Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ultrahangos kavitációs zsírbontás fórum

Ultrahangos kavitációs zsírbontás (beszélgetős fórum)


2011. márc. 2. 08:28

Szia Dorka!

Azt szeretném kérdezni, hogy a két testrész az valójában két testtájat takar? tehát pl.belső és külső comb az két testtáj?


vagy egy kezelésen belül mehet mondjuk a comb és a fenék?

24. erika13 (válaszként erre: 23. - Dork-a)
2011. jan. 20. 14:07
Hát akkor tényleg jobb ha csak heti 1* megyek, az egészség mindennél fontosabb!Köszi!
23. Dork-a
2011. jan. 17. 21:09
én egyszerre két testrészt csinálok...Általában heti egyszer, de volt egy vendégem,akinek muszáj volt heti 2. Bejött neki, de nem ajánlom, mert nagyon kemény és szerintem nehéz mellette dolgozni, stb.
22. erika13 (válaszként erre: 21. - Dork-a)
2011. jan. 17. 13:02
Szia Dorka! Te is heti egyszer csinálsz egy embernek kezelést? Hány testrészt lehet egy alkalommal kezelni? Köszi!
21. Dork-a
2011. jan. 17. 07:54
Bzióka! Ezzel leginkább a zsírpárnát,de szebb lesz tőle a narancsbőr is! Főleg hogy kezelés részeként gépi nyirokmasszázst csinálok,ami oldja a narancsbőrt.
20. mongi
2011. jan. 16. 23:21
Ezzel az eljárással szokták eltüntetni a narancsbőrt is?
2011. jan. 16. 18:47
Sziasztok! Én is járok ilyen kezelésre, szerintem hatásos,csak egy problémám van.. 4 testrészt kezelnek (has,gyomor,fenék, belsőcomb), alkalmanként 2-őt és egy héten csak egyszer megyek,mert állitólag 5 nap kell,hogy kitisztuljon a szervezet, különben nem hatásos. Viszont igy egy rész csak 2 hetente kerül sorra. Máshol is igy van ez? Köszi! (bocsi,nincs hosszú i betüm) :-)
18. Dork-a
2010. nov. 10. 15:32
megírom neked priviben!!
17. daria
2010. nov. 10. 15:10

kérlek mondjatok egy olyan helyet ahol eredményes a kezelés és elfogadható az ár!

köszi!

16. Dork-a
2010. júl. 19. 12:14
én bátran ajánlom mindenkinek!Ha betartod a szabályokat 6 cm-t veszítesz 6 alkalom alatt!!!!
15. Uhu53 (válaszként erre: 11. - Pocaklakó-manó)
2010. júl. 16. 11:12

Kedves Pocaklakó-manó!

Keresgélés közben akadtam erre a fórumra és itt olvastam nálad, hogy találtál egy elfogadható árú nyirokmasszázsgépet. Ilyet keresek régóta mert nagyon vizes a lábam, de eddig csak olyanokat találtam aminek az ára 400 ezer körül van. Nagyon örülnék ha privátban elküldenéd ennek a cégnek a honlapjához az elérést!

Üdvözlettel:Uhu

14. neko72 (válaszként erre: 11. - Pocaklakó-manó)
2010. júl. 14. 17:03

Szia!

Érdekelnének a tapasztalataid...:)

Hányszor voltál kavitáción? Látszódik az eredménye?

13. Andrea
2010. jún. 19. 09:55
Nyíregyházán 3 helyen is tudok ilyen lehetőséget, valaki próbálta már valamelyiket?
12. Dork-a
2010. máj. 31. 10:54
szerintem mindennap használhatod a szaunát,rögtön kezelés után is.Feszesítés jó lesz,ha már kezdesz fogyni,de az csak az eredményt teszi szebbé.Nagyon jó lenne a nyirokmasszázs,jobb lenne olyan gépet nézned,ami nemcsak combig megy,de azért küldd át,megnézem szívesen!
11. Pocaklakó-manó (válaszként erre: 4. - Dork-a)
2010. máj. 30. 20:27
Most állok ilyen kezelés előtt, holnap megyek az elsőre. van itthon fekvő infraszaunám, szeretném a véleményedet kérni, hogyan használjam párhuzamosan a kavitációval. Minden kezelés előtt, vagy utána.. esetleg rendszeresen naponta, vagy kétnaponta? Köszönöm előre is a választ. Ahova én megyek erre a kezelésre, ott nem myirokmasszázs, hanem feszesítés van utána. Régebben voltam nyirokmasszázs kezelésen, nagyon kellemes valóban. Egy cég honlapán találtam olyan nyirokmasszázs berendezést, ami csak combig használható. Mit gondolsz, azzal érdemes lenne kiegészítemen a kezelést? Ha válaszolsz, szívesen megírnám privátban melyik cégnél találtam, hátha rápillantanál.... itt nem szeretném reklámozni. Minderre azért lenne szükségem, és azért lenne nekem jó, mert vidéken lakom, és a kavitációnak is örülök, hogy itt elérhető, viszont a nyirokmasszázsért már sokat kellene utaznom. Amit találtam, az pedig elérhető áron megvehető lehetne. Nagyon köszönöm, ha válaszolsz ! :-)
10. Dork-a
2010. máj. 23. 08:49
testrészenként 10ezer egy alkalom,de ha bérletet veszel(6 alkalom),akkor 9-re jön ki.3alkalom után szoktam mérni,addigra 3-4 cm.A gépema zsírsejtek falát pukkantja szét,zsír elfolyósodik,aztán sok folyadék ,nyirokmasszázs vagy infraszauna, mozgás hatására belekerül a vizeletedbe és kiürül.Orvosi változat nagyobb tempóban bont,súlyos esetekben szokták javasolni.
2010. máj. 22. 12:01
1 kezelés kb. mennyibe kerül és hány cm megy le?
8. egészségügyis (válaszként erre: 6. - Dork-a)
2010. máj. 22. 11:59
Az orvosi változat mivel tud többet? Több zsírt bont egyszerre? Ez a zsírsejteket el is pusztítja, vagy csak kiürül a zsír a sejtekből és a zsírsejtek mérete csökken?Én valami olyasmire gondolok, mint a vesekőzúzás. Ott is a lökéshullámok porlasztják szét a követ.
2010. máj. 21. 18:41
lehet a kettőt egymás után,de lehet köv.napon is.Szerintem 6 alkalom kell.
2010. máj. 21. 15:47
akkor ez úgy néz ki, hogy először a kavitációval bontod a zsírt, és utána a nyirokmasszázzsal kihajtod? ezt a kettőt lehet egymás után is? vagy külön napokon kell? mennyi idő alatt látható eredmény, ha mondjuk 5-8 cm szeretnék fogyni hasból?
2010. máj. 16. 21:06
Próbáltam utánanézni, hogy mi is ez. Rámentem egy oldalra, elolvastam a leírtakat, csak azt nem találtam meg, hogy ki végzi. Orvos,kozmetikus,masszőr vagy ki? Még név sincs. Ez csak nekem furcsa vagy ennek nincs jelentősége?
2010. máj. 5. 07:59
én mindenkinek ajánlom,tényleg onnan megy le a fölösleg,ahonnan szeretnéd.Saját magam is ezzel fogytam,és ezzel dolgozom is.Kezelés után 3 napig nem szabad semmilyen szénhidrátot fogyasztani,3 litert kell inni naponta, 30 percet mozogni,ez lehet séta is.Nagyon ajánlom mellé a szaunázást,mert könnyebben távozik szervezetedből a lebontott zsír.Amúgy mellé mediterrán diétát ajánlok mindenkinek.Nekem csupa jó tapasztalatom van,de csak fegyelmezett vendégeknél.
2010. márc. 22. 20:47
Köszi! A csökkentett szénhidrát-tartalmú diétát csaknem 3 hónapja tartom (no kenyér, tészta, rizs, krumpli, nasi stb..), az ivás is ok., apadnak a centik, de rá kell döbbennem, hogy 36 évesen már nem úgy megy, mint 10 évvel ezelőtt :-( Vannak területek, ahonnan nehezen megy. Részletesebben írnál a tapasztalatodról?
2. babszibobó (válaszként erre: 1. - Andrea)
2010. márc. 21. 19:05

Szia!Érdemes kipróbálni, de csak tényleg akkor, ha mellette bizonyos szabályokat betart az ember.

Megfelelő folyadékbevitel,valamennyi mozgás és a diéta.Felgyorsítja a folyamatokat, bár még attól is függ milyen plusz hatóanyagot használnak hozzá!

Nekem csak jó tapasztalataim vannak, ajánlom!

2010. márc. 20. 15:33
Sziasztok! Az évek alatt rakódott "úszógumi" eltűntetéséhez és a karom vékonyításához keresek a diéta mellé kigészítő segítséget. Az ultrahangos zsírbontásról hallotam jót és rosszat is. Van ezzel tapasztalatotok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook