Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Van kedve valakinek hétfőtől elkezdeni a 90 napos diétát? fórum

Van kedve valakinek hétfőtől elkezdeni a 90 napos diétát? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯
573. Destiny
2013. szept. 23. 17:27
Rakott tésztát csináltam,jól néz ki,meg is enném szívesen,de nem fogom elrontani a fogyásomat.
572. Destiny (válaszként erre: 571. - Patapucs)
2013. szept. 23. 15:14

A naplómban vannak fent képek,ha elértem a célt,akkor majd megnézheted,ha akarod.

A múltkor én is májat ettem és nagyon jól esett,mondjuk én nagyon szeretem.

Most megyek főzök a családnak,mert eddig nyelvsuliba voltam.

Végül mit eszel ma?

571. patapucs (válaszként erre: 570. - Destiny)
2013. szept. 23. 10:37

Wow, csajszi! Teljesen egyetértek, Büszke lehetsz magadra! :-))

Azért egy képet majd esetleg.... :-)


Nálam barna rizs lesz azzal a fűszeres szószos husival, amit tegnap este kreáltam.

Picit sósabb lett mint amilyet szeretek, de majd legközelebb óvatosabban sózok.

Én a holnappal vagyok bajban....mit egyek már megint...lehet, hogy veszek a hentesnél májat.

570. Destiny
2013. szept. 23. 10:09

Sziasztok! Megmértem magam,76 kg vagyok,megint lement egy kg. De ha az egészet nézem akkor pont 20 kg ment le eddig, persze még van mit leadni, de most örülök és büszke vagyok magamra. Ma szénhidrát napom van és még nem találtam ki mit fogok enni, mindjárt indulok bevásárolni.

Ti mit esztek ma?

569. patapucs (válaszként erre: 567. - Patapucs)
2013. szept. 23. 07:14
Most láttam csak, hogy a fokhagymát félrenyomtam. :-)
568. Destiny
2013. szept. 22. 22:53

Látom lemaradtam :(

Jó éjt mindenkinek!

2013. szept. 22. 22:41

Az Állatkertet én is szeretem.

Nálunk ma tanulás volt, meg nekem főzés, vásárlás.


Szerintem a hamburger nem fog a földbe döngölni, csak ne csinálj belőle rendszert. :-)


Én imádom a brokkolit. :-)

Amit csak akkor ennék meg, ha az éhenhalás küszöbén állnék, az a spenót (főzelék). Na azzal a világból ki lehet kergetni. Egyszer amikor foghagyma nélkül csináltam a fiamnak pici korában (egyébként ő is menekül előle), rájöttem, hogy a hagyma miatt nem eszem. Amúgy nincs rossz íze.



Jó éjt, 20 perc és én is tentézek.

2013. szept. 22. 22:29

Sziasztok!

Ma tök jó napom , napunk volt! Állatkertben voltunk.

Egy vmi viszont zavart, mégpedig h nem épp diétás kaják vannak ugyebár ilyen helyeken.Egy hamburger lecsúszott ma, lelkiismeret furdalásom is van, de remélem holnap egy kemény torna és a diéta további betartása mellett ez nem rondítja vissza a mérleg nyelvét.


A brokkolit még megfőzni sem szeretem, amikor még babócám egész pici volt, akkor készítettem neki párolva, turmixolva, de brrrr, nincs az a pénz amiért megenném.


Várom a mérlegelésed Destiny!


Jó éjt Nektek!!

2013. szept. 22. 21:15

Helló!


Őszintén szólva a brokkoli répával nálam sem lenne nyerő (a répa miatt).

Nekem egy gyors zabkása volt, az uzsonna meg zöldborsó leves anyunál, vacsora meg cottage cheese.

A gyereknek sörös paníros rántott csirkemell párolt rizzsel.


Most este meg alkottam egy új szószos húst, szerintem jó lett. :-D

564. Destiny
2013. szept. 22. 15:02

Sziasztok!

A mai ebédemtől rosszul voltam. Brokkolit ettem répával,és inkább kifelé jött volna mint befelé. Szerencsére a vacsora céklalé+répalé gyömbérrel,mert ezt nem tudnám még egyszer megenni. :(

Ti mit ettetek ma?

Holnap súlyt mérek,majd megírom!

563. patapucs (válaszként erre: 562. - Destiny)
2013. szept. 21. 23:21

Köszi kérdésed, jól van ill jól vagyok.

Szedem a gyógyszer helyett hajdinamag őrlemény tablettát, ami természetes savlekötő.

Tartom a szigorú diétát és így jó.

Novemberben elkezdem majd magam óvatosan a karácsonyra "edzeni" és akkor talán nem fog majd fájni, ha olyat eszem amit nem kellene -esetleg.


Végülis sajnos elég béna evészet lett, mert az ebéd egy 3dls kaukázusi kafír lett, egy csomag light trappista és egy üveg gombakonzerv.

Utána semmi, aztán itthon este egy joghurt, kis mazsolával, puffasztott amaránttal, meg 2 cerb.müzliszelet.

Összesen kb 300kcallal lett kevesebb, de így alakult.

Így is 1/2 8ra értünk vissza.


Persze hogy csak akkor van meg a fehérje, mert a többi túl keveset tartalmaz.

Akkor te elég kevés gyümölcsöt ehetsz, mert nekem csupán a reggelim fedezi a szénhidrát 1/4-1/3 részét.

562. Destiny (válaszként erre: 561. - Patapucs)
2013. szept. 21. 16:27

Szia!

Ma megint úgy szalad a nap,hogy észre sem lehet venni hogy már ennyi az idő.

Én most ettem meg ebédre a csirkecombot.

Biztos találsz valami ehetőt az Újbuda centerben. Én is nézem a kalóriabázison a szénhidrát,fehérje és zsír mennyiségét,de nekem csak a fehérje napon jön ki úgy hogy jó az arány,mert pl a gyümölcsnapon se a kalória mennyiség nem éri el,amit el kellene,se a fehérje,se a zsír.

A refluxoddal hogy állsz?

2013. szept. 21. 10:10

Helló!



Jól hangzik, biztosan finom lehet. A pasik egyébként is ha főznek, akkor az jó szokott lenni. :-)

A fiam a halászléből csak azt szereti, amit "apa csinál".


Én eddig egy kis szőlőt ettem és zacskós főtt gesztenyét 5dkg-t. Tegnap este kellett még a sajt mellé/után vmi (2 kemény tojást főztem a gyereknek, magamnak 1et, aztán a fiam benyomta mindet) és megettem a felét, ma meg a másik felét.

Per pillanat ott tartok, hogy halovány segédfogalmam sincs, hogy ma mit fogok enni.

11 fele jön a barátom, átültetek (részleges földcsere kell csak) neki pár virágot, átmegyünk a másik lakásába (amit el akar adni, Kelenföldön van) és átnézek pár dolgot (pld. a szobabicajt megvizslatom), aztán passz. Az Újbuda centerben nem tudom, hogy mit lehet kapni - olyan kellene, amit be is tudok könyvelni magamnak, mert nézem a bevitt kalóriát/zsírt/szénhidrátot.

560. Destiny
2013. szept. 21. 00:27

Sziasztok!

Bocsi,de ma teljesen elcsavarogtam a napot. :)

Patapucs gratulálok! Örülök hogy már 6-ossal kezdődik a súlyod!

A thai tészta répával,hagymával,káposztával,szójaszósszal készül valahogy,de ezt mindig a férjem csinálja úgyhogy nem tudom pontosan leírni.

Gerlemama neked pedig jobbulást kívánok!

Ma gyümölcsnapom volt és szerencsére nem volt időm a kajára gondolni sem,úgyhogy könnyebben bírtam ma,de mondjuk most rendesen korog a gyomrom. :(

559. patapucs (válaszként erre: 558. - Gerlemama)
2013. szept. 20. 20:46

Köszi, akkor kipróbálom. :-)


Most én is ennék egy jó levest. :-)

Én szerencsére tartom magam, pedig meló után mindig bugyiban, cicifixben mászkálok itthon és nem fázom.

Reggel meg majd megfagyok. :-D


Részemről fel vagyok dobódva. :-)

Végre tudtam ellipszisezni + vettem úgy egy új farmert, hogy egyet vittem be próbálni és rögtön jó lett.

558. gerlemama (válaszként erre: 557. - Patapucs)
2013. szept. 20. 19:46

Szia, 2 féle sajtot is tettem bele, imádom a sajtokat,feltekertem, paníroztam és serpenyőben sütöttem meg. Én persze leszedtem a panírt, de mivel többet is csináltam, a többit apukámnak adtam.

Fogpiszkálóval tűztem össze. Finom volt!!

Köszi a kérdést, jobb már, de most meg már borzasztóan köhögök:(

Egy fokkal jobb mintha fájna minden nyelés.

Ma meg húslevest csináltam, és mivel tesómék jöttek ma a kisfiamért(hétvégére náluk lesz) így a csirke másik részét sütöttem. Nekik sült krumpli és majonézes kukorica is volt mellé, én csak levest ettem, de abból 2× is.Tésztával! Nagyon finom lett!!

A majonézes kukorica miatt folyt a nyálam, de a cél mindenek előtt!!!


Holnap gyümi napom lenne, de egész nap dolgozom, és csak alma van itthon, így fehérje nappal helyettesítem.Így biztos lassabb lesz a fogyás, de most muszáj így csinálnom.

Ti hogy vagytok??

557. patapucs (válaszként erre: 547. - Gerlemama)
2013. szept. 20. 14:21

Szia!


Hogy van a torkod?

A husit hogyan csináltad? Mint pld. szilvával töltött csirkemellnél, hogy feltekered és összetűzöd? Sütőben csináltad?

Gondoltam bepróbálkoznék ilyennel a fiamnál vasárnap.

2013. szept. 20. 14:17

Jelentem tegnap 2 tojásból rántottát ettem a sajthoz. :-)

Kicsit több lett a vége mint amit tervezetem, de végre átléptem a bűvös határt és 6-os a súlyom első számjegye. :-))


A thai tészta milyen? Azt nem ismerem.

Rizstésztát, üvegtésztát nem szoktatok venni?

555. Destiny (válaszként erre: 554. - Patapucs)
2013. szept. 19. 15:17

Akkor még nézzél a sajt mellé valamit,nehogy rosszul legyél!

Én a durum tésztákat és a teljes kiőrlésű tésztákat szeretem. A múltkor a férjem teljes kiőrlésűből csinált nekem thai tésztát és nagyon finom volt. Nem vettem volna észre hogy nem rendes tészta.

2013. szept. 19. 15:13

Én szeretem a barna kenyereket, de a tésztákat nem. Mondjuk amúgy sem vagyok vmi nagy tésztás - hacsak nem édes tésztáról van szó, de most egyik variációt sem eszem.


Ebédre zabkása volt, most meg sajtot majszolgatok.

Este megint csak fehérje lesz.

Sajt van, de kellene még vmi, mert félek, hogy kevés lesz és 9 fele éhes leszek (akkor meg elkezd majd fájni a gyomrom).

553. Destiny (válaszként erre: 552. - Patapucs)
2013. szept. 19. 14:59

Igen nálam is,de valahogy nem az igazi. Bár már az is csoda hogy megeszek ilyesmit,mert én régen nem ettem meg csak a fehér lisztet és a fehér kenyeret,most is azok a kedvenceim,de most nem férnek bele a kajálásaimba sajnos.

Te mit eszel ma?

552. patapucs (válaszként erre: 551. - Destiny)
2013. szept. 19. 14:53

Persze. :-)

Ez nálam az ehető kategória.

551. Destiny (válaszként erre: 549. - Patapucs)
2013. szept. 19. 14:40
Nekem ízre is más mint a rendes,érzem rajta hogy valami más ízű nem a megszokott,nem rossz,de nem is jó. Na remélem érted hogy mit akarok ezzel :)
550. patapucs (válaszként erre: 547. - Gerlemama)
2013. szept. 19. 14:24

Helló!



Ügyi vagy! :-)

Úgy látszik a holdfázis rád nem volt hatással. :-)

Reggel én is kezdtem érezni a torkom, a fiam meg az orrát fújta, úgy hogy jön a kúrálós időszak + otthon is rendesen fel kellene öltözni. :-)


Én már nem is emlékszem, hogy nálunk hogyan volt.

Igazság szerint szerintem azért nem jött elő ez az evés dolog, mert 15 hónaposan került be a bölcsibe.

549. patapucs (válaszként erre: 548. - Destiny)
2013. szept. 19. 14:19

Ízre milyen?

Az egyik kollégám ezt szereti jobban.

548. Destiny
2013. szept. 19. 13:39

Sziasztok!

Most végeztem a nokedli szaggatással,magamnak tönkölylisztből csináltam,ehető ebből is,persze nem az igazi,keményebb mint a sima lisztből.

2013. szept. 19. 10:34

Sziasztok!

Ma reggel újabb 1 kg mínusz!!!

Ha helyre jön a torkom, és ezáltal a közérzetem, akkor újra nap 2 torna!

Tegnap sajttal töltött husit ettem ebédre, vacsira semmit, annyira fájt a torkom h nem kívántam semmi ennivalót.

Ma kicsit jobb! Zöldség keverék lesz az ebéd, és a kicsi fiam mire hazaér oviból, rösztikét sütök.

Szereti Ő is.

Azért is kezdtem a diétát 09.02.án mert ment oviba, így könnyebb nekem, hogy ebédileg nem kell arra gondolni h neki is külön kaja, azt jobban kívánom...

Már tavaly októberben bölcsis lett, de előtte minden étkezésnél leültem vele enni, így jobban esett neki, és ez lett a vesztem! :D

2013. szept. 19. 10:16

Azért ne is csodálkozz, hogy lefogyott.

Most viszont már a megszokott környezetben van, szóval biztosan szívesebben és jobban fog enni is.


Nem is tudtam, hogy hízó hold van ill. telihold volt tegnap.

Magamon én is észrevettem, hogy fogyóholdnál fogyok, hízónál meg stagnál a súlyom.

Most már értem, hogy miért nem ment le eddig semmi. :-)

545. Destiny (válaszként erre: 544. - Patapucs)
2013. szept. 19. 00:38

Anya még elég gyenge,de most hogy hazament a kórházból már jobb kedvű. Nagyon le is van fogyva,48 kg a 170 cm magasságához. Remélem jobban lesz.

Most nem tudok aludni,lehet a telihold miatt,mert épp az van és a gyomrom is korog,keményítő napon mindig korog. :(

Majd most fogyó hold lesz,lehet hogy a fogyás is jobban fog menni. Olvastam már sok helyen hogy befolyásolja a hold is a fogyást,de nem tudom hogy igaz e. Hormonális gondom nekem is volt és palástfű teát ittam rá,szerencsére használt.

544. patapucs (válaszként erre: 543. - Destiny)
2013. szept. 18. 22:53

Szia!


Minden rendben anyuéknál? Hogy van?


Örülök, hogy bejött a gyömbér. :-)

Nálam egészségileg úgy tűnik, hogy javul a helyzet, csak a de részben a gyomor, részben a hormonális dolgok miatt stagnál a fogyás.

Remélem a jövő hét végére lemegy majd 1kg.

Most már fura módon nem fogyinak tekintem, hanem ma divatos szóval "életmód váltás"nak. :-)

❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook