Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ultrahangos kavitációs zsírbontás fórum

Ultrahangos kavitációs zsírbontás (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 ... ❯❯
205. angie's (válaszként erre: 202. - Szpájdörmen)
2011. júl. 15. 08:23

Szia!

A 20 perc a te esetedben pl. kevés. Csípő, és lovaglónadrág, 2 olalas ugye, 5-5 perc jutna részenként. 45-60 perccel már lehet mit kezdeni. 50-60 perc a "kakaó", annál többet nem szabad testkezelni (semmivel egyébként, még kézi zsírbontó masszázzsal sem), mert a nyirokrendszer nem tudná elszállítani a lényeget, csak a pénzed dobálnád ki.

testrész egyénileg: Sztem mindenkivel lehet beszélni, senki nem a pénze ellensége. Adott esetben pl. azt mondod, te szeretnéd a maximum időt kihasználni, a szolgáltató pedig mondjuk 30 vagy 45 perces árat ismertet, sztem simán megoldja, hogy a hirdetett árhoz hozzáadja a maradék részidő arányos árát, és már mehetsz is, ha tetszik az ajánlat.

Csípő 30-40 perc- ha túlsúlyos a vendég, bizony, kell annyi, legalább 2 tenyérnyi a kezelendő rész. Ha vékonyabb, ez lehet 1 vagy fél tenyérnyi is, akkor nyilván nem kell ennyi idő.

Mindenképp érdemes konzultációra menned, ha választottál (az többnyire ingyenes), pontosan a "személyre szabás" miatt, és ha megvan, akkor érdemes elkezdeni a kezelést, úgy biztos nem csalódsz. "kakó" kezelési idő igénybevételénél kell a 30 perc a nyirokserkentéshez, még erre figyelj. Kevesebb időnél a 20 perc is elég lehet.

2011. júl. 13. 23:51
Sziasztok! Én is az egyik "kuponos" oldallal vettem 22500-ért "2 hetes intenzív alakformáló kúrát 8 kezeléssel". Ez 2*40 perc kavitációs ultrahangot, illetve 6*30 perc hullámmasszázst takar. Ezek eloszlása: hétfő: uh+masszázs, szerda+péntek: masszázs. Sajna csak vásárlás után olvastam utána a dolgoknak, tulajdonképpen nem is tudom, hogy megérte-e. A fórumhozzászólásokból azt szűrtem le, hogy maga az uh "fogyaszt", akkor bontják le a zsírt a géppel, a masszázs pedig a zsír kiürítéséhez szükséges. Tehát a masszázs önmagában nem fogyaszt, csupán azért kell, hogy a lebontott zsír távozni tudjon a szervezetünkből? És miért kell egy uh után 3 masszázs? Ráfizettem, vagy megéri így is? 160 cm-hez 56 kg társul, a hasammal vannak problémáim, ennyi kezeléssel lehet elérni látványos csökkentést?
2011. júl. 13. 18:19

Üdv Mindenkinek,

Laikusként érdekelt a kavitációs ultrahangos zsírbontás. Rákerestem az internet-en és elkezdtem olvasni a fórumokat. Nagyon jókat olvastam erről a technikáról. Mivel szintén szeretnék megszabadulni némi zsírpárnától mélyebbre ástam. Ekkor találtam egy olyan gépet ami házilag használható, tévedés ne essék nem éppen olcsó (150ezer) és ultrahangos kavitációs zsírbontással dologzik. Nem szeretnék reklámozni, de viszonylag jó névvel is rendelkezik ("örökre" angol megfelelője) Több biobolt is forgalmazza. Erről van valakinek valami tapasztalata? Ha esetleg technikai paraméterek kellenének a gépről:

Működési frekvencia: 40 kHz

Energia: 1-3 W/cm2 (állítható)

aktív felület: 12 cm2

Pulzáció: folyamatos

2011. júl. 13. 13:12

sziasztok!

köszönöm a válaszokat!

megosztanék Veletek néhány dolgot amit néhány szalon felhívása után tapasztaltam :(

-sokan írják a honlapokon hogy 45 perc kavitációs uh+20-30 perc nyirokmasszázs...mikor beszélsz velük telefonon és tájékoztatást kérsz addigra már 20-30 perc a kavitációs uh és 20 perc a nyirokmasszázs...

ami nem tudom jót jelent-e vagy nem , elég vagy nem sok vagy kevés... de sztem kevés 20 perc...

főleg amikor néhány sorral fentebb még 30-40 perc kavitációt írnak pl csípőre alkalmanként...

szóval nem igazán értem :(

- aztán jön a több testrész egyszerre történő kezelése... szinte sehol sem... pl csípő és lovaglónadrág...

- mennyi ideig lehet egy alkalommal kavitációs uh alkalmazni? 45 vagy 60 perc? a nyirokmasszázst nem számolom bele.

- nincs olyan hogy egyénileg alakítják a testrészt és időtartamot persze a meghatározott keretek között?

Várom szakavatott válaszotokat :)

köszönöm előre is!

201. okla
2011. júl. 12. 23:28

Sziasztok!

Érdekelne a véleményetek, tapasztalatotok az otthoni használatra szánt kavitációs zsírbontó készülékről. Azt olvastam, hogy ez egy új dolog. Nem olcsó, és szeretnék informálódni ezzel kapcsolatban. Ahogy olvastam a hozzászólásokat többeknek meggyöző ismertei vannak az eljárást illetően.

200. Rubellit (válaszként erre: 199. - Szpájdörmen)
2011. júl. 12. 22:44

Szia Szpájdörmen!

Többek között a Te problémád miatt fejlesztették ki a kavitációs zsírbontást. A két terület amit megneveztél eléggé jellegzetes a kezelést kérők között. Abban szeretnék Neked segíteni, hogy hogyan válassz egy kozmetikát ahol nem csak pénzt fogsz hagyni hanem megkapod azt az eredményt amiért elkezded a kezelést. Sajnos ha megnézed a honlapokat vagy reklámokat nem biztos, hogy sokkal okosabb leszel. Sok a téves információ, amikor felhívsz egy szalont nagyon fontos, hogy bizonyos kérdésekre választ kapj. Én a személyes konzultációben hiszek ami egy olyan helyen ahol meg vannak győzödve a szolgáltatásuk minőségéről természetesen ingyenes. Mivel két testrészről is szó van, vagy keresel egy olyan helyet ahol egy alkalommal tudnak két testrészt is kezelni vagy dupla annyiszor kell elmenned és az eredményt is majd csak dupla idő alatt éred el. Arról nem is beszélve, hogy így drágáb is lesz a kezelés. Azt, hogy kavitációs zsírbontó készülékkel dolgoznak két dologból tudod meg. Első közölni fogják Veled, hogy egy furcsa ciripelő hangot fogsz hallani a füledben kezelés közben, a második pedig, hogy nem hatóanyagos zselét kennek a bőrödre hanem csak sima ultrahangzselét. Nagyon fontos, hogy megkérdezzék Tőled, hogy nincsenek-e bizonyos betegségeid amik kizárják a kezelés elvégezhetőségét és erről beleegyező nyilatkozatot töltessenek ki Veled. Fontosnak tartom, hogy a kezelés előtt fénykép készüljön Rólad, persze a fejed nem lesz benne. Így Te is láthatod a kezelés legvégén a változást. Ezt centiben is mérni kell, nem árt ha bizonyos pontokhoz viszonyítva adjátok meg a mérés pontos helyét. Ilyenkor sokan arra hivatkoznak, hogy a centivel lehet csalni, ha megkéred a kezelőt, hogy az első kezelés előtt ne lazán mérjen akkor ezzel nem lehet gond. Fontos még egy régi kedvenc ruha amin Te is ellenőrizni tudod a változást. Ennek nem abban van jelentősége, hogy a mérést ellenőrizd hanem sokkal több ponton fogod érezni a külömbséget, mint ruha próba nélkül. A kezelés második része is nagyon fontos egy olyan eljárásra van szükség ami anyirokkeringést tudja fokozni, hogy a zsírsejtek amiknek a falát "szétpukkasztottak" és a bennük lévő zsír távozni tudjon. Ezt maga a kavitációs zsírbontás nem tudja megoldani. Volt olyan kezelő aki 10 perces nyirokkreringést serkentő teljes testmasszázs igér. Gondolom, hogy Te is érzed ebben az ellentmondást.Nem tudom, hogy mennyi folyadékot szoktál fogyasztani, de most nagyon fontos lenne a napi 3,5-4 liter. Amibe nem tartozik bele a kávé a leves a rostos gyümölcslé. Lehetőleg víz és tea legyen. A kezelés árával kapcsolatban sajnos csak azt tudom mondani Neked, hogy legtöbbször az olcsó húsnak híg a leve. Lehet, hogy ezért meg fognak kővezni, de ez az igazság. Arról nem is beszélve, hogy nem véletlen a beleeggyező nyilatkozat itt egy komoly kezelésről van szó. A gépek hatékonysága és biztonságossága egyaránt fontos. Sajnos az ilyen gépek nem olcsók ezért a velük való kezelések sem, de szerintem az olcsó de eredménytelen kezelés a legdrágább. Amikor felemeled a telefont és ezekre a kérdéseidre mind megnyugtató választ kapsz, sőt az a legjobb ha nem is kell megkérdeznek őket hanem a kozmetikus elmondja akkor tudod, hogy ott jó kezekben leszel. Jó lenne ha leírnád a tapasztalataidat és a sikereidet. Sokan járnak Veled egy cipőben, akik várják a beszámolókat. Jó formálódást kívánok Neked!

199. szpájdörmen (válaszként erre: 198. - Angie's)
2011. júl. 12. 16:04

Sziasztok!

igyekeztem figyelmesen végig olvasni a fórumot...én most szeretnék belevágni egy ilyen kúrába mert ugye vannak azok a bizonyos problémás testrészek amivel elég nehéz mit kezdeni...számomra ezek amivel a leginkább van gondom a lovaglónadrág és csípő...és sajnos amint elkezdek szigorúbban diétázni&mozogni akkor teljesen máshonnan indul a fogyás mint szeretném :( alapból nem mondanám magam túlsúlyosnak és nem is a kilóim számával van gondom,hanem egy-két területtel.ezeket nem teljesen szeretném eltüntetni hiszen alapból sem vagyok vékony alkat,csak lefaragni néhány cm-t belőle hogy jobban érezzem magam.

látom vagytok itt szolgáltatók is és ügyfelek is egyaránt,ezért szeretném a véleményeteket,segítségeteket,tapasztalatotokat kérni hogy hol is kapnék olyan megfelelő szolgáltatást amiről írtok mindannyian.

én dunaújvárosban dolgozom tehát gyakorlatilag majdnem mindegy, hogy budapestre vagy fehérvárra utazom...

várom válaszaitokat,gondolom privátban külditek,de amit lehet jöhet ide a falra is...

előre is köszönöm.

további szép napot!

198. angie's (válaszként erre: 196. - Poppy42)
2011. júl. 10. 09:16

Szia!


Nehéz hibázni a kavitációs UH-gal, maga a gyakorlati rész nem igazán bonyolult, és a gép forgalmazója erre mindig betanítja a vevőt. A hibalehetőség szűk: Nem megfelelő ideig dolgoznak a testrészen (has, popsi, combok minimum 20 perc), vagy ellazsálják a nyirokserkentést. (minimum 20-30 perc azért kell, teljes testen). Ha mellé megiszod a megfelelő mennyiségű folyadékot, csökkented a szénhidrátfogyasztást a lehető legkevesebbre minimum 72 óráig, és mozogsz napi 30 percet (egyszerű séta is elég), hatnia kell, akkor is, ha a kezelő híján van az elméleti tudásnak. Egy kivétel van, amikor szánt szándékkal becsapnak, és natúr kozmetikai Uh kezelést adnak el kavitációnak. (hamar le lehet bukni, ugyanis az olyan frekvencián dolgozik, hogy nem hallja a vendég a ciripelést a fülében.)

Gép és gép között annyi lehet a különbség, hogy az egyikkel a kúra végére 8 cm-t is karcsúsodhatsz, a másikkal mondjuk csak 3-4 cm-t. De fogyni fogsz, ez biztos. Utóhatás: nehezebben hízol a kezelt területre, mivel számos bőr alatti zsírsejt megszűnt létezni.

Van nem kívánt mellékhatás is, ha a kezelő nem tartja be az aranyszabályt (kell min. 2 cm zsírréteg), akár csontritkulás, légembólia is lehet a szövődmény. Ezért kaphatóak ma már leginkább 40 kHz-körüli gépek, ők kb. 2 cm mélyen kavitálnak, kicsi a káros mellékhatás előfordulásának esélye, mondhatni minimális.

197. Rubellit (válaszként erre: 196. - Poppy42)
2011. júl. 9. 21:19

Szia Poppy!


Nagyon jól látsz bizonyos dolgokat. Remélem, hogy elégedett leszel a kezelés eredményével.

Hiteles történeteket azért találtál csak kb egy évre mivel ennyire új még a kezelés. Igazad van abban is, hogy szeretnéd tudni, hogy mi lesz az utóhatás 1-2-3 év múlva. Ilyen sajnos nem létezik. Fontos megbizonyosodni arról, hogy a gép mennyire biztonságos és mennyire tapasztalt a kozmetikus aki kezel. Én is csak 1éves tapasztalatokról tudok beszámolni Neked. Több mint 19 éve foglalkozok alakjavítással, aminek természetesen a legkeresettebb része a "fogyasztás". Várom az augusztusi élmény beszámolódat! Sok sikert!

196. Poppy42 (válaszként erre: 195. - Rubellit)
2011. júl. 9. 19:48

Szia Rubellit!


Mielőtt megvettem a kuponokat, próbáltam minél több információt szerezni erről az eljárásról. Arra a következtetésre jutottam, hogy maga az eljárás hatékony lehet, ha megfelelő eszközzel, hozzáértő szakemberrel hoz össze a sors, és én is visszafogottabban étkezem, és igyekszem többet mozogni a kezelések alatt.


A kuponnal reklámozó kozmetikai cégnek valószínű, hogy nagyobb az elszántsága az üzletük felfuttatására, mint a gyakorlatuk, vagy a tapasztalatuk. Ezt nem bántó kritikának szánom, hanem a hozzászólásaik stílusából, és az azokban lévő, gyakran nem egyértelmű, vagy egymásnak ellentmondó információkból vontam le.

Engem kevésbé aggaszt az, hogy egy kezelésen belül pontosan mi is történik és hány percig. Jobban érdekelnének olyan történetek, amelyekben arról beszélnek orvosok, kozmetikusok és páciensek, hogy mi az utóhatás egy-két-három év múlva. De sajnos ilyen, hiteles történetet nagyon kis számban találtam, és max. egy évre mutatott vissza.


Abban biztos vagyok, hogy a valós (piaci) áron soha az életben nem lenne lehetőségem ezt kipróbálni. Így azonban elérhetővé vált.


Lehet, hogy egy keserű tapasztalat lesz a vége. Ráadásul egy ilyen eljárásnál olyan sok a bizonytalansági tényező, hogy eredménytelenség esetén még azt sem lehet majd egyértelműen megállapítani, hogy ki és hol hibázott. Alapjában véve keveset eszem, és abban is minimális a szénhidrát. Naponta kb. két órát gyalogolok. Ettől függetlenül ha nem fogok veszíteni az úszógumimból, biztos rám fog mutogatni a cég, én pedig nem fogok tudni mást tenni, mint itt megosztom veletek részletesen a tapasztalataimat. Ez esetben drága tanulópénz lesz.

De legyünk optimisták. :)

Augusztustól majd már el tudom mesélni, hogy mi történt, ha érdekel titeket.

195. Rubellit (válaszként erre: 179. - Poppy42)
2011. júl. 8. 17:07

Szia Poppy!

Ezt is elolvastad a vásárlás előtt:

"Nálunk úgy működik a kezelés, hogy ha pl. a hasról beszélünk, hogy van egy letisztítás, radirozás, gépi kezelés (kavitációs UH, közben zsírégető valamint aloe verás hidratáló zselé(Gigi) kerül be a szervezetbe, ez már alapvetően feszesít és zsírt is bont, a kezelés végeztével, ami 20 percig tart(a gépi rész), paprikás fahéjas masszázsolajjal történik a nyirokkkeringés stimulálása, ami által elvezetődik a méreganyag."


" De ha csak pl a popsit kezelteti valaki vagy pl a felkart, akkor a KAVITÁCIÓS GÉPPEL történő kezelés 20 prc. Elötte van egy letisztítás valamint egy rdírozás, utána 10 perces nyirok masszázs, levezetés céljából.(salakanyag elvezetés)


A hozzászólásokból a kérdésekre felelő válaszai.

Nem tartod furcsának a válaszokat? Ki tudja, hogy mire kell figyelni ha tényleg kavitációs zsírbontáson szeretne részt venni úgy, hogy eredményes is legyen?

194. luxika (válaszként erre: 138. - Gandi2)
2011. júl. 4. 12:18
Szia,biztos van gép és gép közt is különbség..Bár tényleg megterheli a szervezetet,én ezért hetente egyszer javaslom a vendégeimnek.Valószínűleg azért csak a hasi részt említette,mert egy alkalommal egy testfelületen ajánlatos kezelni,mondjuk a hassal,ahol általában van zsír,de én de én is soknak találom a tíz-tizenöt alkalmat,ahogy olvastad máshol.Ez vendégfüggő,kin mennyi zsír van,attól függ,de általában egy testtájon 5-6 kezelés biztos kell,hogy igazán látványos eredményt érjünk el.
193. selah
2011. jún. 30. 20:43

Szia,


engem az érdekelne, hány perces volt a kezelés/alkalom, milyen időközönként mentél, és milyen garanciát ajánlottak?

192. angie's
2011. jún. 30. 17:27

Szia!

Igazán sajnálom, hogy így jártál. Megnéztem a szalon weboldalát,a 3 kezelés alkalmanként mit tartalmazott? Mert a weboldalon a kezeléscsomagban 5 alk. kavitáció+rádiófrekvencia van, és 2 alk. hullámmasszázs. Ez így nyirokserkentésnek édeskevés. Viszont te azt írod, hogy 3 kezelést kaptál alkalmanként, merem remélni, hogy a 3. az nyirokserkentés volt. Így is elkeserítő az 1 cm. Midet kezeltetted? Ha hason kezeltettél, még elképzelhetőnek tartom, hogy zsigeri zsírod van, és azért volt kudarc a kezelés. Az ugyanis csak szigorú diétával, sporttal csökkenthető. Volt ilyen esetem, a második kezelés után elküldtem a vendéget (nem volt eredmény, így szóltam, hogy valószínű, ez a probléma, ne költse feleslegesen a pénzét, neki sem jó, meg nekem sem, ha kudarcot vallunk egy csomó pénzért).

Azt gondolni sem merem, hogy ennyire szar a gép, ilyet még nem láttam.

191. selah
2011. jún. 28. 16:13
Sziasztok újra lenne kérdésem, végigolvastam a fórumot és találtam valamit amit nem értek, a városomban találtam egy szalont van ahol rádiófrekvenciás lemezeket helyeznek a testrészre(az ultrahangos majd a vákuumos és rádiófrekvenciás kezelés után) aminek a feje melegíti az adott testfelületet és azt írja hogy ez segít a narancsbőrnek. viszont még régebben írtátok hogy nem szabad melegítenie a kezelőfejnek, ezt csak ultrahangra vagy a rádiófrekvenciára is vonatkozik?köszi remélem érthető voltam, tudom hogy ez a fórum célzottan az ultrahangról szól, de remélem tudtok segíteni.
190. selah
2011. jún. 27. 11:21

Szia,


Oké köszi!

189. Rubellit (válaszként erre: 188. - Selah)
2011. jún. 26. 23:03

Szia Selah!

Sajnos nem jön ki. Nem iszod meg a folyadékot akkor nem lesz eredmény. :(

188. selah
2011. jún. 26. 19:06

Sziasztok!


Köszi a válaszokat!És szerintetek ha nem tarja be az ember a 2-3 liter vizet akkor az a szétbontott zsír bennmarad a szervezetben, vagy mindenképpen kijön csak több napba telik?

187. angie's (válaszként erre: 186. - Angie's)
2011. jún. 24. 19:28
Az egy tenyérnyi rész azért túlzás, egy comb ritkán egy tenyérnyi, az már kóros. 20 perc egy testrészre, inkább így értelmezd. Ennyi a minimum, a maximum meg 45-50 perc. + a nyirokserkentés.
186. angie's (válaszként erre: 184. - Selah)
2011. jún. 24. 19:25

Szia!

Persze, hogy csökkenti, hisz a zsír eltávozik a szervezetedből, ha betartod az utasításokat. A zsigeri zsírt nem csökkenti, hisz a bőrön dolgozunk. Sőt, van egy rossz hírem: azt csak a diéta csökkentheti, mozgással, hisz a zsigerek között (belső szervek, bélrendszer, etc. )helyezkedik el. Oda még a plasztikai sebész sem merészkedik a zsírleszívó csövével.:-) Vágj bele, sztem nem bánod meg, ha együttműködő vagy.

2011. jún. 24. 13:25
Sziasztok! Szeretném eladni az ultrahangos zsírbontás/2 alkalom kuponomat, amely a 11. kerület központi részén felhasználható. Megvettem, de közben sikerült egy ösztöndíjat megkapnom, és sajnos lejár a kupon (november 28-ig él), mire visszajövök. Így jóval olcsóbban eladnám (5500 Ft-ra gondoltam). Ha valakit érdekel, írjatok.
184. selah
2011. jún. 22. 08:38

Sziasztok!


Nekem olyan kérdésem lenne hogy vajon az ultrahangos kezelés csökkenti a testzsírszázalékot, és a zsigeri zsír százalékot?most vett egy ismerősöm egy ilyen mérleget ami ezeket méri és elég nagy szám(45%) jött ki testzsírra, ami egy kicsit azért megijesztett, pedig maximum 10 kg felesleg van rajtam. ti mértek ilyeneket is, vagy csak centit és súlyt?

meg az is érdekelne hogy írtátok hogy egy tenyérnyi mértet lehet bontani egyszerre ezzel a géppel, ha valakinek kb. 3 tenyérnyi csak az egyik hátsó combrésze akkor azt hogyan?mind a két oldalt egy-egy tenyérnyi első körben következő alkalommal meg máshol?köszi előre is a válaszokat!

183. niki68
2011. jún. 21. 22:34
A harmadik kezelésen vagyok túl.3 centi a csökkenés a combom körméretéből,és 2.5kg-ot fogytam.Hurrá!!!A kilóban való fogyás talán jobban doppingol mint a centiben mért.A szénhidrát és cukor megvonás meghozza az eredményt.A sok folyadék bevitel mellett szinte alig van evéskényszerem.Valahol olvastam,hogy az étkezések közötti éhségérzet/nassolhatnék/valójában szomjúság.Lehet, hogy így van.
182. Poppy42
2011. jún. 21. 20:00
Köszönöm szépen a hasznos tanácsokat!
181. angie's (válaszként erre: 179. - Poppy42)
2011. jún. 21. 15:54

Elég tartós az eredmény, tapasztalatom szerint. Tavalyi vendégem (akkor is nyáron kezeltetett, most is) zsírpárnácskája csípő részen alig jött vissza, szinte észrevehetetlen (tavaly ott kezeltünk, az zavarta), holott télen visszahízta, amit nyáron lefogyott. Kivéve a csípő részt. Most hason kezelünk, és remélem, ha visszahízna télen,jövő nyárra se hasat, se csípőt nem kell kezelni.:-D Szóval tartós, nyugodj meg. Deformitást sem okoz hízáskor,max. ha 30 kilót szedsz fel, akkor esetleg.

Krém: Bármilyen fahéj vagy paprikakivonat tartalmú krém jó lehet, válassz pénztárcád szerint.

180. Poppy42 (válaszként erre: 176. - Angie's)
2011. jún. 20. 18:26

Ez egészen biztosan így van.

Mi nők azt hiszem, többnyire hűségesen visszajárunk a fodrászunkhoz, a kozmetikusunkhoz, a pedikűrösünkhöz, masszőrünkhöz,stb., ha meg vagyunk vele elégedve, és lelkesen tudjuk őket másoknak is ajánlani. Valahogy így van ez ezzel is. A barátnőm biztos nagyobb bizalommal fog majd itt kezelést kérni, ha látja, hogy milyen karcsú lettem. :)

179. Poppy42 (válaszként erre: 177. - Angie's)
2011. jún. 20. 18:21

Köszönöm szépen a segítséged. Megnyugtattál minden tekintetben. Az információk hasznosak voltak. Igen, a régi akciójuk lejárt, de most van egy ugyanolyan, aktuális, mint amit megtaláltál. Három kupont vásároltam, ami kilenc héten át tartó (heti egy) kezelésre lesz elég. Az úszógumimat kezeltetni, és azt gondolom, az eredményesség érdekében 9 alkalom kell majd.

Figyelem a facebookos hozzászólásokat is (a korábbi akcióhoz tartozókat is elolvastam). Ott is vannak hasznos infók.

A kezelés hatásossága felől már nyugodt vagyok. A tartósságában pedig reménykedem.


Van tapasztalatod abban, hogy ha valaki pl. egy évvel kezelés után ismét zsírpárnát növeszt, az hogyan fog megoszlani a kezelt testrészen? Ugyanoda nő vissza?


Tudnál esetleg valami hatásos, és olcsó vérbőséget okozó krémet ajánlani? Esetleg valami gyógyszertári készítményt?

178. angie's (válaszként erre: 177. - Angie's)
2011. jún. 20. 09:42
Tapasztalatért (úgy láttam, új a szalon) érdemes a kuponoldalon követned a facebook hozzászólásokat. Oda rendszerint az érdeklődők, a kupont vásárlók és a személyzet írnak.
177. angie's (válaszként erre: 174. - Poppy42)
2011. jún. 20. 09:39

Elég adatot adtál, hogy megtaláljam a hirdetést. 20 percet adnak alkalmanként a kuponra, az egy testrész kezelésére elég, és nyirokmasszázst, nyirokelvezetést is. Ha több testrészt kezeltetnél, vehetsz több kupont, (összesen 10 kupont vehet egy személy). Szvsz egy hagyományos női probléma kezelése 1 kuponnal nem oldható meg, legalább 2 kupont érdemes beváltani, az 3x40 percet jelent, cca.12000 Ft-ért. Így se rossz. A gépre ránéztem, 50 kHz-es (ez jó), +vákum+rádiófreki is van hozzá.

De úgy láttam, lejárt az ajánlat.

176. angie's (válaszként erre: 175. - Dork-a)
2011. jún. 20. 09:21
Ne ítélj, hogy ne ítéltess. A kuponozás kuponoldallal csupán marketing, új vendég szerzésére irányul, és nagyon mérhető, hisz jön a vendég a kuponnal....itt nem a profit a lényeg, hanem az új vendég. Aki esetleg bérletet vesz, mert tetszik a 3 alkalom, esetleg hozza a barátnőjét, anyukáját, etc.Ne adj isten, más kezelés is megtetszik neki..... Így már megéri bekapcsolni a gépet, nem?
❮❮ ... 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook