Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Tényleg az átlagos, nem olyan sármos férfiaknak teljesen felesleges internetes társkereső oldalakra felmenni és előfizetni? fórum

Tényleg az átlagos, nem olyan sármos férfiaknak teljesen felesleges internetes társkereső oldalakra felmenni és előfizetni? (beszélgetős fórum)


2023. júl. 29. 09:25
Én tavaly "társkeresőztem", amikor megismertem a jelenlegi páromat. Rengeteg átlagos (milyen az?) és átlag alatti férfit láttam fenn. És elolvastam az elvárásaikat. És hát... huh. Egy teljesen átlagosnak tűnő, nem túl jól szituált, kopaszodó, pocakos ötvenes férfinek is olyanok az elvárásai a nők felé, hogy nem csodálom, ha nem ír neki senki. Általában az ilyen férfiak is harmincas karcsú diplomás gyermektelen nőt keresnek. Még ha a kép alapján szimpatikus is volt nekem az úr, az olvasás után eszembe sem jutott írni neki.(44 éves vagyok, kellemes küllemmel, normális életkörülményekkel, két gyerekkel) Szóval kedves "átlagos urak"! Kéretik egy kis önismeretet összeszedni és hozzátok illő hölgyeket keresni. Mindjárt nagyobb lesz a siker. :-)
2023. júl. 25. 19:35

Az öcsém teljesen átlagos, mégis talált ott párt magához.

Igazából az a baj, hogy nehéz normalisat találni, százból egy, ha akad.

Egyébként egy próbát megérhet neked is.

14. jozsi.38 (válaszként erre: 10. - 5d8fd6c5cb)
2023. júl. 25. 18:11
nem muszáj, de egy bizonyos kor után nem jár hétvégente bulizni a haverokkal, és kifogy az ember a lehetőségekből, ahol ismerkedni lehetne
13. c9f0a26710 (válaszként erre: 10. - 5d8fd6c5cb)
2023. júl. 25. 11:59

Mennyi az öreg??

Soha nem öregszünk meg lélekben, legalábbis én ezt mondom, pedig 71 vagyok.

a mi ill. én korosztályomban meg nevetségesen "nyomorékok vagyunk" testben, de humorral mindenen tul lehet lépni.

A magány mindennél rosszabb.

12. c9f0a26710 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 25. 11:55

Szerintem ne add fel!!

Sokan vannak nők is , akik magányosan élnek.

Bár én már /KISSÉ/ kiöregedtem, de nincsennek rossz tapasztalataim, ill. férjnél vagyok.

11. dad1f54482 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 24. 19:52

A társkeresőkön férfi szempontból a probléma nem ott van, hogy átlag férfi vagy. A nehézség számodra, hogy többszörös férfitöbblet van ezeken az oldalakon. Ezért nem könnyű valóban.


Viszont az életkorod előny. A korosztályodban nagyon sok szingli nő van aki komoly kapcsolatot szeretne. Erre pedig a többségnek csak átlagos pasival van esélye. A jobb pasik nem fognak tartósan leragadni egy átlagos nőnél, szóval szerintem nem vagy rossz helyzetben.

10. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 24. 19:35

Én még az életemben nem jártam semmilyen társkereső oldalon sem.

Akinek az élet nem elég nagy játszótér, azoknak a hozzáállásával van szerintem bibi.

persze, elismerem, hogy a mai világban ez az ismerkedési forma egy követendő trend, de ettől ez még nem muszáj.


nekem ez csak egy furcsa fórum cím, én meg régen öreg vagyok..-)

9. Józsibirka (válaszként erre: 8. - Simple)
2023. júl. 24. 16:15

Tudom mire gondolsz, de husssolj akkor teis, mert most irtál nekem, 😄


Szakadjál le rólam ha nemteccik ,,, aszt annyi az egéssz!


IGNOR !

8. simple (válaszként erre: 2. - Józsibirka)
2023. júl. 24. 16:10
Azt mondjuk értem, hogy neked miért nem írnak vissza.
7. Greeneyed (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 24. 15:50

Sosem kerestem párt ilyen oldalakon, de: nem biztos, hogy ez a legjobb módja a párkeresésnek.

Gondolkozz rajta, hogy mi az, ami szenvedélyesen érdekel, mi az, amiben jó vagy, és keress olyan közösséget, ahol hasonszőrű emberek vannak.

Szeretsz olvasni? Járj olvasóklubba. Zenélsz? Járj össze amatőr zenészekkel. Nyilván a "nagyon kocka" hobbi kivétel, de biztosan akad más is, ami érdekel.

Nagyon sok párkapcsolat születik így, mert a hasonló érdeklődési kör összehoz, és mert a nők vonzódnak a _kompetenciához_. Ha lenyűgözöl a tudásoddal egy nőt, az sokkal nagyobb előny a hosszú távú partnerkeresésben, mint az adoniszkülső.

2023. júl. 24. 14:50

Már másnak is ajánlottam, el kell menni szingli túrákra. nagy százalékban nők mennek, ott bátran lehet ismerkedni, nem ciki a beszélgetés, mindenki azért megy.

Ismerősömtől tudom, érdemes részt venni ezeken.

2023. júl. 24. 14:41
Ez hülyeség. Mindenképp próbáld meg. Ha esélyt sem adsz siker sem lehet. Rengeteg átlag embert ismerek aki neten ismerkedett meg élete párjával. Ahogy én is a férjemmel, igaz már 15,5 éve.
4. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 24. 14:35

Szerintem meg tök hülyeség, igaz én sosem kerestem így, de a jobbnál-jobb férfiak nagy része tök kamu fent, ha annyira jók lennének nem lennének ott, simán elkelnének anélkül is seperc alatt. Egyébként meg simán lehet valakinek te az, aki megtetszik.

Egyébként meg ismerkedni bárhol lehet, közértben, postán, büfénél, bárhol IS...

3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Józsibirka)
2023. júl. 24. 14:33
Ingyenesen nem lehet levelet írni ott, ez a randivonal
2. Józsibirka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 24. 14:27

Sokan gondolják úgy, igazad van.


Ingyenesen vagy fönt már?

Ugye ottsem ír vissza 1 ..... csaj sem, kivéve naggyon ritkán eggyet, az is aztírja,


"bocs nemtéged kereslek!"

Némejik arra sem méltó, hogy annyit írjon vissza !


Bocs ha bezavartam, de lekellett írjam.

2023. júl. 24. 14:19

Azt lehet hallani, olvasni mindenhol, hogy az internetes oldalakra az átlag férfiaknak teljesen felesleges felmenni és pláne előfizetni, mert rengeteg a jobbnál jobb férfi az ilyen oldalakon és így özön leveleket kapnak a nők.

38 évesen úgy érzem nincsen nagyon hely ismerkedni, így gondoltam felmegyek ilyen oldalakra hátha szerencsével járok de eddig eléggé lebeszéltek róla...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook