Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Tényleg ilyen silány a férfi felhozatal a társkeresőkön? fórum

Tényleg ilyen silány a férfi felhozatal a társkeresőkön? (beszélgetős fórum)

Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Tényleg ilyen silány a férfi felhozatal a társkeresőkön?

❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯
202. VersEmber (válaszként erre: 201. - 9e1b34b249)
2018. júl. 2. 23:09

:)

Figyelj!

Ha jóképű vagy, elnézik a csajok. :)))))))

201. 9e1b34b249 (válaszként erre: 199. - VersEmber)
2018. júl. 2. 22:59
Nem irok csunyàn csak becsusznak hibák
200. 9e1b34b249 (válaszként erre: 182. - VersEmber)
2018. júl. 2. 22:58
Hello!hallássérült vagyok nehéz ugy irni se fogalmazni hogy helyes és jólegyen!aki csak lebaltàzni tud meg beszolni annak csak ennyi eszem van persze sajátmagàt felválalni nemmeri!nembujok sem kutyás sem más kép mőgé és felvállalom magam!a véleményem akár ersz akar gyengepont ez az nem sajt véleményem pár szava annak a sok mindennek
199. VersEmber (válaszként erre: 198. - 9e1b34b249)
2018. júl. 2. 22:57

A helyén kell kezelni mindent.

És figyelj a szintaktikai minőségére annak, amit leírsz!

Mindig ilyen csúnyán akarsz írni?

198. 9e1b34b249 (válaszként erre: 183. - Syria)
2018. júl. 2. 22:52
Nemkeresek társat :) de azért Nagyon szèpen köszi amit leirtál nagyon is igazad van :) a baràtságot énis Megkérdőjelezem mert ami a neten kialakul kapcsolat annak semmi kőze a valósághoz mivel valójában nemismerik egymást !vagy a baráti körben vagy valahol máshol kell ismerkedni de nem a facebookon :)
197. Érdekes73 (válaszként erre: 187. - 6e23363a1d)
2018. júl. 1. 22:31
Számomra ez egy olyan világ volt amit nem ismertem így értettem a tesztelést. A jelentkezők kaptak esélyt nálam általában többet mint érdemeltek :)Sokkal többet. Aki írt annak válaszoltam és próbáltam értelmet csiholni ott is ahol nem volt mit. Pont az a volt a baj hogy nem voltak határozott elképzeléseim és nem szelektáltam rögtön.Senkit nem tiltottam le bármit alkotott és alkottak rendesen. Ahogy írták többen nem szabad felesleges köröket futni.Az iskolai végzettség engem sosem érdekelt viszont a működőképes agy azért mindig alap volt :D
2018. júl. 1. 20:32

Az elmúlt évtizedekben kinyílt a világ.

Mind egzisztencia, mind párkapcsolati lehetőség szintjén.

Van aki ezt tudja tudatosan kezelni, van aki nem.

A szingli lét - mind férfi, mind nő esetében - a fent említettek eredménye.

Látom, hogy lehetnék több is, látom, hogy lehetne frankóbb partnerem is...

Ezt mutatja a világ háló.

És akkor körbenézek a saját környezetemben és... látok néhány olyan alakot (nőt, férfit), akik marhára nem hasonlítanak arra, amit a neten látok.

És van, akinek a net az etalon!!!

Szinte menthetetlen állapot.

195. csikil4ny (válaszként erre: 187. - 6e23363a1d)
2018. júl. 1. 14:12
Nagynéném az ő 70 évével és kb. 20 éves valóéletbeli társkeresésével azt mondja, hogy folyton olyan pasikba botlott bele, akik az ő pénzéből akartak megélni. Jól szituált fériak is. Vagy csak ingyen házvezetőnőt láttak benne. Szóval én nem látom azt a nagy különbséget a valós életbeli és netes társkeresésben.
194. zsanci79 (válaszként erre: 187. - 6e23363a1d)
2018. júl. 1. 14:04
En varom azt a cikket! 😊
193. 6e23363a1d (válaszként erre: 191. - Apeeng)
2018. júl. 1. 13:50

Nos, igen - a tapasztalat...!


Köszönöm! :)

192. Bichter1 (válaszként erre: 190. - VersEmber)
2018. júl. 1. 07:57
..pedig de :)
191. apeeng (válaszként erre: 187. - 6e23363a1d)
2018. júl. 1. 05:13
Te már bölcs vagy. A bölcsesség alapja a tapasztalat.
2018. júl. 1. 00:28

És a női felhozatal???????

Ez még nem került szóba.

Azért ott is vannak "meglepetések"...

2018. jún. 30. 22:18

Nem tudom, de ami azt illeti, a férjválasztás legnagyobb indoka az amerikai esküvői ruha-válogató lányok szerint az ha egy pasi megnevetteti. Ez a leggyakoribb indok.


Szóval nem tudom... Életében sem röhögött még egy jót, csak a pasija hatására?


Nem értem én ezt.

188. VersEmber (válaszként erre: 187. - 6e23363a1d)
2018. jún. 30. 22:15

A mai, netes világ kifordította az embereket önmagukból.

Miért?

Mert a világ eléjük került, és látják, hogy mit kaphatnának, milyen a "világ felhozatal", és elkezdenek azzal kalkulálni.

-----

Az emberek mikroklímáját megbontotta ez a digitális világ.

A technológia viharos fejlődését (bárkinek nyitott a világ egy telefon segítségével) az emberek szellemi fejlődése nem követi. Innen jönnek az anomáliák.

2018. jún. 30. 21:57

"Tényleg ilyen silány a férfi felhozatal a társkeresőkön?"


Sajnos igen, mint ahogyan egyre silányabb belső/lelki értékekkel rendelkeznek az emberek - tisztelet a kevés kivételnek!


Mert mit akar manapság mindenki?


Sikert, pénzt, egzisztenciát.


"Komoly felnőtt" emberek idétlenkedtek így velem: volt köztük weblapos informatikus, bróker, informatikus mérnök, jogász ,építésvezető is."


Sehol egy szerelő, egy szakács, egy melós? :)


Érdemes lenne egzisztenciálisan alacsonyabb sorú emberkéknek is esélyt adni az ismerkedésnél - tapasztalataim szerint közöttük több "jó ember" akad és egy jó szakember is teremthet megfelelő családi körülményeket.


"egy csajos bohóckodás keretében bő két hónapig teszteltem egy netes társkeresőn a férfi felhozatalt. Nem vettem túl komolyan"


Na, hát ők sem vették komolyan....


"egy se akadt, aki nőként elkápráztatott volna."


Azt hiszem, hogy manapság az a fő probléma a társat keresőknél, hogy mindenki a másikra vár, a másiktól várja azt, hogy kápráztassa el, holott a jó társ megtalálásához előbb nekünk is fel kell nőnünk és jó társsá kell válnunk. Nem csak elvárnunk, hanem önmagunkat adnunk.


Az elvárások teremtik meg a jövőt. Ha rosszra számítasz, rossz történik.


A bizalom, őszinteség alapvető egy normális párkapcsolathoz, ahogy az önzetlenség, az odaadás és a feltétel nélküli szeretet. És ezek ma hiánycikkek. Elhomályosulnak a trendi értékrend között.


Magasság, súly, szemszín, hajszín, iskolai végzettség, foglalkozás, lakhely - ezek a mércék.


Lehet, az igazi alacsonyabb, kövérebb, szegényebb és messzebb is lakik.


Lehet, hogy csak egy kicsit kellene lejjebb adni az igényekből, megváltoztatni a gondolkodásmódot, a hozzáállást, esélyt adni a belbecsnek is és nem ítéletet alkotni egy fénykép, meg pár adat alapján.


Lehet, hogy valakit egyetlen téveszme választ el a boldogságtól.


Lehet, írok majd erről is egy cikket, mert nekem is vannak társkeris tapasztalataim. :)

186. Érdekes73 (válaszként erre: 168. - Tarkalepke)
2018. jún. 30. 19:27
Így van lehet csak 1 szolid arcképpel is regizni nem kell ribis képeket is felrakni :)
2018. jún. 30. 14:15

59 éves vagyok.

Van egy 33 éves és egy 17 éves lányom.

Elég jól rálátok a "felhozatal". :)

Még a 33 éves lányom sem férjezett.

Többször beszélgettünk erről a témáról vele.

Nem a "férfi felhozatalról" van szó.

Arról, hogy ma egy húszas, harmincas nő teljesen mást akar, mint az én fiatal koromban, 40 évvel ezelőtt.

184. soyle74 (válaszként erre: 1. - Érdekes73)
2018. jún. 30. 09:49

Áhh nem ennyire silány a a férfi felhozatal a társkeresőkön, sokkal silányabb. :) :(

Elég csak az ismeretségi körömben körülnéznem, megdöbbentő dolgokat hallok lányoktól/nőktől. Pl. van olyan pasi, aki eltitkolta a csaj elől, hogy már van egy gyereke egy másik csajtól. Amikor pedig bevallotta, akkor még neki állt feljebb a dolog. Vagy vannak az ígérgetősök, akik megígérik, hogy a csaj miatt leteszik a piát és/vagy a cigit, de persze eszük ágában sincs, és próbálják rávenni a csajt, hogy nézze el neki ezt a rossz szokását. Vagy azok, akik a szüleikkel laknak, de hitegetik a csajt, hogy különköltöznek vele, de persze eszük ágában sincs nekik sem. Meg akik beállítják magukat jó palinak, aztán valójában két fillért nem érnek emberileg. Meg hát ugye a bohócok, akik csak szórakoznak a nőkkel, így szeretlek, úgy szeretlek, komolyan gondollak téged, aztán besértődnek, ha valami nem tetszik nekik, okoskodnak, tiltogatnak. Önkritika nuku, de persze a nagy arc a semmire megvan. Szóval nem csodálom, hogy a lányok/nők ennyit csalódnak már manapság.

Persze nőben is vannak linkek, de a pasik szerintem /is/ sokkal rosszabbak.

Nőben én olyan típusokat tapasztaltam inkább, akik eleinte lelkesek, érdeklődnek, ecsetelik, hogy majd miket fogunk csinálni egymással az ágyban, aztán idővel valamiért alábbhagy ez a vágy náluk, és azt mondják, hogy már nem érzem azt nálad, amit korábban, vagy legyünk csak barátok, vagy fogadott testvérek. :) Vagy már egyáltalán nem írnak, válaszolnak egy idő után...

183. syria (válaszként erre: 179. - 9e1b34b249)
2018. jún. 30. 08:51
Nekem a párkapcsolatról más fogalmaim vannak. A csupán a netre korlátozódó ismeretség max. barátság lehet (még ezt is megkérdőjelezem), párról meg egyáltalán nem lehet beszélni.
182. VersEmber (válaszként erre: 179. - 9e1b34b249)
2018. jún. 29. 23:58

Hello!

Lebaltáztak a helyesírásodért. Igazuk van.

Arra tényleg odafigyelhetnél. Jó szépen magyarul írni. Én tök élvezem.

Egyébként a véleményed teljesen ül, és megmutatja a téma gyenge pontját.

Jól látod.

181. syria (válaszként erre: 177. - VersEmber)
2018. jún. 29. 12:15
Éppen ezért nem győzöm szajkózni: mielőbbi személyes találkozó!
180. apeeng (válaszként erre: 165. - 9e1b34b249)
2018. jún. 29. 10:36

Jobb lett volna, ha enter előtt legalább egyszer visszaolvasod amit írtál.


Magyartanárok százai tépik szét a diplomájukat a gyatra (helyes)írásod miatt.

179. 9e1b34b249 (válaszként erre: 177. - VersEmber)
2018. jún. 29. 10:16
Nagyon is igaz!!pontosan ugy van ahogy irtad!ezért van az hogy 2ember a neten egy párt alkotnak de a való életben semmi közük egymáshoz
178. VersEmber (válaszként erre: 176. - Guruljka)
2018. jún. 29. 00:11

Én sem a pöröly lengetőt.

A lelki erőt tekintem a világ legnagyobb erejének - és eddig nem csalódtam.

2018. jún. 29. 00:09

Tudjátok, hogy hol itt a nagy illúzió?

Az, hogy a társkeresőn nem a személyiség beszél, hanem a tudat.

Hogy is van ez?

-----

A személyes kapcsolatban ott van a teljes ember - mindenestül.

A netes kapcsolatban csak a tudat üzenete van ott.

A tudat üzenete a következő:

- Hogy látom én magam

- Mit akarok a másiktól

- Mit tudok adni a másiknak

- Mi a jövőképem

Ezek mind mind szubjektív elemek.

Tehát a neten nem őt látod, hanem azt, ahogy ő látja magát.

Ez a piszkosul nagy különbség és ezt eszik meg sokan.

176. Guruljka (válaszként erre: 174. - VersEmber)
2018. jún. 29. 00:06
Nem felétlenül maszkulinizálódik az a nő, aki erős. A régi családanyák is gyakran férfi segítségre szorultak, de én az erős nőt nem úgy értem, hogy a pörölyt lengeti...
175. VersEmber (válaszként erre: 174. - VersEmber)
2018. jún. 28. 23:55

Elnézést, egy szótagot kihagytam az idegen szóból:

maszkulinálódás - maszkulinizálódás

174. VersEmber (válaszként erre: 166. - Onepeople)
2018. jún. 28. 23:51

Nincsenek erős nők?

Elnézést, de én nem így látom.

A nők maszkulinálódása ível felfelé.

173. Guruljka (válaszként erre: 166. - Onepeople)
2018. jún. 28. 23:42
Vagyunk egy páran erősek,de nem feltétlenül regizünk társkeresőkön.
❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook