Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ultrahangos kavitációs zsírbontás fórum

Ultrahangos kavitációs zsírbontás (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 ... ❯❯
475. Ancsuli
2011. aug. 26. 23:28

Nekem ez a mondat is érdekesen hangzik:

"A végeredmény a kezeléssorozat után kb. 1-1,5 hónappal alakul ki, de a mérhető eredmények, már az első kezelést követően jelentkeznek és magukért beszélnek"

Egyébként a szalon az újpesti rakpart és a Pozsonyi út között van. Ismerős vlk-nek?

474. Ancsuli
2011. aug. 26. 23:07

Szép jó estét!

Hát épp most akartam leütni két kupont ( a szóban forgó akciós 3 alkalmas kombinált bérletet ). De most kicsit gondolkodóba estem. Miért is adják ilyen olcsón? Én laikusként azt gondolom, h reklám miatt. De lehet abban is igazság amit itt a "szakik" leírtak, most beültettétek a bogarat a fülembe. Mi tévő legyek? Mert az ár csábító, de ha sz*-t sem ér...pffff...


Enikő, én is szülés után vagyok ( igaz nem a 3. után, hanem az első után :-)) és képtelen vagyok lefogyni. Alig eszem és mégsem.:-( 3 hónapja még szoptattam. Dokim szerint még várjak, mert még nem álltak vissza a hormonok és azért nem indult be a fogyás.:-O Pajzsmirigyet nézettem, az rendben. Most Hoodiával próbálkozom ( itt a fórumon is ), holnap lesz egy hete, h szedem. Hát majd meglátjuk.

De én is keresek mellé vlm segítséget zsírbontás formájában.

473. henessey75 (válaszként erre: 438. - Cornflower)
2011. aug. 26. 14:48

Sia Cornflower!

Várom a tapasztalatokat!

Szép napot.

472. Rubellit (válaszként erre: 470. - Kosztyán Enikő)
2011. aug. 26. 13:10

Kedves Enikő!


Angie's-nek mindenben igaza van. Szerintem Téged sem a súlyod zavar igazán hanem az amikor a tükörbe nézel. 3 hónap nagyon sok idő, rengeteget tudsz változni ha együttműködsz azzak aki kezel Téged. Kavitációs zsírbontással akár többet is változhatsz mint egy mérte. Az, hogy a hypoxival nem történt semmi nem jelenti azt, hogy kavitációval sem fog. Különben a hypoxi cellulit kezelés... Szerintem nagyon jó esélyed van akár több számmal kisebb ruhában fújd el a gyertyákat a tortádon 3 hónap múlva.

471. angie's (válaszként erre: 470. - Kosztyán Enikő)
2011. aug. 26. 10:15

Szia Enikő!

Szerintem vágj bele a kavitációs kezelésbe. Szépen fogsz formálódni (10 kg-ot ettől nem fogsz fogyni,de 3 hónap alatt a 30. szülinapodra biztos, hogy egy számmal kisebb ruhát tudsz felvenni). Mellé a heti 2 body ball, és esetleg napi 30 perc séta (a gyerkőcökkel akár),a sok folyadék, és a betartható mediterrán diéta meghozza a várva várt eredményt, ez biztos. Ha budapesti vagy, itt minimum 3-an állunk rendelkezésre, különböző kerületekben. Csiripisz...nem tudom, hol dolgozik, priviben biztos elárulja. Székesfehérvári kolleganő is van itt a fórumon.No, meg Zoli1979, aki forgalmazó is egyben.(szintén bp.-i)

470. Kosztyán Enikő (válaszként erre: 467. - Rubellit)
2011. aug. 26. 08:41

Hát,három gyerek után kb mindenhol szeretnék változtatni.

165 cm magas vagyok és most súlyom csúcspontján 78kg

Szóval 10 kilót szeretnék fogyni.

A kritikus részek a comb-fenék,de most már a has is beállt a sorba.

Régen jártam akupunktúrára,szoros 600kalóriás diétával le is fogytam akkor 15 kilót.

Meg is tudtam tartani a harmadik gyerekig.

Sajnos most nem sok időm van magammal foglalkozni.

Hetente kétszer el tudok menni bady ballra de nem tudok fogyni tőle.Most kipróbálom a hypoxit,de a nyolcadik alkalom után nem sok minden történt.

Kicsit ki vagyok akadva!

Most megoldás után kutatok.3 hónap múlva leszek 30 éves,és szerettem volna valahogy kinézni.Sajnos egyre kevesebb esély van...

469. Dorkinc (válaszként erre: 450. - Poppy42)
2011. aug. 26. 07:41

Szia!

Letöltöttem 1 ch táblázatot, és ha a sima hús-zöldség szerint étkezünk, akkor is minden zöldségben van ch. ha az ember 100%ban odafigyel akkor se lehet 0 ch-t enni mivel mindenben van, ha nem is sok, de van.

468. Rubellit (válaszként erre: 462. - Poppy42)
2011. aug. 25. 22:42

Kedves Poppy!

Nagyon jól olvasol a sorok között. Abban az esetben ha tényleg egyszerre és nem egymás után használják az ultrahangot és a rádiófrekvenciát akkor nem kavitációs zsírbontásról van szó.

Komolytalan, hogy a nyirokkeringést teával serkenteni.

"Sajnos" tényleg divat a kavitációs zsírbontás és már többször tapasztaltam, hogy reklámfogásként használják sima ultrahangos kezelésnél.

Nem szakemberként nagyon jó következtetéseket sikerült levonnod.

467. Rubellit (válaszként erre: 460. - Kosztyán Enikő)
2011. aug. 25. 22:33

Kedves Enikő!

A kavitációs zsírbontásnak nincs többféle változata. Az ultrahangos zsírbontásnak van csak. Amit Te többféle változatnak érzel a kezelő gépek kölönbözősége okozza és az, hogy milyen kezelést használnak a nyirokkeringés serkentésére.

Jó lenne tudni, hogy Te min szeretnél változtatni és milyen magas vagy és ehhez milyen súly párosul.

Három alkalommal ha betartod a feltételeket már nem csak centibe mérhető eredmény van hanem fényképen is látható. Milyen eredményt szeretnél elérni?

466. Rubellit (válaszként erre: 458. - Kosztyán Enikő)
2011. aug. 25. 22:24

Kedves Enikő!

Az ilyen nagy százalékos kedvezmények sajnos nem mindig a remélt kezelés biztosítják.

Az eddigi hozzászólások között több erre utalót találsz. Érdemes elolvasni őket. Ide nem írhatod ki a honlap nevét, de ha privát üzenetben elküldöd nekem szívesen megnézem. Eddig az volt a tapasztalatom, hogy az ilyen nagy kedvezménnyel hirdető szalonok, akik többször is így hirdettek egyre kevesebb kupont tudtak eladni. Ez elgondolkodtató. Va egy szalon ahol az elmúlt hónapokban kétszer is akcióztak 87%-kal 3 alkalmas kavitációs bérletet. El is adtak két alkalommal kb 1000-1000 bérletet. Ezt követően 1 alkalmas kavitációs zsírbontást rádiófrekvenciás feszesítéssel hirdettek meg 81%-os kedvezménnyel. Itt következett a megdöbbentő fordulat csak 58 kupont tudtak eladni az 1000 felajánlottból. Szerintem sokan már tudják, hogy miért. :(

465. Rubellit (válaszként erre: 456. - Aniko8888)
2011. aug. 25. 22:04

Kedves Anikó!


Néha még én is elcsodálkozom :), de továbbra is vallom, hogy az eredmény a vendég sikere mi csak segítők vagyuk ezen a sokszor nagyon nehéz vállalkozáson. A kavitációs zsírbontás tartós eredményeket biztosít megfizethető áron.

464. Rubellit (válaszként erre: 455. - Zoli1979)
2011. aug. 25. 21:59

Szia Zoli!

Nem bántottál meg, az én véleményem is csak egy a sokból. Már az is nagy eredmény, hogy ez a fórum ilyen sikerrel működik. A kavitációs zsírbontás hatékony, de nagyon fontos , hogy milyen kezeléssel kombináljuk. Továbbra is az a célom, hogy a döntés előtt álló jövendőbeli vendégeknek (mindegy, hogy kihez mennek kezelésre) hiteles választ adjak felmerülő kérdéseikre. Mindenkinek jó munát a vendégeknek jó eredményeket kívánok!

Zsuzsa

463. csiiriipiiszlii (válaszként erre: 462. - Poppy42)
2011. aug. 25. 19:39

Ezzel teljesen egyetértek!

Én nem találtam meg a hirdetést,de a nyirokkeringést nem lehet csak teával serkenteni azaz lehet csak nem olyan mértékbe!Nálam is meg ahogy így olvastam a többi szakembernél is a második fázis a nyirokkeringésbe juttatja a salak anyagokat,azaz azt a rész masszírozzuk a megfelelő fejjel.Sajnos igen vigyázni kell hogy a kavitáció most fel kapott ezzel vigyázni kell.

462. Poppy42 (válaszként erre: 460. - Kosztyán Enikő)
2011. aug. 25. 18:10

A leírásod alapján megtaláltam a hirdetést. Nem vagyok szakember, csupán én is járok kezelésre, és innen van némi tapasztalatom. Nekem nem elég meggyőző a hirdetés, több okból.


Pl. a kérdések és válaszok résznél így válaszol aki a kezelést végzi: "Igen, ultrahangot és rádiófrekvenciát alkalmazunk egyszerre, a nyirokkeringést salaktalanító teával serkentjük. A kezelés 30-60 percig tart."


A kavitációs kezelés csak a hirdetés címében szerepel, magában a leírásban már másról beszél. Az merül fel bennem, hogy a kavitációs kezelés csak mint manapság divatos "hívószó" van bevetve jelen esetben? Én tuti rákérdeznék, mielőtt kupont veszek.


A nyirokkeringetésre szerintem nem elég a tea. Ezt személyesen is tapasztaltam, és ha visszaolvasol, itt a szakemberek is beszélnek róla, hogy miért.


A nyirokmasszázs hiánya miatt nem vennék kupont itt, bármilyen csábító is az ár.

461. csiiriipiiszlii (válaszként erre: 460. - Kosztyán Enikő)
2011. aug. 25. 17:29

Szia Enikő!


Én most nem tudom melyikre gondolsz!De én úgy gondolom ha jó a gép 3 alkalomnál már érezned kell a javulást,de legalább 5-6 alkalom az amikor akár ruha méretet is csökkenthetsz.Persze ehhez az is kell hogy úgy táplálkozz és mozogj is egy keveset.

Ez a személyes véleményem!

2011. aug. 25. 16:57

Ahogy olvastam,a kavitációs zsirbontásnak is sokféle változata van. Nem tudom ez a fajta amit én kinéztem ugyan kedvező árban van,de nem tudom hatékony-e?Három alkalom után,mire számíthatok?

Több kupont kéne megvásárolnom ahhoz,hogy eredményt érjek el?

Tanácstalan vagyok!

459. aniko8888 (válaszként erre: 458. - Kosztyán Enikő)
2011. aug. 25. 16:22

Szia Enikő !


Pontosan miben kérsz segítséget ? Miért nem tudsz dönteni ?

2011. aug. 25. 15:35

Nem tudom mit csináljak.A segítségeteket szeretném kérni.Az egyik kuponos honlapon 12000 forintért most van akcióba -85%

KAVITÁCIÓS ZSÍRBONTÁS

Valaki tudna nekem segíteni?

Nem tudom befizessek-e rá?

Kérlek segítsetek nekem.

Nem tudom lehet-e írni a honlap nevét ahol hirdetik,de a szépség-egészség résznél van.

Amúgy 75.000-ről van lealkudva.

Köszönöm a segítséget!!!

457. csiiriipiiszlii (válaszként erre: 453. - Cornflower)
2011. aug. 25. 14:24
Ezt pontosan nem tudom,rá kerestem és elvileg azt írja ki lehet váltani!
2011. aug. 25. 11:35

Kedves Rubellit !


Ez egy fantasztikus eredmény !

455. Zoli1979 (válaszként erre: 454. - Rubellit)
2011. aug. 25. 01:44

Szia Rubellit,

Ne haragudj, nem akartalak megbántani, csak nekünk több száz kavitációs kezelés után még nem volt ilyen jó eredményünk egy kezelés után... viszont ez az eremény is igazolja, hogy a kavitációs ultrahang igenis hatékony! Mea culpa...

Üdv és további jó munkát kívánok,

Zoli

454. Rubellit (válaszként erre: 443. - Aniko8888)
2011. aug. 24. 23:39

Szia Anikó!


A gép minőségétől. Ennyi. Lehet negatív véleményt mondani erre, csak ezt kezelések dokumentálásával és fényképpel is tudom igazolni.Ezt most csak azért írom le Neked, mert más már válaszolt a nekem feltett kérdésedre.

Különben a 49 kilósan szerinted mekkora ereje lehet a karomnak amivel ennyire össze tudom húzni a centit? A centi köszöni szépen jól van még soha nem szakadt el. :) A vendég meg nem ostoba, ekkora változást érez a ruháján. Szerintem ez a fórum azért van, hogy a tőlünk kérdezőnek feleljünk és ne más eredményeit véleményezzük. Továbbra is csak a Ti kérdéseitekre fogok válaszolni és nem más "szakember" véleményére reagálni.

453. cornflower (válaszként erre: 452. - Csiiriipiiszlii)
2011. aug. 24. 23:25
Az olivaolajat kókuszolajjal lehet helyettesíteni. Igaz?
452. csiiriipiiszlii (válaszként erre: 448. - Dorkinc)
2011. aug. 24. 20:48

szia!

Átküldött nekem a Nővérkém egy linket amiben szerepel a egy diéta:Ami igazából életmód váltás de tartható szerintem:

Mediterrán diéta: az ultrahangos zsírbontás fontos kiegészítője

A diéta alapja szerint az egészséges táplálkozáshoz naponta legalább 5 adagnyi zöldség és gyümölcs, gabonaféleség (ha teljes kiőrlésű, akkor még több rostanyagot biztosít a szervezet számára), hal fogyasztása ajánlott, olivaolaj hozzáadásával.


A 10 alapszabály

1. Gyümölcsök, zöldségek, rizs, bab, fogyasztása.

2. Az évszaknak megfelelő friss élelmiszereket részesíti előnyben. Hiszen a primőr áru több vegyszermaradványt tartalmazhat, ráadásul igen drágán szerezhető be.

3. Az ételek elkészítése során minden egyéb zsiradék – beleértve a vajat és a margarint is – olívaolajjal kell helyettesíteni.

4. Zsírszegény joghurt napi étrendbe, mérsékelt mennyiségben.

5. Hetente kétszer hal és egyszer szárnyas.

6. Vörös húsok fogyasztása csupán havonta néhány alkalommal ajánlatos, 340-450 gramm mennyiségben.

7. Az elfogyasztott zsír az összenergia 25-35 százaléka legyen (ebből a telített zsír lehetőleg ne legyen több 7-8 százaléknál).

8. A napi desszert elsősorban friss gyümölcs.

9. A rendszeres testmozgás nagyon fontos az ideális testsúly mielőbbi elérésének és a jó közérzet kialakításának érdekében.

10. Mérsékelt mennyiségben ajánlott az étkezés közbeni borfogyasztás: a férfiaknak napi 1-2 pohár, a nőknek 1 pohár javasolt.

451. csiiriipiiszlii (válaszként erre: 450. - Poppy42)
2011. aug. 24. 20:19

ez a kalória szükséglet kalkulátor jó ötlet!

Én nem tartom helyesnek azt hogy semmit!egy ilyen zsírbontáshoz is kell energia meg a minden napi munkához is ha nem lehetne mit enni akkor nem tudnátok a mindennapi dolgokat csinálni!

Én azt mondom ész szerűen kell enni!Ami azt jelenti hogy napi legalább 3 de inkább 5 étkezés.Keveset de sokszor!csirke,pulyka,hal csak nem krumplival meg nem rizzsel hanem zöldség körettel.Reggelire nem cukrozott joghurtokat hanem natur joghurtot gyümölccsel amit te szelsz bele.Figyelni kell arra hogy délután 3-4 után már ne együnk dinnyét,barackot vagy ilyen nagyon édes gyümiket amibe sok a cukor azt inkább együnk reggel!A kavitációs zsírbontásnál sem kell éhen halni!nagyon nagyon sokat kell inni!

450. Poppy42 (válaszként erre: 448. - Dorkinc)
2011. aug. 24. 20:11

A kavitációs kezelés alatt a szakemberek állítása szerint mondhatni, szinte semmit.


Úgy általában, (a hétköznapokon, kezelésen kívül normális esetben) hogy mennyi energiára van szüksége egy embernek az adott életkorban, és életformájának megfelelően? Konkrét link helyett google-z rá erre a kifejezésre, szó szerint "Kalóriaszükséglet kalkulátor - Kalóriaégetés mozgással". Szerintem sok hasznos infó van benne, amit hasznosíthatsz.

449. aniko8888 (válaszként erre: 447. - Zoli1979)
2011. aug. 24. 18:44
:)
448. Dorkinc
2011. aug. 24. 18:43
kerestem egy ch táblázatot és mivel mindenben van, szerintetek 1 nap mennyi a max amennyit enni lehet?
447. Zoli1979 (válaszként erre: 443. - Aniko8888)
2011. aug. 24. 16:51

Szia Anikó,

Ez a 6-7 cm egy kezelés alatt leginkább a kezelő karjának erejétől és a centi szakítószilárdságától függ, ergo mennyire erősen szorítja össze a mérésnél... egyébként igen nagy zsírtömegnél is nehezen hallok ilyesmiről, még talán Ultrashape-pel se nagyon van ilyen eredmény...

Üdv,

Zoli

446. csiiriipiiszlii (válaszként erre: 429. - Poppy42)
2011. aug. 24. 16:03

Én ezzel egyetértek!

Én is pont azt mondom a vendégeimnek hogy nem kell éhen halni! a kolbász karika közé tett szalonna az az első három napba annyira ne(szerintem)de ennek pont az a lényege hogy nem 0 szénhidrátot hanem nagyon kevés szénhidrátot juttassunk a szervezetünkbe főleg az első 3 nap.Aztán ha bűnözünk egy torta szelettel akkor előtte és utána is figyeljünk oda mit eszünk.Ennek a kezelés folyamatnak nem az a lényeg hogy éhes maradj és ne érezd jól magad!Csak ész szerűen kell csinálni!És mozogni kell mellette ha mást nem is egy jó séta a szabad levegőn!

❮❮ ... 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook