Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Van kedve valakinek velem csinálni a 13 napos diétát? fórum

Van kedve valakinek velem csinálni a 13 napos diétát? (beszélgetős fórum)


29. Gumicsirke (válaszként erre: 28. - Cippora)
2011. dec. 9. 21:34
Jó, hát mindenkinek szíve joga:) Nekem az updateos dolgoktól már a hátamon feláll a szőr, ezért nekem mindegy lenne mit csinálnak, de lehet, h van 1-2 nem rossz dolog..
28. Cippora (válaszként erre: 27. - Gumicsirke)
2011. dec. 9. 19:52
Nem vagyok aktív updateos de egyáltalán nem drága,nem kell megvenni a cuccait,attól még simán lehet csinálni,max 1-2 nasi ami néha jól jöhet :)
2011. dec. 9. 18:22

Mondjuk nem feltétlen kell méregdrága updatera költeni, magadnak is csinálhatsz fogyókúrásat. Pláne, hogy tényleg ehetsz bármit, csak mértékkel.

Egyébként a 90 napost nekem nagyon sokan kritizálták, de, ha az bejönne, inkább azt csináld, mint ezt a 13 naposat..ennek semmi értelme, ha le is adsz 5 kilót, ami egyébként 13 nap alatt elég sok...Akkor is, elkezdesz enni, duplája jön vissza..

2011. dec. 8. 14:55

Én is bele olvasgattam a naplóidba.Soha nem fogsz lefogyni így...össze-vissza eszel mindenféle vackot,egészséges dolgokat meg alig.


Nézz utánna az updatenek én ezt javaslom.A cukormentes édességei is nagyon finomak,és büntetlenül ehetők.

Vagy vannak nagyon finom fehérjeporok,tejjel isteni és eltelít órákra.Én kókuszos-csokisat iszok most,nyami :)

2011. dec. 8. 14:37
nincs
24. simple
2011. dec. 8. 14:37
Szerintem sem jó a 13 napos, és felejtsd el, hogy tíz kilót fogysz vele. A 90 napost én csináltam és nagyon jól működött, pedig nekem kevés feleslegem volt. De, olvastam a 90 napos naplódat is, és teljesen rosszul csináltad, talán ezért ment el tőle a kedved. Először is a 90 napos alatt nem kell éhezni, az hogy egész nap két palacsintát eszel, ráadásul keményítő napon az mi? Köze nincs ehhez a diétához. Én a 90 napost végig élveztem csinálni, nem voltam éhes szinte soha, és a heti egy kiló mindig lement, egészen addig míg már nem volt miből fogyni. Gondold át, én inkább ezt javaslom.
2011. dec. 8. 14:16

a 13 napos konkrétan baromság. taccsra vágod jó időre a szervezeted.


a 90 napos se jó bárkinek. én pl. nem csinálhatnám. CH-nap?! gyüminap?! nekem nem játszik egyik sem.


jól utána kell nézni, h mit okoz a szervezettel hosszú távon, ill. el kell fogadni, h a tartós és egészséges eredmény elérése MELÓS. valszeg a fölös 20-30-40 kilók felpakolása sem két nap alatt történt...


ehh, nem értem én az ilyet.

2011. dec. 8. 10:32

Nem sok értelmét látom a 13 napos diétának így karácsony elött, hacsak meg bírod állni, a finom falatokat.

Szerintem hagyd a csudába kezdjél inkább januárban egy 90 napost.

2011. dec. 8. 09:51

megnéztem a 13 napos diétát...

hát én biztos kidőlnék, hogy reggelire csak egy pohár kávét ihatnék...

én is fogyizom, de nem így. reggelizem normálisan, ebéd, és olyan fél hat után nem eszek. meg persze mellette tornázom. én is nagyon elhíztam a terhességem alatt(23kg plusz) sajnos stagnálok 66-67kg nál. szeretnék még egy 7-9 kg körül leadni, de baromi nehéz..:(

2011. dec. 8. 08:57

Magam is régebben több drasztikus fogyókúrát kipróbáltam,hogy 5-6 kilóktól megszabaduljak.Ebben nincs semmi rossz DE...megnéztem az adatlapodat,és ledöbbentem.Te tényleg komolyan azt gondolod hogy január 15-re leadsz 15 kilót??? :D

Csak mert akkor tudatosítsd magadban hogy ez nem fog menni.Ekkora súlyfelesleg nem fog lemenni, csak "normális" fogyókúrával.


Nekem van egy fél éves lányom,nagyon sokat híztam a terhességem alatt,25 kiló körül.82-vel szültem,most vagyok 61.58-ig meg sem állok,de ráérek majd Karácsony után.Egyedül a vacsit hagyom ki,de arra valahogy nincs is igényem mióta megszültem,és mindent eszek de módjával,mértékkel.Csokit is,mert kell mindent,ha nem,úgyis az lesz,hogy feladod és bezabálsz belőle.

Neked sport kell+update,és annak az elfogadása,hogy nem egy hét alatt megy le a súly,hanem több,de az tartós lesz (persze rajtad is áll)

Ha képes lennél erre a 13 naposra (amire tuti nem vagy) akkor nem 80 kiló lennél,hanem már régen 65.

2011. dec. 8. 00:52
Én is csináltam egyszer (bár asszem az 14 napos variáció volt). 2-3 kiló között adtam le, és normál étkezés mellett egy hónap alatt visszajött.
18. Gumicsirke (válaszként erre: 16. - Rohiani)
2011. dec. 7. 23:33
Mindennel egyetértek, amit írtál:)
2011. dec. 7. 23:27
van még itt hoxán ilyen fórum. ott biztos találsz vmi hasonszőrű ostobát. már bocs...de kiakadok az ilyen baromságoktól.
16. rohiani (válaszként erre: 13. - Nikol28)
2011. dec. 7. 22:56

Szerintem is inkább valami mást válassz ne a 13 napos diétát.

Olvastam a naplóidat és látom, hogy túl sokat akarsz egyszerre. A 90 napos diéta amit elkezdtél még év elején jól tartható lett volna, ha rendesen csinálod. Reggeli ehettél volna gyümölcsöt, a semmi helyett, már az első héten nem bírtad ezt a semmit nem eszem és persze helyette jött a vajas kifli. Kiéhezteted magad, aztán csupa olyan dolgot eszel amit nem lenne szabad.

Úgy látszik fejben még mindig nem vagy ott ahol kellene, bármennyire is szeretnél lefogyni, az nem így kell. Csak egyre több lesz így a súlyod, mert kiéhezteted a szervezetedet, aztán már a víztől is hízni fogsz.

Az elején próbálj szépen lassan haladni, cseréld le a fehér kenyeret teljes kiőrlésűre, és azt is csak reggel egyél. Ebére eheted azt amit a család, de kisebb mennyiséget mint korábban, a vacsora pedig legyen főleg fehérje, semmi szénhidrát.

Igyál sokat, ha éhes vagy kezd mindig ivással, egy fél óra múlva már nem is biztos, hogy éhesnek érzed majd magad, de ha mégis csak akkor egyél, de akkor sem egy szendvicset, hanem salátát, husit, tojást.

És kezdj el mozogni, legalább napi 20 percet, kezdetben ez lehet egy gyors séta, aztán átmehet kocogásba.

Az ilyen (13 napos diátával és a többi gyorsan fogysz 10 kg-t) csak azt éred el, hogy még több lesz a súlyod, jön a depi, a zabálás és az önutálat. Csak szépen okosan. Ha egyedül nem megy, vannak itt sokan akik szépen okosan fogytak, keresd meg őket és tuti segítenek, akár napi kaja receptekkel is.

Sok mínusz kilót az új évre Neked és minden fogyni vágyó hoxásnak.

15. Gumicsirke (válaszként erre: 13. - Nikol28)
2011. dec. 7. 22:49
De azért gondolj arra, hogy, amit felszedtél, nem 10 nap alatt jött rád..ezek a csoda diéták semmit sem érnek. Nem bántani akarlak, de ne 10 nap alatt akarj gyönyörű karcsú lenni, mert ezek a diéták inkább hizlalnak, mint fogyasztanak. Türelem és kitartás kell. Én is január óta fogytam le 20 kg-t, de nem is 10 nap alatt jött rám..így inkább elkerülhető a jojo. Tudom, most nem értesz velem egyet, mert mindenki azonnali eredményt akar, de ez nem így megy sajnos:(
2011. dec. 7. 22:45
Elhiszem, hogy eleged van, én is így vagyok vele sokszor... Nekem 83 volt a legtöbb. Most 75 kg vagyok szép lassan haladok. Számolom a kalóriát meg járok heti 3x edzésre (atlétika) de vannak olyan napok amikor nagyon sokat eszek.. Ne add fel! Az a fontos hogy a fejedben átállj erre az életmódra és megtanulj mértékkel enni. Meg persze mozogni is kell mellette. Hidd el ez hatásos. Sok sikert kívánok a fogyásodhoz. :)
13. Nikol28 (válaszként erre: 11. - R-é-k-a)
2011. dec. 7. 22:35
Köszi, de már annyira elegem van, meg jön a kari is, és azon vagyok szinte hogy feladjak mindent és hagyjam jövöre, hogy megpróbálom.
12. Nikol28 (válaszként erre: 9. - Cumma1)
2011. dec. 7. 22:34
Milyen tablettáról beszélsz?
11. R-é-k-a (válaszként erre: 1. - Nikol28)
2011. dec. 7. 22:33

Szia. Én már csináltam és egyáltalán nem fogytam tőle semmit. Eleinte kevesebb lettem de az 5.-6. nap körül visszajött. Az utolsó napra ugyanannyi lettem mint amennyivel kezdtem. :)

Egyáltalán nem ajánlom, mert ettől nem fogsz fogyni nem fogsz zsírt égetni, mozogni kell, meg rendesen enni. Én ajánlom a kalóriaszámolást, de persze Te döntöd el! :)

2011. dec. 7. 22:30

Jojózni akarsz?????????????

Ha én főznék, s adnám eléd a kaját, tuti a fogyás. Ha nem is 13 nap, de pár hónap alatt. Nálunk nincs kövér a családban, mert erősen korlátozom őket.

2011. dec. 7. 22:29
Fogyi tablettát kell mellette szedni!.. Pffffff rosszul indul, Nikol szerintem ezt felejtsd el lehet többet árt mint használ.
8. Nikol28 (válaszként erre: 7. - Cumma1)
2011. dec. 7. 22:27
Írjátok be a google-ba hogy 13 napos diéta és meglátjátok ki tart velem?
7. cumma1 (válaszként erre: 5. - Nikol28)
2011. dec. 7. 22:25

Mozogni kell! Mire lefut hozzád lehet le is adja a felesleges kilóit.

Milyen diéta alapján szeretnél fogyni? Hányszor eszel egy nap és mit?

6. Nikol28 (válaszként erre: 3. - Monstro)
2011. dec. 7. 22:25
Azt olvasgatam, átlagosan annyi, de szigoruan be kell tartani mindent, nagyon nehéz.Valaki töbet valaki kevesebbet tud leadni, attól függ mennyi felesleg van rajta.
5. Nikol28 (válaszként erre: 2. - Dominós)
2011. dec. 7. 22:24
vicces vagy!Tudod hogy gondoltam!Velem tartasz?
4. cumma1 (válaszként erre: 2. - Dominós)
2011. dec. 7. 22:24
:)
2011. dec. 7. 22:24
13 nap alatt 10 kiló?
2011. dec. 7. 22:23
Én szívesen. Add a címet, máris indulok, készítsd az ágyamat, szobámat. :D
2011. dec. 7. 22:20
Elég szigorú diéta, de már nagyon akarok fogyni, és ki akarom próbálni, állítólag 10 kg körül lehet vele leadni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook