Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Tényleg ilyen silány a férfi felhozatal a társkeresőkön? fórum

Tényleg ilyen silány a férfi felhozatal a társkeresőkön? (beszélgetős fórum)

Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Tényleg ilyen silány a férfi felhozatal a társkeresőkön?

142. Érdekes73 (válaszként erre: 141. - Syria)
2018. jún. 24. 12:59
Ez csak az első talin derül ki kinek milyen szándéka van :) Tetszik a cikksorozatod, hasznos olvasmány.
141. syria (válaszként erre: 79. - Érdekes73)
2018. jún. 24. 12:55

Igen, igen, de hogyan???

Esetemben pl. rabolták az időmet telefonon. S amikor konkrét javaslatot tettem személyes találkozóra (szerintem az mindennél fontosabb) mindig volt kifogás.

Fel kell tudni ismerni, ki az aki tényleg társat keres, és ki az, aki csak (akármilyen ok miatt) "szórakozik".

140. Érdekes73 (válaszként erre: 139. - 124637ff9b)
2018. jún. 24. 12:45
Nem is lehet kell hozzá a személyes tali.
139. 124637ff9b (válaszként erre: 131. - VersEmber)
2018. jún. 24. 09:08

Egy embert a világnézete, stílusa nagyon vonzóvá teheti számomra (ahogy az ellenkezője is igaz).

De el nem tudom képzelni, hogy hang, mosoly, illat, érintés nélkül beleszeressek.

138. Érdekes73 (válaszként erre: 134. - 9f9aa0ac88)
2018. jún. 24. 09:00
Mióta tart ,
137. Érdekes73 (válaszként erre: 130. - VersEmber)
2018. jún. 24. 08:59
Ez tényleg így van virtuálisan is átjön az emberből vmi aztán élőben vagy alakul valami vagy nem. Csak olyanokkal találkoztam vagy találkoztam volna akik normálisan indítottak vagy kevésbé fárasztóan :)
136. 9f9aa0ac88 (válaszként erre: 108. - VersEmber)
2018. jún. 24. 06:23
egyetértek
135. 9f9aa0ac88 (válaszként erre: 122. - Be95e6ff22)
2018. jún. 24. 06:20
Alapos elemzés.
134. 9f9aa0ac88 (válaszként erre: 125. - Érdekes73)
2018. jún. 24. 06:18
Nekem a sors első látásra adta,nem kellett keresgélnem.Hálás vagyok neki érte.
133. 9f9aa0ac88 (válaszként erre: 131. - VersEmber)
2018. jún. 24. 06:16
Egyetértek.Bele lehet szeretni.
132. csikil4ny (válaszként erre: 130. - VersEmber)
2018. jún. 24. 06:14
De egyre több olyan eset derül ki, hogy több évig is leveleznek, de személyes találkozás nem történik. Én ezen nagyon csodálkozom.
131. VersEmber (válaszként erre: 130. - VersEmber)
2018. jún. 24. 00:05

Van egy érdekes előnye a netes ismerkedésnek az "élő"-vel szemben.

Élőben a külsőleg "nem szép" emberekkel sokkal kevesebben akarnak akár csak szóba is elegyedni.

Élőben a kinézet viszi a prímet, neten a leírtak (fényképről most nem beszélek).

Bele lehet szeretni egy emberbe annak alapján, ahogy ír önmagáról, a világnézetéről, az érdeklődési köréről?

Igen. Határozottan.

És ez nem baj. Mert a fontosabb részét ismerted meg.

2018. jún. 23. 23:52

A netes párkeresés éppen úgy okosságot igényel, mint az "élő párkeresés".

Csak a forma, a technika változott.

Harminc éve a jó duma mindig bejött, most a neten kell megfelelően előadnia a delikvensnek magát.

Régen a vagány dumából, vagy éppen az okos szavakból értékelték a fiúkat a csajok, ma a leírtak az irányadók.

-----

Azt akarom mondani, hogy aki párkapcsolatot akar összehozni, de nem igazán nyitott, extrovertált típus, az itt is éppen olyan visszafogott lehet, mintha 30 évvel kevesebbet írnánk.

Aki el tudta magát adni 30 éve a nőknek, ugyan az a típus itt is el tudja adni magát.

Csak az eszközök változtak - az első kapcsolat felvételéig.

Utána, a személyes találkozáskor minden megy a "régi" medereben.:)))

129. Érdekes73 (válaszként erre: 127. - Érdekes73)
2018. jún. 23. 21:50
Most éppen intenzív a kezdet :D
128. csikil4ny (válaszként erre: 121. - VersEmber)
2018. jún. 23. 21:42

Egyetértek.


Ha meg az ember nem ér rá elmenni időnként egy-egy olyan helyre, ahol nem csak a munkatársait látja, akkor hogyan fog ráérni a társával programokat szervezni? Mert egy társkapcsolat nemcsak az ágy megosztásáról szól.

127. Érdekes73 (válaszként erre: 123. - Be95e6ff22)
2018. jún. 23. 21:38
Bármilyen kezdet fordulhat komolyra is.
126. Érdekes73 (válaszként erre: 123. - Be95e6ff22)
2018. jún. 23. 21:35
Kellenek a tapasztalatok is :)
125. Érdekes73 (válaszként erre: 122. - Be95e6ff22)
2018. jún. 23. 21:34
Ahogy írták már többen sok kitartás kell a gyöngyszemekhez vagy nagy szerencse. Na és addig sok béka előkerül :)
124. Érdekes73 (válaszként erre: 121. - VersEmber)
2018. jún. 23. 21:29
Nm akartam mindenáron és bárkivel összehozni valamit. Olyan lehetett volna.
2018. jún. 23. 03:18
Még egy érdekes dolog a sok évvel ezelőtti tapasztalataimból: akkoriban fenn voltam olyan társkeresőn is, ahol deklaráltan nem az aranylakodalomig tartó házassághoz, hanem könnyedebb kapcsolatra kerestek férfit/nőt a felek. A legőszintébb, legtartalmasabb, legintelligensebb ferfiakkal ott találkoztam , hosszú távú kapcsolataim alakultak ki-igaz, ezek nem klasszikus együttélős, eljegyzésre gyúrós kapcsolatok voltak.Senki nem vetített, mindenki önmagát adta és ez nagyon felszabadító volt. Ami nehéz, hogy én nőként persze vagytam volna klasszikus kapcsolatra és nekem ez egy kompromisszum volt, de rengeteget hozzátett a magabiztosságomhoz, és életemnek abban a szakaszában jó döntés volt.
2018. jún. 23. 03:08

A cikkirótól egy szűk tizessel fiatalabb korosztályba tartozom.Ismerőseim körében, a hasonló korúak és a késő huszonévesek körében is rengeteg olyat tudok, aki neten találta meg a párját, férjét.Vallom, hogy a netes férfi populáció (meg a női is) leképezi a valóságot:vannak lúzerek, akiknek ez az egyetlen esélyük hogy hús-vér nővel kontaktáljanak, vannak fix kapcsolat mellett vadászók, csak dugni akarók, de vannak értelmesek, normálisak, valóban hosszú távú kapcsolatot keresők is. Én is a neten ismertem meg a párom, az “offline” világban a napi tizenórás munka mellett, csak munkahelyi vagy szűk barátnői közegben mozogva, esélyem sem lett volna másképp. Hat éve vagyunk együtt.

Voltak nekem is tanulságos randijaim. ..és levélváltásaim.A “friss húsra” rámoccanók levéláradatát is ismerem:-) Senkit nem érdekelt, hogy korban, képzettségben, lakóhelyben milyen igényeim lennének, a zalai favágótól a nagyapám korabeli bácsikig írt mindenki, illetve másolta be a sablon szövegét.Olyan is volt, aki a randin mesélte, hogy együtt él a volt párjával, mert egyszer ugyan elköltözött tőle de az a kapcsolat nem jött össze, úgyhogy amíg nincs valami tutifix akihez tovább röpülne addig nem borítaná a langyos de biztos nexust. Volt aki közölte az első randin, hogy nem szeret beszélgetni, ugye nem baj.Hat, végül is nézzük egymást intenzíven, hátha abból is megismerjük egymást, minek a szavak...A 160 cm-mel az összes alacsony férfi megtalált, gondolom nekik a legfőbb szűrőkritérium a nő magassága volt, semmi egyébnek nem szenteltek figyelmet.A párom is alacsony férfinak számít a 170 cm-jével, de azért amikor olyan srác jött a randira, aki nálam is alacsonyabb volt, eléggé kedvem szegte.

Persze azért minket, nőket sem kell félteni...Azt mondják hemzseg a net (is) az “aranyásóktól” akik nem társat henem szponzort keresnek. Hihetetlen hogy még ma is mennyi nő gondolja, hogy őt a férfinak kötelessége eltartani. Szerez mondjuk egy diplomát, hogy a neki vonzó férfi célcsoportnak piacképesebb legyen, de nem óhajt dolgozni. Ha egy kicsit dekoratívabb, akkor pedig semmilyen erőfeszítést nem hajlandó egy kapcsolatért tenni, omoljanak a lábai elé csak azért mert ő szép.

121. VersEmber (válaszként erre: 120. - Érdekes73)
2018. jún. 23. 01:49

Legyen az a cél!

De ennek a fórumnak az indítója mit bizonyít?

150 emberből, akivel írást váltottak, 3-al találkozott, de már egyikkel sem tartja a kapcsolatot.

Tehát a 150-ből senki nem volt olyan, akivel akár egy laza futó kapcsolatot is tudott volna létesíteni.

Tudod, hogy milyen arány ez?

--------

Direkt húzósabb példát mondok, nem 40-es nő.

Ha én, mint 60 éves, mert annyi vagyok :(, úgy döntök, hogy szeretnék egy partnert, és keresem a lehetőségeket, akkor elmegyek olyan közösségi helyekre, rendezvényekre, ahol olyan korú hölgyek vannak, akik szóba jöhetnek és szóba elegyedek velük.

(Azt mondtátok, hogy a net az csak a kezdet.)

Ha én szóba elegyedek az említett helyeken egy nővel (mint kezdet...), akkor gyakorlatilag néhány perc alatt el tudom dönteni, hogy ő e az, akivel a későbbiekben is szeretnék találkozni, ill. ő szeretne-e velem.

Utána úgy alakul, ahogy.

......

Neten?

Alapból mondjuk az 60% hazudik. De nagyon.

Előnyös fénykép, sumák családi állapot,stb.... ismeritek nagyon jól.

Mondjuk 40% őszinte.

Ennek a 40%-nak kb. szintén 60%-a nem jól ismeri magát, azaz amit leír magáról, az csak szerinte (vagy anyuci, apuci, haverok szerint) pozitív.

120. Érdekes73 (válaszként erre: 119. - VersEmber)
2018. jún. 22. 20:25
A cél az élő tali.
119. VersEmber (válaszként erre: 115. - Érdekes73)
2018. jún. 22. 18:45

Mi a címe a fórumnak?

"Tényleg ilyen silány a férfi felhozatal a társkeresőkön?"

A netes társkeresőkről beszél, az ottani felhozatalt tesztelte és én is arról mondtam véleményt.

118. VendrinerPiroska (válaszként erre: 116. - Sanyinak)
2018. jún. 21. 20:20
A vaterán? Hát lehet. És persze igaz a régi mondás is, hogy minden nőnek lehet párja, ha nincsenek igényei.
117. Amaunet (válaszként erre: 116. - Sanyinak)
2018. jún. 21. 20:10
👍
116. sanyinak (válaszként erre: 114. - VendrinerPiroska)
2018. jún. 21. 19:53
Pedig ott licitálással majdnem mindent el lehet adni :)
115. Érdekes73 (válaszként erre: 108. - VersEmber)
2018. jún. 21. 19:04
A netes ismerkedés csak a kezdet...
114. VendrinerPiroska (válaszként erre: 107. - Sanyinak)
2018. jún. 21. 17:35
Nem, de a legutolsó módszer számomra a párkeresésben, amit igénybe vennék. A vaterára sem tenném ki magam szívesen.
113. kleeri
2018. jún. 21. 08:21
sajnos a fiam ugyanezt mondja a női felhozatalról a társkeresőn, csupa igénytelen, elhízott,idősödő nő van, és ha véletlen akad is egy "normális" kinézetű aki nem cicababa, akkor az meg lelkisérült

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook