Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Van kedve valakinek hétfőtől elkezdeni a 90 napos diétát? fórum

Van kedve valakinek hétfőtől elkezdeni a 90 napos diétát? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯
603. patapucs (válaszként erre: 602. - Patapucs)
2013. szept. 27. 22:04
Kb 11 éves volt, amikor az állomáson rámszólt vmi miatt: "Anya, az image-em!!" :-D
2013. szept. 27. 22:01

Saját számításod szerint mikor lesz az utcsó nap?


Bírom, hogy mindent megeszik a párod. :-D

Jó fej lehet. :-)

Meg a gyerkőc is. Édes lehet a poharával. :-)


Tudod időnként bevallom hiányzik a "kisfiam", most már nagyfiú és imádom, de már nem bújik ide. Puszi, ölelés csak akkor van ha beteg. Akkor vágyik az abajgatásra.

Olyankor mondja, hogy Most gyere anya ölelgetni, most lehet. :-)

Én meg megkérdezem, hogy puszit is? Ő meg: Na jó. :-D

601. Destiny (válaszként erre: 600. - Patapucs)
2013. szept. 27. 21:21

Bizony,fogok majd én is csinálni ha már nem a 90 naposon fogok élni.

Ez másféle keksz,mert itt nem lehet magyar termékeket kapni. Na jó Tokaji bort már láttam,de nem szoktam alkoholt inni,úgyhogy annak nem örültem.

Épp ma beszélt egyik ismerősével a férjem skype-on,mondta hogy szív műtétje lesz és az orvos mondta hogy fogyjon előtte,de a napi bor és pálinka adagjáról nem tud lemondani. Szerencse hogy nekem ilyen gondom soha nem volt. Holnap ismét gyümölcs napom lesz,vettem hozzá jó sokféle gyümölcsöt amiből csinálok majd gyümölcslevet. A gyerkőc is mindig jön a kis poharával mikor meglátja hogy veszem elő a gyümölcscentrifugát. Szerencsére a gyümölcs és a zöldséglét is szereti. A zabkását a férjem is megkóstolta és neki is ízlett,bár így végig gondolva szerintem nincs is olyan kaja amit ő ne enne meg.

600. patapucs (válaszként erre: 599. - Destiny)
2013. szept. 27. 16:56

:-)


Látod milyen jó ötleteket adok!!?? :-)


Én is ettem már olyat még tavaly. Azt hiszem.

Ez a Győri é. terméke? Az nem volt rossz.

599. Destiny (válaszként erre: 598. - Patapucs)
2013. szept. 27. 14:24
Krémtúró az finom. Miért nem jutott eszembe nekem is? Még nem tudom mi lesz este,lehet csak megeszek pár szem zabkekszet. Találtam azt is itt,almás,a gyerkőc már evett belőle párat,ha neki ízlik,akkor biztos nem lehet rossz.
598. patapucs (válaszként erre: 597. - Destiny)
2013. szept. 27. 12:56

Szia!



Örülök, hogy jó lett. :-)

Ma megpróbálkoztam a tegnapi kajáldának a zöldséges csirkeragu levesével, mert a fiam korán elment aludni és nem akartam ott zörögni neki.

Reggel meg nem úgy alakult, ahogy terveztem, így lemaradt a zabom.

Mindegy, holnap is lesz nap. :-D

Ez is fini volt, de ha ettől is fájni fog a gyomrom, akkor az olajukkal van baj, nem a tárkonnyal.

Meg este kikevertem otthon krémtúrót ill. túró krémet, azt hoztam még el. Az tejes és elvileg csillapítja nekem a fájást (meg uzsira úgyis kell vmi).


Este mi lesz a menü?

597. Destiny
2013. szept. 27. 12:46

Szia!

Most ettem meg az ebédemet,finom lett,fahéjasra csináltam. Egy kicsit még a gyerkőc is evett belőle. Te mit eszel ma?

596. patapucs (válaszként erre: 595. - Destiny)
2013. szept. 26. 22:02
Ok, jó éjt! :-)
595. Destiny (válaszként erre: 594. - Patapucs)
2013. szept. 26. 21:44

Na akkor tényleg hátha összejön a dolog! :)

Most megyek elpakolok a család után,aztán fekszek. Jó éjt!

2013. szept. 26. 21:40

Remélem, mert már 6,5 éve járunk együtt. :-D

Most már én is megértem rá.

593. Destiny (válaszként erre: 592. - Patapucs)
2013. szept. 26. 21:28
Na ezért lenne jó a családi ház. Vagyis ezért is,meg sokkal több előnye van. Hátha összejön egyszer. :)
592. patapucs (válaszként erre: 591. - Destiny)
2013. szept. 26. 21:25

Én még sosem ettem ilyet és gondoltam megkóstolom.

Háát, így jártam. Hiába volt finom, egyenlőre nem ehetek.


Hát pont így kezdődött tavaly. Kitettem a ruhákat és észrevettem, hogy mint a bolond rázza. Akkor viszont legalább elnézést kért.

Ha nem lenne lerácsozva a felé eső rés,z felvittem volna a küszöbére.

591. Destiny (válaszként erre: 590. - Patapucs)
2013. szept. 26. 21:21

Tárkonyos csirke ragu leves: jöhet! Nagyon szeretem!

Sajnálom hogy azt sem tudod megenni már.

Hát én sem örülnék más szemetének,nem is értem hogy lehet valaki ilyen gusztustalan hogy máshoz söpri a szemetét. Én is megmondtam volna neki a magamét,ha a helyedbe lettem volna,főleg ha kitettem volna száradni a frissen mosott ruhákat ( kiszoktam tenni az erkélyre) és ha arra söpört volna valamit....kapott volna!

2013. szept. 26. 21:09

Ok, kíváncsi vagyok a véleményedre.

Az én sav-bajomra is jó a zabkása, én is csinálok még most este és holnap beviszem magammal.

Ma úgy jártam, hogy tárkonyos csirkeragu levest ettem ebédre és párolt zöldséget (barátom kérdése: és együtt etted???? - na erre mit mondjak - két diplomás....) és a levestől elkezdett fájni a gyomrom. Most kiderült, hogy ezt sem bírja. :-(


Egyébként fura szomszédok vannak. Nálunk a felettem levő vén banya akire időnként kiakadok.

Direkt azért vettem erkélyes lakást, mert ugye használni akarom az erkélyt.

Erre ő nem összesepri vagy felporszívózza a sajátját, hanem rám söpri és rám rázza a szőnyegeit. Tavasszal szóvá tettem neki, amikor a fejünkre rázta és még csak azt sem mondta, hogy bocsánat, nem vettem észre. Legjobb védekezés a támadás elvét követte, úgy hogy össze is kaptunk. Mondtam neki, hogy ne akarja bedumálni, hogy az erkélyemen a hajcsomók a felette lakótól jönnek...

Egyébként ő az egyetlen a házban, aki az ablakon rázza ki a cuccait és lefele söpri az erkélyt.


Drágák, sajna.

A barátom szerencsére fog majd venni (csak előtte el kell adni az anyukája lakását, mert 2 lakát és egy házat télen fenntartani még neki is luxus), úgy hogy remélem jövőre már nem itt fogunk lakni.

589. Destiny
2013. szept. 26. 20:47

Szia Patapucs!

Beszereztem a zabpelyhet,holnap szénhidrát napom lesz,úgyhogy majd kipróbálom. Majd írok hogy sikerült!

588. Destiny (válaszként erre: 587. - Patapucs)
2013. szept. 26. 13:29

Én ittam egy kávét és elmúlt,lehet az hiányzott,mert máskor nem alszok eddig és akkor hamarabb megiszom.

Nálunk a szomszéd szóvá tette már többször is hogy nagyon hallja a gyereket,de nem tudok mit csinálni,nem fogom beragasztani a gyerek száját. Persze a szomszéd már 50 év körül van (nő) és nincs gyereke és akinek nincs az nehezebben érti meg ezeket a dolgokat. Szerencsére nem szokott sokszor fent lenni éjszaka csak most gondolom az oltás miatt volt meg akkor szokott mikor beteg,de ez a nő akkor is megjegyzi hogy nagyon hallja a gyereket mikor épp délután 2 óra van. Persze játszik,sikongat,sír,hát gyerek,gondolom ő is ezt csinálta mikor gyerek volt. Az biztos hogy érik egy költözés,méghozzá családi házba szeretnénk,csak annyira drágák sajnos.

587. patapucs (válaszként erre: 586. - Destiny)
2013. szept. 26. 12:44

A kis "éjjeli bagoly". :-)

Szóval bulit rendezett neked.

Az enyém is csinálta anno, csak akkor 73m2-en laktunk 7-en.

Ott még a szobánkból sem tudtam kivinni.


Az enyém is szórakozik, szerintem be kell majd vennem lassan gyógybogyót. :-(

586. Destiny (válaszként erre: 585. - Patapucs)
2013. szept. 26. 11:19

Szia!

Én még csak most keltem (meg a gyerkőc is),bár éjszaka hajnal 4-ig fent volt és így én is,lehet azért mert oltást kapott tegnap.

Az én fejem is fáj ma,mint a fiadé.

Tényleg nem aludtál el "rendesen" :)

2013. szept. 26. 07:38

Helló!


Hogy s mint?

Nekem ma sikerült nem meghallani az ébresztőt, de szerencsére időben ébredtem. A fiam ilyenkor azt szokta mondani, hogy " a Anya, te még normálisan elaludni sem tudsz...". :-)

Egyszer volt csak, hogy lekéste tavaly az első órát.


Szegény gyerek fejfájással ébredt. 2 falat ennivaló + C vitamin + Algopirin - hát nem egy tipikus reggeli.

584. Destiny (válaszként erre: 583. - Patapucs)
2013. szept. 25. 11:40
Én imádom a fokhagymás ételeket,de viszont érdekes a fokhagymás pirítóst vagy lángost nem tudnám megenni.
2013. szept. 25. 07:21

A házi süti nálam azért nem jött be a képbe (ill csak ritkán), mert a fiam nem eszi őket. Magamnak meg minek...?

Tényleg, érik, hogy egy kis adag bablevest is csináljak most már a gyereknek. :-)

Megeszem én is, meg elvileg szeretem is, de a fokhagyma utóízét gyűlölöm a számban, így inkább nem eszem belőle (vagy csak nagyon ritkán).

Tulajdonképpen amibe f.hagyma vagy ilyen rántás kell (a szagát sem állom) azokat nem eszem vagy ha netán megeszem, akkor is egy évben max 2x. :-)

A hízókúrás időszakban én is alig ettem gyümölcsöt/zöldséget. Normális időszakomban azért vittem be rendszeresen.

582. Destiny (válaszként erre: 581. - Patapucs)
2013. szept. 24. 13:34

Bocs,csak közben anyáékkal beszéltem skype-on.

Én mindent ettem régen ami hizlal és nem egészséges,de régen nem híztam tőle. Ez az utóbbi pár év alatt jött fel rám. Rengeteg kenyeret,pékárut ettem,de csak fehéret,régen nem tudtam megenni ezeket a tönköly,korpás,rozs meg barna dolgokat,most mióta diétázom meg olyan ritkán eszem pékárut,hogy annak is örülök ha nem fehér,csak ehessek egy kicsit. Rengeteg édességet is ettem régen,nem csokit meg chipset,hanem süteményt amit én sütök,mert nagyon szeretek új dolgokat kipróbálni meg enni is. Na meg főtt ételből a babgulyás,a rakott tészta (ebből van 2 kedvencem is),nokedlis kaják,ezek mentek nagyon. Gyümölcsöt és zöldségeket szinte nem is ettem soha.

581. patapucs (válaszként erre: 580. - Destiny)
2013. szept. 24. 12:17

Almából ma én is inkább levet csináltam volna. :-)

Én ilyeneket nem nagyon ittam, jó volt nekem a víz is + a vesém is megfájdult, ha egymás után 2-3 napig ittam buborékosat. Most meg a gyomrom miatt nem lehet - mindig van vmi. :-D

A kenyér nekem is hiányzik időnként, főleg mivel minden nap bemegyek a pékségbe zsemlét venni a fiamnak. Ott mosolyognak a polcon a különböző meleg kenyerek. Van vagy 10 féle minimum + vagy 4-5 féle nem fehér zsemle.

Az azért már beugrott, hogy mindig egy fél zsemle volt a reggelim régen vagy müzli tejjel, esetleg joghurttal.


Te miket ettél korábban?

580. Destiny (válaszként erre: 579. - Patapucs)
2013. szept. 24. 12:09

De szerencsére vissza találtál az útra :)

Nekem ma gyümölcs napom van,ilyenkor legalább iszok egy kis "üdítőt". A friss gyümölcsök levét,mert a többi napon nem iszok. Nagyon furcsa hogy hónapok óta nem ittam colát vagy másféle üdítőt. Régen minden nap ittam ilyesmiket,kicsit még hiányoznak,de nem annyira mint a kenyér!

579. patapucs (válaszként erre: 578. - Destiny)
2013. szept. 24. 11:59

Én is csak azt, a sózottat.


Igazából nekem tejberizs, gyümölcsrizs, rizsfelfújt, rizses süti, stb. mind jöhet(ne).


Hát, ha az utolsó 2 évre gondolok vissza, akkor nem ilyeneket, az fix. Rengeteg édesség, péksüti (de tényleg rengeteg), kenyér - még sajtos tészta is, pedig azt korábban meg sem bírtam enni, mindig úgy éreztem, hogy megfulladok tőle.

Az előtte levő időben ettem barnarizst, zabpelyhet, de zabkorpát nem. Azt itt lestem el.

Előtte 8-10 évig tartottam a súlyom, csak utána mintha agymosáson vettem volna részt. Egyszerűen - szó szeint vedd - idén már nem emlékeztem, hogy miket ettem korábban. Ültem és gondolkodtam, hogy hogyan tartottam a súlyom? Mit ettem reggelire, stb.

578. Destiny (válaszként erre: 577. - Patapucs)
2013. szept. 24. 11:45

Szia!

Én is imádom a Bords Eve-et,mindig a nagy dobozosat szoktam venni belőle,de csak a sózottat szeretem,az oliva olajosat meg a natúrt nem.

A tejberizst én nem szeretem,csak ha meg van sütve rizsfelfújtnak,de azt viszont lekvárral nagyon szeretem. Te amíg nem diétáztál előtte miket ettél? Már akkor is használtál zabkorpát,barna rizst meg ilyeneket? Én csak mióta diétázom azóta tértem át ezekre a tönkölyös dolgokra,előtte meg sem tudtam volna enni őket.

2013. szept. 24. 10:00

Ja és megcsináltam tegnap a tejberizst, 17dkg barnarizsből, 0,5l tejből és kb.2dl vízből.


A fele lett annak, amit zabkásából szoktam enni és még ennek is csak a felét ehetem meg, annyira szénhidrát dús. :-(

Ezt sem fogok többet csinálni, az fix.

576. patapucs (válaszként erre: 575. - Destiny)
2013. szept. 24. 09:58

Mitől francia az a pirítós?

Ezer éve ettem pirítóst, pedig én is szeretem.


Úgy a kedvencem, hogy

1., kicsit vastagabb kenyér szeletet vágok (csak tényleg egy picivel)

2., beteszem a sütőbe pirulni

3., amikor félig kész megkenem margarinnal (nem sajnálom le róla)

4., akkor veszem ki, amikor teljesen megolvadt rajta.

Olyankor a kenyér beszívja és félig ropogós, félig meg vajas - ezt így imádom.

Amúgy meg utálom a vajat is és a margarint is. Egy olyan van amit megeszem, ami már eleve sózott: Bords Eve. :-)


Majd egyszer ilyet is fogok enni...bár ezt már annyi mindenre mondtam... :-D

575. Destiny (válaszként erre: 574. - Patapucs)
2013. szept. 23. 17:36
Mivel szénhidrát napom van,francia pirítóst eszek,de csak margarint teszek bele és tönköly kenyérből,bár én így is nagyon szeretem.
574. patapucs (válaszként erre: 572. - Destiny)
2013. szept. 23. 17:32

Amit felírtam/tettem a naplómba, az volt az ebédem (csak adagra több).


A vacsorát még nem tudom, vmi tejes lesz, mert van majdnem 1liter laktózmentes tej és azzal vmit kezdenem kell.

Holnap szerintem tejberizs lesz - már csak a tej miatt is. :-D



Nálad? Mit eszel este?

❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook