Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért csak szexre kellek a férfiaknak? fórum

Miért csak szexre kellek a férfiaknak? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
328. 80ASIQ (válaszként erre: 326. - Orsibigyu)
2012. márc. 2. 20:48

Öröm azt hallani, hogy valaki teljesen elégedett!

Maximálisan egyetértek abban, hogy az elején kell a kilókat megcsípni.

327. 80ASIQ (válaszként erre: 325. - Orsibigyu)
2012. márc. 2. 20:46

Jó egészséget kívánok Neked is, a kicsinek is!

És úgy - mellékesen(:D) - a férjednek is!


Pofirejtés: gondolhattam volna...

Aktfotó: elszomorítasz. Egy öregnek már a látvány sem jár??

De kitolok Veled: beregisztrálok más néven, Veled egykorúnak adom ki magam, és elkunyerálom a fotókat. Légy óvatos! :D

2012. márc. 2. 20:36
Jah és 7O kiló vagyok de magas. Mellesleg szerintem tökéletes alakom van, bár most a hasam aránytalanul nagy, de ez természetes, és ilyenkor még jobban szeret a férjem. Az arcom is tökéletes. Teljesen elégedett vagyok.
2012. márc. 2. 20:33

Nem foglalkoztat a fogyókúra, mivel épp babát várok, viszont volt egy periódus amikor elszaladt velem a ló, de nem várom meg, hogy 1OO kilós legyek, inkább még az első kilóknál nyakoncsípem.

A pofim azért van eldugva, hogy a pedofíloktól óvva legyenek kislányos bájaim, és az aktfotóimat is velem egyidősöknek tartogatom.

324. 80ASIQ (válaszként erre: 320. - Orsibigyu)
2012. febr. 29. 09:21

Ja, még valami Orsika! Látom foglalkoztat a fogyókúra, szerintem kicsit szigorú vagy magadhoz! Nekm 70 kilósan is jó lennél! Hozzám képes súgó vagy! Nekem 127 kg-ról kéne valahogy lejjebb jönnöm... Pont a legérdekesebb naplóid vannak titkosítva, ahol pedig biztosan az aktképeid lehet látni. Elzárod előlem! :(

Micsoda dolog ez??


Elnézést kérek a Világ közvéleményétől az offos hozzászólásaim miatt, de aranyosak a hölgyek, jó egy kicsit udvarolni nekik!

323. 80ASIQ (válaszként erre: 319. - Edina_91)
2012. febr. 29. 09:16

Edina_91!

Mégis írok Neked közvetlenül.

De cukros bácsi vagyok! Ez baráti, munkatársi körben realizálódik. Szeret(t)em az édességet, néha veszek csokit és megkínálom a körülöttem lévőket. Hál' Istennek lassanként csökken az igényem az édességek iránt, amit nem bánok. 127 kilómmal rizikófaktorban vagyok. Na innen lenne szép legalább 120 kg alá menni, de nem megy...

322. 80ASIQ (válaszként erre: 320. - Orsibigyu)
2012. febr. 29. 09:10

Szia Orsikám! :)

Nagyon szimpatikus 5 sorost írtál! Két fogás, rendes ház! Remélem, méltányolja férjed! Agyoncsapom, ha nem!

Néztem az interaktivitásod, de be kell valljam, nem ellenőriztem az időpontokat. Majd egyszer rászánom magam. De ha valahol eltérést tapasztalok... Húúúúúúúúúúúúú!!!!!!! Ne tudd meg!

Nekem ellenőrzési és számonkérési jogom van fölötted, ezt tessék tudomásul venni!

Nagy szerencsém, hogy a lustaságot nem büntetik mert akkor életfogytot kapnék!


Igen, én is úgy tudom, hogy büntetik a pedofíliát Magyarországon.


Miért vagy oly szégyellős, hogy nem mutatod a pofid? Az én pofim az naplómban van, de ne nézd meg, mert rájössz, hogy jó pasi vagyok és átpártolsz hozzám és akkor mit mondok az asszonynak?


(Kis humorérzéket most elvárok tőled! Meg nem csak most. Mindig. :D)

321. 80ASIQ (válaszként erre: 319. - Edina_91)
2012. febr. 29. 08:57
Írok Orsikámnak, abban benne lesz a válasz. :)
320. orsibigyu (válaszként erre: 316. - 80ASIQ)
2012. febr. 28. 19:24
Nyugi jól beosztom az időmet! 2 fogással vártam a férjemet és rendes házzal. Megnézheted a hozzáászólásaimat: 12-és 15 óra között jövök fel netezni, és néha este 8 után, mikor a fiam alszik, ugyanis 1 szobában élünk, és mikor alszik nem kezdek neki csörömpölni. Nem mintha be kellene számoljak neked bármiről is... vagy felelősségre vonhatnál. Mert a lustaságot még nem büntetik, de a pedofíliát, azt még egyenlőre Magyarországon tudtommal igen.
319. Edina_91 (válaszként erre: 318. - 80ASIQ)
2012. febr. 28. 16:22
de azért cukros bácsi még nem vagy ugye? :-)
318. 80ASIQ (válaszként erre: 315. - Orsibigyu)
2012. febr. 28. 15:05
Há' naná! Teljesen más a szitu, ha az én lányomra csurgatja a nyálát egy olyan vén f.sz mint én, illetve én csurgatom a nyálam más tizen-, huszonéves lányára! Igen csinos és szemrevaló lányok vannak a leányaim (gimnazisták) osztálytársai között! Sőt, amikor még nyolcadikosok voltak, már akkor lehetett a szemet legeltetni az osztálytársnőik egyik-másikán!
317. 3cde375c32 (válaszként erre: 310. - Orsibigyu)
2012. febr. 28. 14:55
Legyen..de a lélek sokszor nem öregszik a testtel együtt.
316. 80ASIQ (válaszként erre: 314. - Orsibigyu)
2012. febr. 28. 14:50

(Neked sincs más dolgod, mint netezni?)

Mi tagadás, az is eszembe jut, bizony! :(

2012. febr. 28. 14:36
Vagy, hogy a lányod is lehetne és akkor te is ugyanazt tennéd, a vén csorgónyálú gazfickókkal, amit én!
2012. febr. 28. 14:35

Mi a fene más jutna az eszembe egy jó huszonéves csajra nézve?


Az, hogy te már nem vagy huszonéves?!

313. e16fe97baf (válaszként erre: 308. - Orsibigyu)
2012. febr. 28. 14:34
kívánom hogy így legyen
312. 80ASIQ (válaszként erre: 309. - 39694c0c70)
2012. febr. 28. 14:30
Nem lesz feltétlen ronda, de nő az esélye. Vallom, hogy a fiatalabb szebb.
311. 80ASIQ (válaszként erre: 302. - Orsibigyu)
2012. febr. 28. 14:28

"Mint az olyanokat is akinek közel a nagypapa korhoz, az jut eszükbe egy szép fiatal max huszas éveiben lévő lányról, hogy: ezt a csajt, jól meg. . . . "


Bigyukám, te csak ne rontsd az üzletem! Rám pontosan illik a fenti idézet, tehát magamra veszem. Mi a fene más jutna az eszembe egy jó huszonéves csajra nézve? Már egész jól haladtam Jones kisasszonnyal, erre te beleköpsz a levesembe! :(


Jones kisasszony! Kérlek, ne hallgass bigyura!


Méghogy fellógatna! :(

Hát ember az ilyen?

310. orsibigyu (válaszként erre: 309. - 39694c0c70)
2012. febr. 28. 14:10
Nem, majd ha nagymama leszek, akkor nagypapi lesz a legvonzóbb férfi a világon. Ha a kisfiúkat lesném pszichológushoz mennék, hogy kezelje a pedofíliámat. Mindenki legyen a maga helyén!
309. 39694c0c70 (válaszként erre: 307. - Orsibigyu)
2012. febr. 28. 14:05

Az ember ízlése a másik korától függ?

Ha a másik fél életkora egy bizonyos értéket elér, az már csak ronda lehet?

308. orsibigyu (válaszként erre: 306. - E16fe97baf)
2012. febr. 28. 13:54
Képzettségem megvan! Gyakorlatom is épp elég! De számomra garancia az, hogy egy értelmes ember mellett élek, aki a családjáért él, a helyén van, férfinak érezheti magát, annak ellenére, hogy 2 gyermek apja lesz lassan. Tudom, hogy boldog! Kölcsönösség és önzetlenség létezik együtt! Ha mindenki a helyén van, és a maga dolgát csinálja.
307. orsibigyu (válaszként erre: 304. - 39694c0c70)
2012. febr. 28. 13:48
Nem szoktam nagytatákról képzelődni! Van ízlésem!
306. e16fe97baf (válaszként erre: 305. - Orsibigyu)
2012. febr. 28. 13:47
azért vigyázz! nincs rá garancia hogy azt akarja hogy a társa maradj örökké...és egyszer csak lesz egy sikeres férfi aki melletted lett sikeres, de már nem melletted szeretné ezt élvezni...kell hogy te is épülj mellette, nem tudni mit hoz a jövő
2012. febr. 28. 13:42

Jah, bocs látom, hogy már ez a háziasság is szóba került. Hát nálunk így van ám: ha szükségem van segít, de az én dolgom az, hogy főzzek, mossak, takarítsak, gyereket neveljek. És én szivesen csinálom, míg tudom, hogy ő pedig egy olyan biztos karriert akar építeni, ami mellett én elvállalhatok egy 4 órás állást vagy csak a gyermekekkel lehetek. Társa vagyok, mert segítem őt elérni a céljait, mert nem kell foglalkozzon a házimunkákkal, csak ha már nagyon nem győzöm. De akkor magától jelentkezik, hogy segít.

Megértem, vannak nagyon tehetséges nők, akik nem szabad feláldozzanak mindent a családjukért, de egy nő úgy is gondolkodhat: "Minden sikeres férfi mögött áll egy erős nő". Ez is lehet egy életcél. Nekem pl. ez a célom. Sőt folytatom: " minden sikeres ember gyermekkorát meghatározza egy erős anya!" Figyeljétek meg a zseniket, vagy csak nézzétek meg a Forrest Gumpot!

Egy nő nagyon meg kell gondolja, mivel van nagyobb hasznára a társadalmának! És azt se felejtsük el, hogy mi teszi igazán boldoggá! Mivel érzelmi beállítottságú ezért akkor igazán boldog, ha szeretik és szerethet! Ez a nagy feminizmus, ami kizökkenti a nőket a szerepükből, sokszor boldogtalansághoz vezet.

Ajánlom mindenkinek azt, hogy elgondolkozzon ezeken, és ne csak olyan dolgokat szajkózzon, amiket belenevel a média és a közvélemény!

304. 39694c0c70 (válaszként erre: 302. - Orsibigyu)
2012. febr. 28. 13:36
Elképzelted, mekkora lenne egy hét nyújtás után? :))
303. orsibigyu (válaszként erre: 294. - 98338d9c88)
2012. febr. 28. 13:28
Nyugi Hencsi! Vannak papucsok, neked is jut majd egy!
302. orsibigyu (válaszként erre: 286. - E438349773)
2012. febr. 28. 13:26

Ne hallgassatok a sok pasira akik itt fórumoznak! Egy a lényeg: tanulj meg főzni, ne a külsőd legyen az első helyen, tanulj, művelődj, légy figyelmes gondoskodó, és akkor nem csak szexre fogsz kelleni, mert meglátja benned a lehetőséget arra, hogy hosszútávon is megfelelj: légy jó gondoskodó felesége, gyermekei anyja, akivel akárhova elmehet, mert nem fog szégyent vallani veled ha megszólalsz. Ennyi! Onnantól, hogy ezeket teljesíti egy nő, már a férfi hibája, ha mégis csak szexre akarja használni, de az ilyen férfiakat messziről kerülni kell. Mint az olyanokat is akinek közel a nagypapa korhoz, az jut eszükbe egy szép fiatal max huszas éveiben lévő lányról, hogy: ezt a csajt, jól meg....

A farkától fogva fellógatnám 1 hétre az ilyet!

301. 80ASIQ (válaszként erre: 300. - Edina_91)
2012. febr. 26. 19:10

Ahhoz kevés vagyok, hogy segíteni tudjak a problémán. Azt meg a kedves hölgyek tudják, hogy mit tapasztaltak. Ha az a tapasztalat, hogy a férfiaknak a nők csak szexre kellenek, csak tudomásul venni vagyok kénytelen. Meggyőződésem, hogy sokfélék vagyunk és BIZTOSAN van olyan férfi akinek egy nő nem csak a szexre kell. És remélhetőleg nem arra gondol, amire itt megharagudtak rám, hogy cseléd illetve szolga legyen. (Azt viccből írtam, persze nem minden igazságtartalom nélkül.) Ez egyik-másik házasságnak lehet akkor a velejárója, hogyha balfék a nő és hagyja, hogy így legyen. Fordított esetben pedig papucs a férj. Értsd: Ha az adott helyzetben az ésszerű mértéken felül is vállal magára.

Nehéz ügy, mert aki a tenyerén hordozná az embert, abba pont nem szerelmes az ember, akibe szerelmes az meg rá sem hederít vagy tényleg csak kihasaználja. Bár tudnám, hogy hány emberrel kell megismerkedni, időt eltölteni, hogy az ember el tudja dönteni, hogy Igen! Ő az!

2012. febr. 26. 13:23
hát az h amit írtál, abból úgy tűnt, a lány mindenre kell, csak társnak nem.
299. 80ASIQ (válaszként erre: 296. - Edina_91)
2012. febr. 25. 19:05

"... szal ne csak szexre kelljen,..."

Most akkor mi a baj?

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook