Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Tényleg ilyen silány a férfi felhozatal a társkeresőkön? fórum

Tényleg ilyen silány a férfi felhozatal a társkeresőkön? (beszélgetős fórum)

Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Tényleg ilyen silány a férfi felhozatal a társkeresőkön?

2018. jún. 14. 20:20
A témához csak annyit tudok hozzáfűzni, hogy két kolléganőm is a társkeresőn találta meg a párját, azóta házasok.
21. puritan (válaszként erre: 20. - Érdekes73)
2018. jún. 14. 20:18
Aki komolyan ott van, hidd el, nem lebzsel. Ezzel a hozzáállással nem is csodálom, hogy nem vettek komolyan. Tudom mit beszélek, átmentem az összes fázison, hidd el, a komoly társkereső férfiak többsége megtapasztalta ezt a tesztelős jelenséget.
20. Érdekes73 (válaszként erre: 4. - Globus)
2018. jún. 14. 20:14
A regisztrációm volt csajos akció de utána már tényleg adtam esélyt a helynek és az ott lebzselőknek. Nincs férjem se olyan aki miatt ne írhattam volna be a független státuszt.
2018. jún. 14. 20:07

.


Egyébként pedig azt gondolom, egyre silányabbak a nők, ha ilyenekkel szórakoznak. :(


.

18. 66ad2ccf4b (válaszként erre: 15. - Puritan)
2018. jún. 14. 20:05

.


Minden szavaddal egyetértek.


.

17. puritan (válaszként erre: 16. - 401f36ab4a)
2018. jún. 14. 20:04
Félreértettél. Az fórumindító férjnél van, ezt írta egy hozzászóló. Hidd el, nem lehet játszásiból társat keresni. Természetes, hogy lazán, önmagát adva keres társat bárki, de adhatja-e önmagát valaki, aki csupán tesztel?
16. 401f36ab4a (válaszként erre: 15. - Puritan)
2018. jún. 14. 20:00
A "tesztelős" ismerkedésnek nem feltétele a pózolás és a kifigurázás, hogy gondolhatsz ilyet? Nagyon lehet őszintén érdeklődő az az ember is, aki nem véresen komolyan, nem foggal körömmel harcol egy partnerért, hanem lazán, de önmagát adva próbál kontaktust teremteni, beszélgetést kezdeményezni vagy elfogadni. Sőt. Lehet, hogy előbb célt ér, mint az, aki óriási reményeket fűz egy regisztrációhoz.
15. puritan (válaszként erre: 1. - Érdekes73)
2018. jún. 14. 19:49
Nem lehet tesztelésből társkeresni. Minden megnyilvánulásod írásban és élőben is érezteti a másik féllel, hogy mennyire gondolod komolyan, ezt nem lehet tesztelni és nem lehet kifigurázni. Nagyon nem tetszik a cikk. A férfiak éppoly esendőek ebben a témában, mint mi nők. Eltűnnek persze, nem azért mert töketlenek, hanem mert épp gyászolnak, egy régi kapcsolatot, vagy mert félnek, vagy mert érzik, hogy a másik fél csak tesztel, pózol, kifiguráz. Ezt a műfajt kizárólag őszintén és teljes bedobással lehet űzni, a másikra kíváncsian és nyitottan, nem bohóckodásból és "semmit nem várva", "nem véve túl komolyan". A cikked sem túl komoly, többnek akar tűnni, mint ami. Regényeket lehetne írni magányos férfi és női sorsokból, amik tele vannak mélységekkel és tragédiákkal, de ezek nem a felszínes, másikat tesztelő csetablakokban bontakoznak ki.
2018. jún. 14. 18:45
A madame asszonyoknak valószínűleg az. Akarom mondani azoknak, akik madamenak képzelik magukat közben pedig nem is. :)
13. csikil4ny (válaszként erre: 9. - Sziszike100)
2018. jún. 14. 18:35
Nem feltétlenül. Pont a 40+-os korosztály válik, jópár ismerősöm házassága vált nagyon bizonytalanná, mert rájönnek, hogy úgy ahogy élnek nem szeretnék folytatni. Ami érdekes, hogy viszonylag kis körben cserélődnek a párok, mert más nővel, férfival egy idő után jobban tudnak kommunikálni, mint a párjukkal. Szinte kivétel nélkül a párjuk nem hajlandó dolgozni a kapcsolaton. Általában mindkét felet ismerem, tehát nem arról van szó, hogy a jelenlevő nem a valóságot mondja.
12. csikil4ny (válaszként erre: 1. - Érdekes73)
2018. jún. 14. 18:27

A válasz egy része.



[link]


Az újfajta kommunikációhoz és mentalitáshoz hozzá kell szokniuk. Az győz, akinek sikerül.

2018. jún. 14. 18:23

Ez a cikk elég durván sárba rántja a férfiakat.:)


Akit keresel, amelyik korosztály érdekelt az már nős és a családjával tölti az időt - legalábbis remélem, a többségük.


Érdekelne azért az is, hogy mit adtál elő magadról? Milyen képet festettél mások elé?


Mert ha nem konkrét elhatározással regisztrál be valaki "arra az oldalra" akkor még saját neműek is megtalálják.


A barátomat egy fórumon ismertem meg. Ez is társkeresőként indult, csak közben kinőtte magát. Azon túl, ami a profilja lehet naplózni, fórumozni is.

Szóval, mi a fórumozásunk, a bejegyzéseink, a vitáink révén ismertük meg egymást.

Nem csak az utcán, a neten is szembe jöhet valaki.:)

10. 401f36ab4a (válaszként erre: 9. - Sziszike100)
2018. jún. 14. 17:58
De :)
9. sziszike100 (válaszként erre: 8. - Fincsi5)
2018. jún. 14. 17:52
A jobbak foglaltak nem?
8. fincsi5 (válaszként erre: 7. - Fincsi5)
2018. jún. 14. 16:05
A jobbak nem a társkeresőkön vannak.
7. fincsi5 (válaszként erre: 1. - Érdekes73)
2018. jún. 14. 16:04
A jobbak nem a tárkeresőkön van.
2018. jún. 14. 15:54
Azért ez nem általános, nekem pozitív volt sokszor
2018. jún. 14. 13:24

Érdekes ez a "tesztelés" kifejezés.

Megpróbáltál pasizni a társkeresőn, de nem sikerült?! :)

4. globus (válaszként erre: 1. - Érdekes73)
2018. jún. 14. 12:43

Meg mertem volna esküdni, hogy úgy emlékszem, van férjed :) Első mondat is alátámasztotta: két hónapos csajos bohóckodás.

Végigolvasva, nyilván tévedtem.

Szingli barátnőm is lehangoló jelentéseket közöl. Bár fontos tudni, hogy ő is trükközők táborába tartozik, egy kis turpisságért mi nők sem megyünk a szomszédba :)

2018. jún. 14. 11:37
Tényleg az, így summázhatnám.
2018. jún. 14. 10:03
Nem is értem, mire számítottál.
2018. jún. 14. 09:35
45 évesen egy csajos bohóckodá keretében bő két hónapig teszteltem egy netes társkeresőn a férfi felhozatalt. Nem vettem túl komolyan, de jobb is. Igazából semmit sem vártam és csak fenntartásaim voltak, mégis adtam esélyt a helynek. Nem futamodtam meg, pedig túl sok pozitív tapasztalat nem ért. Az eredmény persze elég lelombozó...

Ugrás a teljes írásra: Tényleg ilyen silány a férfi felhozatal a társkeresőkön?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook