Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ultrahangos kavitációs zsírbontás fórum

Ultrahangos kavitációs zsírbontás (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 ... ❯❯
505. Dorkinc (válaszként erre: 504. - Poppy42)
2011. aug. 29. 14:43
ez gondolom nem lesz nehéz, én elég sok mindent tudnék választani mindig :)
504. Poppy42 (válaszként erre: 503. - Poppy42)
2011. aug. 29. 14:03
Azt az imént elfelejtettem mondani, hogy a kuponos oldalak pénzt vissza nem utalnak, hanem az adott oldalon írják jóvá a korábban befizetett összeget. Vagyis a "visszakapott" pénzt náluk kell majd valamilyen más kupon megvásárlására elkölteni. Ez a gyakorlat.
503. Poppy42 (válaszként erre: 501. - Dorkinc)
2011. aug. 29. 13:41
A legtöbb kuponos oldalon van lehetőség kupon visszaváltásra. Olvasd el az adott weblap szabályzatát, és nézd meg, hogy melyik előnyösebb számodra. Van ahol elég arra hivatkozni, hogy meggondoltad magad. Az internetes vásárlásra vonatkozó fogyasztóvédelmi szabályok is segítségedre lehetnek, vagy szóba jöhet még a megtévesztés, mint fogalom, a vásárlástól való elállás indokolásaként.
502. Ancsuli
2011. aug. 29. 12:30
Hát szerintem sem fogják visszautalni. Meglepődnék ha mégis.:-( Mennyit fizettél?
501. Dorkinc (válaszként erre: 500. - Henessey75)
2011. aug. 29. 12:14
A pénzt egészen biztos, hogy nem fogják visszautalni, ezt több helyen is leírják a cégek, előbb a kuponos cég szabályzatát olvasd át, hátha találsz kiskaput
2011. aug. 29. 11:25

Sziasztok Csajok!

Én ma mennék (hétfő)a Schwarczer u.ba kavitációra és arcfeszesítésre,de lemondtam,sőt a kuponos céget felhívom,hogy utalják vissza a pénzt.Végigolvasva a tapasztalatokat már nem bízom abban a helyben.Nem kavitációt csinálnak és a kezelő csaj(telefonban idősebb hang)azt mondta a jó kavitációs gépnek nincsen hangja.Az arc feszesítés pedig amit úgy hírdet,hogy az első kezelés hatásos és látványos,arról annyit,hogy azt mondta ha eheti többször mész ,akkor van eredménye.

499. Ancsuli
2011. aug. 28. 23:04
Kíváncsi vagyok, h a lent említett aukciós hirdetésre jelentkezők közül fel fog e vlk ide tévedni és tapasztalatokat mesélni.:-O De jó lenne...
498. csiiriipiiszlii (válaszként erre: 496. - Angie's)
2011. aug. 28. 20:01

Szia!

Nagyon köszönöm a tanácsot!Valószínű ezt fogom tenni :D

Biztos én lennék a hülye ha nem sikerül.Az a másik fele hogy nem kell nagyon szigorú diéta csak az alapok.Valamit valamiért!!!!!!!!

497. Ancsuli (válaszként erre: 494. - Rubellit)
2011. aug. 28. 19:31

Hát nem tudom honnan szedtem, h magas.:-DDDDDD

A "kedves" egyenlő lett a "magassal".:-))))

Hát az én képzelőerőm határtalan....

496. angie's (válaszként erre: 490. - Csiiriipiiszlii)
2011. aug. 28. 19:25

Szia!

A legjobb, amit tehetsz, az az, hogy elküldöd. Ha végigjárja a kezelést, és nem lesz eredmény, te leszel a hibás. Vedd elejét, mondd meg neki, hogy a lelkiismereted nem engedi, hogy tovább kezeld eredmény nélkül. Indokold meg, miért kellene csökkenteni a szénhidrátfogyasztást, és miért kell sokat inni, és mondd el neki, hogy te nem engedheted meg magadnak, hogy ne legyen eredmény a kezelések hatására. Ennél jobbat nem tudok tanácsolni. Volt már vendég, akit elküldtem, mert nem működött együtt (2 alkalom után befejeztem a kezelését), akkor, per pill. nagyon megsértődött, és úgy két hónap múltán visszajött, hogy befizetett máshová egy bérletet, lejárta, semmit nem változott (naná, ott sem tartotta be a betartanivalókat), és megköszönte, hogy én nem "húztam" le. Ez is valami.:-)

495. angie's (válaszként erre: 488. - Cornflower)
2011. aug. 28. 19:16
Nem sokat. Amit találtam róla (magas frekvenciájú Uh a leírás szerint), az nem kavitációs frekvenciára utal. Az épp hogy alacsony frekvenciájú. De majd kiderül, jó-e. Sok szállodában (külföldi) használják a spa-részlegen, főleg thalassotherápiás kezelésekkel.
494. Rubellit (válaszként erre: 492. - Ancsuli)
2011. aug. 28. 15:54
Nem írtam, hogy magas. :)
493. csiiriipiiszlii (válaszként erre: 492. - Ancsuli)
2011. aug. 28. 15:30
Én úgy gondolom függ attól is hogy ki ennyiből fogy le.de ahogy így halljuk Rubellittől valakinek látványok akkor is ha vékony:Ami nagyon fontos hogy ehet ti is kellettek.Ha jó a gép olyan nincs hogy semmi nem történik még akkor se ha "bűnözik"ételekbe.Ha folyamatosan olyanokat tesz mint amit én leírtam akkor nem lesz nagy változás hát én is azért kérdeztem rá hogy betartja e.Nagyon sokat számít hogy ti is betartsátok amit mi mondunk nektek!:D
492. Ancsuli (válaszként erre: 490. - Csiiriipiiszlii)
2011. aug. 28. 14:37

Érthetetlen! Akkor minek ad ki ennyi pénzt ha nem bírja betartani? Biztos nem úgy kuporgatta rá össze a pénzét, ha így elcseszi az egészet....


Húúú, most aztán kíváncsi vagyok, h ki lehet az illető. Ezek szerint ha hallottuk, akkor talán énekes.:-O Lett volna tippem, de így, h írod, h magas, így kiesett. Lett volna másik tipp, de az meg nem énekel.:-)))

6cm? Aztán 8cm? Ez számomra hihetetlen. De gondolom nem 60-65 kilós az illető.

Azt hagy kérdezzem már meg Tőletek, szakiktól, h volt e már olyan példa a praxisotokban, h elment a páciens több alkalommal és az ég világon semmi centiben mérhető változás nem volt. Mert ugye garanciát nem vállal senki ( miért is vállalna, hisz nem felügyelhetitek 0-24ben az embert ), ahhoz képest viszont nem olcsó. Én pl. kardomba dőlnék, ha kiadnék egy tetemes összeget és mondjuk 2-3 cm ment csak le.

Mitől függ az, h kinek több, kinek kevesebb távozik? Mindenkinek másképp reagál a szervezete a kezelésre? Vagy hogy van ez?

491. Rubellit (válaszként erre: 489. - Cornflower)
2011. aug. 28. 14:24

Szia Cornflower!

Kavitációs zsírbontást. Ennyi, de ezt én már a fórumon többször leírtam, hogy vannak ilyen eredmények és több is. Nála ez azért nagyon érdekes, mert egy vékony nagyon csinos hölgyről van szó. Az ismerősei is csodálkoznak ezen az eredményen. :) Jól tud öltözni. Igen, ismert a hölgy lehet, hogy láttad és hallottad is már "munka" közben. :)

2011. aug. 28. 14:07

Sziasztok!


Had meséljek el én is valamit,sajnos ez nem túl jó hír!

Szerintem nekem egy elég jó gépem van már vannak jó eredmények!

Sajnos van egy vendégem aki a 3.kezelésen lesz túl,de sajnos tudom hogy abszolút nem tartja be a diétát és nem elég hogy nem tartja be még cukros italokat fogyaszt meg 9-10 körül eszik pl:húst.Ezt most vallotta be.Én közöltem vele hogy ez a kezelés nagyon hatásos de így csak ad a sz.-nak egy pofont.Most azon gondolkozom hogy megfogom neki mondani hogy vagy betartja vagy jöjjön vissza akkor ha már elég kitartó!

489. cornflower (válaszként erre: 487. - Rubellit)
2011. aug. 28. 13:33

Mit csináltál vele, hogy 6 cm lement 1 alkalom után?? :)

Valami hírességről van szó?

488. cornflower (válaszként erre: 484. - Angie's)
2011. aug. 28. 13:31

Szia angie's!


A gép neve Sensolyse. Mond neked valamit?

487. Rubellit (válaszként erre: 483. - Ancsuli)
2011. aug. 28. 12:35

Szia Anikó!

Sajnos igazad van, de szerintem elég jól lehet szűrni, hogy ki a hiteles. Aki fent van a fórumon már olyan információkat kap, hogy el tudja dönteni, hogy tényleg kavitációs zsírbontást ajánlanak neki vagy csak divatból használják a kifejezést.

A centik pedig igazak, most készül az új honlapom ahol arccal névvel fogja felvállalni egy kedves vendégem, hogy az első kezelés után 6cm-vel csökkent a hasának a körfogata és ez 2nappal később már 8cm volt. Még nem árulom el, hogy ki ő, legyen meglepetés. Szerintem nagyon ismerős lesz sokaknak :)

486. angie's (válaszként erre: 484. - Angie's)
2011. aug. 28. 12:28

Heuréka! Találtam egy "tappancsos" UH-gépet!

Jópofa megoldás, a tappancson 3 db kb. 1 cm (talán picit nagyobb)ultrahangfej van rögzítve. Így már értem.:-)

485. angie's (válaszként erre: 483. - Ancsuli)
2011. aug. 28. 12:04

Szia Ancsuli!

Ugyanez a helyzet velünk, szakemberekkel is. Horroráron eladnak minden sz@rt, amiről sokan azt se tudják, mi az. Cak felcsillan a szemük, ha azt látják MÁR 3-6 hónap alatt megtérül a befektetés.....itt gyökerezik valahol a probléma, és még messze a megoldás. Bár véleményem szerint a kuponoldalak sokat segítenek abban, hogy kiszűrődjön a selejt, viszonylag gyorsan.

484. angie's (válaszként erre: 481. - Cornflower)
2011. aug. 28. 11:56

Szia!


Ez a tappancsos Uh nagyon érdekes! Nem Ultratone-gép véletlenül? Az nem ultrahang ugyanis, hanem izomstimuláló, de hatékony. Az UH létrejöttéhez ismereteim szerint szükség van egy kristályt tartalmazó fejre, a kristály rezgése által keletkezik az elektromos hullámból ultrahanghullám. Nos, ezt tappanccsal (főleg, ha gumi) sztem nem lehet megoldani. Bár nem vagyok elektroműszerész, elektromérnök.:-)

483. Ancsuli
2011. aug. 28. 11:56

Az a baj, h horror áron adnak el nekünk mindenféle sz*t amiről azt sem tudjuk mi az!

Leírják mindenféle, laikusnak idegen szóval, h miket csinálnak a kezelés során, ami lehet tök jól hangzik, de mint láthatjuk itt is, a szakemberek megírják, h semmit nem ér v. nem sokat.

Csak felcsillan a szemünk ha azt látjuk, h MÁR az első kezelés után centikben mérhető a változás! Ez számomra kicsit utópisztikusnak tűnik.:-O

482. Rubellit (válaszként erre: 476. - Poppy42)
2011. aug. 27. 23:55

Kedves Erika!

Köszönöm a többiek nevében ezt a korrekt beszámolót Tőled.

Néhány dologgal még kiegészítem ha nem haragszol meg érte.

Örülök az eredményeidnek és gratulálok Neked hozzájuk.

Remélem, hogy tudod, hogy ezt az eredményt sokkal inkább köszönheted Magadnak mint a szalonnak.

A kavitációs zsírbontásnál nem használunk zsírégető és aloe verás hidratáló zselét. A kezelés nem hatóanyag bejuttatására épül. Ez sima ultrahangos kezeléseknél alkalmazható. Lehet, hogy valamennyi beszívodik, de értelme nincs.

A végén a 6-8 perc masszázs nagyon kevés.

Az ár-érték arányt nagyon jól látod, 2000Ft-ot megért csak az a baj, hogy ennek a kezelésnek 15000Ft az ára. :( Ez nagyon szomorú :(

481. cornflower (válaszként erre: 473. - Henessey75)
2011. aug. 27. 19:34

Szia henessey75!


Az a hely, ahová ma mentem 3. alkalommal többféle géppel dolgozik, tehát nem csak kavitációs UH-ra járok most.

Még nagyon az elején járok, így még most nincs eredmény, 20 alkalommal megyek összesen, majd írom, hogy mit értem el.

Itt az uh-ot fixen felszíjazzák a kezelendő testrészre, van legalább 10 tappancsa, ami a 20-30 percig a bőrömmel érintkezik. A gép ciripel és a személyzet naaagyon kedves és segítőkész :)

480. Dorkinc (válaszként erre: 476. - Poppy42)
2011. aug. 27. 14:23
én is ide járok, nagyon örülök a sok centiméterednek,amit elhagytál, én is ebben bízom :) eddig 2x voltam még 7 alkalom hátra van, a chra cukorra és a vízre nagyon figyelek! és vettem otthonra is paprikás masszázs olajat!
479. Poppy42 (válaszként erre: 478. - Ancsuli)
2011. aug. 27. 12:13

Örülök, hogy segíthettem. :)

Igazán szomorúnak azt tartom, hogy manapság bármit veszünk, ennyire résen kell lenni.


Vannak a kuponos oldalakon korrekt hirdetések is. Ha rendszeresen figyeled, biztos találsz majd előbb, vagy utóbb megfelelőt. Nem utolsó sorban a lányok is itt állnak rendelkezésre.

Így, hogy már biztos vagyok benne, hogy a kezelés valóban hatásos, kicsit már én is átértékeltem az ár/érték arányokat és arra jutottam, hogy az igazán drága kezelés a szakszerűtlen kezelés, amiért nem azt kapjuk, amit vártunk, amit ígértek.


A kisbabások szülés utáni problémáját átérzem. Nekem is kijutott belőle. Meg kellett barátkoznom azzal a gondolattal, hogy igen... olyan fajta vagyok, aki csontkollekció szülés előtt, majd michlein baba marad szülés után még évekig, és a lánykori alakját már nem kaphatja vissza. Viszont ha elég türelmesek vagyunk, és közben a párnázottabb bőrünkben is megtanulunk elégedettek lenni önmagunkkal, idővel, némi életmódváltással, és kitartással, ilyen kezelésekkel azért el lehet oda jutni, hogy ha belenézünk a tükörbe, egy csinos nő nézzen vissza. Csak hát ugye ez nem megy egyik napról a másikra, vagy ha mégis, nem tartós.

Amit én fontosnak tartok, hogy bármilyen változtatást is viszünk az életünkbe, olyan legyen, amit szenvedés nélkül, akár egy életen át is következetesen be tudunk tartani.

Pl. ne éhezzünk, de nézzük meg, hogy mit és mennyit eszünk. Csak olyan mozgást válasszunk, amiben örömünk van, ami kikapcsolódást nyújt, és amire rendszeresen időt tudunk szakítani. Az összes többi véleményem szerint csak pánikszerű tűzoltás. No, de nagyon belemelegedtem a fecsegésbe. :)

478. Ancsuli (válaszként erre: 477. - Poppy42)
2011. aug. 27. 11:28

Nagyon drága vagy, h megosztottad velünk a tapasztalataidat, igazán hasznos infók ezek.

Hát igen, nekem is fura a kuponos hirdetés, azok után amiket itt olvastam a hozzáértő kollegáktól és tőled. Nyirokmasszázs hiányában szerintem nem fogok venni a kuponból. Engem laikusként beetethetnek bármivel, nekem kábé kínai mait leír, de Nektek hála, már átláthatóbb minden. Áldom az eszem, h benéztem ide.:-) Most már úgy vagyok vele, ha vlm újat szeretnék venni, kipróbálni, előbb a véleményeket olvasom el róla.

Szép hétvégét mindenkinek!

477. Poppy42 (válaszként erre: 475. - Ancsuli)
2011. aug. 27. 10:33

Ancsuli,


a kezelésben nincs nyirokmasszázs, azon kívül három féle (kavitáció, ultrahang, rádiófrekvencia) kezelést kever össze-vissza a hirdetésében a szalon.

Én nem kérnék abból a kezelésből, ahol csak teával serkentik a nyirokmasszázst, és pontosan tisztáznám (az alant írt összefoglalóm miatt), hogy akkor most milyen géppel mit is tartalmaz a kezelés.


Az ilyen pongyolán megfogalmazott hirdetéseket olvasva sosem tudom eldönteni, hogy szándékosan megtévesztőek, vagy csak egyszerűen trehányak.

476. Poppy42
2011. aug. 27. 10:26

Én is egy kuponos oldalon keresztül vásároltam kavitációs kezelést. Korábban semmilyen hasonló kezelésen nem vettem részt, és valójában a kuponos hirdetéskor figyeltem fel rá, hogy ilyen is van. Akkor keveredtem erre a fórumra, ahol az itteni szakemberek sokat segítettek abban, hogy magát az eljárást megismerjem, és hogy tudjam, mire is kell odafigyelnem. Ekkor ígértem egy beszámolót, amit most, a negyedik kezelés után azt hiszem, időszerű megfogalmaznom. Igyekszem objektív maradni.


Mivel konkrétan a szalon nevét reklám miatt (reklám?) említeni nem szabad, ezért megpróbálom úgy körülírni, hogy aki akarja, felismerhesse.

A szalon a Szent István körúton van. Korábban is tetemes mennyiségű kupont adtak el. Én akkor vásároltam, amikor második körben 1000 db-ot adtak el, 87 %-os kedvezménnyel, 45.000 ft helyett 5.900 ft-ért. Egy kupon három kavitációs kezelést tartalmaz. A kupon vásárlása előtt többen kérdeztek az eladótól, mert nem mindenkinek volt teljesen egyértelmű, hogy mi is tartozik egy kezelésbe. Az eladó, a szalon vezetője leendő vásárlóit úgy tájékoztatta, hogy a kezelés letisztítást, radírozást, 20 perc gépi kezelést (a gépi kezelés közben zsírégető és aloe verás hidratáló zselé alkalmazását), a végén vérbőségfokozó, nyirok keringést stimuláló paprikaolajos masszázst tartalmaz.

Ennek tudatában vásároltam én is kuponokat. A kezelésekre azóta is járok.


A szalonban több kozmetikus dolgozik, így nem mindig ugyanaz a személy végzi a kezelést. A kozmetikus lányok végtelenül kedvesek, és udvariasak. A fenti kezeléssor egy kivételével, minden alkalommal teljesült. Amikor nem azt kaptam, amit megvásároltam, azonnal jeleztem, de az volt a benyomásom, hogy maga a kezelést végző nincs tisztában vele, hogy mit vállalt a főnöke a kuponok eladásakor (nem kaptam hot gélt, és nyirokmasszázs helyett csak bekent paprikaolajjal). Mivel a kozmetikussal nem jutottam dűlőre, a főnökéhez fordultam és kértem, hogy vagy mondják el a kozmetikusnak, mi tartozik a kezelésbe, vagy ha nem tudja teljesíteni, vegyék ki a kezelést végzők sorából, és tegyen érte, hogy ez a hiányosság többet ne forduljon elő. A vezető első reakciója az volt, hogy ezek nem járnak és neki minden munkatársa pontosan tudja, mit kell tennie. Azután saját szavait idéztem a kuponos oldalon tett ismertetőjéből, és kihangsúlyoztam, hogy ez egy 15 ezer forintos kezelés, amit akciósan vásároltam, és úgy gondolom, ebbe ezen minimum szolgáltatások bele kell hogy férjenek, már csak azért is, mert ő maga mondta, hogy ez a kezelés menete. Azt is elmondtam, hogy az, ha egy munkatársa nem jól végzi a munkáját, az az ő felelőssége is. Ezt már csak azzal reagálta le, hogy reméli, legközelebb elégedett leszek.

A következő kezelésen egy profi szakembert ismerhettem meg, és minden rendben volt.

Azóta egyszer ismét ehhez a kozmetikushoz kerültem, aki azóta is ugyanúgy kezel, kértem, hogy valaki más végezze el a kezelést. Kaptam másik kozmetikust.


Összességében magával a kavitációs eljárással elégedett vagyok. Négy kezelés után olyan nadrágok és szoknyák jönnek rám, amelyekhez korábban kb. 6-8 cm hiányzott, hogy begombolhassam. Ahogy azt már korábbi hozzászólásaimban írtam, a kezelés ideje alatt minimális (20-30 gramm) szénhidrátot eszem, és a többi feltételt is betartom.


Magával a szalonnal kapcsolatban van még néhány konkrét észrevételem, ha valaki odatévedne:


- Ugyan van egy "recepciósuk", telefonon elérni őket még is szinte csodaszámba megy.

- Maga a hely tiszta, és barátságos, jól megközelíthető helyen van. Cégtáblájuk nincs (még) és így elégé nehéz megtalálni elsőre.

- A személyzet fiatal csapat, végtelenül udvariasak, és barátságosak.

- Egy kavitációs kezelésre összességében 30 percet szánnak. Ebből következően 20 perc a gépi a kezelés és a végén kb. 6-7 perc marad masszázsra.

- Nincs" felelősségi nyilatkozat" kitöltése, vagy egyéb ismertető, mint ahogy azt az itt fórumozó szakemberek csinálják. Kezelés közben válaszolnak a feltett kérdésekre, ha van.

- Nincs méricskélés, sem kezelés előtt, sem utána. (Mondjuk ezt személy szerint én nem hiányolom. Ismerve a saját testem működését nekem meggyőzőbb, ha valami olyan ruha rám jön, ami korábban nem.)

- Ár/érték arány függvényében ha ezért a kezelés, ezen a helyen 15 ezer forintot véleményem szerint nem ér. Így, hogy kb. 2 ezer forintba kerül egy alkalom, és hatásos, azt a némi bosszúságot, amiről fenn írtam, egy alkalommal elviseltem.


A fentiek után csak azt tudom tanácsolni mindenkinek, aki ilyen kezelésre látatlanba fizet be (pl. kuponos oldalon), hogy minden egyes apró részletet jó előre kérdezzen meg, hogy tudja, mire számíthat, és annak érvényt is tudjon a későbbiekben szerezni.

❮❮ ... 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook