Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Van kedve valakinek hétfőtől elkezdeni a 90 napos diétát? fórum

Van kedve valakinek hétfőtől elkezdeni a 90 napos diétát? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
813. patapucs (válaszként erre: 812. - Destiny)
2013. okt. 17. 14:52
Hát, elvileg végig kell csinálni, hogy "megváltoztassa" az anyagcserét, emésztést. Gyakorlatilag tapasztalatom alapján baromira nem számít, ha kihagyod, mert nem fogja tartósan megváltoztatni. Ez csak duma. :-)
812. Destiny (válaszként erre: 811. - Patapucs)
2013. okt. 17. 14:28
Azt gondoltam hogy mostantól kihagyom a szénhidrát napokat,még kb 2 hét van hátra a 90 naposból. Mit gondolsz,jó ha kihagyom?
811. patapucs (válaszként erre: 810. - Destiny)
2013. okt. 17. 14:08
Alapvetően én is így vagyok, de azért az a 4kg azért lemehetne már... :-D
810. Destiny (válaszként erre: 809. - Patapucs)
2013. okt. 17. 13:54
Akkor jó,ha nálad is így működik. Végül is nem az a lényeg hogy hány kilót mutat a mérleg,erre már rájöttem.
809. patapucs (válaszként erre: 808. - Destiny)
2013. okt. 17. 13:52

Ez érdekes, nálam is így van.

Én is a sportra vezetem vissza, hogy most vhogy izmosabbak vagyunk.

Az izom ugye 7x nehezebb a zírnál.

Régen én sem sportoltam mellette, max eljártam egy darabig hetente 1x zsírégető tornázni.

A fenekem tutira akkor nagyobb volt a felsőtesthez viszonyítva, most arányosabb vagyok.

808. Destiny (válaszként erre: 807. - Patapucs)
2013. okt. 17. 13:26

Ez tetszett,ez a szúr a s...m csontja :)

viszont azt nem értem hogy pár évvel ezelőtt mikor kb 64 kg-os voltam (most kb 10 kg-mal több vagyok),akkor centiben pont akkora voltam mint most,súlyban viszont kevesebb. Ez a torna miatt van? Mert régen nem tornáztam,de azért most sem viszem annyira túlzásba.

807. patapucs (válaszként erre: 806. - Destiny)
2013. okt. 16. 22:32

Húúú, ennek én is nagyon örülök! :-)

Most már egyforma lett a méretünk. :-))


Én is épp azon gondolkodtam, hogy ha mászkálok és kirakatot látok, megpróbálom magam másokkal együtt nézni. Gőzöm sincs, hogy most mekkora vagyok valójában.

Azt tudom, hogy amikor ülök, szúr a se@em csontja.

806. Destiny
2013. okt. 16. 20:30

Sziasztok!

Ma nagyon jó napom volt. Elmentünk ma egy messzebbi,nagyobb városba szétnézni és álltunk egy kirakat előtt,mondtam a férjemnek,nézd már hogy csal ez a kirakat ablak,milyen vékonynak látszom. Erre mondja a férjem és közben mellém állt,hogy ő is látszódjon az ablakbüvegben,hogy nem csal. És tényleg nem. Aztán később a ruhás boltban vittem be felpróbálni 2 felsőt és 1 nadrágot. Gondoltam hogy jó lesz rám az L-es,de szerencsére nem ,mert nagyok voltak rám és M-es méreteket vettem. :) El sem hiszem,pár hónapja még XXL-es ruhákat hordtam. Persze van még mit leadnom,de nagyon örülök ennek is.

2013. okt. 16. 09:48

Sziasztok!

Ma virsli pörit csináltam, az lesz az ebéd mielőtt dolgozni indulok délutánra.

A kemény tornák miatt ma olyan izomláz van a vádlimba hogy fáj minden lépés!

Majd holnap rádolgozom, ma már nincs rá időm:(

Esik az eső, úgy nem szeretem ezt az időt:(

Szép napot Nektek!

804. patapucs (válaszként erre: 803. - Destiny)
2013. okt. 15. 22:30

Az én kedven ma nem volt letargikus, végre nem kellett helyettesítenem. :-)

Ma nálatok hideg volt?

Itt elég kellemes idő volt, már-már melegnek mondanám napközben.


Megkívántam a zöldséges tésztát, de nem kaptam rizstésztát, úgy hogy sima rakott zöldséget csináltam. Ráöntöttem reszelt sajtos joghurtot, összesütöttem aztán csá. Kész az ebéd 2-3 napra. :-)

Persze a 90 napos alatt fűszereket tettem rá meg krumplit.

803. Destiny (válaszként erre: 802. - Patapucs)
2013. okt. 15. 16:33
A rosszabb idő miatt pedig a kedvem rossz. A nagy meleget sem szeretem,de a hideget sem. Pedig még nincs is az a nagy hideg. A leves nekem is nagyon jól esett. Holnapra én lecsót gondoltam,mert keményítő napom lesz.
802. patapucs (válaszként erre: 801. - Destiny)
2013. okt. 15. 15:53

Szia!



Én tegnap voltam így. A lábaim mintha ólomból lennének.

Most én is megennék egy fini levest. :-))

A kaja ma elég lagymatag volt, mert eléggé üres volt a hűtő - pedig a hétvégén még tele volt.

Ma megyek meló után vásárolni.

Zöldséges rizstésztát gondoltam, ha kapok hozzá tésztát. Ha nem, akkor passz, hogy holnap mit fogok enni. Talán dobok a tepsibe zöldséget.

801. Destiny
2013. okt. 15. 15:41

Sziasztok!

Most végeztem a mai tornámmal és nagyon nehezen ment ma,úgy éreztem magam mintha 80 éves lennék. A mai kajám jó volt,húslevest főztem és abból ettem a húst,utána pedig egy kis levest is. Veletek mi van?

800. gerlemama (válaszként erre: 798. - Patapucs)
2013. okt. 14. 18:59

Én fagyasztott halfiléből szoktam csinálni.

A konzervnek más íze van. De ki tudja, lehet h azzal is finom lenne.

799. Destiny
2013. okt. 14. 13:54
Szerintem is jól hangzik a recept. Nekem ma gyümölcs napom van és most végeztem a mai torna adaggal.
798. patapucs (válaszként erre: 797. - Gerlemama)
2013. okt. 14. 13:07

Jól hangzik ez a zöldség. :-)

Szerinted tonhal konzerv is jó hozzá??

2013. okt. 14. 12:45

Sziasztok.

Szombaton én is dolgoztam, egész nap:(

Vasárnap itthon pihi. Kicsimnek tejberizst főztem, magamnak pedig cukkinis-padlizsános finomságot csináltam.

Kockákra vágom a padlizsánt, cukkinit, paradicsomot, kis citrom levével meglocsolom.Megpárolom oliva olajon, megszóróm kakukkfűvel és rozmaringgal, kicsi só, bors.

Elvileg kell hozzá vajon megpárolt tonhal is, én az íze miatt tettem hozzá egy keveset.

Mindezt előmelegített sütőben teszem és 15-20 percig sütöm.Nagyon finom!!

Ma ch nap van,. de nem nagyon kívánok enni semmit.

Torna megvolt, van pár elintézni valóm a városban,

utána megyek a kicsi fiamért az oviba.

Lehet h valami tésztás kaját csinálok ha hazaértünk.

Szép napot!

796. patapucs (válaszként erre: 795. - Patapucs)
2013. okt. 14. 11:28
Azt kihagytam, hogy persze beírtam a receptjeimhez.
2013. okt. 14. 11:27

Helló!



Nekem a múlt hét végén meló szempontjából borzasztó volt. Még pénteken is 6ig voltam. :-(

A hétvégén szombaton délelőtt későn keltem, mostam, stb. délután meg házat mentünk nézni.

Vasárnap meg szinte egész nap főztem.

Először az ebédnek valót, aztán anyám áttelefonált, hogy a fiamnak csináljak kaját a hét elejére, mert elkapta a takonykórt.

Úgy hogy a délután-este időszak ezzel ment el.


Csináltam viszont egy "új" kaját (persze saját kreáció), ami tök fini lett (a barátom csak azért nem falta fel az egészet, mert tekintettel volt rám is, hogy legyen ma ebédem).

Semmi extra, belefér a 90 napos fehérje napjába is, ha kicsit kevesebb vízzel csináljátok és kihagyjátok belőle a zabkorpát.

794. Destiny
2013. okt. 14. 11:10

Sziasztok!

Látom mindenkinek sok a dolga. Mi egész hétvégén kirándultunk,de a diétát tartom meg a tornámat is beleszorítottam az időmbe. Veletek mi újság?

793. Destiny (válaszként erre: 792. - Gerlemama)
2013. okt. 11. 12:58
Nekem szerencsére elmúlt a gyógyszertől. Mostanra már túl vagyok a tornán és az ebéden is.
792. gerlemama (válaszként erre: 786. - Ef28dc56be)
2013. okt. 11. 11:36

Csak tésztát ettem. A pulyka nyak nem a kedvencem, csak az íze miatt készítek belőle levest. A nyak a kutyusaimé:) Megérdemlik a finom falatokat, és nem is megy így pocsékba.


Destiny, nekem is nagyon fáj a fejem reggel óta:(

791. Destiny
2013. okt. 11. 08:52

Sziasztok!

A mai napot sajnos gyógyszerrel kellett kezdenem,mert nagyon fájt a fejem mikor felébredtem.

Már sütöm a csirkémet ebédre,a családnak pedig rakott kelkáposztát csinálok. Nemsokára neki állok a tornáimnak is.

790. patapucs (válaszként erre: 787. - Destiny)
2013. okt. 10. 20:50
Én zabkását csináltam, meg majd kitalálom, hogy még mit egyek. Most ch hiányom van, sok volt a fehérje. :-)
789. patapucs (válaszként erre: 786. - Ef28dc56be)
2013. okt. 10. 20:45
Husit nem.lehet enni - ha szabály szerint csináljuk. :-)
788. patapucs (válaszként erre: 784. - Ef28dc56be)
2013. okt. 10. 20:43
Örülök, hogy jobb a helyzet. :-)
787. Destiny
2013. okt. 10. 20:32

Hosszú ez a gyümölcs nap :( A család épp vacsorázik (nem gyümölcsöt) én pedig irigykedem.

Holnap csirkemellet sütök megint sütőzacskóban. Ti mit esztek holnap?

2013. okt. 10. 18:44
Mert a ch-s napon lehet enni husit is, vagy csak a levét és a tésztáját etted meg?
2013. okt. 10. 18:26

Sziasztok! Nekem ch napom volt, reggel almából és körtéből gyümölcslét csináltam.

Ebédre pulykanyak leves volt tésztával.

A vacsi meleg sajtos kifli.

Holnap gyümölcs nap lesz, fügét és epret is eszek majd.

2013. okt. 10. 17:46

Szevasztok!

Mostmár megmaradok!

Napközben megettem 2 kisebb almát, fő fél kg. szőlőt, de már a hátam közepére sem kellett! Ittam a zöld-teát, mert az is elveszi az éhséget, de szegény már nem győzte! :))

Most az előbb lementem, vettem banánt és egy zacsi aszalt szilvát.

1 db. banánt és kb. 10 dkg szilvát megettem, mostmár tele a poci, megmaradok. Ettől kezdve már elég lesz a tea, ha még valami kell.

Köszi a segítséget, bízom benne, hogy ez azért kcal-ban és ch-ban sem lesz olyan "borzasztó!" Majd látom, ha kitöltöm a kalória-bázist!

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook