Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Vajon a nők is úgy gondolnak a szexre, mint a férfiak? fórum

Vajon a nők is úgy gondolnak a szexre, mint a férfiak? (beszélgetős fórum)


47. hubi72 (válaszként erre: 6. - 4d5610bcc4)
2012. ápr. 24. 18:22
Ez oda vissza igaz lehet! Nem tetszhet mindenki mmindenkinek! Mindenkinek van egy ideálja!
46. dfd0cba3a5 (válaszként erre: 42. - Adfa0d8bdb)
2012. ápr. 24. 12:28

:)).

Valami hasonló..

De nálam kicsit másképp.

1 fiatalkori,hosszútávú kapcsolat sem a lelkiség,sem a testiség nem működött.:)

El is akarom felejteni,rémálmaimban se jöjjön elő!

Következő kapcsolat később kiderülő testi csalódás ,kedves volt de menekültem.

Mert elég volt,inkább egyedül.

Majd egy észvesztés,akkor bele estem a srácba,mint ló a gödörbe,2 hónap után(ami sok szemezgetés,néhány beszélgetés)magyarul elsőre ugrottam az ágyába....egy tréningre jártunk,2 külön ágazat.Hosszú nem írom le.Tetőn át szökés stb. a szobájába.

A nagy történések közepette belém villámlott valami....egy üresség érzés,mintha nem kellene,nem megfelelő,valami pillanatnyi kiábrándulás....pedig addig ájultam érte.Egyedüli jó amire emlékezni tudtam az együtt zuhanyzás.Hiába bírta a strapát,agyban nekem nem ment,színleltem egy nagyot.Összeszedtem magam....emiatt neki sem sikerült, de kénytelen voltam ott aludni,mert még nem jött vonat.

Az ott alvásból is rájöttem,hogy a szerelem egyoldalú volt,de egyben kiábrándultam ....kár,hogy csak közben:).Ott jöttem rá,hogy nem ő az igazi és nem is engedtem közel magamhoz.

Másnap egész úton hozzá sem szóltam.Majd egy közös ismerős mondta csak annyi voltam neki.

Nos ha visszaolvasom nem is csodálkozok rajta :),de legalább neki sem volt jó.

Nem is ez bántott,hanem az, hogy miért nincs olyan akire vágyok,miért kell megalkudnom.Magam utáltam,hogy miért jutottam el odáig vele.Én nem ilyen vagyok stb.érzések.Kicsit nő soviniszta lettem,átláttam a férfiakon,valahogy mindannyiuk gondolata nyitott könyv lett előttem.

Ez volt a nagy megvilágosodásom:).

Nem kellett keresgélni, jöttek,de soha többé ,hamar lepattintottam őket.Valahogy megundorodtam mindegyiktől.

Túl tökéletlennek tartottam őket,nem tudom megfogalmazni, biztos nem én vagyok ezzel az egyetlen.

Annál a srácnál,akinél felnyílt a szemem....maga a történet volt szép,ahogy alakult,jó humora,magabiztos,kaját csinált,etetett, remegett a keze ha hozzám ért,jókat beszélgettünk társaságban,izzott a levegő.Talán szerelmes volt belém, mert később ha látott mindig figyelt,a közelemben elbátortalanodott,csillogott a szeme.De biztos sok lánnyal így volt ő,szóval hamar kapható pasi volt.

Sose tudom meg, nem is érdekel.


Nem kellett kapcsolat,majd évek múlva jött.

Kéz,láb és gyomor reszketés :).Hazudtam,hogy dolgozok csak ne kelljen felmenni hozzá :D.Féltem mint a szüzek:).Ó.. bírta a strapát :D.Várt amennyit kell.Minden nap csúcsrandi volt,vártam mikor hullik le a lepel,jön valami furcsa,vagy ijesztő, elunalmasodás :).De nem.

Nagyon egymásra kattantunk.Megtaláltam amit kerestem főként emberileg,a másik csak bónusz.

Jó ez is az is.:)

2012. ápr. 24. 11:18

Így van.

Szerintem sok szingli nő sem igazán van megelégedve a szingliséggel.Ők is arra vágynának,hogy szeresse őket valaki,de ez valahol mindig elcsúszik.Nem jó embereket ismernek meg, vagy nem csalódtak eleget,hogy felnyíljon a szemük....vagy túl sokat csalódtak ahhoz,hogy bárkibe reményt tápláljanak.

Lehet a környezetében nem olyan típusú férfiak vannak,ahhoz pedig valami változtatás kellene,valamit feladni és újba kezdeni,hogy olyan embereket ismerhessenek meg akikkel esetleg sikerül.

De a legalapvetőbb dolog amin elcsúszik, a túl korai szex.Nem ismeri meg az illetőt,aki túllép rajta,utólag szól csak,hogy ennyi volt....ezzel pedig lerombolja az önbecsülését.

Emiatt nem megy ilyen dolgokba bele sok nő.

És igazuk is van.

Viszont van nő akinek ez tettszik,de tisztában is van vele,hogy ott ő irányítja a szálakat,pont ezért.

2012. ápr. 24. 09:36

Egyébként én jó dolognak tartom a szexuális szabadságot, mert úgy látom sok-sok gátlást feloldott - de úgy tűnik túl sokat is.

Nem mondom, hogy minden férfinak és nőnek össze kell házasodni, ha szexuális kapcsolatot létesítettek, de a kapcsolat szentsége abszolút sérült az elmúlt 10-20 év alatt. Jó lenne, ha helyreállna a kapcsolatok rendje és nem lenne divat szinglinek lenni és egyedül élni. Azt sem mondom, hogy kötelező a gyermekvállalás, nem mindenkinek kell gyereket szülni, illetve nevelni, van aki egyszerűen nem lesz kész erre soha. Azonban minden egyén számára fontos az, hogy társasan éljen, ne a szüleivel öregedjen meg, hanem egy olyan ember mellett, EGYÜTT, akivel szereti eltölteni a napjait és nem kötelességnek érzi, hogy mellette legyen, hanem örül annak, hogy az a másik mellette van mindennap.

43. e676663877 (válaszként erre: 27. - Image13)
2012. ápr. 24. 09:24

Azért nem mert vannak társadalmi szabályok. Illetve vannak veszélyek is.

Az egyén eldönti, nemtől függetlenül, hogy megszegi-e őket, vállalja-e vagy sem.

2012. ápr. 24. 09:05

Nálam inkább az a probléma, hogy akivel jó volt az ágyban, azzal az élet egyéb területein (lelkiség, gondolkodás) nem működött, és akivel el tudtam magam képzelni hosszútávon és minden más működött, az meg az ágyban nem volt megfelelő... tehát én még a 29 évem alatt nem találtam olyan pasit akivel a testiség és a lelkiség egyformán jól működött volna! :)

Reméljük ami késik az nem múlik! :))

2012. ápr. 24. 09:01

Kevés az olyan pasi körülöttem, aki első látásra beindítaná a fantázámat...

Nekem kell a vonzalom, a szimpátia, az hogy FÉRFI legyen a szememben, hogy felnézzek rá...

Szóval sok apró tényezőn múlik, hogy egy pasi felkelti-e az érdeklődésemet...

Engem az egyenruhások vonzanak vmi miatt - talán mert ők okosak, van tekintélyük, bátrak, hősök...

Ezzel ellentétben a tutyimutyi, lassú, félénk karakterű pasik taszítanak...

Elsősorban én is érzelmi alapon döntök, de volt egyetlen esetben "meglátni és megkívánni" jellegű történet is az életemben, és egyáltalán nem bántam meg hogy éltem a lehetőséggel :)

2012. ápr. 24. 08:04

elmesélem egy emlékezetes 1 éjszakásomat,ami nem a szex miatt volt emlékezetes:

tetszett a srác,pár alkalomnyi netes csevegés volt,aztán találkoztunk.

tetszés alapja: vidám,elégedett mosoly,tiszta tekintet..mint aki tudja élvezni az életet.Gondoltam,ez a mentalitás jó hatással lesz rám-akkor nagy szükségem volt erre.

a szex ..gyenge volt,illetve inkább vicces,mint a beszélgetéseink alaphangulata.

Amiért kár lett volna kihagyni: az utána való beszélgetés,reggelig.Sok érdekeset mesélt,és ami nekem fontos volt: az egyetemi gubancairól,hogy hogyan tudott idáig eljutni(sikeres,tehetős srác volt).Akkor,az ő történetei alapján ,az alatt az 1 éjszaka alatt helyére került bennem több évnyi értetlenkedés,frusztráltság,keserűség és mindenféle rossz érzés a tanulmányaimmal kapcsolatban.Nagy felszabadulás volt ez.

39. 3cde375c32 (válaszként erre: 27. - Image13)
2012. ápr. 24. 07:57

Biztos sokan megpróbálják,1-2 szer,de általában nem jól sül el..ezért nem próbálkoznak többet,illetve nem beszélnek róla,hogy kipróbálták,mert negatív élmény volt.

szerintem a nők többsége csak érzelmekkel telt kapcsolatban,-ahol jól ismerik a testi-lelki igényeit - tud orgazmushoz jutni,míg a férfiaknak sokszor elég egy meleg zug.

38. 3cde375c32 (válaszként erre: 32. - 252690845f)
2012. ápr. 24. 07:54
1 éjszakásnál nem számít,hogy a másik mit érez,vagyis nem kéne számítania.az ember azért csinál ilyet,hogy a saját vágya,kíváncsisága kielégüljön.
37. dfd0cba3a5 (válaszként erre: 31. - Image13)
2012. ápr. 24. 07:45

Ez így van.

Ezért nem tisztelik már úgy a nőket mint a régebbi időkben.

Ezért van egyre kevesebb tartós kapcsolat.

Nem tudom mit mondhatnék erre.

Szerencsére azért sok nő van tisztába adottságaival(külső,belső),akiktől épp ezért távol áll ez.

Másrészről jó,hogy vannak ilyen nők is,mert így sok férfi akiktől egyébként félni kellene,le van hűtve.

36. dfd0cba3a5 (válaszként erre: 28. - Image13)
2012. ápr. 24. 07:27

:D Ez az.

Lehet ez is az egyik ok, a fürdés.Bocs nem mert büdös vagy.Talán akkor ez a férfiakat annyira nem zavarja ?Mert ilyenekre nem hivatkoznak.:)


Nyílt titok,hogy a férfiak szeretik fényezni magukat,hú így,meg úgy..milyen jó voltam.Közben....Sok nő nem meri mondani és inkább eljátssza.

Azért is lehet részükről kevés a százalékarány, mert kevés férfi mondhatja el magáról,hogy tényleg jó.

A férfiaknak mindíg jó,míg a nőknek ilyen esetekben mázliuk kell legyen.

Talán emiatt is.

A magabiztos férfiak nagyobb esélyekkel indulnak,ha olyan nőnél próbálkoznak,akinek életstílusa ez.


Olyan válasz ugye meg sem fordul a fejetekben,hogy a hölgy párja egy csúcs pasi és fel sem tudná venni a versenyt vele.Nem tart rá igényt mert már jó volt neki,és ott a szerelem aminél hiába kapálózik görcsösen :D.

35. 252690845f (válaszként erre: 33. - Image13)
2012. ápr. 24. 01:01
Aha, persze. :))
34. image13 (válaszként erre: 32. - 252690845f)
2012. ápr. 24. 00:50
Kérdezd meg!
33. image13 (válaszként erre: 30. - 252690845f)
2012. ápr. 24. 00:49

Ez a kép tavaly Fort Lauderdale-ben készült egy reklám során./ BEA -IOSA Konferencia/

Nézz, utána mielőtt véleményt alkotsz valamiről.

Na, ez a gáz! :)

32. 252690845f (válaszként erre: 16. - Éwike)
2012. ápr. 24. 00:45
Ehhez csak gratulálni tudok... Az ilyen pasi mit érez? Segítek. Nem kell felfújnia semmit...
31. image13 (válaszként erre: 17. - Brigitta2121)
2012. ápr. 24. 00:31

Nekem nem büszkeségi kérdés a szex,hanem szükséglet.

Meg tudnék élni nélküle,de nem akarok!

A nőnek nincs miért szégyelni magát,mert azok az idők már régen elmúltak.

Elég csak bekapcsolni a tv-t.

Melyik celeb szégyenkezik azért,mert szeretkezett szinte az egész stábbal!Akik kimaradtak azok melegek voltak! :)

Ez már más világ!

30. 252690845f (válaszként erre: 28. - Image13)
2012. ápr. 24. 00:31
Ez mind szép. Egyre többen ismerik fel a kamu-képet. Az igazi gáz? :)))
29. Zizisicc (válaszként erre: 23. - 2a69f78972)
2012. ápr. 24. 00:29
Yes! :o))
28. image13 (válaszként erre: 25. - Dfd0cba3a5)
2012. ápr. 24. 00:26

Valóban az esély azonos,de tapasztalataim alapján a nők nagy részénél elbukik a dolog.Általában az alábbi indokok miatt:

- még alig ismerjük egymást.

- várjunk még vele

- elöször járjunk

- meg van!

- hülye vagy?

- itt és most?

- haza kell mennem.

- van barátom.

- nem lehet

- nem akarok szexelni

- most nics hozzá kedvem

- nem zuhanyoztam

És hasonló indokok miatt!

Ilyen az élet.

27. image13 (válaszként erre: 16. - Éwike)
2012. ápr. 24. 00:20

Ez gyönyörű!Ilyen dolgokra gondolok én is!Miért nem tehetnék az emberek ebben a formában is szebbé az életet?

Érti ezt valaki?

Ha szimpatikusak és kívánják egymást,akkor miért nem???

26. bnedora (válaszként erre: 3. - Image13)
2012. ápr. 23. 22:55
Na, erre aztán nagyon nehéz válaszolni?
25. dfd0cba3a5 (válaszként erre: 1. - Image13)
2012. ápr. 23. 22:51

Ugyan akkora esélye van egy nőnek az elutasításra,mint egy férfinak.

Nem is kifejezetten nő és férfi különbség ez,hanem ember és emberek közti különbség.

Vannak érzelmes férfiak is, mint ahogy fehérmájú nők is.


A mai világban egy buliban már nagyobb esélyekkel indulnak.

24. e676663877 (válaszként erre: 21. - A31cf0fa6a)
2012. ápr. 23. 22:16
Ez a jó válasz. Bár ezt Karinthy idejében is tudták már. ;)
23. 2a69f78972 (válaszként erre: 16. - Éwike)
2012. ápr. 23. 21:24

Szép, de hol van itt az érzelmi kötődés?


Ezt felénk "egyéjszakás kalandnak nevezik"

22. éwike (válaszként erre: 17. - Brigitta2121)
2012. ápr. 23. 19:29
Sajnos igazad van!!!
2012. ápr. 23. 19:27
Férfi és nő ... hogyan is érthetné meg egymást. Hiszen mindkettő mást akar. A férfi: a nőt. A nő: a férfit.
2012. ápr. 23. 19:26

Van egy mondás: ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak hullák lennének és terhes nők :D

A nők szemmel ölni tudnának :)

2012. ápr. 23. 19:23

"Vajon a nők is úgy gondolnak a szexre, mint a férfiak?"


Ez ilyen kérdés: Vajon a nők is úgy pipilnek mint a férfiak?


Röhej....

18. Donna-DolceVita (válaszként erre: 1. - Image13)
2012. ápr. 23. 19:19
Ha tetszik és nem azzal indít, megdugna, akkor miért ne?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook