Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Van kedve valakinek velem együtt elkezdeni kicsit tornázni? fórum

Van kedve valakinek velem együtt elkezdeni kicsit tornázni? (beszélgetős fórum)


1 2
46. Kolli1987 (válaszként erre: 45. - Esztici)
2011. szept. 2. 16:38

Ne is mond. Néha nagyon nehéz megállni, hogy ne egyek többet De muszáj.

De amire büszke vagyok a sütiket egyre jobban nem kívánom.

45. Esztici (válaszként erre: 44. - Kolli1987)
2011. szept. 2. 13:37

Én is kis tányérból szeretek enni minél kisebb evőeszközzel! Csak az a baj, hogy mindenki hülyének néz. Daragaluska levesem volt , de nem kívántam. Nem szoktam ilyen Jó reggelt kekszet se enni már, mert tele van cukorral. DE most ez volt kéznél!

Jó lenne ha kihúznám vele vacsoráig. Amúgy hamar éhes tud lenni utána az ember..

Nos én úgy eszek hogy a reggelimet ketté osztom reggelire és tízóraira, aztán ebédelek, amit szintén két részletben eszem meg ebédre és uzsonnára. Este meg még vacsorázok is. Három adag ennivalót eszek meg öt részletben! Hétvégén kétszer-háromszor eszek.

2011. szept. 2. 13:24

Én most egy kis májpörköltet csináltam rizzsel a páromnak és most azt ettem egy keveset, mert délben kicsit többet szoktam enni.

De ezt úgy csinálom, hogy kis tálba tettem két evőkanál riszt és rá májat és kiskanállal ettem meg. :)

Így sokkal jobban elteltem mintha nagy kanállal ette m volna. :)

De ma már többet ebből nem eszek már csak egy kis lájtos kajákat. :)

Neked ez a győri édes mennyi ideig elég?

Hányszor eszel egy nap?

43. Esztici (válaszként erre: 42. - Kolli1987)
2011. szept. 2. 13:07
Ügyes vagy! Akarat kérdése az egész! Én az előbb ebédeltem meg egy csomag Győri Édes Jó reggelt -50 %-kal kevesebb cukros kekszet. Olyan tele lettem és töményen édes volt. Máskor meg se kottyant volna egy csomag.. Viszont párom olyan sovány :( Nézegettem, nekem sose lesz olyan vékony lábam.. De ha belegondolok marhára nem férfias, szóval minek irigykedek? Az én lábam se vastag, csak nem piszkafa
2011. szept. 2. 12:57

Hát szerintem nekem is kezd szűkülni a gyomrom. :)

Mert már ha látom, a párom mennyit eszik már sokallom. :D

Én is olyan 1200 kalória körül vagyok de én még nem számoltam, hogy mennyit eszek meg ténylegesen. Ami nekem most fontos, hogy a nap meglegyen az 5 szöri étkezés ne nasizzak és ne igyak édes löttyöket. És sikerül is megállnom. :D

41. Esztici (válaszként erre: 40. - Dotimi)
2011. szept. 2. 09:51
Szia! Nekem is 1200 kalória a limit. De csináltam átlagszámítást múlt héten 965 kalóriát ettem egy nap átlagba. Ez ideáig ezen a héten 825 az átlag! Szóval most már az a nehéz hogy az 1200 meg legyen! Szűkül a gyomrom.
40. dotimi
2011. szept. 2. 09:28
Én a kalóriákat figyelem inkább. De pl kenyeret nem eszek,extrudált kenyeret eszek, puffasztott rizst, meg zsírszegény joghurt, tej.. stb.. Ha felvágott, akkor csirkemellsonka. Sok zöldség. Csirkehús. Stb.. Igyekszem a napi 1200 kcalnál kevesebbet enni :) Ti betartotok valami max kcal bevitelt?
2011. aug. 30. 17:01

Hát igen meg ha megyünk haza az lesz még nehéz. :(

A karácsonyt én is várom nagyon. Lehet egy kicsikét bűnözni. :)

38. Esztici (válaszként erre: 37. - Kolli1987)
2011. aug. 30. 14:46

Anyukám preferálja a barna illetve nádcukrot, de én maradok az édesítőszernél. Ha elkapod a diéta fonalát, hidd el könnyebb lesz végig nézni ha a környezetedben finomakat esznek! Csak kitartás kell, de az nagyon! Ma már a McDonald's zsíros kínálata is hidegen hagy. Pedig volt hogy párom éjfélkor hozott Big Macet. Annyi pizzát, hamburgert, édességet, jegeskávét elfogyasztottam.. A karácsonyt várom, mert addigra lemegy minden feleslegem és boldogan fogok mákos bejglit enni, mert az elmaradhatatlan és csak egyszer van nálunk az évben.

De vannak helyzetek amikor tényleg nehéz megoldást találni pl. most a hétvégi összejövetelen is: kora reggeltől estig tart. Kaját nem vihetek, mert milyen dolog az? A menü szalámis szendvics, sült hal, halászlé, túrós csusza lesz.

37. Kolli1987 (válaszként erre: 36. - Esztici)
2011. aug. 30. 10:48

Hát én most szénhidrát szegény diétán vagyok én ezzel tudok egy kicsit diétázni. Most az van, hogy joghurtot esek egy keveset délután a torna előtt és csak a hétvégén eszek kicsi édességet az egyik nap.

Én most barna cukrot használok más az íze mint a kristály cukornak és kevesebb is elég belőle.

De csak egy szeletett eszek belőle.

Az a nehéz, hogy amikor a párom eszik rendesen akkor nekem nemet mondani. :(

36. Esztici (válaszként erre: 35. - Kolli1987)
2011. aug. 30. 10:09

:) Hű. ne már!! Nálunk is ez a helyzet! Párom sovány..kéne egy kis hús, izom rá hogy férfiasabb legyen! Bár amióta diétázok helyettem is eszik!

De túl sokat mozog, így nem nagyon fog rajta :(

Igen a gyros pitában nyilván nem olyan gáz mint krumplival. Bár a pita se a legjobb választás! Egyébként zöldségből eszek a legtöbbet :) El élnék salátán! Édességekkel hogy állsz? Nálam ha nasi akkor mogyorós kölesgolyó, Norbi puding, gyümölcs (este azt sem szabadna), diétás puding, fagyi! Pár hete csináltam könnyű tiramisut teljes kiörlésű babapiskótából, light mascarponeval, cukor nélkül, málnával! Csak édesítőszert használok

2011. aug. 30. 09:37

Sziasztok!


Esztici csodállak na én ezt nem bírnám ki. :)

Bár azt mondják, hogy a gyros pitában mehet mert nem olyan gáz mint a többi gyors éttermi kaja. :)


Dotimi: én is igyekszem minden nap tornázni itthon. :) kicsi lányommal. De ő nem mindig szereti főleg amikor lerakom a kis "hintázásból" :D

Te miket eszel?

Igazabból nekem ez jelent nehézséget, hogy ne 3 fele főzzek mert páromnak pont, hogy híznia kellene. :)

Megbeszéltük én odaadom ezeket a kiókat de ő meg fogadja el és raktározza magára. :D

34. Esztici (válaszként erre: 31. - Kolli1987)
2011. aug. 30. 08:22
Egész jól bírom! pl.csinálok gyros húsit salátával, neki mehet hozzá sült krumpli!Ha McDonald's-ban eszünk,akkor simán kibírom salátával.Mostanában kétszer volt olyan is, hogy beültünk gyrososhoz és nem ettem semmit, megvártam hogy megegye a kaját.
33. dotimi
2011. aug. 29. 22:15
Én igyekszem minden nap tornázni egy kicsit. Ma pl futni voltam. Igaz nem sokat, de legalább megmozdultam. :) Holnap is megyek majd futni. :)
32. Kolli1987 (válaszként erre: 30. - Esztici)
2011. aug. 29. 20:25

Jaj az lemaradt nekem is kb 1200 kalóriát eszek

Bár ami nagy változás és nem is gond, hogy az édes dolgokat leredukáltam nagyon. Nincs nasi üdítő, több gyümölcsöt és zöldséget eszek meg tejterméket ja és ami idáig megy napi 5x eszek keveset.

Így nem érzem magam éhesebbnek és így kénytelen vagyok magamra is figyelni. :)

Igazabból szerintem velem az volt a baj, hogy amióta megszületett a lányom azóta rendszertelenül ettem előtte is gondok voltak, de a terhességem alatt oda figyeltem nagyon mit mivel és hogyan eszek.

Ugye mivel enni kell este amikor a párom hazaért akkor kajáltam én is ugyan azt amit főztem. És ez akár lehetett tésztás, rizses bármi. :(

2011. aug. 29. 20:17

Ezt hogyan bírod?

Párodnak külön főzöl?

30. Esztici (válaszként erre: 29. - Kolli1987)
2011. aug. 29. 19:18

Megértelek, a kicsi a legfontosabb :)

Rékát tornázok, az első és az utolsó DVD-je kivételével mind meg van!

1200 kalória a maximális limitem. Igyekszem zöldséget, gyümölcsöt, tejterméket, gabonát, néha húst enni! A káros dolgok kilőve! Reggelim mini kétszersültek light kockasajttal, esetleg valami zöldséggel, ebéd fél adag diétás kaja (általában saláta, zöldséges étel) Vacsora meg attól függ mennyi kalória marad!

2011. aug. 29. 18:55

Én most Rubint Réka baba mama tornájára tornázok, mert szoptatok még és szép lassan akarok fogyni.

Bár már a diétámat előbb elkezdtem el.

Párom szerint ment le a pocakomból. Én még nem látok semmit rajza csak azt érzem hogy jól érzem magam a bőrömbe. De ez szerintem azért van, mert kezdek a tornához hozzászokni. :)

Esztici te mire tornázol?

Miket eszel?

28. Esztici (válaszként erre: 27. - Kolli1987)
2011. aug. 29. 18:50
Én nem rég vágtam neki az újbóli tornának. Heti 4-5-ször szeretnék minden héten, aztán növelem akár heti hatra! Neked melyik a kedvenc tornád?
2011. aug. 29. 18:17

Sziasztok!


Én amire odafigyelek, hogy akkor csak a torna legyen és semmi más.

Nehéz néha de most már egyre könnyebb.

Tudjátok mindig vannak holt pontok, amiken túl kell lenni

Mennyit szoktatok tornázni?

Hányszor egy héten?

26. Esztici (válaszként erre: 25. - Dotimi)
2011. aug. 29. 14:39
Bele kell lendülni a mozgásba, mert én is nagyon lusta tudok ám lenni.. Akkor tudok tornázni, amikor szabad a nappali (olyankor rögtön futok) , különben nehéz a családot kiterelni, a szobámban meg kicsi a hely :( Fontos hogy ne hullaéhesen, fáradtan kezdj neki és olyan tornát válassz, ami jól esik! Pl. szoktam próbálkozni Réka hasizmos blokkjaival, de azt hamar feladom, mert nagyon fáj :(
25. dotimi
2011. aug. 29. 14:26

A lovaglás az jó ötlet! :) Csak sajnos drága :( Most nem tudom megengedni magamnak ezt.Viszont majd lehet kijárok a helyi lovardéba ápolni őket. :) Addig is elvonom a figyelmem a kajáról :D

Te hogyan veszed rá magad a rubint rékára, ha nincs kedved? Nekem olyan nehéz akkor.

2011. aug. 29. 10:57

Sziasztok! Nekem is kb. 4-5-6 kg feleslegem van. A combom ami nagyon gázos meg a hasamat kell még alakítani. Rékára tornázok és egyre jobban élvezem!

Én is lovagoltam régen. Szeretek még úszni és biciklizni. Kalóriaszámlás alapján diétázok (1200 a limitem)Igyekszem kerülni a zsíros, hizlalós, cukros dolgokat, alkoholt. Kenyér helyett teljes kiőrlésű kétszersültet eszek. A hónapban voltam egy esküvőn, amit beleterveztem a diétába, hogy akkor lehet bűnözni! (esküvőn nem enni?) Most hétvégén egy egész napos rendezvényre megyek, ahol csak hizlalós kaják lesznek. Azt nem tudom hogy úszom meg.. Bár a gyomrom szerencsére nagyon összeszűkölt.

2011. aug. 28. 13:02

Szia!


Azt tegnap elfelejtettem mondani néha azért kell engedni a csábításnak. :)

Ja ami még lemaradt az optika is nagyon fontos. Kis adag kis tányéron sokkal csábítóbb mint a kis adag nagy tányéron. :)


Én Rubint Rékának a baba mama tornájára tornázok, és ameddig azt nem tudom izomláz nélkül teljesen végig csinálni nem is keresek másikat mivel még szoptatok.

Ha minden jó megy akkor majd elfogok kezdeni lovagolni amikor már leadtam azt a kilót amit szeretnék. :)

22. dotimi (válaszként erre: 21. - Kolli1987)
2011. aug. 27. 22:31

Jó tipp, majd akkor lassan eszek! :))


Én is igyekszem kerülni az édességeket, kenyeret, tésztákat. De azért szoktam enni néha kis édességet, egy kockát pl táblacsokiból. Kenyeret viszont abszolut nem. Helyette extrudált kenyeret, vagy pedig puffasztott rizst. Már egészen megszerettem :)

Natúrjoghurtot, kefírt, tojást, túrót viszonylag sokat eszek. Igyekszem több fehérjét enni, mint széhidrátot. Meg szárnyasokat, halakat enni.

Sport.. hm Rubint Réka videóit, meg Béres Alexandra videóit váltogatom, meg esténként elmegyek futni 3-4-5 km. Nem minden este megyek, de igyekszem olyan sűrűn menni, amikor van hozzá kedvem is meg energiám is. :)

Gyümölcsökből főleg almát eszek. Te? Sportolsz valamit?


Nekem is jólenne alakformálni, eddig sokat bicikliztem, de az nem nagyon látszott meg rajtam. A futás viszont gyorsan meglátszik. :)

21. Kolli1987 (válaszként erre: 20. - Dotimi)
2011. aug. 27. 21:29

Szia!


Én. :(

Bár nekem nem minden nap és csak egy fajta étellel kapcsolatban.

Én amióta elkezdtem kicsit odafigyelni úgy próbálom meg ezt korrigálni, hogy többször eszek keveset illetve lassan.

Ez furcsának tűnik de ezek az apróságok sokat jelentenek.

Mert ahogy az ember eszik akkor az agy nem érzi automatikusan, hogy jó lakott a szervezeted kell neki egy kis idő mire eljutnak az ingerek hozzá.

Ezért ha egy kis sütit megkívánsz akkor nyugodtan egyél belőle de lassan. :) Hogy elteljél vele.

Amit tartani próbálok, hogy kevés kenyeret eszem és az édességeket megpróbálom elkerülni.

Az a lényeg ne legyél éhes mert akkor jönnek ezek a falási rohamok.

Tapasztalat, mert lányom mellett nem mindig jön össze a rendszeres étkezés.

Nekem is durván annyitól kellene megszabadulnom, de én még szeretném egy kicsit az alakomat is formálni.

Te miket eszel?

Mit tornázol?

20. dotimi
2011. aug. 27. 11:14
Én is csatlakozom :) Hány kilótól kell megszabadulnotok? Nekem 4-5. Csak sajnos sokszor van falásrohamom :( Mit tudnék azzal csinálni? Van itt olyan aki hasonló cipőben jár?
2011. aug. 27. 10:21
Lányok ti miket szoktattok enni fogyókúra idején?
2011. aug. 23. 12:40

Sziasztok!


Esztici: Igen csatlakozhatsz hozzánk: :)

raczbetti: 9 hónapos a nagylányom.

Fiad vagy lányod van:


Én sajnos sokáig nem mozogtam és most szépen lassan szeretném kezdeni. :)

Nekem jó lenne ha lovagolni is mehetnék, de így hogy sokat vagyok egyedül így ne tudok kijutni.

Sebaj, ha nagyobb lesz.

2011. aug. 23. 09:26
Sziasztok! Én is csatlakozhatok? Rékát tornázok! Szerintem a kismama tornát szoptatás mellett is lehet nyugodtan csinálni
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook