát csak azt a lecsó-alapot ettem, amit a csirkeszárnyhoz készítettem.

Délutáni uzsiként kompót (cukor nélkül) és nyers paradicsom belefér még vacsi előtt???

És ti kb. hány óra körül vacsiztok?


Láttam Nyűzli kiírását, és hogy írtatok neki. Én is írtam, kértem jöjjön át, az pont jó, ha 10.-én kezd, akkor tud ő is velünk együtt jönni.

További szép napot, majd estefelé ismét benézek.

722. patapucs (válaszként erre: 721. - Destiny)
2013. okt. 6. 21:32

Nálam is rossz, meg másoknál is. :-(

Viszont a mai napot legalább be tudtam írni.


Fura, de nekem is a hús jön be inkább ill. a tojás legutóbb estére gyomor problémákat csinált (vagy a tojás, az olaj és a paradicsom...).

Lehet, hogy csak sajtkrémet eszem uborkával (mint ma).



Köszi, mert holnap nem csak helyettesítek majd, hanem ügyeletes is leszek. :-(


Jó éjt!

721. Destiny (válaszként erre: 720. - Patapucs)
2013. okt. 6. 21:22

Holnap csirkemellet fogok sütni magamnak sütőzacskóban,mert a múltkor mikor tojást ettem a fehérje napon,akkor megbántam. Valahogy a hús nekem jobban bejön. Lehet béna vagyok ,de egész nap szórakozik velem a kalóriabázis,nem tudtam beírni a mai napom. Mindegy majd holnap pótolom.

Akkor jobbulást és jó éjt!

720. patapucs (válaszként erre: 719. - Destiny)
2013. okt. 6. 21:19

Hát, ez jobban érdekelt volna mindkettőnket, mert kívülről neki is tetszett...bár volt pár olyan dolog, ami kompromisszumos, de ezek legyenek a legkisebb gondok.

Persze azért nekem már most van pár kérdésem, mert padlófűtéses a ház.


Köszi szépen, lassan le is fogok feküdni. Kb. fél fele. addig megsziom még a teám.


Holnap mit fogsz enni?

Nekem még gőzöm sincs, ma nem főztem.

A gyereknek van nyúlpöri, ahhoz holnap még csinálok nokedlit, én meg hideget ettem ebédre.

Mondjuk jólesett és legalább nem terhelte meg a gyomrom.

719. Destiny (válaszként erre: 718. - Patapucs)
2013. okt. 6. 21:13

Akkor várnotok kell jövőhétig. Ez olyan igazságtalanság,mert gondolom azért lázban vagytok hogy láthassátok a házat,főleg ha a másik nem jött be.

Jobbulást kívánok!

2013. okt. 6. 20:47

Helló!



Kettőt mentünk el megnézni, aztán egy lett belőle.

Az első ingatlanosa elvileg írt a barátomnak egy sms-t, hogy a mai mégsem jó a tulajnak - csak épp rossz számra küldte el, rosszul írta fel a mobil számot (állítólag).

Ez a jövő héten folyt köv. Kívülről megnéztük, mert tudom, hogy hol van a ház, egész jó.

A másik viszont felejtős.

Nincs rossz helyen, de bőven kell rá költeni.


Sajna a taknyosságom estére rosszabb lett (pedig napközben tök jó volt), de próbálom kúrálni magam. Szerintem keveset ittam. :-(


kisibolya,

a húslevesből a zöldségeket csak másnap eheted meg, fehérje napon nem.

Gyömölcs napon a bolti gyümölcslé nem az igazi, mert tele van méreganyaggal (még a Kubu is + cukrosak). Inkább csinálj turmixot. Én anno banánt, almát, fahéjt, édesítőt és egy pici xillites szilvalekvárt tettem bele. Nekem ízlett. :-) Bár egy ilyen lötty után mindig hamarabb megéheztem, úgy hogy ebédre egy ideig aszalt gyümölcsöket ettem + szárított almakarika is mehet.

717. Destiny
2013. okt. 6. 20:24
Patapucs mesélj,milyenek voltak a házak? Tetszettek?
716. Destiny (válaszként erre: 715. - Ef28dc56be)
2013. okt. 6. 18:59

Köszi,remélem holnapra jobban lesz.

Nálunk az biztos hogy semmi kaja nem megy kárba,mert a férjem mindent képes megenni. Az sem számít neki ha épp az én diétás kajámat eszi. Nincs az a mennyiség amit ne enne meg. Elég nehéz is mellette a diéta,de azért kitartok.

2013. okt. 6. 18:55

Köszi!

Igazából nem tudom, miért szárnyat vettem, azon túl, hogy szeretem a csontos részt, de valóban nem sok husi van rajta! No azért éhenhalni biztosan nem fogok! :)))

Mostmár kénytelen vagyok előre tervezni és célirányosan vásárolni, mivel a fagyasztóm tele van télire bespájzolt zöldségfélékkel. Nem is igazán tudom, hogy a répát-gyökeret hova fogom rakni, amire rájárok majd decembertől áprilisig. No azért majdcsak megoldom, de egyéb főznivalókat csak annyit veszek és tárolok a normál hűtőben, amennyit pár napon belül el is fogyasztok.


Köszi a segítséget, nektek jó pihenést, és mielőbbi teljes gyógyulást kívánok a picinek is és mindenkinek!

714. Destiny (válaszként erre: 713. - Ef28dc56be)
2013. okt. 6. 18:20

Szia! Még mindig nem tudom mi baja a gyerkőcnek,de most mintha jobban lenne,mert eszik az apjával.

Megnéztem az étrendedet:

Fehérje nap: szerintem a zöldségeket ne edd meg,csak másnap,amúgy jó (szerintem),bár legközelebb próbálj meg olyat választani amin több a hús,mert gondolom ezt csonttal,bőrrel együtt mérted. Bár lehet neked jó,mert én alapból nem szeretem a csirkeszárnyat.

Keményítő nap: szerintem jó,a kenyér nem kötelező,ha akarod megeszed,ha nem nem. :)

Szénhidrát nap: szerintem jó,én a kötelező szelet ét csokit mindig elfelejtem megenni.

Gyümölcs nap:szerintem az is jó ha gyümölcslét vagy kompótot eszel,de nézd meg hogy cukormentes legyen.

Nekem ma gyümölcs napom van és nem vagyok túl jól lakva. Ettem ma szilvát,epret,nektarint és gyümölcs centrifugával csináltam friss gyümölcslét: mangóból,ananászból,narancsból,nektarinból és almából (minden egybe). Én nem szoktam előre eltervezni hogy mit főzök,mert valahogy soha nem az lesz belőle. Sok sikert és kitartást a 90 naposhoz! Meglátod meg lesz az eredménye!

2013. okt. 6. 18:05

Sziasztok!

Olvasom, hogy beteg a picur, sikerült már valamit kideríteni, hogy esetleg mi a baj?


Szóval holnap akkor elkezdem a 90 napot, aztán majd látjuk, hogy mi lesz belőle???


Ha lesz egy kis időtök valamelyikőtök megteszi, hogy elolvassa a köv. 4 napra tervezett étrendemet? Nem akarok nagy marhaságot csinálni, de az is biztos, hogy még bele kell majd jönnöm. Megköszönném, ha pár percet áldoznátok rám. Előre is köszönöm.


Tehát fehérjenapra: vettem 6 db (=2x3) csirkeszárnyat, (összesen 50 dkg) azt megfőztem egy gyenge levesnek gyökérrel-répával. Leves kipipálva. A szárnyakat kicsit besóztam, majd holnap: szálára vágott vöröshagymát, karikára szelt zöldpaprikát dinsztelek, beleszelek pár szem paradicsomot, s amikor már az is majdnem megfőtt, akkor beleforgatom a csirkeszárnyat, egy kicsit összerotyog. Ha ehhez csak annyi kerenyeret eszek, amivel a lecsó-alap szaftját kitörlöm, és a legvégén megiszom a kötelező levest.

Kérdés: a répát-gyökeret is megehetem a levessel együtt, vagy azt tegyem el a következő napra?


Keményítő nap: egy kis zöldbabot megfőzök se nem leves, se nem főzelék sűrűségre kevés hagymával, apróra vágott petrezselyemmel (persze most a rántás-habarás elmarad), készítek hozzá rizsgombócot (onigiri módra) befűszerezve. Szerintem ehhez nem fog kelleni a kenyér. Vagy kötelező?


Szénhidrát nap: paradicsom mártást készítek és ezzel öntöm le a főtt tésztát. Vacsit majd veszek a cukiban, csokit van valami bevált márka? Annyira nem vagyok járatos közöttük, mivel nem szoktam sütni. :))))


Gyümölcs nap: ha nemcsak nyers gyümölcsöt eszek, hanem pl. főzök alma-kompótot, vagy iszok valódi rostos gyümölcslét (pl. KUBU = sárgarépalé narancslével), vagy valami hasonló, az is jó, vagy csak kizárólag a nyers gyümölcsök?

Nektek ma gyümölcs-napotok volt, van, mit esztek ilyenkor?

És ti miket terveztek a következő napokra, tudjátok már?

Köszi a segítséget, majd jelentkezek!

712. Destiny (válaszként erre: 711. - Patapucs)
2013. okt. 6. 14:51
Nem a füle neki,de azért köszönöm a segítséget. Nem is ebédelt,most is alszik. Na a férjem viszont duplán ebédelt és ő is alszik most. Engem meg vár a mosogatás. :( Te mit ettél ma? És mit főztél a fiadnak és a barátodnak?
711. patapucs (válaszként erre: 710. - Destiny)
2013. okt. 6. 11:46

Nem lehet, hogy a füle??

Óvatosan nyomd meg neki a fültövét és ha elkezd sírni, akkor az fáj neki.

710. Destiny (válaszként erre: 709. - Patapucs)
2013. okt. 6. 11:18

Szia!

Éjszaka többször is felébredt a gyerkőc és sírt nagyon meg láza is volt. Most pedig elég rossz kedvű,enni sem akart. Nem tudom mi lehet a baja se az orra nem folyik,se nem köhög,a hasa sem megy.

Örülök hogy te jobban vagy!

Ma gyümölcs napom van,a családnak pedig rántott húst és rántott sajtot akarok csinálni,bár így elnézve a gyereket az összeset a férjem fogja megenni. Tegnap megmérte magát 127 kg volt,ezek szerint hízott,mert a múltkor 120 kg körül volt csak. Ott sóhajtozott a mérlegen,de aztán csak a hűtőhöz vette az irányt. :)

2013. okt. 6. 08:17

Jó reggelt!


Egész könnyen keltem, de éhes vagyok...kellett nekem éjjel rágcsálni. :-)


Mi a helyzet arrafele?

Én 2x felébredtem az éjjel, de egész jól kikúráltam magam. Az orrfolyás jobb, a torkom is, csak a közérzetem nem az igazi.

708. patapucs (válaszként erre: 707. - Destiny)
2013. okt. 5. 22:13

Köszi, én is. :-)

Most már goji bogyót is rágok, annak is magas a C vitamin tartalma.


Jó éjt neked is!

707. Destiny (válaszként erre: 706. - Patapucs)
2013. okt. 5. 21:47

Remélem jobban leszel holnapra!

Nálunk a gyerkőc már elaludt,látszik hogy beteg,egész nap nem is rosszalkodott,pedig szokott. A férjem meg már kb fél órája vacsorázik,meg sem merem nézni hogy mit. Majd ha végzett elmosogatok.

Holnap ismét gyümölcs nap. :( Na majd csak túlélem valahogy.

Jó éjt!

706. patapucs (válaszként erre: 705. - Destiny)
2013. okt. 5. 21:38

Fura, de a tea meg az izzadás (az ellipszisnél mindig izzadok mint egy ló) jót tett, de majd holnap fog igazán kiderülni, hogy mi a helyzet.

Ráadásul két házat is megyünk megnézni délután, aztmeg nem akarom lemondani.


A helyedben én is beadtam volna a fiam ilyen félnaposra.

705. Destiny (válaszként erre: 704. - Patapucs)
2013. okt. 5. 19:44
Én sem szeretem,ráadásul én mindig elkapok minden betegséget. Remélem most nem fogok,mert ezzel a diétával elég sok vitamint is ettem,mert ennyi zöldséget és gyümölcsöt mint most én kb 5 év alatt szoktam megenni. Nekünk is jár a gyerkőc "oviba",de még csak heti 3 napot,akkor is csak fél napot,hogy szokja a németet mire megy rendes oviba. Ez nem lenne kötelező,de mi jobbnak láttuk,ha elkezdi és mire megy a rendes oviba,már valamit érteni fog a németből.
704. patapucs (válaszként erre: 703. - Destiny)
2013. okt. 5. 19:31

Köszi szépen, "pindúr-pandúrnak" is jobbulást.


Az unokaöcsém 3 éves, a héten kezdte az ovit. Csütörtökön este belázasodott ő is.

Utálom a vírusok miatt ezt az időszakot.

703. Destiny (válaszként erre: 702. - Patapucs)
2013. okt. 5. 18:58

Szerintem a zöld tea jó majdnem mindenre,szóval biztos a torokra is,mindenesetre ártani biztos nem fog.

Nekem a gyerkőc lázasodott be ma,de a lázon kívül semmi tünete nincs. Remélem holnapra jobban lesz. Neked is jobbulást kívánok!

702. patapucs (válaszként erre: 701. - Destiny)
2013. okt. 5. 18:53

Viccesen nézhetsz ki. :-)

Én akkor jártam így, amikor lábgépeztem régen a konditeremben és a comb belsőt is megdolgoztattam.


Nekem most a torkom miatt olyan érzés, mintha lázas lennék, pedig nem.

Ma tutira lesz sport, mert bármikor kijöhet rajtam jobban.

Akkor meg kényszerpihenő lesz.


Szerinted a zöldtea jó a torokra? Nincs kamillám, azt majd csak holnap fogok kapni.

701. Destiny
2013. okt. 5. 18:33

Én sem enném,de mindenki saját maga dönti el,hogy mi az ami belefér neki a diéta alatt. Bár szerintem 90 nap nem olyan hosszú idő,hogy ne lehetne kibírni bizonyos ételek nélkül.

Ma alig tudok megmozdulni,mert izomlázam van a tornától és fáj mindenem. Szerintem úgy megyek mint aki besz...t. Nagyon remélem hogy meg lesz az eredménye pár hónap múlva.

2013. okt. 5. 14:41

Igazság szerint én nem enném, de ha úgy gondolod, hogy neked belefér, akkor csinálj.

Ez a mennyiség több mint a káposztás tészta esetében, szóval azt mondanám, hogy sok benne a káposzta. Így keveredik a keményitő nap és a szénhidrát nap.

2013. okt. 5. 11:49

Akkor vissza a káposztás palacsintához. Egy kb. kézilabda nagyságú káposzta egyik feléből készítettem a dinsztelt káposztát, ez persze eléggé összeesik, mire készen van. Kb. 10 db palacsintát tudtam vele megtölteni, mivel elég, ha csak az egyik felét töltöd meg, (kb. egy evőkanállal megy bele) a palacsinta másik felét ráhajtod, és ismét még félbehajtva paníroztam és sütöttem meg. Ha ebből 2 db-ot megeszel, tuti hogy mást már nem fogsz kívánni! :)))


A cigiről úgy szoktam le, hogy amit addig szívtam, napi másfél dobozzal, megnéztem, mennyire erős, mennyi benne a nikotin + kátrány tartalom, és vettem mellé egy fokkal gyengébbet is ugyanabból a márkából. Evés után, kávé után rágyujtottam a régi, megszokottból, majd azt eltettem jó helyre, és az "automatikus mozdulatra" hagytam szem előtt a gyengébbet.


Amikor azt vettem észre, hogy már a kávé után is automatikusan a gyengébbre gyújtok rá, akkor vettem még egy fokozattal gyengébbet, és a korábbi gyenge átkerült a korábbi erős helyére. Vagyis amit 40 éven át szívtam, arra már nem volt szükségem.

Amikor eljutottam odáig, hogy már a lehető leggyengébb is elég, és jól el vagyok azzal is, akkor kezdtem ráállni a napi mennyiség csökkentésére: ha jött a rágyújtási inger, ránéztem az órára és azt mondtam: no még 5 percet bírjunk ki, no még 10 percet bírjunk ki. Annak előtte kb. 30 percenként rágyújtottam.


Aztán észrevettem, hogy sokszor már el is felejtettem, hogy 10 perccel előtte rá akartam gyújtani.

Akkor raktam el úgy a cigit, hogy ne is legyen szem előtt se, sőt, ha mégis rá akarok gyújtani, a konyhában a mosogató mellett el kelljen mennem: ott megálltam, ittam egy nagy pohár vizet, és nem mentem tovább!!!


Persze ez hónapokba telt, de senki nem kényszerített, és nem csináltam problémát, ha 1-1 nap esetleg többet szívtam az erősebből, mint korábbi napokban.

Amikor pedig már végképp letettem és esetleg eszembe jutott, hogy rá kellene gyújtani, akkor végig-gondoltam: én döntöttem úgy, hogy abbahagyom, ha akarNÁM, bármikor ismét rágyújthatnék. De nem akarom!

Ezzel megnyugodtam és kész.


Állítólag ilyenkor a szervezetnek felszabaduló energiái lesznek, mert nem kell neki tovább napi harcot folytatnia a folyamatosan bevitt méreganyagokkal, és ezeket az energiákat arra fordítja, hogy a szervezetbe bevitt egyéb anyagok feldolgozásában = tárolásában szorgoskodjon.

Másrészt valószínű az is hozzájárult, hogy kb. 1 évvel előtte (közel 20 év után) bezártam a saját könyvelőirodámat, megszabadultam a napi stressztől, feszültségtől, élveztem a frissen szerzett kötelezettségektől mentes, nyugdíjas életemet stb. stb.

Higyjétek el, se egyetlen csomag ropit, se cukorkát, se sütit és egyebeket nem kezdtem el zabálni. Cukor kb. 35 éve csak mutatóban van a háztartásomban. Édesanyám erősen cukros volt, már akkor leszoktunk a cukorról, az egyéb édesítőkre. Így ha 3-4 havonta esetleg ráéheztem egy szelet sütire, akkor azt megvettem, megveszem a cukrászdában, és itthon még csak nem is sütögetek.


Már megint csak hosszúra sikeredett, bocsi!

Jó étvágyat nektek, további szép napot mindenkinek!

698. patapucs (válaszként erre: 693. - Destiny)
2013. okt. 5. 11:30

Hát erről a szalonnás verzióról elfelejtkeztem, mert én nem eszem semmi ilyesmit. :-)

Tényleg olyan apám típus, csak anyu nem hagyja enni, hanem ba..ogatta mindig miatta és olyankor elment a kedve apunak az evéstől is. Szegényt sajnáltam olyankor, de anyunak is igaza volt. Most már leszázalékolták a szívével, magas vérnyomásra gyógyszert szed, stb. Persze azért most is az evés a gyengélye. :-)

Mindig azt mondja, hogy valamiben úgyis meg kell halni. Addig legalább eszik, nem akar éhesen elpatkolni. :-D


A 90 napos kapcsán. Igen, kb hasonlóan csináltam én is. Annyi volt a változtatás, hogy szénhidrát tekintetében én még szigorúbban ettem.

Nekem vhogy nem fér össze a diéta a sok szénhidráttal és mindig lelkiismeret furdalásom volt + "megfulladok" a főtt tésztáktól, a nokedlit sem szeretem.

Mi maradt? A levesek, meg a kínai sült tészta. :-(

Na én ezért utáltam ezt a napot.

697. Destiny (válaszként erre: 695. - Ef28dc56be)
2013. okt. 5. 11:17

Szerintem nem fér bele a szénhidrát napba a káposzta,az inkább keményítő,de biztos találsz olyat amit bele tudsz tölteni a palacsintába. Én is dohányzom,vagyis én még dohányzom,én csak akkor tettem le mikor terhes voltam és amíg szoptattam,de utána megint rágyújtottam. Nekem is tervben van,hogy leszokok róla. Ez nem a diétához kapcsolódik,de esetleg megírhatnád,hogy sikerült leszoknod? Valahogy mikor terhes lettem akkor ment egyik napról a másikra,de én végig tudtam hogy ha majd befejezem a szoptatást,akkor ismét rágyújtok.

Szerintem a 90 napossal biztos lesz eredményed,eddig mindenkinek volt akit ismerek és csinálta,bízz magadban,hogy le fogsz fogyni! Én most elraktam a mérleget,mert elkezdtem ismét tornázni és ilyenkor néha szokott nőni a súlyom,azt pedig nem akartam látni. Jövőhéten még meg is fog jönni,akkor is többet szokott mutatni a mérleg,ezért most inkább 2-3 hónapig lecseréltem a centire.

2013. okt. 5. 11:14

Értem. :-)


Tudod nekem fura, hogy nem ettél többet, nem nasiztál, stb. mégis híztál.

Persze én sosem dohányoztam, de a szüleim igen.

Náluk azt láttam, hogy anyu nem hízott, apu meg igen, mert folyton rágott mint az egér. Persze ő láncdohányosként tette le egyik napról a másikra. Anyu 1-2-3 szálat szívott naponta.

Azt nem kérdeztétek a dokitól, hogy miért van a hízás? Vmi idegi folyamat része?


Látod a káposzta kissé fogas kérdés, mert nem tudom, hogy mennyi menne bele. Mondjuk úgy, hogy ha annyi mint a káposztás tésztánál (nem tésztás káposztánál - csak az arányok miatt), akkor szerintem lehet.

A zöldség ezen a napon kiegészítő étel a szénhidrátos dolgoknál.

Ha szereted a többi gabonát, akkor ezen a napon lehet fogyasztani: kuszkusz, hajdina, zab, stb.


A 8 kg = hetente 1kg. Azért azt kalkuláld bele, hogy a fogyás üteme attól is függ, hogy mennyit sportol vki, mennyit iszik, a megengetteken belül miket eszik, stb. + a nem úgy fogyunk ált. hogy minden héten megy le.

Van olyan, akinek egy hónapig meg sem mozdult a mérlege, utána kezdett araszolni lefele a súly. Olyan is van, aki az elején szépen fogy, majd akár 3-4 hétre megáll. Ez genetika és életmód kérdése.


Az biztos, hogy az első 1 hét nálam is átszokásos időszak volt. Utána könnyebb napról napra, mert könnyebb átgondolni, hogy mit lehet és mit nem.

2013. okt. 5. 10:34

Köszi!

Szóval a palacsintát én is csak szénhidrát napra gondoltam (írtam), ezzel kapcsolatban csak az a kérdésem, hogy azon a napon a dinsztelt káposzta belefér-e? Egyébként is max. 2 db. palacsintát tudok én is megenni, annál többet nem.


Másrészt, szerintem én sem eszek sokat, másfél évvel ezelőtt (amikor kiderült, hogy szinte minden nyári ruhámat kihíztam), azzal kezdtem a fogyókúrás harcomat, hogy a tányérjaimat lecseréltem gyerektányérokra, és tökéletesen elég ma már az a mennyiség is.


Mint bemutatkozáskor írtam, nem attól híztam meg, hogy túlzabáltam magam, hanem hogy letettem a cigit. Sok ismerősöm hiába próbált különböző fogyókúrákkal lefogyni, a végén inkább ismét elővette a cigit, és a súlya automatikusan visszament a régire.

Én ha már 40 év után sikerült megszabadulnom tőle, rá nem gyújtok még egyszer! Nem volt nasizás helyette, nem voltak elvonási tüneteim, mert nem egyik napról a másikra tettem le, hanem "aljas módon előre eltervezett módszerrel" fokozatosan vontam meg magamtól. :))

Szóval vissza nem fogok szokni, ha ez a módi sem hoz eredményt, akkor inkább kivárom azt az időt, amit az egyik orvos mondott egy ismerősnek, hogy akármit is csinál, az így felszaporodott kilók majd évek alatt szépen lassan maguktól visszamennek. És nála vissza is mentek.


Tehát ahogy írtam: sok mindent próbáltam már én is, gyakorlatilag eredménytelenül. Ha itt is kb. 2 hónap alatt nem fog valamicske eredmény (8 kg körüli) mutatkozni, feladom. De azért bizakodom, és igyekszek úgy alakítani, hogy eredmény is legyen, csakhát ebbe az étkezési ritmusba is bele kell jönni, meg kell szokni, meg kell tanulni!

Ezért írtam tegnap, hogy egész biztosan rengeteg kérdésem lesz, meg majd puskázok is tőletek.

Én nagyon örülök, hogy rátok találtam, ezért igyekszek ha bármiben tudok segíteni nektek, szeretném, ha viszonozni tudnám valamelyest a ti kedvességeteket.

694. Destiny (válaszként erre: 691. - Ef28dc56be)
2013. okt. 5. 10:01

Szia!

Köszönöm szépen a tippeket,de nem teljesen követem a 90 naposat. Például a megengedett kenyeret sem eszem meg protein és keményítő napon sem. A szénhidrátnapon pedig nem eszem ezeket a nagyon hizlalós lisztes,cukros dolgokat,és semmi bő olajban sült dolgot sem. Azt hiszem Patapucséhoz hasonló lehet az én diétám,mert én sem keverem a napokat,ahogy ő is írta előttem,hogy liszteset csak szénhidrát napon lehet enni és Patapucs sem és én sem engedjük meg magunknak a diéta alatt ezeket a normális lisztből,cukorból készült sütiket,tésztákat....inkább szénhidrátból is próbálunk valami nem túl hizlalót készíteni. Nekem ez azért jó,mert így a 90 napos alatt kitapasztalom,hogy milyen sütiket,kajákat lehet csinálni diétásan és ezeket fogom készíteni a diéta után is.

❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook