Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ultrahangos kavitációs zsírbontás fórum

Ultrahangos kavitációs zsírbontás (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 ... ❯❯
325. cornflower (válaszként erre: 324. - Rubellit)
2011. aug. 9. 21:58

Most a külső combomat kezelte, de még itt ma voltam először, így nincs mérhető eredmény, csak erős fájdalom a vákum miatt :(

+ pár lila folt.

324. Rubellit (válaszként erre: 322. - Cornflower)
2011. aug. 9. 20:36

Kedves Cornflower!

A felsorolt kezeléseket nem szeretném véleményezni.

Az elektrolipolízis már érdekes, hogy nem használt. Az ultrahangos kavitációs zsírbontásnál nem értem, hogy a kezelő hölgy ezt miért mondta Neked. Mit jelent az, hogy alkatilag ilyen és nem lenne látványos? Milyen testrészedet kezelte és milyen eredménnyel?

323. Rubellit (válaszként erre: 320. - Aniko8888)
2011. aug. 9. 20:30

Kedves Anikó!

Személyes konzultáción csak annak kell kiderülnie, hogy kemény vagy lágy a zsírszövet.

A tömörsége ezzel függ össze. A vastagsága pontosan nem állapítható meg. Miért szeretnéd tudni?

322. cornflower (válaszként erre: 319. - Rubellit)
2011. aug. 9. 16:52

Kedves Rubellit!

Ezeken voltam az elmúlt 5-6 évben:

-aromamasszázs (10 alkalom minden nap)

-nyirokmasszázs (10 alkalom minden nap)

-vákummasszázs minden másnap kellett volna, de minden nap mentem, hátha az úgy jobban hat :) Ez jó volt a combomra, nagyon szépen eltűnt a narancsbőr és csökkent a körméret is, de a hölgy, aki csinálta elköltözött :(

-testtekercselés+szauna

-ultrahangos zsírbontás (ez nem ciripelt, nem tudom, hogy kavitációs volt-e, de 3 alkalom után nem mentem többet, mert semmit nem változtam)

-akupunktúra+1000 kcal/nap (nem fogytam, hanem híztam, az anyagcserém iszonyatosan belassult)

-elektrolipolízis orvosnál (a hasam ennek is ellenállt)

Lehet, hogy kimaradt még ez-az, de hirtelen ennyi jut eszembe.

Ma pedig voltam 1 UH-os kavitáción (uh + RF +

vákuum ), a kezelő hölgy azt mondta, hogy a hasamat meg sem kezeli :((( Azt mondta alkatilag ilyen, nem lenne látványos. Nagyon szomorú vagyok! :"(

321. szpájdörmen (válaszként erre: 318. - Cornflower)
2011. aug. 9. 16:22

szia,

ezt a kérdést én is feltettem itt a fórumán már korábban. egyetlen válasz volt eddig...niki68 . megtalálod a régebbi bejegyzések között.


Egyébként én is járok kezelésre,eddig 3szor voltam.

cm nem igazán tudnék Neked mondani,de én úgy gondolom hogy aki betartja a betartanivalót, sőt van ideje rendszeresen sportolni annak sokkal gyorsabb eredményt hoz ez a kezelés!

320. aniko8888 (válaszként erre: 319. - Rubellit)
2011. aug. 9. 07:52
Hogyan állapítható meg a zsírszövet vastagsága és tömörsége ?
319. Rubellit (válaszként erre: 315. - Cornflower)
2011. aug. 8. 22:28

Kedves Móni!

Az elmúlt 19 évben több alakformáló módszert sikerült alkalmaznom. Te eddig milyen kezelésen vettél részt?

A kavitációs zsírbontásnál egy korrekt diagnózis felállítása után megfelelően tudom a specifikációkat /idő, mód, teljesítmény/ a vendég jellemzőihez mérten igazítani. Pulzáló /szakaszos/ kibocsátással és magasabb intenzítással a kemény zsírszövet is eredményesen kezelhető.

2011. aug. 8. 21:47
Én arra lennék kíváncsi, hogy van-e valaki itt közöttünk, akinek sikerült maradandó alakváltozást elérni a kavitációs UH segítségével?
317. aniko8888 (válaszként erre: 316. - Zoli1979)
2011. aug. 7. 23:39

Kedves Zoli !


Talált és süllyedt :) Nagyon elégedett vagyok a szolgáltatással, az eredményt majd meglátjuk. Talán csak azt hiányolom, hogy nem tájékoztattak arról, -amit ezen a fórumon hangsúlyoznak - hogy a kezelést követően milyen szabályokat kell betartani a hatékonyság érdekében. Megkérdezhetem, - akár privát üzenetben - hogy milyen készülékkel dolgozol ?

316. Zoli1979 (válaszként erre: 309. - Aniko8888)
2011. aug. 7. 23:26

Kedves Anikó,

Valószínűleg egy BP III. kerületi szalonról írtál (ahol az általam forgalmazott készülékekkel dolgoznak...), engedd meg, hogy a kezeléssel és a készülékkel kapcsolatban néhány dolgot megemlítsek! A készülék betanításának nem feltétlenül alapfeltétele, hogy kozmetikus legyen a kezelő, az anatómiai ismeretek miatt masszőr vagy még kedvezőbb esetben gyógymasszőr is végezhet testkezeléseket. A "fax-hang" a kavitációs kezelés alatt teljesen normális, a rádiófrekvenciás kezelés alatti melegedés és pirosodás is természetes. A nyirokstimuláló készülék is ilyen, ha legközelebb mész és esetleg túl szoros, kérd meg a kezelőt, hogy állítsa lejjebb a nyirokdrenázs erősségét (a készüléken 5 fokozat van). Nagyon örülök, hogy a kérdőívet és a nyilatkozatot is szakszerűen kitöltették Veled, ez számomra is egy nagyon jó visszaigazolás.

Üdvözöllek,

Zoli

315. cornflower (válaszként erre: 308. - Rubellit)
2011. aug. 7. 23:03

Szia Rubellit!


Írod, hogy a kemény zsírszövetet is lehet kezelni..

nekem nagyon kemény a zsírszövetem, főleg a hasamon olyan, mint a kő. Azt szerinted le tudják "olvasztani" rólam? Nagyon sokféle testformáló kezelésen vettem részt, de a hasammal senki nem tudott mit kezdeni :((

Egyáltalán érdemes a hasamat kezeltetnem, vagy csak a pénzemet dobom ki?

Üdv: Móni

314. aniko8888 (válaszként erre: 313. - Z. Betti)
2011. aug. 7. 21:34

Kedves Betti !


Köszönöm szépen Neked is a hozzászólásodat :)

313. Z. Betti (válaszként erre: 307. - Aniko8888)
2011. aug. 7. 20:52

Kedves Anikó!

Az előttem író kolléganővel nagyon sok mindenben egyetértek. Néhány saját tapasztalatommal én is kiegészíteném. Nálunk is előfordult már, hogy az első kezelés elején a páciens igen kellemetlennek itélte ezt a ciripelő hangot. Az idő előre haladtával, és a további kezeléseknél már megszokta, és nem zavarta.

A kavitáció során sem teljesen idegen néha apró, pici szurkáló, csipkedő érzés. Ez olyankor fordul elő, amikor a zsírpárna nem túl vastag. ( Ha nincsennek kipárnázva az érzőidegek. )

Láttam már én is olyan kavitációt, amikor az egyik kézzel ellenttartanak, a kezelőfejjel neki préselik a zsírpárnát és így dolgoznak. Hát, nem tudom, mi is a bőt felszínével párhuzamosan dolgozunk, nem tartunk ellent és nem csippentjük össze a bőrt.

A megfelelően végzett nyirokmasszázs kifejezetten jó hatással van a tágult erekre. Segíti a keringést, ha rövid időre is, tehermentesíti az ereket.

Ennyi jutott még eszembe.

Üdv.: Z.Betti

312. Rubellit (válaszként erre: 309. - Aniko8888)
2011. aug. 7. 20:25

Kedves Anikó!

Elvileg kozmetikusnak kellene végezni, mert a gép használatának betanítása az elektrokozmetikai tananyagra épül, de sajnos ezzel nem sokan törödnek. Sokkal olcsóbb egy szalonban nem kozmetikust foglalkoztatni. Aztán, hogy az eredmények milyenek lesznek az már egy másik kérdés. Különben a kozmetikus végzettség presztizse nem a régi sajnos, mert üzlet lett kozmetikusokat képezni.

311. Rubellit (válaszként erre: 310. - Aniko8888)
2011. aug. 7. 20:16

Kedves Anikó!

Az első 72 óra a legfontosabb, de én az egész kúra alatt ajánlom a sok folyadék fogyasztását.

310. aniko8888 (válaszként erre: 308. - Rubellit)
2011. aug. 7. 18:55
Még egy kérdésem lenne, mennyi ideig kell a kezelést követően nagy mennyiségű folyadékot fogyasztani ?
309. aniko8888 (válaszként erre: 308. - Rubellit)
2011. aug. 7. 18:53

Kedves Rubellit !


Köszönöm a kérdéseimre adott válaszaid. Volt űrlap, amelyen különböző betegségek voltak felsorolva és azok közül lehetett kiválasztani azokat, amik esetleg fennállnak. 1 oldalas kérdőív volt és egy nyilatkozat is. Ebben is benne volt, hogy esetleg a hallható hang kellemetlen lehet. Pontosan nem tudom mihez hasonlítani, nem olyan ciripelés-féle, hanem egyfajta sípolás szerű hang, aminek az erőssége a zsírréteg vastagsága szerint változott. Talán ahhoz tudom hasonlítani, amikor egy mikrofon "gerjed". A bőr pirosságát a rádiófrekvenciás kezelést követően mondta a kezelő. Egyébként mindig kozmetikus végzi vagy betanítható ? Aki kezelt, az korábban egyéb foglalkozású volt korábban. Legközelebb megkérdezem, hogy milyen géppel dolgoznak. Priviben megírnád, hogy hol dolgozol ? :)

308. Rubellit (válaszként erre: 307. - Aniko8888)
2011. aug. 7. 17:29

Kedves Anikó!

A kezelés második része ami melegített az rádiófrekvencia volt. Jól írtad. Gondolom, hogy utána egy vérbőségfokozó készítménnyel kentek be. Hát nem tudom, hogy szoktak-e erre rosszul reagálni, kipirul tőle a bőr. Az, hogy számodra nem volt túl kellemes és visítást éreztél a kavitációnál ez már érdekes. Töltöttél ki egészségügyi űrlapot? Ezt azért kérdezem, hogy voltak-e korábban fül problémáid. Különben ha nem voltak, kellemes ciripelő hangot hallanak a vendégek. Az ultrahang kezelésből a hangon kívül semmit nem szabad érezni.

Az, hogy már egy óra múlva távozik a zsír nem lehetséges. Egyszerűen ilyen nincs. Nem értem, hogy nem írsz a folyadék fogyasztásról. A kezelés után a legfontosabb napi 3-4 liter foladék fogyasztása. Ami víz vagy tea, nem számít bele a kávé, a leves, a rostos gyümölcslé. Ha nem fogod hanyagolni a szénhidrátot és nem iszod meg a folyadékot akkor ezt a kezelést kidobod az ablakon. Tudom, hogy kicsit erősen fogalmaztam, de ez az igazság. Vagy betartod anyaralás alatt is vagy kár volt elmenni. Nem tudom, hogy hol láttad, hogy összecsípik a bőrt kezelés közben ez csak a tűs mezoterápiánál van így.

Az, hogy hány testrészt lehet egyszerre kezelni és mennyi ideig tart a kezelés a géptől függ. A megfelelő géppel lehet a hasat és a külső és belső combot egy alkalommal egymás után kezelni. Abban az esetben ha aki kezelt azt mondta, hogy nem lehet, akkor azzal a géppel nem lehet.

A különböző testrészeket más "erőséggel" kezelünk, és a lágy illetve kemény zsírszövetet is.

A méréssel kapcsolatban, lehet ugyanúgy mérni, ez csak gyakorlat kérdése. Szerintem nagyon fontos mérni minden kezelés előtt és után. Nemcsak a vendég tud meg ebből fontos információkat hanem a kozmetikus is. A centi soha nem hazudik. Különben ha a kezelés előtt és néhány kezelésenkét fénykép készül ez igazolja is a mért eredményeket. Mindig szoktam kérni, hogy kedvenc ruhákban is figyeljék a változást. Ez a három dolog korrektül mutatja az eredményt.

2011. aug. 7. 14:41

Sziasztok !


Nagyon örülök, hogy rátaláltam erre a fórumra.


Én is vásároltam egy kupont 8.500.- Ft-ért, mely magában foglal két kezelést. Az egyik kezelésen már részt vettem. Először 20 perc volt a kavitációs ultrahang, utána szintén 20 percig melegítette a bőrt az ultrahanghoz hasonló fejjel ( nem tudom a nevét ennek az eljárásnak, talán rádiófrekvenciás ? ), majd bekentek egy krémmel és fóliával körbetekerték a kezelt hasamat. Azt mondta a kezelő, hogy szépen látszik a pirosas szín a bőrömön, jól reagálok. A kavitációnál nem túl kellemes a fülben hallható visítás, de kibírható és a bőrömet is csipkedte kicsit az ultrahang. Végül 20 perc fekvő nyirokmasszázs volt egy talptól gyomorig rám tépőzárazott „ruhával”, amely időnként felfúvódott. Ez nem volt túl kellemes, nem tudom, hogy egyébként mennyire kell szorosnak lennie. Egy idő után a lábamnál elég meleg volt, ezért még tettek szilviához hasonló papírt a bőröm és a ruha közé. Nagyon higiénikus volt az egész eljárás, az egész ruhát letörölték fertőtlenítővel és erre jött még rá a papír borítás.


Nem mondták, hogy ne ehetnék szénhidrátot és cukrot a kezelés után, és úgy tájékoztattak, hogy egy óra múlva már eltávozik a feloldódott zsír. Igazság szerint most megyek nyaralni egy hétre bőséges félpanziós ellátással, így nem is nagyon tudom betartani ezt, de a legközelebbi kezelésnél már figyelek.


Szerintetek korrekt volt a kezelésem?


Nem lehet embóliát kapni és a nyirokmasszázs a visszerekre nincs rossz hatással ?


A neten úgy láttam, hogy összecsípik a bőrt a két ujj közé, és úgy kezelik a zsírt a fejjel. Nekem „csak” oda-vissza mozgatta az ultrahang fejet a hasamon. Ez nem baj ? Ti is így csináljátok ? Egyébként hogyan lehet megnézni, hogy milyen vastag a zsírréteg ?


Az egészségpénztár elfogad számlát az ilyen kezelésről ?


Ha jól értettem a hozzászólásokból, a 20 perc kezelés egy testtájra a minimális idő. Lehet egyszerre két kezelést kérni egy testtájra vagy egy alkalommal két testtájat is kezeltetni ? Pl. has és külső-, belső combok vagy az már sok ?


Milyen fokozatú kezelések vannak és mi dönti el, hogy erősebb vagy gyengébb ultrahangon kezelnek-e valakit ?


Nem mértem centivel a hasam és a kezelés előtt sem tették, de nekem ez nem is annyira fontos, mert szerintem nem lehet egyformán mérni. Egyenlőre nem érzem a nadrágomon , de külsőre mintha némi változás lenne.

306. annie79 (válaszként erre: 240. - Mimiko70)
2011. aug. 6. 22:02

Szia Mimiko70!

Az otthoni zsírbontó készülék az életem legjobban elköltött 145.000 Ft-ja volt. 3 alkalom után (1.5 hét) belefértem az 1 mérettel kisebb nadrágba, és 3 kilót fogytam. A nyirokrendszer serkentésének utánanéztem a neten és rengeteg folyadékot kell inni (én napi 6 litert iszom meg) és narancsot, grapefruitot kell fogyasztani, valamint lehet még citrom és lime levét is. Plusz cellulit/karcsúsító krémet masszírozok be infrás/rezgős kézi masszírozóval, de erre csak a felkaron volt szükség. Ami az étkezést illeti, én ettem salátát, öntet helyett 0% joghurttal, alacsony zsírtartalmú szemcsés túrót, gyümölcsjoghurtot, alacsony gyümölcscukor-tartalmú gyümölcsöket (tehát pl. dinnye felejtős mert abban rengeteg a fruktóz). Nagyon egyszerűen meg lehet állapítani, hogy melyik gyümölcsben sok a fruktóz: amitől ragacsos lesz az ember keze. Tejet nem ittam, mert abban a tejcukor, a laktóz sok. A bőröm nem lötyög, és egyes striák eltűntek, mások csökkentek. Azóta visszavettem egy kicsit, ritkábban kezelem magam, és a diéta sem olyan szigorú, de így is, két újabb kezelés után már lötyög amibe 2 hete belefogytam. A kolléganőim szavaival „csoda történt”, de ez nem csoda, ez biofizika, a 40.000 kHz tönkreteszi a zsírsejteket. A szénhidrátmentes diétát a kezelés után minimum 2 napig extra szigorúan be kell tartani, különben a zsír lerakódik a belső szervekre.

Ha van még kérdésed írj, szívesen válaszolok.

2011. aug. 5. 22:06
Mezoterápiánál természetesen a tűs kezelésre gondoltam.
304. Rubellit (válaszként erre: 303. - Titttus)
2011. aug. 5. 22:04

Szia Tittus!


Mezoteráia, szerintem jobban is jársz vele mint a Tripoláris rádiófrekvenciával. Sajnos a kavitációs zsírbontás Nálad nem jöhet szóba a spirál miatt. Drágább lesz és mint a rádiófrekvenciánál csak a zsírraktárakat tudja kiüríteni. Vagy leveteted a spirált arra az időre.

303. Titttus
2011. aug. 5. 18:42

Sziasztok! Tudtok esetleg olyan hatásos zsírbontó módszert ajánlani, amit hasi tájékon spirál ellenére is lehet végezni?? Sajnos a hét elején egy személyes konzultáció alkalmával bejelentkeztem és időpontot egyeztettem mára RF tripoláris zsírbontásra. Anno arról is beszéltünk, mely testrészen lesz a kezelés. Erre ma, amikor mentem a kezelésre egy másik kolléganő fogadott, aki elém tolta a "saját felelősségre" aláírandó papírt, ahol az ellenjavallatok között megláttam a fém implantátum szót. Rákérdeztem a spirálra mondva, ezt nem említette a konzultáció során a kolléganője. A reakció csak annyi volt az alkalmazottól, hogy ja, ezt nem mondta? Azért elvégezhetjük a kezelést más testrészen.... marha jó:DDDD!! Csalódottan távoztam:((

Jah, a kapszulát már próbáltam, szinte semmi, nekem célzottan hasi kezelés kellene. Valakinek infó az injekciós zsírbontásról???

köszi

302. dolgozolaany (válaszként erre: 301. - Z. Betti)
2011. aug. 5. 10:27

:(( De legalább nem vagyok egyedül a problémámmal!!!

A szalonban azt mondták, h. a vákuumot sokan szeretik és a nyirokmasszázs gépet nem, mert úgy érzik, megfulladnak tőle! Nekem meg az a kedvencem és a vákuumot nem bírom. Szóval, akkor marad a többi gép. Köszi még egyszer!

301. Z. Betti (válaszként erre: 300. - Dolgozolaany)
2011. aug. 5. 10:02
Sajnos a vákuumnál ez nem egyedi jelenség, másnál is előfordul, ha az erek nem elég rugalmasak, vagy a vácuum erőssége egy kicsit is nagyobb. Alacsony vákuummal pedig nincs eredmény. :-(
300. dolgozolaany (válaszként erre: 298. - Z. Betti)
2011. aug. 5. 09:01

Köszönöm!!! :D

Pont azon gondolkodtam, hogy a vákuumot hanyagolom és helyette a többi kezelést választom. Csak nem értem, miért jönnek ki rajtam.

Köszi!

299. Chiron (válaszként erre: 297. - Angie's)
2011. aug. 5. 08:08
Kedves Angie's. Köszönöm szépen.
298. Z. Betti (válaszként erre: 292. - Dolgozolaany)
2011. aug. 5. 07:59

Kedves "dolgozolaany"!

Én a helyedben lemondanék a vákuumról. A fájdalom sem mellékes, a kialakuló kékes, lilás foltok pedig elég lassan múlnak. Én nem kockáztatnám az állandósult értágulatok további szaporodását. Amit nyersz azzal, hogy karcsúsodsz, nem éri meg az esetleges mellékhatások miatt. Ha még legalább 2.5cm zsírod van a combodon, úgy válaszd inkább az ultrahangos zsírbontást nyirok masszázzsal! Ez a kezelés az értágulataidra is jó hatással lesz.

Én ezt tanácsolom Neked.

297. angie's (válaszként erre: 296. - Angie's)
2011. aug. 4. 21:32
Az sem árt, ha van impulzus üzemmód (nem folyamatosan, hanem szaggatottan, szünetekkel jön az ultrahang).
296. angie's (válaszként erre: 294. - Chiron)
2011. aug. 4. 21:24

Szia!

Minél kisebb a frekvencia (jelen esetben Mhz), annál mélyebbre hatol az UH.Fontos még a teljesítmény is, arcon 0,7-1 W/cm2, testen 3 W/cm2 körüli kell, hogy legyen. Szóval nehéz kérdés, hisz arcon inkább a "felszínesebben" elnyelődő UH a nyerő, testen meg mehet mélyebbre.....Hát most nem hiszem, hogy segítettem dönteni.Hatóanyagbevitelre mindkét freki alkalmas egyébként.

❮❮ ... 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook