Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Van kedve valakinek hétfőtől elkezdeni a 90 napos diétát? fórum

Van kedve valakinek hétfőtől elkezdeni a 90 napos diétát? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
2013. okt. 3. 11:08

Ezt most találtam, a legközelebbi keményítő napon megcsinálom!

[link]

662. gerlemama (válaszként erre: 659. - Patapucs)
2013. okt. 3. 11:07

3 hete torokgyulladással kezdődött, arra antibiotikumot szedtem, a köhögésre gyógyszert.

Náthára nincs orvosság, legfeljebb a meleg tea.

Most már multivitamint és c-vitamint is szedek.

Ki kéne ezt feküdni, de ugyan hogy, mikor? Vagy dolgozom, vagy a kisgyerekem miatt nem tudok pihenni. Ha Ő reggel felkel, egész nap pörög.

Azt hiszem alapvetően le is van gyengülve a szerveztem, elég sok gond, baj van mostanában, ez kihat a beteg szervezetemre.

Remélem hogy a jövőhéten lesz alkalmam pihenni.

Ma reggel már "csak" 59kg voltam, ez jó hír!!

661. patapucs (válaszként erre: 660. - Destiny)
2013. okt. 2. 21:40

Ok, én is korábbra terveztem az alvást, de most van a Szulejmán.

Kíváncsi vagyok a török hódításra török szemszögből. :-)


Jó éjt!

660. Destiny (válaszként erre: 658. - Patapucs)
2013. okt. 2. 21:25

Én azt hiszem megyek aludni,mert ma valamiért nehezebben bírom a gyümölcs napot. Nagyon éhes vagyok. :(

Jó éjt!

659. patapucs (válaszként erre: 656. - Gerlemama)
2013. okt. 2. 20:55

Szia!


Örülök, hogy itt vagy, de annak nem, hogy még nem gyógyultál meg.

Ez már több mint 2 hete tart, nem??

A doki mit mond? Gyógyszert kaptál?

Azt tudom, hogy a meleg levesek jók, a gyümi nap kivételével minden nap tudsz enni vmilyet.


Vigyázz magatokra, tudom milyen rossz betegen dolgozni. :-(

Csak akkor maradok itthon ha lázas vagyok, de ez kb 10 évente fordul elő.

2013. okt. 2. 20:50

Jók ezek a tornák, régen én is csináltam.

Amikor a válásom után lefogyasztottam magam, akkor Bíró Icukára nyomtam. :-)


Kipróbáltam most az egyik olyan gyakorlatot, amit akkor nem tudtam megcsinálni. Most SIMÁN ment! :-)))

Ennyit számít a 9 hónap ellipszis.


A centi hasznos, egy hónapja én is írom megint, a régi füzetem nyomtalanul eltünt.

A naplómba minden nap beírom most már a napi "menüt",


A párod nem kispályás! Annyit még apám.sem eszik meg. :-D

657. Destiny
2013. okt. 2. 15:12

Sziasztok!

Ma gyümölcsnapom van,de végre ismét elkezdtem a tornát. Most végeztem vele,nem csináltam úgy mint a videón tornázók,csak szépen a saját tempómban csináltam mindkettőt. Most le is centiztem magam előtte és majd egy hónap múlva ismét lecentizem,mert így a mérleget hanyagolni fogom,mert nekem a torna hatására mindig többet szokott mutatni,de hát a centi a lényeg.

Patapucs: olyan igazságtalan,hogy a legtöbb finom étel hizlal. :( Sajnos nagyon drága a fogorvos és olvastam a múltkor valami rossz fog adóról amit jövőre akarnak bevezetni.

Gerlemama: Az én gyerkőcöm nagyon jól bírja a rossz időt,állandóan leveszi a zokniját/harisnyáját,éjszaka kitakarózik,úgy vettem észre nem valami fázós fajta és szerencsére nem is nagyon szokott beteg lenni,még a így sem hogy állandóan levetkőzik. Neked most már tényleg ideje lenne meggyógyulnod,már elég régen beteg vagy! Örülök hogy te is haladsz a fogyással,nem baj az ha kilóba nem mutatkozik,akkor is változik és alakul a tested és a lényeg ez! Patapucs már 68 kg volt tegnap!

Ti mit esztek ma? Én csak a gyümölcsöket és csinálok gyümölcslevet is,legalább a gyerkőc örül neki,mert nekem már kb a fülemen jön ki.

Tegnap vacsorára hamburgert kért a férjem hogy csináljak. Kérdeztem mennyit? Én naiv nem tudtam eldönteni 2 vagy 3 kell neki. Erre mondja hogy 5-öt. Hát én megcsináltam neki és nem hittem a szememnek de tényleg megette mindet! Mondtam neki hogy nagyon falánk vagy.

2013. okt. 2. 09:59

Sziasztok!

Rég írtam, de most minden nap dolgozom.

Továbbra is beteg vagyok,egyre kevesebbet eszem, mert nem is kívánok semmit.Tegnap keményítő napon meleg zöldséglevest ettem, na az jól esett!!

Ma is megyek délutánra melózni:(

Jövőhéten viszont szabi, remélem lesz alkalmam kipihenni magam és meggyógyulok végre!

Destiny, kicsi gyereked hogy bírja a hirtelen jött hideget? Az én kisfiam náthás, de hát hogy ne lenne ha az ha én is az vagyok!

Egyébként, kilókban annyira nem veszem észre a fogyást, viszont februárban kaptam egy 40-es nadrágot, ami akkor jó volt, most viszont derékban és csípőben már jócskán nagy. :))

Kár hogy nem mértem a diéta elején bőséget.

Szép napot Nektek!!

655. patapucs (válaszként erre: 654. - Destiny)
2013. okt. 2. 07:29

Hello!


Köszi szépen! :-)

Akkor ok, nem volt benne olyan, amit jónak találtam volna.

Jók, meg finomak lehetnek, de hízlalósak is.


Szerintem a lidokainra a legtöbben így reagálnak.

A minap olvastam, hogy az csak a fog felszínéig hatolva hat, belül a gyökér fele nem jut el.

Most reggel visszagondoltam és az én fiam is sírt, pedig ő nem volt velem előtte a dokimnál, úgy hogy lehet, hogy csak a hely idegensége ijeszti meg őket.


Jól vagyok, a Parodontax az inygyulladásos elég szépen helyrehozza/hozta, van még fogam amit tömni kell, úgy hogy eltart majd egy darabig mire végzünk. Havonta 1et tudok finanszírozni, de december tutira ki fog maradni.


Este le kell feküdnöm időben, baromi fáradt vagyok. :-(

654. Destiny (válaszként erre: 653. - Patapucs)
2013. okt. 1. 18:47

Szia!

Nagyon ügyes vagy! Gratulálok! Egyre közelebb vagy a célhoz!!!!!

Valami receptet írtál,hogy vettél receptfüzetet és ha találsz benne valami jót,akkor azt elküldöd.

Én eddig pogácsa félét (kifli a recept szerint,de én pogácsát csináltam belőle) csináltam,találtam a neten egy receptet és kipróbáltam,mert nem kelt tésztás és nagyon hamar elkészült. Gondoltam,hagy egyen a család attól hogy én fogyózok.

A fogorvosnál sírt nagyon,pedig kedves volt a fogorvos,csak megnézte a fogait,azt is csak szabad szemmel,semmi eszközt nem tett a szájába még a tükröt se és mondta hogy szépek a fogai és fél év múlva menjünk ismét egy ellenőrzésre. Lehet szegény azért félt mert én voltam a múlt hónapba és biztos látta rajtam hogy félek,mert vinnem kellett őt is,mert a férjem dolgozott és addig ott ült a babakocsiba és nézte mit csinál a fogorvos. Persze nekem volt is okom félni. Apának meg nekem ez a lidokain injekció semmit sem ér,ugyanúgy érezzük hogy mit csinál a fogorvos,ezért jó hogy félek. Tényleg neked sikerült már eljutni a fogorvoshoz?

Mit ettél ma?

2013. okt. 1. 08:34

Helló!


Képzeld, reggel megmértem magam és nem hittem a szememnek!

68kg vagyok! :-)


Figyu, mit ígértem, hogy bescannelem és elküldöm emailen?


Gyerkőc hogy viselte a fogászatot?

652. Destiny (válaszként erre: 651. - Patapucs)
2013. szept. 30. 23:32

A hekk-et én is nagyon szeretem,de csak paprikás-lisztbe forgatva és olajba sütve,de az pedig nem diétás. Tonhalat konzervben szoktam venni néha,az még finom meg megfizethető,nem az olajosat szoktam,hanem ami saját levében van.

Most megyek aludni,holnap korán kelek,most a gyereket viszem a fogorvoshoz,ez lesz az első látogatásunk ott vele.

Jó éjt!

651. patapucs (válaszként erre: 650. - Destiny)
2013. szept. 30. 22:10

Ez igaz. :-)


Hát igen, itt is horribilis áron van minden. :-(

Főleg a halak drágák - az a nyomi pangasius ami még olcsóbb, annak 1000 alatt van kilója.

Én makrélát vettem legutóbb, az sem volt olcsó, de olcsóbb mint aaaa (neonhal jutott az eszembe, de nem az)....tonhal (annak kilója 1800 körül van).

40dkg kiengedve és le volt árazva 600ra.

Finom, sokféle módon el lehet készíteni és egészséges. Mondjuk a fiam csak a pontyot, a keszeget, a kárászt, a törpeharcsát és a hekk-et eszi.

650. Destiny (válaszként erre: 649. - Patapucs)
2013. szept. 30. 21:54

Ebben viszont az a jó,ha te csinálod akkor tudod hogy mi van benne.

Igen sajnos nagyon drágák ezek az egészséges dolgok,pedig a csapból is az folyik,hogy táplálkozzunk egészségesen. Pl én is szívesen megennék egy finom grillezett lazacot,így diéta idején,de egy kis szelet annyiba kerül,aminek az árából az egész családnak tudok főzni.

649. patapucs (válaszként erre: 648. - Destiny)
2013. szept. 30. 21:14

Köszi, alapvetően jól van.

Arra rájöttem, hogy mindig csinálnom kell magamnak ennivalót, mert a múlt héten csüt-péntek egy kajáldából rendeltem levest, de nem bírja a gyomrom.

Szerintem fáradt olajat használtak.

Ez a kellemetlen része. Amúgy nem vészes, csak a rost pótlással kell vesződnöm.

Ma akartam venni zabkorpa tablettát, azrán 1200 körül van az is. Most minden egészséges dolog tök drága lett. :-(

648. Destiny (válaszként erre: 647. - Patapucs)
2013. szept. 30. 20:29

A muffin jól hangzik . :)

A refluxoddal mi a helyzet? Javult? Mikor a hasnyálmirigy gyulladás miatt diétáznom kellett hónapokig,már nagyon elegem volt. Most meg arra szoktam gondolni,hogy ha akkor kibírtam olyan sokáig,akkor most is menni fog.

647. patapucs (válaszként erre: 646. - Destiny)
2013. szept. 30. 19:05

A zöldségesemből van még 1,5 adag, úgy hogy az lesz joghurttal és ráreszelek sajtot.


Uzsonnára meg viszek fordított muffint. :-D

Aztán szerdán már más lesz, direkt keveset csináltam.

646. Destiny (válaszként erre: 645. - Patapucs)
2013. szept. 30. 17:53
Paradicsomos babkonzervet ettem,ez legalább finom volt,legalábbis ha a többi zöldséghez nézem. Még a holnapi menüt nem találtam ki,lehet hogy sütök palacsintát tönköly lisztből,vagy pogácsát,ezeket a család is megeszi. Te mit eszel holnap?
645. patapucs (válaszként erre: 644. - Destiny)
2013. szept. 30. 16:33

Igen, a heti 1kg most már 2hetente 1 lett.

Az lenne baj, ha 3 hetente menne le az 1kg. Az azt jelentené, hogy vmit rossul csinálok és változtatni kell.


Én olyan 12-13 között szoktam enni, mert 11 körül szoktam tízóraizni.


Mi volt ma a menü nálad?

644. Destiny (válaszként erre: 643. - Patapucs)
2013. szept. 30. 14:07

Azért az messze van,hogy leelőzzelek. Már kevés a fogyni valód azért megy lassabban,de nemsokára eléred a célt! :)

Most megyek megeszem az ebédemet. Te már ebédeltél?

643. patapucs (válaszként erre: 642. - Patapucs)
2013. szept. 30. 09:34
lelelőzöl = leelőzöl
642. patapucs (válaszként erre: 641. - Destiny)
2013. szept. 30. 09:33

Helló!



A végén még lelelőzöl. :-)

Én sajnos (vagy nem), egyenlőre 69 vagyok.

Most arra is figyelek, hogy a ch mennyiség nem nagyon haladja meg a napi 110g-ot. Hátha ez is számít.


Az egyik kollgám megkóstolta a "fordított muffint" és azt mondta, hogy jó lett. :-)

Akkor nem csak én tartottam egész jónak.

641. Destiny
2013. szept. 30. 09:24

Sziasztok!

Meg volt a mérlegelésem: 75 kg vagyok. :) Megyeget ez szépen lassan lefelé szerencsére. Ti mit mértetek?

Most készülődök,megyek nyelvsuliba,délután leszek.

640. patapucs (válaszként erre: 639. - Destiny)
2013. szept. 29. 22:41

Az tényleg érdekes. :-)


Nekem meg a több fehérjét és a 90 napos alatt mindig mondtam a barátomnak, hogy jó ez, jó ez, csak túl kevés a fehérje. Nekem kellene minden nap.

És tessék! Az ösztöneim jól működtek. :-)



Ok, jó éjt!

639. Destiny (válaszként erre: 638. - Patapucs)
2013. szept. 29. 22:40

Köszi. :) Van ami egyezik. Képzeld a tartósítószereket írja hogy kerüljem és tényleg allergiás is vagyok rájuk. Csalán kiütésem lesz tőle.

Most megyek lefekszem,jó éjt!

2013. szept. 29. 22:34
Nálam nagy vonalakban stimmel amit kihoztak.
2013. szept. 29. 22:34

Nahát, a barátom is. :-)


Na szóval:


Testalkat:

változó, de általában vagy nagyon izmos, erős, mégis karcsú szikár, vagy nagyon kirobbanó, azátal igen erősen kövér, elzsírosodó alkat.

Figyelnie kell a szívére és a keringési rendszerére, valamint a viszerességre. Fontos ezért, hogy testsúlya optimális legyen, szervezet ugyanis rendkívül megsínyli túlsúlyát.


Táplálkozás:

kerülendő minden olyan étel, amely túl sok sót, zsírt vagy cukrot tartalmaz, noha szénhidrátot mértékkel fogyaszthat. Hízásra hajlamos, de a mozgástól azonnal képes fogyni - csak el kell kezdenie. kerülje az adalékanyagokat és tartósítószereket, mert ezek szinte körbepárnázzák a testét. Szereti azonban a finom ételeket, ezért a fűszerek változatosságával érheti el az áhított, bombasztikus ízeket. Fogyókúra esetén a puffasztott gabonafélék is előnyére lehetnek.


Mozgás:

lehetőleg rendszeresen, 1-2 naponta mozogjon. A futás, sétálás vagy a téli sportok kedvére valók: szereti az estrémsportokat is, valószínűleg imádja majd a hódeszkázást, nyáron pedig a gördeszka vagy hegymászás lehet kedvére.


Tipp:

Bár meglepő lehet, de a vízöntő kapcsolatban áll az elekromosság témakörével. Kerüljék a mikrohullámú sütőben vagy az elektromos eszközökkel készített ételeket és próbáljanak meg gáztűzhelyen vagy amennyit csak lehet szabadtűzön, bográcsban főzőcskézni.

636. Destiny (válaszként erre: 635. - Patapucs)
2013. szept. 29. 22:24
Ok,köszi :) Vízöntő vagyok.
635. patapucs (válaszként erre: 634. - Destiny)
2013. szept. 29. 22:20

Csúnya, de jó házőrző. :-)

Tényleg.


Nekem a csípőm és a combom a kritikus - persze amikor feljött 1-2kg anyám rögtön észrevette.

Mindig azt mondta, hogy az egész a seggemre ment.:-D

Van egy újságom, amiben Asztrodiéta van benne.

Mi a horoszkópod? Megmondom nagy vonalakban, hogy mit írnak/javasolnak neked.

634. Destiny (válaszként erre: 633. - Patapucs)
2013. szept. 29. 22:15

A pulyka csúnya állat,na jó a többi se szép. :)

Nálam is az veszi észre jobban a változást aki régen látott. Nekem a hasam az ami nehezebben megy le,az volt a legnagyobb,meg még most is az és mivel oda hízok először,így onnan fog utoljára lemenni. Még mindig úgy nézek ki,mintha 9 hónapos terhes lennék. Na majd lesz jobb.

❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook