Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Van kedve valakinek hétfőtől elkezdeni a 90 napos diétát? fórum

Van kedve valakinek hétfőtől elkezdeni a 90 napos diétát? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
783. Destiny (válaszként erre: 781. - Ef28dc56be)
2013. okt. 10. 17:14

Szia!

Nekem is gyümölcs napom van ma és kopog a szemem az éhségtől. :( De túl kell élni,mert a diéta csak úgy hatásos. Én szoktam enni ilyenkor banánt is,azzal jobban jól lakom és próbálom elfoglalni magam,pl átpakolom a szekrényt meg ilyesmik. És este a tyúkokkal fekszem!

782. patapucs (válaszként erre: 781. - Ef28dc56be)
2013. okt. 10. 16:17

Szia!



Én asztalt gyümit ettem (pld. fél karika füge) és ittam utána vmi meleget.

2013. okt. 10. 14:55

Szevasztok!

Tegnap szénhidrát-napra főztem egy adag (két adag) tésztát, és hamis-vadas-mártást hozzá. Az volt az ebéd-vacsora, összesen ha jól emlékszem valami 500 kcal. Írta is a kalkulátor, hogy ez kevés lesz, de a gyomrom nem kívánt annál többet, 1-1 tányér elég volt.

Ma a gyümölcs-napon viszont nem biztos, hogy megérem a reggelt! Nem tudom, mit lehet csinálni, nagyon éhes vagyok: van almám, szőlőm, iszom a teát, a vizet, az előbb már aludtam egy sort, hogy ne érezzem az éhséget.

Ti mit csináltok ilyenkor, hogyan vészelitek át???

780. Destiny (válaszként erre: 779. - Patapucs)
2013. okt. 10. 14:44

Nekem is a napokban jön meg,már ilyenkor kicsit fáj a hasam meg édesség ehetnékem van. :(

Most gondolkozom a holnapi kajámon,még nem tudom mi legyen. Vagy hús vagy hal,de nem tudom hogy készítsem el.

779. patapucs (válaszként erre: 778. - Destiny)
2013. okt. 10. 14:34

Helló!



Nekem most 2-3 nap kihagyás lesz sport ügyben, sajna Piroska nem egyedül érkezett, hanem hozta az egész Vörös Hadsereget is...:-((

+ rengeteg a meló. :-(


Ebéd hús volt cottage cheese-zel (holnapra zabkását fogok csinálni), aztán mindjárt benyomok egy joghurtot is.

778. Destiny
2013. okt. 10. 13:41

Sziasztok!

Szerencsére mára is túl vagyok a tornákon. Ma gyümölcs napom van. :(

Nálatok mi a helyzet?

777. patapucs (válaszként erre: 776. - Destiny)
2013. okt. 9. 20:48

:-)


Nincs mit, én is totál elfelejtettem, pedig a fiam miatt mindig van itthon. :-D

776. Destiny (válaszként erre: 775. - Patapucs)
2013. okt. 9. 20:20
Tényleg,milyen igazad van! És szeretem is! Köszi a tippet!!! :)
775. patapucs (válaszként erre: 774. - Destiny)
2013. okt. 9. 13:47

Tudod mi ugrott be?


Zöldség napon ehetsz pattogatott kukoricát is.

Nem szoktál? Én volt, hogy egy zacskóval benyomtam vacsorára. Abból van light verzió is, kevesebb sóval és olajjal.

774. Destiny (válaszként erre: 773. - Patapucs)
2013. okt. 9. 12:29
Hát remélem nekem is be fog jönni a reggeli torna. Már nemsokára eszem a pizzámat :)
773. patapucs (válaszként erre: 772. - Destiny)
2013. okt. 9. 12:22

Ma már melózom. :-(


Állílag van akinek a reggeli torna válik be jobban, vmi miatt egyesek jobban fogynak olyankor. :-)

772. Destiny
2013. okt. 9. 09:51

Sziasztok!

Végül a pizza sütés mellett döntöttem ma. Jó korán felkeltem,már meggyúrtam a pizza tésztát és már a tornával is végeztem szerencsére. Jobban szeretek reggel tornázni,mert amúgy egész nap azon gondolkozok,hogy mikor fogok tornázni,lesz e időm....

771. patapucs (válaszként erre: 770. - Patapucs)
2013. okt. 8. 22:39

Egyébként gondoltam, hogy a mákkal ez a bajod.

Állítólag dióval is finom, csak úgy még nem kóstoltam.

770. patapucs (válaszként erre: 769. - Destiny)
2013. okt. 8. 22:39
Ok, jó éjt, lassan én is megyek. :-)
769. Destiny (válaszként erre: 767. - Patapucs)
2013. okt. 8. 22:33

Én magát a mákot nem szeretem.

Na megyek elmosogatok,utána alszok. Jó éjt mindenkinek!

768. patapucs (válaszként erre: 765. - Gerlemama)
2013. okt. 8. 22:02

:-D


Most nagyon egy hullámhosszon vagyunk.

767. patapucs (válaszként erre: 766. - Destiny)
2013. okt. 8. 22:01

Kb. ezer éve ettem utoljára pizzát. Persze nem házi tészta volt.


Én csak pár éve szerettem meg, amikor anyám elkezdte másképp csinálni a mákosgubát.

Ő mindig csak leforrázta, megszórta mákkal, összeforgatta aztán nesze, edd.

Ne ezt világ életemben utáltam. Nem bírom az ázott dolgokat.

Amióta viszont rájött, hogy a sütőben össze kell kicsit sütni...na azóta hatalmas mennyiséget képes lennék megenni belőle. :-)

Mondjuk mióta elköltöztem, azóta nem ettem, szóval kb. 1,5-2 éve.

766. Destiny (válaszként erre: 764. - Patapucs)
2013. okt. 8. 21:33
Én nem szeretem a mákot,karácsonykor is dióval szoktam csinálni a sajátomat. Lehet sütök valamit tönkölylisztből,de mit? Pizzát? Lehet.
765. gerlemama (válaszként erre: 764. - Patapucs)
2013. okt. 8. 21:02
Épp ez volt az eszembe h ch napomon azt eszek.:)
764. patapucs (válaszként erre: 763. - Destiny)
2013. okt. 8. 20:46
Ha most ehetnék, én mákosgubát ennék. :-)
763. Destiny
2013. okt. 8. 20:35

Úgy látszik ez egy jó nap,mindenki jobban van legalább egy kicsit.

Holnap szénhidrát napom lesz,még nem tudom mit egyek.

762. patapucs (válaszként erre: 761. - Gerlemama)
2013. okt. 8. 19:54

Örülök, hogy jobban vagy. :-)


Nekem tegnap tetőzött, szerintem 2-3 nap és túl leszek rajta.

Annyi, hogy ma alig bírtam enni. :-(

2013. okt. 8. 18:57

Sziasztok!

Köszi, ma jobban vagyok, már a tegnaphoz képest is.

A köhögés már épp csak van, a taknyosság is enyhült.

Szerintem a meleg idő, a napfény sokat segített, ma is kint voltam egész nap szinte.

Patapucs és Kisibolya, biztos h igaz amit írtatok, hogy betegség esetén nem hatásos a diéta, a beteg szervezetnek több tápanyag kell mint amit a diéta adhat.

Több energia kell h legyőzze a kórokozókat.

Na de remélem most már napok kérdése és rendben leszek, akkor gőzerővel torna,torna torna...

Gyógyuljatok Ti is!!

760. patapucs (válaszként erre: 759. - Ef28dc56be)
2013. okt. 8. 16:47

Persze hogy nem dől össze, csak azt hittem, hogy elteszed mára. :-)

Én az elején 2 fehérje napot tartottam, mert rájöttem, hogy amit jónak gondoltam mégsem volt jó. :-D

A jó pap is holtig tanul - ahogy a mondás tartja. :-)


Ez tök jól hangzik, köszi szépen

Ki is másolom magamnak. :-)

2013. okt. 8. 16:32

Szevasztok!

Persze, hogy megbeszéltük a lecsót, de én még úgy tanultam, hogy ételt nem dobunk ki! És ha már egyszer ott van, és készen van, akkor azt megesszük!

Persze nem akarok én külön fogyókúrás rendszert magamnak kialakítani, de bízom benne, hogy ettől még nem fog a rendszer összedőlni, hogy az első napon olyasmit is megettem, amit akkor nem lett volna szabad! Legalábbis merem remélni.


Fogyós: hamis párolt rizsköret:

pl. karfiolt rózsákra szedve megmosod, kiskéssel apróra szeled (kb. fél-egy cm-es nagyságúra felszeled) rizs helyett!!


Ha akarsz, dinsztelsz egy picike apróra vágott vöröshagymát, ha nem, akkor csak az apróra darabolt karfiolt dobod egy pici olajba/zsírba, apróra vágott petrezselyemmel, sóval, borssal (tetszés szerinti fűszerekkel) ízesíted. Pár csepp vizet rá, födő alatt puhára párolod, majd "visszasütöd zsírjára."


Ugyanezt meg tudod tenni reszelt répa-gyökér, vagy reszelt cukkini felhasználásával is.

A többi tökfélének eléggé lágy állagú a húsa, nem igazán lesz ránézésre étvágygerjesztő, ha megpárolod őket.


Egyébként én imádom bármelyik tökfélét és a kelkáposztát rántva (persze ehhez be kell panírozni őket és kisütni) a panír összetétele viszont ebbe a 90 naposba nem nagyon fér bele.

Ha még valami eszembe jut, majd még írom.

758. Destiny (válaszként erre: 757. - Patapucs)
2013. okt. 8. 16:14

Most a Focus T25-öt és a Callanetics-et csinálom,de csak a saját tempómban,minden nap egyre többet tudok csinálni és szerintem ez így jó is egyenlőre.

Hát én tudnék enni,pont az ellenkezője a mai napom akkor a tiédnek,kb egy fél disznót meg tudnék enni ma,biztos azért mert nemsokára meg fog jönni.

757. patapucs (válaszként erre: 756. - Destiny)
2013. okt. 8. 16:07

Én nem tudom, hogy mi van ma velem.

Az ebédem 3 részletben tudom csak megenni...sima túrókrém, csak ízesítőnek tettem bele egy kis áfonyás-túrós fehérjeport (pöttynek borzadály).

Alig eszem és úgy érzem, hogy tele vagyok. :-(


Én 6 fele vacsizom a szokásos fehérje shake-em, aztán ma már lenyomok min. 20 perc ellipszist. 2 napig nem csináltam, most már itt az ideje.


Melyik tornát csinálod?

756. Destiny (válaszként erre: 755. - Patapucs)
2013. okt. 8. 15:53

Már nagyon közel van a célod,még akkor is ha azt nézzük,hogy már le van lassulva a fogyásod!

A centiket mérem,azokat majd fogom írni ide is.

Épp most végeztem a tornáimmal,mert elaludt a gyerkőc és addig megcsináltam. Ma ovis napja lett volna,de mivel beteg volt így nem vittem. Szerencsére már elmúlt az izomlázam is.

755. patapucs (válaszként erre: 754. - Destiny)
2013. okt. 8. 13:33

Köszi szépen! :-)


Én annyit tutira nem bírnék ki. :-D

Most naponta mérem, mert nem frusztrál, de hetente írom és havonta centizem magam. :-)

Centiket fogsz írni/mérni?

754. Destiny (válaszként erre: 753. - Patapucs)
2013. okt. 8. 13:20

Nagyon ügyes vagy! Én még ott tartok hogy végre 69 kg vagy és nem is :)

Én azt mondtam a férjemnek hogy 2-3 hónap múlva adja vissza csak. Nem is tudom hogy fogom kibírni addig mérleg nélkül,de remélem ha majd legközelebb fogok ráállni,akkor fülig fog érni a szám.

❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook