Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ultrahangos kavitációs zsírbontás fórum

Ultrahangos kavitációs zsírbontás (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 ... ❯❯
265. angie's (válaszként erre: 262. - Gyöngyi)
2011. aug. 1. 18:27
Mi meg, akik itt irogatunk, szakemberek, szalontulajdonosok vagyunk, és ha jól tudom, egyikünk sem menő rózsadombi, viszont cca. 20-30 éve vagyunk a pályán (Rubellit, Z.Betti és jómagam is, és még csak ismerősök sem vagyunk). Nyilván vannak kóklerek, csalók a mi szakmánkon belül is, de azért ne általánosítsunk....ez elég felháborító azért. 20-30 évet "csalva" nem lehet eltölteni ezen a pályán (meg szerintem semelyiken sem), itt a hitelesség alapfeltétel.
264. angie's (válaszként erre: 261. - Pótkávé)
2011. aug. 1. 18:15
Köszi, itt a pont.:-) Hosszútávon nem éri meg csalni, és ekkora befektetéssel csak hosszútávra lehet kalkulálni.De vannak itt barátnők, akik jobban tudják;-)
263. angie's (válaszként erre: 260. - Eltökélt)
2011. aug. 1. 18:03
Na, kibújt a szög a zsákból.:-) Erről ennyit.
2011. aug. 1. 11:32

Akitől az én információim vannak, az alkalmazott egy "menő" rózsdombi szalonban és nem mondhatja meg a vendégnek, hogy bizony a diétától fogy meg az edzéstől, nem a gépektől.Ki is rúgnák rögtön!

Azt mondja, azok a gépek legfeljebb feszesítenek egy kicsit, de ez is 30 éves kor alatt igaz csak.Az 50 évesek narancsbőrén már ott sem tudnak eredményt elérni. Különben a világsztárok sem lennének narancsbőrösök, nekik lenne pénzük mindenféle csodagépre.

2011. aug. 1. 11:02

Sziasztok!

Most tudok tapasztalatot mondani. 2 hete voltam tripoláris rádiofrekvenciás kezelésen (30 perc), 4 napja pedig kavitációs zsírbontáson (30 perc). A hasamat kezelték, 2 "szép" úszógumim/hurkám van. Mindkettő után 30 perc MARK III nyirokmasszázs volt. Az 1 RF után éreztem változás a bőröm állapotán. A kavitáció előtt és után én magam mértem a körméretemet. 2 centivel csökkent a méretem köldök fölött és 3 centivel csökkent köldök alatt. "Profi mérő" vagyok, 3 hónapja mérem heti rendszerességgel a méreteimet, és magamat azt gondolom, nem érdemes becsapni, tehát ez pontosan annyi amennyi.

Kíváncsi természet vagyok, és a szalon tulajdonosától sok mindent kérdeztem, még azt is, hogy mikor nyitottak és mennyibe kerül egy olyan gép a mit használnak. És 3 évvel ezelőtt nyitottak, az LPG gép került akkor nekik újonan 6 millió forintba, a többi gép is 3-5 millió darabonként. Még mindig törlesztik a hiteleiket. Csak elgondolkodtam azon, hogy van olyan ember aki cc. 15 millió forintért vesz gépeket, hogy becsapja a vendégeket? Szerintem már régen tönkrement volna, ha ez lenne a mentalitás.

260. eltökélt (válaszként erre: 255. - Angie's)
2011. aug. 1. 10:32

Nem igazán érdekel, hogy számodra mi a zavaró. Neked az fájt, hogy valaki kimondta, hogy a szalonokban sokszor csalnak a centivel. Illetve nem mondják el, hogy a kezelés után nem a zsír tűnt el, hanem a sejtközti folyadék mennyisége csökkent.

Persze rengeteg embert be lehet csapni, jól hangzó szövegekkel, "azonnali" eredményt Ígérve.

Aztán ha nincs eredmény, csak megvonjátok a vállatok, s a vendég anyagcseréjére kenitek a dolgot.

Egyébként én nem a barátnőmet árultam el, hanem a többi embernek árultam el, egy bennfentes véleményét.

Sok szalonban nem is törekednek visszatérő törzsvendégekre, nekik elég ha minden "hülye" csak egyszer próbálja ki, ők már abból meggazdagodnak.

Egyébként pedig nem kértem ki a véleményed, hogy a szénhidrátmentes diéta és a sport jó-e vagy sem. De úgy látom itt a fórumon kinevezted magad, mindent tudó nagy okossá.

259. Castellina (válaszként erre: 249. - Gyöngyi)
2011. aug. 1. 10:13
Én fogyni csak diétával és sporttal tudok, ebben igazad van. Az ultrahangos kezelést pedig azért próbáltam ki, mert a fogyás nem onnan jött , ahonnan szerettem volna. Pl a bridzseszizomnál. Egyébként ott nehezen is melegedett fel a gép, mert nagyon kötött az izomzatom, és a zsír az izmok között volt. Sajnos sporttal és diétával onnan nem sikerült még eltüntetnem tömeget. Sajnos ilyen alkat vagyok. Egyébként ez is a tapasztalat. A szalon dolgozói is így nyilatkoztak, hogy szinte mindenkinek ezzel a testtájékával volt a legnagyobb gondja.
258. Castellina (válaszként erre: 202. - Szpájdörmen)
2011. aug. 1. 09:56
Én 50 perces kezelést kaptam egyszerre. Ebben benne volt a combom, csípőm, fenekem. (25 perc az egyik felem, 25 a másik felem.) Majd egy másik nap testtekercselést, ami a vérkeringést serkenti. Ez is 50 perces volt.
257. Castellina (válaszként erre: 184. - Selah)
2011. aug. 1. 09:46
Én rendszeresen mérem a testzsír százalékomat. Egy ilyen kezelés utáni napon már 3%-ot vesztettem, még ha centit nem is. Valószínűleg zsigeri zsírom van, és nem bőr alatti.
256. Castellina (válaszként erre: 174. - Poppy42)
2011. aug. 1. 09:41
Ebben a szalonban én is jártam többször. Nekem jó tapasztalataim voltak. Kedvesek, rugalmasak, és a szolgáltatásokkal is meg voltam elégedve. Igaz, én kozmetikusnál voltam.
255. angie's (válaszként erre: 254. - Eltökélt)
2011. aug. 1. 08:00

Minden agyban dől el. Aki már eljut odáig, hogy kipróbál egy ilyen kezelést, az karcsúsodni akar, ez biztos. A barátnődre térve: Már meg ne haragudj, de madarat tolláról.....nem is tudom, mi a zavaróbb számomra, az hogy csal a barátnőd, vagy az, hogy így elárulod. Nálunk barátéknál ez nem szokás.

A szénhidrátmentes diéta és a mozgás jó, csak így tovább!

254. eltökélt (válaszként erre: 249. - Gyöngyi)
2011. júl. 31. 18:25
Sokszor agyban dőlnek el a dolgok. Sokan már attól a hittől elkezdenek fogyni, hogy vásárolnak egy bérletet. Így a hatástalan gépeken is lehet eredmény. Tudom, mivel a barátnőm 4 az 1.-ben kavitáció+ rádiófrekevencia+fényterápiás stimuláció-val dolgozik. Elmesélte, hogy hogy csalnak a centivel, hogy elégedett legyen a vendég. De még így is nagyon sokan csalódnak. Náluk 80.000Ft a legolcsóbb bérlet. S sok vendégüknél semmi eredmény, s ráfogják a vendégre, hogy biztos nem tartotta be a diétát. Na ez az igazán drága diéta. Én is inkább a szénhidrátmentes diétát és a mozgást választottam.
253. gyöngyi (válaszként erre: 251. - Angie's)
2011. júl. 31. 17:56
Köszönöm a válaszokat! Tényleg nem akadékoskodni akartam.
2011. júl. 30. 22:27

Ha kombinálom a Regent és a Kavitácisó zsírbontást (2 különböző szalonban vannak), hogyan, milyen rendszerességgel osszam be a kezeléseket?

Melyik legyen előbb és melyik később?

Ja és teljes testvibrációs tréningre is mennék :)


Segítsetek tervezni!!

Köszönöm!!!!

251. angie's (válaszként erre: 249. - Gyöngyi)
2011. júl. 30. 08:16

Kedves Gyöngyi!

Mi sem egyszerűbb. Tégy egy próbát: 72 órán keresztül csökkentsd a szénhidrátbevitelt, mérd meg előtte mondjuk a csípőd ,combod, hasad körfogatát, majd 72 óra elteltével ellenőrizd. Utána próbáld ki a kezelést, és tedd ugyanezt. Sztem meg fog győzni. Egyébként osztom Rubellit véleményét, nem csodát ígérünk, hanem hozzásegítjük a vendéget ahhoz, hogy formásabb, karcsúbb legyen, viszonylag rövid idő alatt. Ehhez viszont szükség van az eggyüttműködésére is.

250. Rubellit (válaszként erre: 249. - Gyöngyi)
2011. júl. 29. 19:48

Szia Gyöngyi!

A kavitációs zsírbontás mint a többi kozmetikai kezelés nem fogyaszt hanem alakot formál. Az elmúlt 19 évben sokszor elmondtam, hogy én soha senkit sem fogyasztottam le csak segítettem nekik ebben. A lefogyhatatlan zsírpárnák kezelését végezzük. A diétával tudsz fogyni csak nem biztos, hogy onnan ahonnan szeretnél. Szerintem a szakmájához értő kozmetikus soha nem fog olyat ígérni, hogy 10-20 kilót fogsz fogyni bármilyen kezeléssel diéta nélkül.

249. gyöngyi (válaszként erre: 237. - Dork-a)
2011. júl. 29. 16:55

Én azt gondolom, hogy a diéta (a szénhidrátmentesség) miatt fogy az ember lánya és nem a gép miatt, de lehet, hogy tévedek, hagyom magam meggyőzni.

Tudjátok 50 éves vagyok és tényleg nagyon sokmindent kipróbáltam az elmúlt 25 évben, hogy ne legyek 100 kiló ( most 75 vagyok), de igazán mindig csak a diéta segített.Én is megpróbáltam régebben mindenféle gépet, amiket a kozmetikákban hasznéltak, de diéta nélkül sz...rt sem értek. Ez volt a helyzet a "csodabogyókkal" is.

248. niki68 (válaszként erre: 230. - Szpájdörmen)
2011. júl. 29. 10:00

Szia szpájdörmen!

A méretek:66cm/65cm,60cm/59cm és a térd 41cm/40cm.

Két érték: a két combom nem egyforma méretű.Ezek voltak a kezdő méretek.Egyébként 163cm magas vagyok.66 kg-val indultam,most 64kg vagyok.

247. Pótkávé (válaszként erre: 246. - Angie's)
2011. júl. 29. 09:45

Szia Angie's!

Köszönöm! Esetleg privátban elárulod, hogy hol "rendelsz"?

246. angie's (válaszként erre: 245. - Angie's)
2011. júl. 29. 09:07
Hozzáteszem, nem árulok zsákbacicát, mert mindkét típusú kezelésnél az 1. alkalom féláras (próbakezelésnek hívom), így a bérkletkonstrukciónál hozzáadódik a kezelésekhez a próbakezelés is, tehát lesz pl. 4 kavi+3 regen. Ennek azért elég meggyőző eredménye van már....És nem egy vagyon.
245. angie's (válaszként erre: 235. - Pótkávé)
2011. júl. 29. 09:01

Szia!

én 5 alkalmas bérletben kombinálok (így 4 alkalmat fizet a vendég, az 5. a bónusz), egy héten belül 1 kavi és 1 regen, ezt közösen megbeszéljük, hogyan legyen felosztva a kezelések száma (3 regen+ 2 kavi, vagy fordítva). Az így elért eredmények tükrében lehet további kezelésben gondolkodni, akár mégegy bérletben, vagy ha úgy látja a vendég, kiegészítő alkalmakban.Szeretik, mert jól variálható, lehet tervezni a pénzköltést, van eredmény. Eddig mindenki elégedett volt, aki ezt választotta.

244. Rubellit (válaszként erre: 240. - Mimiko70)
2011. júl. 28. 23:19

Szia Mimiko!

Már többször felmerült a kérdés a fórumban ha megnézed mindenki ezt írta:

Nem lehet egy ilyen értékű géptől olyan eredményt várni mint a professzionális társaitól. Másik kérdés, hogy a nyirokkeringés serkentést, hogy oldod meg? Bejelentkezel egy kozmetikába az otthoni kezelés utáni időpontra? A helyedben másra költeném ezt a pénzt. Ez persze csak tanács.

243. Rubellit (válaszként erre: 234. - Gyöngyi)
2011. júl. 28. 23:08

Szia Gyöngyi!

Több mint 19 éve foglalkozok fogyasztással. Nagyon egyszerű a megoldás első kezelésnél kérd meg a kozmetikust, hogy húzza meg a centit amannyire bírja és utána már nem lehet csalni. Különben pedig ott a fénykép és a vendég úgyis érzi a ruháin. Nem hiszem, hogy aki komolyan foglalkozik ilyen kezeléssel csal a centivel, biztos út a bizalom vesztés felé.

242. Rubellit (válaszként erre: 233. - Pótkávé)
2011. júl. 28. 23:03

Szia Pótkávé!

Szívem szerint más kezelést ajánlanék, de ha ebből a kettőből kell választani akkor próbáld ki mindkettőt és ami Neked jobb eredményt hoz annál maradj. Így látatlanba nem tudok jobb tanácsot adni. :(

241. Rubellit (válaszként erre: 232. - Angie's)
2011. júl. 28. 22:59

Szia!

Továbbra is azt mondom, hogy ha valaki szeretne sokat költeni akkor a Regen-t is be lehet iktatni, de nélküle is nagyon szép feszes bőrt lehet produkálni, kevesebbér. Mindenki eldöntheti, hogy mennyit szeretne költeni...

2011. júl. 28. 21:07
Forever Slim ULTRAHANGOS ZSÍRBONTÓ ÉS CELLULITISZKEZELŐ készülék otthoni használatra.ezt a gépet szeretném megvenni a reélhozambol de nem tudok rolla semmit esetleg valakinek tapasztalata vagy jo tanácsa köszönöm
239. Dork-a
2011. júl. 28. 20:25
Véleményem szerint a gyümölcsök mehetnek, a banán és a szőlő csak mértékkel, aszalt gyümik közül csak azt eheted(keveset!!!),ami nem tartalmaz hozzáadott cukrot.
238. Pótkávé (válaszként erre: 237. - Dork-a)
2011. júl. 28. 14:40

Szia Dork-a!

A szénhidrátmentességgel kapcsolatban van kérdésem. Mennyire mentes? Az világos, hogy kenyér, krumpli, rizs nyilván tilos, és minden hasonszőrű dolog. Viszont a gyümölcsökben is van szénhidrát. Akkor az is kerülendő?

237. Dork-a (válaszként erre: 234. - Gyöngyi)
2011. júl. 28. 13:53

én ezzel dolgozom és magamon is teszteltem (mindig van mit :))

nem kell állandóan méregetni.Én az első, a 3. és 5, kezelés előtt mérek,de leginkább magamnak...Mindenkinek azt javaslom,válasszon egy szűk ruhát és azon látni fogja az eredményt, bármennyi a mért centi, a ruhán lehet tényleg látni.

hidd el, a nyirokmasszázs eredményeként tényleg kipisiled a lebontott zsírt, persze nem azonnal, hanem a kezelést követő 3 nap alatt,ha eleget iszol és betartod a szénhidrátmentességet.( Ha eszel szénhidrátot, akkor nem fogod kipisilni,mert képes visszakötni a zsír,sajnos)

236. dolgozolaany (válaszként erre: 234. - Gyöngyi)
2011. júl. 28. 12:57
Fogytam, feszesedtem és még fogok is mindkettőt, még tart a bérletem. Nekem bevált.:D
❮❮ ... 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook