Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Van kedve valakinek hétfőtől elkezdeni a 90 napos diétát? fórum

Van kedve valakinek hétfőtől elkezdeni a 90 napos diétát? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2013. okt. 20. 22:11
Majd azért remélem neked is lesz előtte/utána képed. :-)
842. Destiny (válaszként erre: 841. - Patapucs)
2013. okt. 20. 21:51
Mi képekkel már csak karácsonykor próbálkozunk,legalább addig még van időm fogyni :)
841. patapucs (válaszként erre: 840. - Destiny)
2013. okt. 20. 21:42

Majd a közös családi képekre leszek kíváncsi.

Elvileg szerdán fényképek is lesznek, mert apunak lesz a szülinapja. Nem lesz semmi nagy fakszni, csak összegyűlünk és adunk neki pár apróságot.

840. Destiny (válaszként erre: 839. - Patapucs)
2013. okt. 20. 21:20
Szerintem már csak nagyon kevés választ el a célodtól. Azt inkább már csak te veszed észre,mások (pl én is) akik rád néznek,vagy nézik a képedet,azok már vékonynak látnak!
839. patapucs (válaszként erre: 837. - Destiny)
2013. okt. 20. 20:54

Én is hasonlóan vagyok másokkal, akik vékonyabbak nálam.

Jó nekik, de ők hamarabb kezdték, vagy kisebb súlyról indultak. Nekem is be kell látnom, hogy idő amíg oda jutok ahova ők....pláne úgy, hogy most nem is az a cél, hanem a saját korábbi formám. :-)

838. Destiny (válaszként erre: 836. - Patapucs)
2013. okt. 20. 19:41
Hát azt viszont tőle nem irigylem!
837. Destiny (válaszként erre: 834. - Patapucs)
2013. okt. 20. 19:40

Igen tényleg így gondolom. Már várom hogy én mikor leszek ilyen vékony,mint te! Kicsit azért irigy is vagyok,de majd haladok én is,ráadásul megérdemled az eredményt,mert megdolgoztál érte!

Tényleg nem szeretem az ilyen embereket,minek ír,ha nincs itt építő jellegű megjegyzése,vagy kérdése vagy valami hasznos. Küldtem neki egy jelet (lefelé mutató ujjat,az nem tetszett neki).

836. patapucs (válaszként erre: 834. - Patapucs)
2013. okt. 20. 19:40

Pontosítok: a nyelve fáj alapvetően, de ha igazam van és nem kezelik, az egész szájára átterjed.

Ez iszonyúan tud fájni, sokkal rosszabb mint egy dúrva torokfájás.

2013. okt. 20. 19:39

Nem minden fóromba olvasok bele ténylegesen csak amit fönt mutat a fórum. Bocsika!

Viszont ne ítélkezz, hogy ne ítéltessél!:-)

834. patapucs (válaszként erre: 831. - Destiny)
2013. okt. 20. 19:36

Van egy másik fórum, ott ugyanilyen bájos megjegyzést tett.

A csaj enni nem bír, annyira fáj a szája belülről és erre írt ki fórumot.

Oda azt írta a mit csináljak kérdésre, hogy igyál vizet....

Egyébként jó eséllyel szájgombája van az anyukának.


Tényleg úgy gondolod? Köszi nagyon! :-)

Kíváncsi leszek, hogy mikor fogom a tükörben Önmagam látni.

833. Destiny (válaszként erre: 832. - Fb85cf2fe7)
2013. okt. 20. 19:35
Én is szeretem ha olyanok írnak egy fórumra akiknek nincs ott keresnivalójuk!
2013. okt. 20. 19:33

Én csak a kérdésre válaszoltam, de köszi a jelet!

Szeretem a kedvességet viszonozni! Szépeket neked is!!!

831. Destiny (válaszként erre: 830. - Patapucs)
2013. okt. 20. 19:31

Igen nagyon vicces,bár megnézhette volna a kiírt fórum dátumát is,mert így ezzel a nincs-csel is nagyon lemaradt.

Patapucs most néztem bele a naplódba! Te vékony vagy! Nagyon! Nem semmi hogy mennyire lefogytál! Nagyon ügyes vagy,gratulálok!

2013. okt. 20. 19:27
Micsoda humor.
2013. okt. 20. 19:25
nincs
828. Destiny
2013. okt. 20. 19:25

Sziasztok!

Most értem haza,ma csavarogtunk ismét a családdal. Holnap pedig a gyerkőccel megyünk meglátogatjuk anyáékat.

Én még mindig nem álltam rá a mérlegre,de nagyon hiányzik,mert függő vagyok!

Én is kövérnek érzem magam még mindig,mondani is szoktam a férjemnek hogy kövér vagyok,régen azt válaszolta rá,hogy de így is szeret,most meg azt válaszolja rá,hogy nem kövér vagy te hanem hülye.

827. patapucs (válaszként erre: 826. - Gerlemama)
2013. okt. 20. 15:11

Nagyon szívesen! :-)


Köszi szépen, igyekszem úgy leadni, hogy formásabb legyek mint régen. Akkor felül kifejezetten vékony voltam, de vastag volt a combom és nagy a fenekem.

826. gerlemama (válaszként erre: 825. - Patapucs)
2013. okt. 20. 15:04

Köszi a hozzáférést!!

A képekből egyértelműen jól csinálod. Látványos a változás. Gratulálok!!

825. patapucs (válaszként erre: 824. - Gerlemama)
2013. okt. 20. 12:50

Jaa, bocsi, akkor félreértettem. :-)

Úgy vettem észre, hogy nálam 5kg egy ruhaméret változás.

2013. okt. 20. 10:39

Én ezt nem mondanám magamról, nekem azzal van a bajom h a tavalyi ruhák nem jönnek rám. Akkor 54-56 kg voltam.

Ehhez képest a 63 sok. Az 50 kg-t túlzásnak tartják az ismerősök, a család, de én akkor is jól érezném magam.

De mivel ilyen lassan mennek a kilók, már a 90. Nap végén az 54 is tök jó volna.

823. patapucs (válaszként erre: 822. - Gerlemama)
2013. okt. 20. 10:12

Na, pont ez van nálam is, ezért "testképzavar"osnak mondom magam.

Ugyanez volt akkor is-csak fordítva-amikor 95kg voltam.

822. gerlemama (válaszként erre: 821. - Patapucs)
2013. okt. 20. 09:49
Nekem is mások mondják h látszik a fogyás, én viszont a tükörben nem látom, csak az öltözködés során veszem észre, hogy egyre több tavalyi nadrág jön rám.
2013. okt. 20. 09:44

Sziasztok!


Gerlemama,

Tegnap anyunál voltam és rá kellett állnom ahhoz a mérlegre, hogy elhiggye, hogy csak 1kg ment le.

Többnek látszik, mert a rendszeres mozgás átformált. Azért változtam cmben, de kilóban nem igazán, mert a zsír helyére izom épült be, ami sokkal nehezebb (ahogy Destiny is írta).


Destiny,

Köszi szépen, sajnos még én sem fogtam fel agyilag. :-)

Akárhány alkalommal megnézem magam, mindig mást látok. Csak az a baj, hogy a legtöbbször kövérnek látom magam, pedig ésszel tudom, hogy nem lehetek az, hiszen olyan felső is rámjön, ami a vékony korszakomban volt jó rám - de hiába. Gyanús, hogy hosszabb idő kell, hogy átálljon az agy.

820. gerlemama (válaszként erre: 818. - Destiny)
2013. okt. 20. 09:37
Szia. Köszi, szerencsére nem fáj már a füle. Viszont nagyon taknyos, ahogy én is. Jövőhéten biztos nem megy oviba, és én sem dolgozni.
819. gerlemama (válaszként erre: 816. - Patapucs)
2013. okt. 20. 09:32
Azt hittem csak nálam van ez így. De örülök, h akkor ez nem olyan nagy tragédia. Így pozitív maradok és csinálom tovább.
818. Destiny
2013. okt. 20. 09:21

Sziasztok!

Ki merre tart?

Patapucs: láttam a mérlegelőben a súlyod tegnap! Hihetetlen hogy mennyit fogytál már! Gratulálok,nagyon ügyes vagy!!!!

Gerlemama jobban vagytok már a kisfiaddal?

Kisibolya hogy megy a 90 napos?

Nekem még pont 13 nap van hátra.

817. Destiny (válaszként erre: 815. - Gerlemama)
2013. okt. 19. 18:08
Szerintem is az a lényeg,hogy formálódjál,aztán majd a kilók is le fognak csúszni. Viszont ha tornázol is,akkor lehet kilóban azért nem megy lentebb,mert az izom nehezebb a zsírnál. Mindenesetre legelőször is tényleg meg kellene gyógyulnod! Jobbulást neked is és a kisfiadnak is!
816. patapucs (válaszként erre: 815. - Gerlemama)
2013. okt. 19. 17:30

Az teljesen normális, hogy formálódsz, de a kg nem változik.

Nekem pont ugyanígy van. Cm-ben változtam, de a kiló stagnált.

Az viszont valóban nem jó, hogy folyamatosan beteg vagy, persze ez az idő is kedvez a baciknak.


Jobbulást kívánok mindkettőtöknek!

2013. okt. 19. 17:15

Sziasztok!

Csalódott vagyok ma, mérlegre álltam, mert a minap felvettem egy régi, még 56kg-os koromból való nadrágot, ami aug.ban nem jött rám, és boldogan abban is mentem dolgomra mert szuperül állt rajtam:)

Viszont a mérleg továbbra is (okt.02.a óta) 59kg mutat. Én ezt nem értem?? hagyományos és nem digitális mérlegről van szó. 2hét alatt egy kilós sem ment le?? A derék és csípő bőségem egyértelműen sokkal kisebb.Hát nem tudom, számomra ez érdekes. Azt hiszem fel függesztem a diétát, az állapotom sem kielégítő, ma pl hőemelkedésem volt és újra nagyon náthás vagyok. Ez sem normális dolog, hogy 4 hete így megy. Hétfőn a kisfiammal megyek fül-orr-gégészetre mert neki meg középfül gyulladása van, kedden meg orvoshoz megyek, hogy derítsék ki végre mi a franc bajom van.

Szóval "boldog" vagyok!

Azért Nektek jó hétvégét és további kitartást!

814. Destiny (válaszként erre: 813. - Patapucs)
2013. okt. 17. 16:52
Akkor jó! Megpróbálom akkor hogy kihagyom,végül is a víz napokat is kihagytam.
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook