Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Tényleg ilyen silány a férfi felhozatal a társkeresőkön? fórum

Tényleg ilyen silány a férfi felhozatal a társkeresőkön? (beszélgetős fórum)

Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Tényleg ilyen silány a férfi felhozatal a társkeresőkön?

112. unom (válaszként erre: 108. - VersEmber)
2018. jún. 21. 08:08
Azt azért tudod, hogy az online ismerkedés csak a kezdet? Utána személyesen folytatódik.
111. puritan (válaszként erre: 108. - VersEmber)
2018. jún. 21. 07:58
Azzal, hogy más az élő ismerkedés, mint a netes, mindenki tisztában van. Sokaknak nincs lehetőségük valóságban ismerkedni a beszűkült életterük miatt, otthon dolgoznak, speciális munkakörük van és hasonlók. A netes ismerkedésnek egy csomó előnye van, ott írásban ismerheted meg a másikat, egy olyan vénája mutatkozik meg, ami élőben sohasem, levelezés során nyíltabbak és bátrabbak az emberek, mint személyes beszélgetés alkalmával.
110. Érdekes73 (válaszként erre: 109. - Érdekes73)
2018. jún. 20. 23:51
meg ismerősökben sem :)
109. Érdekes73 (válaszként erre: 99. - Érdekes73)
2018. jún. 20. 23:49
Újratöltöttem magam. Majd kiderül mi lesz a történet vége.Érdeklődésben nincs hiány.
2018. jún. 20. 22:39

Végigolvastam.

Tudom, hogy a net, a digitalizáció ösvényét tapossuk, de az emberi közvetlen kontaktust még nem tudjuk egyenlőre helyettesíteni semmivel.

Hogyan is tudnánk!?

A párkapcsolati legfinomabb kommunikációs eszközök a tekintet, az élő szó és az érintés.

Eddig megvan, lányok?

És ti ezt keresitek a neten. Ebből soha semmit nem fogtok megtalálni!

Azért, mert az ember emberi kapcsolatok által - találkozás, beszélgetés, együtt dolgozás, stb. - talál rá egy másik emberre úgy, hogy megjelenjen a "kémia" (ti szeretitek így nevezni), a vonzalom.

.....

Ezernyi tulajdonsága van minden embernek, melyeket csak úgy fedezel fel, ha személyes kapcsolatban vagy vele.

Beszélgetsz, nevetsz, ügyetlenkedsz akár, okosakat vagy butaságokat mondasz,...

ÉLSZ.

A másik embert úgy a legkönnyebb megismerni, ha élő kapcsolatban vagy vele.

Egy 1-2 órás randi is lehet egy mély élő kapcsolat egymás megismeréséhez.

.....

"Silány a férfi felhozatal a társkeresőben" - ?????????

Ha otthon póló-bugyi-zokni kombóban keresgélsz a srácok között, akkor... lehet, hogy így látod.

De én most nem a társkereső portálokról beszéltem.

RÓLAD.

Próbálj élő kapcsolatot teremteni - lehet, hogy sokkal macerásabb, mint a net, de megéri. :)))

107. sanyinak (válaszként erre: 102. - VendrinerPiroska)
2018. jún. 20. 21:13
Tehát aki online ismerkedik, az a társadalom legalja?!
106. Amaunet (válaszként erre: 105. - VendrinerPiroska)
2018. jún. 20. 06:10

Ha másolom, akkor elég pontosan idézek, szerinted?:)


Szövegkörnyezetből kiragadva egészen más jelentést kapnak egyes mondatok - szerintem. De ezzel kapcsolatban is jogodban áll nem egyetérteni.:D


Békés napot Neked mára is!:)

Peace

105. VendrinerPiroska (válaszként erre: 103. - Amaunet)
2018. jún. 19. 20:59

Nem éppen. Mert idézhetsz akármennyit, nem kötelező egy egész sor vagy bekezdést, azt viszont azt illik pontosan.


Igen határozott a véleményem, mert több ismerősöm próbálkozott meg vele. Eléggé egybe vágtak a tapasztalatok.

104. Amaunet (válaszként erre: 102. - VendrinerPiroska)
2018. jún. 19. 18:16

"Én nem alacsonyodtam még le az online társkeresés szintjére"


Ehhez képest elég határozott véleményed van róla.:)

103. Amaunet (válaszként erre: 102. - VendrinerPiroska)
2018. jún. 19. 18:14

"Nem tudok én semmit. Hozzád képest meg még annyit sem.:)"


Így helyes az idézet.:)

102. VendrinerPiroska (válaszként erre: 101. - Amaunet)
2018. jún. 19. 17:23

"Nem tudok én semmit." Ez kb. summázza az egészet.


BTW a barátnőm nővére tényleg a barátnőm nővére.Én nem alacsonyodtam még le az online társkeresés szintjére - pont az ő példája miatt sem.

101. Amaunet (válaszként erre: 98. - VendrinerPiroska)
2018. jún. 19. 08:48

Köszönöm, de nem célom másokat kioktatni, sem mondvacsinált problémákon vitatkozni - sokakkal, másokkal ellentétben.


Nem tudok én semmit. Hozzád képest meg még annyit sem.:)

De a "barátnőd nővére", ha jobban békességben lenne a lelkével, a világgal, ha nyitottabb lenne mások felé máris nagyobb sansszal léphetne be egy netes közösségbe.

2018. jún. 18. 20:42
100 :D viszem, mindenkinek köszönöm a hozzászólást mindegyik tanulságos volt. Ha újratölteném magam és újra próbálkoznák ezzel a netes társkereséssel akkor már nem úgy mint Rozi a moziban hanem célirányosabban és ésszel kezdenék hozzá. Ez az akció így spontán volt és ennyi idő tényleg csak arra volt elég hogy kiderüljön mit és kiket nem akarok.
99. Érdekes73 (válaszként erre: 98. - VendrinerPiroska)
2018. jún. 18. 20:38
Minőségi ffiak :D
98. VendrinerPiroska (válaszként erre: 97. - Amaunet)
2018. jún. 17. 22:16
Tényleg? Figyi, miért nem írsz egy okító cikket a sok tudatlannak itt a hoxán, hogy hogy lehet minőségi férfiakat találni online társkeresőn? Olybá tűnik, hogy te tudod a tutit.
97. Amaunet (válaszként erre: 96. - VendrinerPiroska)
2018. jún. 17. 18:49

Tipikus.:)

Valóban, semmit nem tudok a barátnőd nővéréről. Te biztosan jobban ismered.

Viszont az én barátnőm egyik volt osztálytársának a húga éppígy járt a neten.


Hagyjuk már!

Aki úgy viselkedik a neten, azt meg is találják.

96. VendrinerPiroska (válaszként erre: 83. - Amaunet)
2018. jún. 17. 18:36
Őszintén, nem is tudom, mire alapozod a véleményedet olyanokról, akikről jóformán semmit nem tudsz. azon kívül, hogy rászabadultak az ifjoncok a neten és nem találkozott neki való partnerrel még. Attól, hogy valaki nem találja meg online az igazit, nem jelenti, sőt nem is valószínűsíti, hogy nem mozog kellőképpen otthonosan különböző fórumokon, vagy nem célratörő, vagy komolytalan, vagy magának való penészvirág, vagy esetleg a világtól elragadtatott elképzelései vagy elvárásai lennének a férfiúi nemmel kapcsolatosan.
95. Érdekes73 (válaszként erre: 93. - Csikil4ny)
2018. jún. 17. 15:39
most éppen nincs de nem is baj :)
94. Amaunet (válaszként erre: 91. - Érdekes73)
2018. jún. 17. 14:39
Természetesen azokra a nőkre gondoltam itt, akik elpazarolják az idejüket, mint ahogyan korábban írtad.
93. csikil4ny (válaszként erre: 92. - Érdekes73)
2018. jún. 17. 14:22
Ismerőskörben nincs potenciális jelölt?
92. Érdekes73 (válaszként erre: 89. - Csikil4ny)
2018. jún. 17. 14:08
Nem halasztottam el miattuk egy jó programot se viszont kevesebbet aludtam mint kellett volna :)
91. Érdekes73 (válaszként erre: 90. - Amaunet)
2018. jún. 17. 14:07
Nem vártam herceget és nem is kaptam :) Az élő találkozókra szánt időt nem sajnálom. Mindegyik jól sikerült/ vagy tanulságos volt én jól éreztem közben magam.
90. Amaunet (válaszként erre: 87. - Érdekes73)
2018. jún. 17. 14:03

Valamit valamiért. Mindég hozunk egy döntést. Ingyen nem adnak semmit. Te ebbe a keresésbe időt fektettél.

De mások is. Azok is, akikkel beszéltél, találkoztál. Csak nem hozott eredményt.

De lehet várni a herceget úgy is, hogy nem teszünk érte semmit.

89. csikil4ny (válaszként erre: 87. - Érdekes73)
2018. jún. 17. 14:01

Elbeszélgetünk egymás mellett. Én azokról a férfiakról írtam, akik kifejezetten fiatalabb nőkkel ismerkednek, azok nem befolyásolják a te idődet.


Épp ez az, élj a mában, ne azzal kezd az időszámításod, hogy mikor találsz párt magadnak, mert közben eltelik az életed!

88. Érdekes73 (válaszként erre: 86. - Csikil4ny)
2018. jún. 17. 14:01
:) Konkrétan: a fantázia határtalan. Inkább ne részletezzük. De ezeknek a társkeresős legényeknek úgy tapasztaltam van egy virtuális lényük meg egy valóságos. A valóságos az nyuszi.
87. Érdekes73 (válaszként erre: 86. - Csikil4ny)
2018. jún. 17. 13:55
Az idő megy csak el feleslegesen. A nők ideje. Nekem erre a történetre 5 hónap ment el. Persze közbe ugyanúgy éltem jártam programokra szórakoztam stb... de akkor is.
86. csikil4ny (válaszként erre: 85. - Érdekes73)
2018. jún. 17. 13:51
Mire gondolsz?
85. Érdekes73 (válaszként erre: 84. - Csikil4ny)
2018. jún. 17. 13:37
Persze hogy nem vesztenek semmit csak az idejüket vesztegetik el feleslegesen.
84. csikil4ny (válaszként erre: 77. - VendrinerPiroska)
2018. jún. 17. 07:57
Vannak kapuzárásos férfiak, akik fiatalabb nőt keresnek, de nem gondolom úgy, hogy ezzel az adott korban levő nők veszítenek. Akinek csak az a fontos, hogy az új társa fiatal legyen, azért nem kár. Az érett gondolkodású férfiak hasonló nőt keresnek, csak a sok szalma között mindkét nemnek nehéz megtalálnia a tűt. Mert valljukbe őszintén, hogy szingli fél akad épp elég, de annak aki kicsit is gondolkodik nem mindegy, hogy milyen.
83. Amaunet (válaszként erre: 82. - VendrinerPiroska)
2018. jún. 17. 00:12

Nem, nem ismerem épp ezért írtam, hogy valószínűleg.:)


Nem, nem kell magát hibáztatnia. Hibáztasson mindenki mást.:D


Persze, hogy sokan nem a neten találnak társat, és sokaknak nem is való ez a forma.

Ha valaki nem jártas netes közösségekben (itt nem pusztán a társkeresőkre gondolok), olyan fórumokon, ahol mindenféle emberrel szót válthat akkor ne próbáljon a neten társat találni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook