Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Változókorban fogyni fórum

Változókorban fogyni (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
37. Andi.Bobi (válaszként erre: 27. - 124637ff9b)
2018. szept. 13. 21:06
😃 Én négy hónap alatt fogytán 17,5 kilót..és folytatom tovább..:)
36. genia (válaszként erre: 35. - 124637ff9b)
2018. szept. 13. 20:32
Koszonom szepen hogy igy gondolod ! Mindenkepp leirom innen fogok erott merinteni !
35. 124637ff9b (válaszként erre: 34. - Genia)
2018. szept. 13. 20:21

Most néztem meg a képed.

Nagyon szép nő vagy :)

Írd majd le holnap, hogy ment a napod!

34. genia (válaszként erre: 33. - 124637ff9b)
2018. szept. 13. 20:14
Koszonom ,hogy igy gondolod ! Igen a mericskeles idegesito de mig megszokja a szemem mi mennyi hogy saccolni tujak addig fogom merni . A gyerek szett jo otlet be fogom szerezni koszi !
33. 124637ff9b (válaszként erre: 30. - Genia)
2018. szept. 13. 20:05

Látszik, hogy elszánt vagy és komolyan gondolod, szerintem sikeres leszel :)

Hajrá, vágj bele!

A méricskélés nem mindig hasznos, mert rákattansz és minden gondolatod a kaja körül fog forogni, hány gramm, mennyi CH, stb. Fölösleges. Az szemmel látható, ha kevesebbet eszel, mint eddig, nem kell ahhoz külön méricskélni.

Én annak idején, mikor elkezdtem, vettem egy gyerek szettet: mélytányér, lapostányér, azokból ettem csak :) Hamar meg lehet szokni.

32. Guruljka (válaszként erre: 28. - Sajtostallér)
2018. szept. 13. 20:03

Nálam mindig az időpontokkal van a gond.


Most melegszik a vacsorám, a múltkor mwegmaradt pirított csirkemáj rizzsel.


Mégis mikor legyen nálam 7 óra? Ma is majdnem kettőkor ébredtem fel végleg. Akkor még persze csak kávé.

31. genia (válaszként erre: 28. - Sajtostallér)
2018. szept. 13. 20:00
Ja ettol feltem az a franya viz ! aste 7 nem enni es akkor mikor utoljara ?kb 11 orakkor fekszem le ehen halok ,es sxedulok es remegek a ehes vagyok !
30. genia (válaszként erre: 27. - 124637ff9b)
2018. szept. 13. 19:57
Na persze az adagok ! igazad van ! Mostmar merem elkepedtem milyen sokat ettem nem is gondoltam volna ! A magyaros etelek meg a kedvenceim azok meg kaloria bombak ! Most igyekszem ugy enni ahogyan irtad sok zoldseg gyumolcs husfelek ! szerencsemre a tesztafeleket nem szeretem nekem a kenyer a nagy gond ,de most kivettem teljesen ! Ha van barmi otleted szivesen fogadom a segitsegedet !
29. 124637ff9b (válaszként erre: 28. - Sajtostallér)
2018. szept. 13. 19:55

"Azt a kis gyomorkorgást hallgasd örömmel, fogd fel valami "győzelmi éneknek" :), mert tényleg ez lesz a fogyásod záloga."


Ez nagyon jó :) Én is így gondolom, csak nem tudtam ilyen klasszul megfogalmazni :)

És tényleg élvezem, mikor délelőttönként néha korog a gyomrom, iszom rá, és el is múlik. Koffeinmentes kávét is szoktam inni, abból bármennyit lehet, és elmúlik az éhség, de az a fárasztó tunyaság érzés sincs, hogy húúú, már megint de tele van a belem, és nincs kedvem semmit csinálni.

Este én nem szoktam éhes lenni.

Tetszik, ahogy csinálod :)

28. sajtostallér (válaszként erre: 26. - Genia)
2018. szept. 13. 19:50

Azt a 7 órási vacsorát, azt lenne jó, ha kihagynád. Az már nem kell nekünk, változókorban lévő nőknek.

1-2 este biztosan korog a gyomrod, de utána élvezni fogod.

Azt a kis gyomorkorgást hallgasd örömmel, fogd fel valami "győzelmi éneknek" :), mert tényleg ez lesz a fogyásod záloga.


Vízivással úgy csaptam be az agyam, hogy fél literes palackokba van elkészítve a napi adag.

Mert ha egy 1,5 literes palacknak fogok hozzá inni...nos az valahogy megrémít, hogy az milyen sok!

De egy fél literes?? Ó, hát az takaros, azt egyből "kivégzem"!

Így iszom meg az 1,5 litert, ez nekem így bejött.

Ha nem iszol eleget, akkor tuti, hogy egy dekát sem tudsz fogyni.

27. 124637ff9b (válaszként erre: 26. - Genia)
2018. szept. 13. 19:38

Hát ez így jól hangzik, persze kérdés, hogy mekkorák az étel adagjaid, gondolom nem kevés, ha kb. 20 kg felesleged van.

A víz nagyon fontos, én délig már két litert megiszom, vagy egyet, de akkor a másik liter folyadék tea.

Én is kávával cukor nélkül kezdem a napot, majd a folyadék, délután az említett két étkezés, kis adagok!!!, és további folyadék, este talán még kis gyümölcs, ha kívánom, de nem mindig.

Az étkezéseket szétválasztással csinálom, ami azt jelenti, hogy húst csak zöldséggel eszek, meg tésztát/rizst is csak zöldséggel. Akár egy napon belül is.

Jó az UKKO változókori fogyasztó tea, finom is, kissé fahéjas ízű.

Abból ha egy litert megiszol kora délutánig, már jó vagy! :)

Étkezések előtt pedig egy csésze zöld teát, egyéb más ízesítés nélkül.

Nem ártana nézetni egy labort is, TSH-val, hátha felborult a pajzsmirigy működésed. Persze ez nem mentség semmire, de lehet, hogy gyógyszert kéne szedni, ha arról van szó.

Mindenesetre én hiszem, hogy mindenki attól hízik, amit megeszik.

A 20 kilót simán lefogyhatod 5 hónap alatt, ha odafigyelsz, hidd el.

26. genia (válaszként erre: 25. - 124637ff9b)
2018. szept. 13. 19:25
Leirnad ha nem gond ,hogyan telik el 1 napod ?En reggel 8 kor kezdem a munkat 1 tejes kaveval cukor nelkul 10 ko reggelizek 12 1 gyumolcs 2 ebed delutan 5 1 gyumolcs es 7 orakkor vacsora kb ennyi ! A viz ivasom egy kulon harc ha nem figyelek oda kepes vagyok 1 pohar vizzel ellenni egesznap
25. 124637ff9b (válaszként erre: 23. - Genia)
2018. szept. 13. 19:19

De hát nem is tudod, ha ki sem próbálod!

Én 12 és du 6 között szoktam enni kétszer keveset.

Nagyon jól érzem magam attól, hogy nem a folyamatos emésztésre megy el sok energiám. Legalább próbáld meg, max azt mondod, hogy neked ez nem megy. De legalább próbáld meg.

24. genia
2018. szept. 13. 19:14
En nem erzem magam oregnek csak toltott galabnak ! de...eddig volt derekam most 2 ho alatt mintha eltunt volna es kicsike vagyok 159 es 77 kilo az nagyon sok neheznek erzem magam es a rekeszizom servem miatt tilos hiznom sott fogynom kellene 60 kg mar azert kiegyezznek ! Talan most...az a baj hogy imadok enni fozni ..csak most a felelmem erosseb mert az egeszsegemrol van szo !
23. genia (válaszként erre: 14. - Sajtostallér)
2018. szept. 13. 19:08
Szia ! Annyi ideig nem enni ...ki sem birnam
22. 124637ff9b (válaszként erre: 20. - Andilaci)
2018. szept. 13. 16:44
Na, hát a lányom ezt úgy mondja, hogy középfiatalok vagyunk :)
21. Guruljka (válaszként erre: 20. - Andilaci)
2018. szept. 13. 16:40
én meg már attól.. :D ☺
20. andilaci (válaszként erre: 16. - 124637ff9b)
2018. szept. 13. 16:39
De bizony bizony "közép-öregkor felé hajlok":)
19. Guruljka (válaszként erre: 18. - Semleges)
2018. szept. 13. 14:17

Bocs, hogy értetlenkedek, de miért citromos?

Van, aki vizet ajánl étkezués előtt, de az is olvasható, hogy ha elég folyadékot iszunk napközben, az is csökkenti az éhséget.


Én nem is abban látom a problémát, hogy az ember éhségében eszik, hanem hogy "gusztusból", mert az az étel éppen van otthon, és kívánja. Ez nem a valódi éhség, de erős hatással van az emberre, és ez ellen aztán ihatsz bármit...

2018. szept. 13. 14:08
kevesebb kaja
2018. szept. 13. 14:03
Miért is erősen ajánlott a citromos víz???
16. 124637ff9b (válaszként erre: 15. - Andilaci)
2018. szept. 13. 13:31

Te nem középkorú vagy?

A fotóidon annak látszol.


Tényleg van úgy, hogy valaki meg sem érzi a változást, mások meg nagyon megszenvedik, és az nem egyszerű.

Régen volt egy kolléganőm, ha nem a saját szememmel látom, talán el se hiszem: egyszer csak egyik pillanatról a másikra rák vörös lett, elkezdte legyezni magát, és úgy leizzadt hirtelen, mintha hajat mosott volna. Hát szegény ... Hízott is.

2018. szept. 13. 13:24
Biztos nem egyszerü😜
14. sajtostallér (válaszként erre: 12. - 105.75)
2018. szept. 13. 12:36

Igen, ez a 16/ 8 nagyon jó!!

Tehát 8 órán keresztül ehetsz, amit csak kívánsz, de a kalóriakeretedet nem túllépve, 16 órán keresztül pedig böjtölsz.


Nálam ez jött be, amikor lefogytam. 8 órakor reggeliztem, de kenyeret nem ettem hozzá.

10 órakor egy szem gyümölcs.

12 órakor ebédeltem, mindent ettem, csak kicsi adagot.

Onnantól kezdve már csak 4 óráig 1-2 falat, de amikor bírtam, még azt sem.

A következő étkezés reggel 8-kor volt.

Hálás volt a testem a böjtölés miatt. Olvadtak a kilók, megfiatalodott az arcbőröm.


Természetgyógyász is mondta nekem, hogy tévhit az az "egyél 6-8-szor" naponta.

Mert nem kell mindig előcsalogatni az inzulint, azt mondta.

És ott akkor már a "melléevés", tehát a plusz kalóriák bevitelének a lehetősége is növekszik.

Meg részemről azért sem jó az a sokszor keveset enni módszer, mert akkor sosem érzem azt, hogy "nah, jól laktam".

Mindig valami hiányérzet fog el, hogy "húúú de bírnék még enni, csakhát nem lehet!"


Ezzel a 16/8 módszerrel ilyen nincs.

13. 105.75
2018. szept. 13. 11:18
ui. és mellette a kaloria bazist és az a iszom a citromos vizet is erössen ajánlott
12. 105.75
2018. szept. 13. 11:17
IF=16/8..ez eddig a legjobb, persze még jobb kombinálva a Keto.-val (de az már nehezebb)
11. genia
2018. szept. 13. 10:41
koszi lanyok ! matol hasznalom a kaloria bazist es iszom a citromos vizet .Tudom hogy kellene sportolni csak annyira nehezen szanom ra magam ...
2018. szept. 13. 10:40
Én már mindent kipróbáltam és nem sikerült fogynom. Most viszont rátaláltam a Mecsek teák közül az ananászos fogyi teára, mai magában nagyon finom tea. Reggel lefőzök 3 filterrel egész napi teát, és egész nap iszom tulajdonképpen víz helyett és azt vettem észre, h - természetesen az okos étkezés mellett- kezd hatni. Na nem fogytam tőle egy hét alatt 20 kilót, hanem fél kilókat és szépen lassan cammognak le a dekák, kilók. Próbáljátok ki ezt a finom kék dobozos teát!
9. aszparagusz (válaszként erre: 1. - Genia)
2018. szept. 13. 09:30

Kevesebb kaja, több mozgás. Sajnos csodaszer nincs.

Mindenképp csináltass labort a hormonszint miatt, illetve nem ártana megnézetni, hogy nincs-e inzulin rezisztenciád. Mert az sok esetben hátráltatja a fogyást.

2018. szept. 13. 01:22
a mozgas nagyon fontos es az hogy sokszor egyel keveset vmint keruld az edesseget!ami segit igyal citromos vizet/amit te frissen keszitesz/minden ertkezes elott,vagy almaecetet/talan ez olcsobb otthon/vizzel elkeverve szinten minden etkezes elott.
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook