Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Van kedve valakinek hétfőtől elkezdeni a 90 napos diétát? fórum

Van kedve valakinek hétfőtől elkezdeni a 90 napos diétát? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
633. patapucs (válaszként erre: 632. - Destiny)
2013. szept. 29. 22:09

A barátom sokszor mondja és érzem, hogy komolyan gondolja.

A többiek csak időnként, mert megszokták a változást.

Pénteken pld. az egyik azt kezdte taglalni velem (aztán többen becsatlakoztak), hogy nem gondolták, hogy 26kg-t fogytam, de azt sem, hogy 95 voltam decemberben. Erre mondtam nekik, hogy azért, mert minden nap látnak és megszokták a változást.


Őszintén szólva én vhogy nem vagyok oda a pulykáért. Anyu csinált időnként (amíg ott laktunk) és ettem is belőle, de nem nagyon szeretem.

Nekem nem elég porhanyós és nem elég száraz.

Tulajdonképp 95%-ban csirkét eszem. A maradék a sertés és a marha. Marhát nem nagyon szoktam enni, nekem túl zsíros. Évente talán 2x, ha eszem. Akkor is csak azért, mert a vadashoz anyu azt szokott csinálni (ill. a vadast annak a zöldségeivel).

A sertés 3 havonta kb. 1x befigyel.

Bár pulykát lehet, hogy csinálok majd a fiamnak. Jó ötlet. :-)

632. Destiny (válaszként erre: 631. - Patapucs)
2013. szept. 29. 21:54

Hát ez az igazság,a képeken láttam! Biztos a barátod meg mások is mondják,hogy sokat fogytál és milyen csinos lettél!

Nekem ez a tojás ma nem volt jó választás,vissza sírom a csirkemellet :( Legközelebb azt eszek inkább. Pulykát valamiért nem szoktam,pedig azt is lehetne. Te szoktál? Amíg nem diétáztam addig sertést ettem sertéssel,de mostanra megszoktam a csirkét.

631. patapucs (válaszként erre: 630. - Destiny)
2013. szept. 29. 21:50

Drága vagy, köszi szépen! :-)))


Nem tudom, hogy miért, de a Te véleményedre jobban adok és jobban elhiszem, ha te mondod. :-)

630. Destiny
2013. szept. 29. 21:23
Vissza mentem még egyszer,olyan jó ilyen pozitív változást látni! A karod is mennyivel kisebb,mint volt,meg mindened! Nagyon ügyes vagy!!!!! :)
629. Destiny
2013. szept. 29. 21:20

Most néztem meg az új képeket! Hát nem semmi a különbség! Gratulálok! A szoknyás képen különösen jól nézel ki!

Holnap mérős napom lesz,majd megírom hogy mennyit mutat a mérleg.

628. patapucs (válaszként erre: 627. - Destiny)
2013. szept. 29. 21:17

Még nem, de jó ötlet. :-)

Utána is nézek, hogy hogyan kell csinálni.


Maradt kb. 1/4 grill csirkemell, meg a zöldséges zabosomból viszek hozzá és veszek (vagy viszek ha van) joghurtot.

Uzsira meg csináltam "fordított muffint" és abból viszek 2t-t lekvárral.


Vacsora meg a protein turmixom lesz. Imádom. :-)

627. Destiny (válaszként erre: 626. - Patapucs)
2013. szept. 29. 21:12
Próbáltad már a cukkini vagy tök tócsnit? Az is nagyon finom. Holnap mit fogsz enni?
626. patapucs (válaszként erre: 625. - Destiny)
2013. szept. 29. 21:10

Én is láttam olyat, csak azért nem csináltam még meg, mert burgonyát egyenlőre nem eszem. Én is majd a megtartás fázisra terveztem. :-)

Most zöldséges "tócsnit" akarok úgy csinálni, hogy minél alacsonyabb legyen a kalória tartalma. :-)

Na pont ez az, ami miatt én sem térhetek vissza a régi étkezési módra. Pont attól híztam meg....

Azt a gyúrósat hét közben én is meg fogom csinálni, aztán másnap beviszem majd a meló helyre.

625. Destiny (válaszként erre: 624. - Patapucs)
2013. szept. 29. 14:46
Most találtam tócsni receptet liszt nélkül és sütőben kell megsütni nem serpenyőben,így nem kell hozzá sok olaj. Ezt ki fogom próbálni,ha nem is a diéta alatt,akkor majd később,mikor már csak a súlymegtartás lesz a cél,mert akkor sem állhatok már vissza a régi kajálásra,mert akkor most felesleges lenne amit csinálok. Megtaláltam a gyúrós bundás kenyeret is,amit már több fórumon említettek,majd azt is kipróbálom.
624. patapucs (válaszként erre: 623. - Destiny)
2013. szept. 29. 14:27

Ezt a zöldséges bigyót szénhidrát napon nem lehetne?

Úgy rémlik, hogy lehet zöldséget is.


A tócsnit mi is imádjuk (mármint a barátom meg én), sima tejföllel. :-)

Arra gondoltam, csak azt nem tudtam, hogy milyen bunda van rajta.

623. Destiny (válaszként erre: 622. - Patapucs)
2013. szept. 29. 13:49
A borzas aminek a bundája olyan mint a tócsni. Na én eleve a tócsnit is szeretem. Meg a férjem olyan jóízűen tud enni. A te kajád jól hangzik,holnap meg keményítő napom lesz és babot fogok enni,azt még nem ettem a diéta alatt.
622. patapucs (válaszként erre: 621. - Destiny)
2013. szept. 29. 13:40

Helló!


A borzas ami panírozva van mint a rántotthús?

A múltkor én is dilemmában voltam a rántott miatt.

Szívesen megettem volna, csábító volt, de a lelkiismeret furdalásom erősebb volt és leszedtem a panírt. :-)


Ma finit ettem.

A tegnapi grill pipi mellét (csak az egyiket), meg egy maradék alsó combot + csináltam zöldséges zablepényt joghurttal leöntve.

Laktató. Beírtam a naplómba. :-)


Köszi a receptet!

621. Destiny
2013. szept. 29. 13:21

Sziasztok!

Megettem ebédre a tojásomat és a sajtomat,de azt hiszem legközelebb maradok a csirkemellnél vagy a májnál,úgy látom nem nagyon hiányzott nekem a tojás. Vagy csak irigylem a borzas szeletet,amit a családnak csináltam ma. Ti mit ebédeltek?

620. patapucs (válaszként erre: 619. - Destiny)
2013. szept. 29. 00:12

Ok, jó éjt!


Holnap folyt.köv. :-)

619. Destiny (válaszként erre: 618. - Patapucs)
2013. szept. 29. 00:06

Hát igen,hihetetlenül falánk. Szerintem erre szokták mondani hogy könnyebb ruházni,mint etetni. :)

Most megyek lefekszem,jó éjt!

618. patapucs (válaszként erre: 617. - Destiny)
2013. szept. 28. 23:45

:-D :-D

Csúcs a párod, tiszta apám. :-)

Csak ő a tejbe cuccokat nem eszi, az neki bébikaja.

617. Destiny (válaszként erre: 616. - Patapucs)
2013. szept. 28. 23:37

ÓÓó igen,ha találsz valami jót és elküldöd,azt megköszönném. :)

A férjem már megdézsmálta a sajtot,azt mondta hogy neki inkább a tojáskrém ízéhez hasonlít,de finom. Hát neki minden az. Na majd holnap megkóstolom én is.

616. patapucs (válaszként erre: 615. - Destiny)
2013. szept. 28. 23:27

Ma vettem két olyan "főzőcske de okosan" újságot, amiben jónak tűnő ételek vannak.

Ha találok olyat, amit hasznosítani tudsz, hétfőn bescannelem és elküldöm, ha érdekel. :-)

615. Destiny (válaszként erre: 614. - Patapucs)
2013. szept. 28. 22:01

A turikat én is nagyon szeretem,sokszor olyan jó dolgokat lehet kifogni.

Én is kíváncsi leszek a sajtra,ha jó akkor megírom a receptjét holnap. Különben nagyon remélem hogy finom lesz,mert kb 20 perc alatt készen voltam vele mosogatással együtt és jó mikor ilyen rövid idő alatt össze lehet hozni valami finomat.

614. patapucs (válaszként erre: 613. - Destiny)
2013. szept. 28. 21:29

Én is gondoltam a mászkálásra, de csak a turiig jutottam. Vettem magamnak egy "favágós" kockás inget, egy kardigánt és egy őszi kabátot. Mindez 4000 volt csak. Persze a kabát egymaga volt 2000.

Igen, sajnos ha baj van, akkor az ember észre sem veszi, ha éhes. Amikor a fiamnak agyrázkódásai voltak én sem ettem túl sokat. Persze akkor sem, amikor komolyabban beteg volt (majdnem 41 fokos láza volt).


Erre a sajtra kíváncsi leszek.

Ha jó akkor írd meg légyszí', hogy hogyan csináltad!

613. Destiny
2013. szept. 28. 21:18

Most értünk haza,olyan szép volt az idő ma,hogy elmentünk kirándulni,jót is tett a gyerkőcnek,mert már el is aludt.

Patapucs jól hangzott a mai kajád,meg a holnapi máj is. Én nagyon szeretem a májat.

Gerlemama én is fogytam a múltkor az idegességtől,hogy anyánál daganatot találtak,de nagyon fájt a gyomrom is,meg egyszerűen olyan ideges voltam hogy nem tudtam semmit enni,mert remegett a gyomrom az idegtől. Nem is jutott eszembe hogy éhes lennék,de azt mondom inkább ne fogytam volna,csak anya lenne egészséges. Gondolom te is úgy vagy/voltál vele hogy inkább ne fogytál volna,csak ne lenne valami baj.

Holnap fehérje napom lesz,azt hiszem tojást fogok enni,mert azt már régen ettem és megnézem a házi sajtomat,hogy milyen lett. Most csináltam először,a mindmegettén találtam a receptet,tegnap este csináltam meg és szerintem holnapra jó lesz.

612. patapucs (válaszként erre: 611. - Gerlemama)
2013. szept. 28. 15:20

Végülis lehet, mert a koffein segíti a fogyást.

Az idegi dolgok meg sok mindent befolyásolnak.

Én pld csak akkor tudok fogyni, ha kiegyensúlyozott vagyok. Ideg alapon hízok. Ezt most a diéta alatt is tapasztaltam magamon - stresszes hétköznapoknál nem egy előny. :-(

611. gerlemama (válaszként erre: 607. - Patapucs)
2013. szept. 28. 15:05
Mikor annó ideg miatt fogytam alig ettem. De napi 2 tábla csoki megvolt, 2-3 hó alatt drasztikus fogyást produkáltam. Ami jó ideig maradt is. Akkor azt mondták a sok energia ital is hozzájárult.
2013. szept. 28. 15:02

Így visszagondolva tizen éves korban már bennünket sem puszilgattak meg ölelgettem a szüleim csak úgy - szeretetből, de időnként jó lenne megölelni ezt a nagyszájú lókötőt. :-)


Az már nincs messze, kb így tippeltem (mármint hogy 2 hónapnál tarthatsz).


Nekem ez a mai menü:

Reggeli: szőlő

Tízórai (délben): óvári light sajt

Ebéd: 1/3ad grill csirke (végre találtam egy olyan helyet ahol finom)

Uzsonna: túrókrém

Vacsora: wellmix sport protein ital (vaníliás, imádom) sport előtt)


A holnap az ebéd máj lesz (talán resztelt) és zöldséges-zabpelyhes ropogóst csinálok hozzá (vasárnap=átjön a barátom, neki meg kell vmi laktató dolog, ami nem burgonya).

609. gerlemama (válaszként erre: 608. - Destiny)
2013. szept. 28. 14:58

Izlandi zúzmó szirupot ittam, de most már ambroxol tablettát szedek.

A legközelebbi gyümölcs napon fügét fügével eszek majd, a szüleimnél ugyanis szépen érik és nagyon finom.

Az én kisfiam most abban a korban van h folyton szeretget és Ő is igényli. Jó lenne ha itt meg is állna az idő.

608. Destiny
2013. szept. 28. 14:48

Sziasztok!

Igen ezt többen mesélik,hogy mikor már nagyobb a gyerek,akkor nem engedi úgy szeretgetni magát,főleg mások előtt.

Nekem november 2.-án telik le a 90 nap,de szerintem folytatni fogom tovább,mert még lesz miből fogynom.

Gerlamama próbáltad már köhögésre a lándzsás utifű szirupot? Nekem az szokott használni.

Ma gyümölcsnapom van,hát nem épp a kedvenc,de legalább a gyerek örül,mert jöhet inni.

Ti mit esztek ma?

607. patapucs (válaszként erre: 606. - Gerlemama)
2013. szept. 28. 14:24

Ami a tartalékoló üzemmódot illeti, az tutira így van, én is tapasztaltam + először a szervezet az izmokat bontja le.

Ezért van annyi vékony ám izomtalan ember (nem a szikár vagy sportoló típusra gondolok) + én is megtapasztaltam az izom fogyást korábban.

Milyen gyorsítóra gondolsz?

Nekem egy hónap alatt 2kg megy le.

A te 3ad is normális ütem.

606. gerlemama (válaszként erre: 605. - Patapucs)
2013. szept. 28. 13:08

Köszi!

Ebben lehet vmi, de mégis jobban fogynak akik még ennyit sem esznek.

Ha anyagcsere gyorsítót eszek v iszok az segíthet??

Bezzeg mikor nem akartam fogyni akkor sittysutty lement a súlyom 49 kgra. Bár annak voltak okai:(

Végül is ha 1 hónap alatt 3 kg lemegy, akkor a végén 9 kg mínusszal zárok. Az épp jó is. Na majd kiderült. Ha meggyógyulok talán gyorsabb lesz a fogyás.

Sajnos a torna hanyagolva van, de gyenge vagyok hozzá. És a köhögés miatt nem is bírom. Azt hiszem veszek vmi vitamint, hátha az rendbehoz.

2013. szept. 28. 11:26

Szia!


Jobbulást kívánok!


Szerintem ezen ne csodálkozz, hiszen beteg vagy.

Nincs sport (gondolom), amit evéssel beviszel, arra rácuppan a szervezeted, különben nem tud megbírkózni a betegséggel + ha keveset eszel, tartalékoló üzemmódba kapcsol és amit csak tud mindent elraktároz (egy jelzés számára, hogy rossz napok jönnek és az elraktározott dolgokból kell majd élnie).

A keveset evés ezért rossz taktika. Ha beteg vki, akkor meg ha nem tartalékol, nagyon legyengülhet a szervezet védekező rendszere.


Ezek végülis logikus dolgok, elhiszem, hogy így van (vhol olvastam).


A hideg. "Melegítő" ételeket kell enni és meleg italokat inni (erre van gyógytea is, mert vérkeringési dolog ill pld az alacsony vérnyomás velejárója).

A neten utána tudsz nézni az ilyen ételeknek, én csak a rizst, burgonyát és pld. a zabpelyhet tudom.

2013. szept. 28. 10:46

Sziasztok. Újabb 0.5 kgval kevesebbet mutat a mérleg.

Elég lassúnak találom a fogyást, nem tudom rosszul csinálok-e vmit, de ennél kevesebbet már nem tudok enni.

Még mindig beteg vagyok, már 2 hete. Légcső és hörgő gyulladásom van, ettől a kínzó köhögés.

Ha már most ilyen nehezen viselem a hideget, mi lesz még később???

❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook