Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Tényleg akarod? Alakuljunk együtt! fórum

Tényleg akarod? Alakuljunk együtt! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
493. ranna
2011. ápr. 30. 20:33
Sziasztok, megvagyok, csak ballagtunk, előtte két nap lótás-futás a konyhában, ma meg kidőltem, majd olvasom mit írtatok és jövök. :)
492. nap0cs
2011. ápr. 30. 18:12

Jól felpörgött a fórum. :)

én csak bejelentkezem. mi ma ballagtattuk hugit, ebédeltünk étteremben, azaz bezabáltunk. anyám akárhányszor meglát: mit eszel?kívánság? lassan a kaja szótól rosszul vagyok. rengeteget sétáltunk, lábam is lejártam. szóval, minden happy.

2011. ápr. 30. 12:45

A szívemből szóltál!

Második gyermekem bevállalt magának egy kis problémát, amivel még a mai napíg is kezeljük és foglalkozunk vele. Én azóta a gyógypedagógia és a fejlesztés megszállott híve vagyok.Egyre inkább érik bennem a váltás gondolata.

2011. ápr. 30. 12:40

Ranna!

HOvá tűntél?

Remélem nincs baj!

489. szösz007 (válaszként erre: 488. - Judy1974)
2011. ápr. 30. 00:16

a fanatizmus teljesen ismerős:)

ezért is szorítom háttérbe saját magamat...még éjszaka is jár az agyam, hogy mindennél jobb legyen egy műsor, egy projekt-nap vagy bármilyen rendezvény a tanítás mellet persze:)


sajnos mindenhol egyre nehezebb munka és megélhetés szempontjából:(


a kislányomnak szerettem volna kistestvért, de a férjem véleménye, hogy örüljünk a mai világban ,hogy egy van és őt fel tudjuk nevelni.........

2011. ápr. 30. 00:09

anyukám is akkor tanult amikor a húgommal volt otthon gyesen. és miután elkezdett tanítani ő is bűnösen imádta. szinte fanatikus volt!

Én üzletben dolgozom, nagyon szerettem amíg jobban ment, most már annyira nem, de pillanatnyilag ez van.

487. szösz007 (válaszként erre: 485. - Judy1974)
2011. ápr. 29. 23:58

nagyon örülök, hogy váltottam:)

a papírok fölött görnyedni...nem az én világom...persze ezt is szerettem, mert ezt tanultam..de a kislányom 1 éves volt,amikor jött egy isteni szikra...nem tudom, honnan, de tudtam, tanulnom kell, mennem kell....

miután lediplomáztam, abban is boztos voltam, hogy találok munkát...és sikerült?)

pedig nagyon sok ismerős nem talál tanári diplomával munkát....sőt a csoporttársaim közül rajtam kívül csak 1 talált munkát

tehát tudom, hogy nagyon akartam...végig kitűnővel..sikerült:)

most a fogyás sajnos nem ilyen egyszerűűűűűű

te mivel is foglalkozol judy?

486. judy1974 (válaszként erre: 481. - Biospirulina)
2011. ápr. 29. 23:53
vigyázz magadra és pihentesd a lábad!
485. judy1974 (válaszként erre: 484. - Szösz007)
2011. ápr. 29. 23:52
pedig a könyveléssel anyagilag tuti jobban járnál.....van pár könyvelő ismerősöm, sőt nekem is van könyvelőm, tudom miről beszélek. Az anyukám pedig tanár volt (sajnos csak volt) úgyhogy ezt az oldalt is ismerem. Viszont a pénz nem minden, azt kell csinálnod amitől boldog vagy. A kislányod miatt pedig biztos jó választás a tanítás...
484. szösz007 (válaszként erre: 481. - Biospirulina)
2011. ápr. 29. 20:54

én is mérlegképes könyvelő vagyok,azaz voltam:)

de azt éreztem ez kevés nekem, valami hiányzott...

a személyes kapcsolat a gyermekekkel...ezt imádom nagyon:)

nem könnyű, de nagyon szeretem

mondjuk főként ez a legfőbb oka, hogy kevés időm van:)

minden nem lehet tökéletes:)

483. szösz007 (válaszként erre: 482. - Judy1974)
2011. ápr. 29. 20:40

NEKTEK KÖSZÖNHETEM:)


a fel puszi a tiétek:)

nagyon jól is éreztem magam...de ma...alig bírtam mocorogni...de nem baj

veled mi történt a napokban?

482. judy1974 (válaszként erre: 474. - Szösz007)
2011. ápr. 29. 12:43

Te felkeltél lefekvés után az ÁGYBÓL Leg trainerezni?????????Óriási puszi és gratula!! Van ott akaraterő, csak elő kell venni, de úgy látom ezzel sincs baj!!

ügyes vagy, kitartás, fog ez menni!!

481. biospirulina (válaszként erre: 480. - Szösz007)
2011. ápr. 29. 12:33

Ezeket mind eszem és csinálom elég gyakran, tehét ezek már a fejemben voltak tudok még jópár csirkés pulykás finomságot is, de írtad, hogy abból már eleged van. Most nagyon sok a munkám, amit hála a modern technikának itthonról is tudok végezni.

könyveléssel foglalkozom, és mivel a beszámolók határideje május vége, így az április és a május mindig rémálom.

Ami a lábamat illeti egyszerűen félreléptem :)Persze nem átvitt értelemben

480. szösz007 (válaszként erre: 478. - Biospirulina)
2011. ápr. 29. 09:47

Ezek mind naaaagyon finomak:)

magadtól vagy könyvből, netről nézted?

mi történt a lábaddal?

3 hete otthon vagy? amúgy mivel foglalkozol?

479. szösz007 (válaszként erre: 475. - Kalinkoz)
2011. ápr. 29. 09:42

szia kalinkoz:)

jobbulást a gyermekeidnek:)

és neked is:)

most nem edzem sehogy sem, de amikor rendszeres (heti 4-5) a mozgásom, nálam is sokszor szakítja meg a betegség....nem is értem, mintha a szervezetem tiltakozna a mozgás ellen:)

de félretéve a tréfát:

nagyon ügyes vagy, hogy tapostál!!!!

a kajánál nálam pont az ellenkezője van...imádok enni ...és mindent szeretek...ezért rossz, ha nem érezhetem az ízeket:(

de muszáj ezen túltenni magunkat

ERŐSEK VAGYUNK!

ALKULNI FOGUNK!

CSINOSAK LESZÜNK!

HITELESEBB ÉS ÉRDEKESEBB LENNE FÉNYKÉPPEL MINDANNYIUNKNAK:)

PUSZÓKA:)

478. biospirulina (válaszként erre: 475. - Kalinkoz)
2011. ápr. 29. 09:39

Tojás,padlizsán -cukkíni olívaolajon párolva tzatziki salátával, görög sali feta sajttal, zakuszka, padlizsánkrém abonettkenyéren vagy puffasztott búzaszeleten,tojássaláta,De-jó saláta(saláta, joghurt újhagyma, sonka darát tojás, pritaminpaprika),cézársaláta. színes (pritamin, újhagyma, paprika)tojásrántotta sok zöldséggel mozzarellával,Pangasius halfilé fokhagymával sütve, olajon párolva.

Hirtelen ennyi, ezek mind hipp-hopp elkészíthető finomságok.LÁnyok mindenki fantasztikusan ügyes volt. Én jövő pénteken állok rá a mérlegre, akkor kerül le a sín a lábamról, ezt most nem szívesen mérném be a súlyomba, bár lehet hogy a 3 hetes tétlenség miatt amúgyis fel kell hogy mossam magam a fürdőszoba padlójáról.


Örülök, hogy többen lettünk, hajrá mindenkinek!

2011. ápr. 29. 09:33
:)
476. nap0cs
2011. ápr. 29. 09:32

Köszi a gyógypuszikat.

Kisberényben van egy völgy: Gyula völgye. oda szoktam elbújni. :)

most meg Szegedre megyek. utána beszámolok majd. puszóka

2011. ápr. 29. 08:25

Ügyes vagy Szösz!

Nálam annyi eredmény, hogy tegnap végre futógépeztem fél órát.

A kisfiam szerencsére 2 nap alatt meggyógyult, de tegnap estére a kislányom betegedett meg és nekem is fáj a torkom.

A kaja visszafogása nem megy túl jól. Mivel válogatós vagyok már azt nehéz kitalálni mit egyek, ami nem hízlal. A párolt zöldség, saláta, natúr húsi- féléket már nagyon unom. Ötleteket kérek!!!

2011. ápr. 28. 23:33

kinek milyen napja volt?

napocs-kának puszi a buksijára:)


én ma 8 körül értem haza, természetesen éhesen...kislányom, férjem, vacsi, fürdés, altatás, alvás...


gondolkodtam mit is egyek?

hát nem volt könnyű döntés...főtt húst ettem slátával, vagyis így indult...kevés kenyeret ettem sajna...de sokkal jobban éreztem magam, mint teganp és az elmúlt napokban...hogy kevesebbet ettem:)

és aztán, mivel talpn voltam egész napo...lótás-futás..magas sarkú cipő...anyák napja a suliban, az osztályomban...alig vártam, hogy lezuhanyozzak és ágyba kerüljek

ezt is tettem fél 11 körül...

de felkeltem:)

eszembe jutottatok:)

és nehezen, de RÁÁLLTAM A LEG-TRAINEREMRE:)

OLYAN BOLDOG VAGYOK

:)

KÖSZÖNÖM NEKTEK:)

sok puszi mindenkinek

473. szösz007 (válaszként erre: 472. - Nap0cs)
2011. ápr. 28. 23:18
merre bujkálsz te mindig??????
472. nap0cs
2011. ápr. 28. 17:27

hajrá lányok! nekem most iszonyatosan fáj a fejem. valaki leszedhetné....bár, állítólag akkor meg fantomfájdalmam lenne. :/

mindenkinek puszi, eltüntem megint egy éjre jurtába.

ja! kutya nem kell senkinek sem a környéketeken? van egy kan boxer-vizsla kölykünk, aki rajtunk maradt, de a sok állat mellett már nem fér. január 1-én született. amúgy cuki, meg okos, de nem tudjuk hova tenni. ha lenne több hektáram, nem gondolkodnék, de így menni e kell.

2011. ápr. 28. 10:02
Jó munkát!
470. szösz007 (válaszként erre: 469. - Judy1974)
2011. ápr. 28. 09:59

köszönöm szépen judy!

ELHISZEM

ÉS ÍGY LESZ, mert csak rajtam múlik:)

és itt ti erőt adtok nekem:)

köszönöm nektek:)

puszi minedenkinek:)

szép napot:)

indulok dolgozni..........

2011. ápr. 28. 09:50

Szerintem, ha komolyan elhatározod magad, akkor állj rá (ahogy Divexa mondta: reggel, ruha nélkül) és jól jegyezd meg az eredményt. (akkor is, ha elkeserítő) Utána tedd el és kb 2-3 hét múlva vedd elő ismét. Ugyanazt a mérleget, és ism. reggel, ruha nélkül. Felesleges lenne naponta ráugrálni, csak magadat stresszelnéd állandóan. A 2-3 hét alatt pedig legalább annyit próbálj, hogy nem eszel este kenyeret (ld.ism. Divexa) és nem iszol cukros cuccokat. Ne is kezdj el sportolni (csak ha kifejezetten "kívánod") csak esetleg menj néha egy kiadós, tempós sétára. 3 hét múlva úgyis kapsz egy olyan eredményt (ha ezeket betartod, igazán nem nehéz!!!) hogy az majd inspirál, hogy többet mozogj és a kajára is komolyabban odafigyelj. hidd el, így lesz!

Puszi neked, szép napot!

468. szösz007 (válaszként erre: 467. - Divexa)
2011. ápr. 28. 09:48

igen ez ismerős nekem is:9 sokszor átéltem megéltem ezt:)

kenyér nélküli vacsi és mozgás , mérlegelés....

most meg csak toporgok egy helyben, mert imádom a kenyeret...

és ahogy olvasom a hozzászólásokat, ÉN RÁJÖTTEM, CSAK ELMÉLETBEN FOGYÓZOM, GYAKORLATBAN NEM:(

HISZEN AZT ESZEM AMIT EDDIG:(

ŐSZINTÉN BEISMEREM MOST TUDATOSULT EZ BENNEM!!!!!

467. Divexa (válaszként erre: 463. - Szösz007)
2011. ápr. 28. 09:38
Ugyan, szeretjük a mérleget. Jó haver. Csak napközben, és este már nem szabad vele "beszélgetni". Kizárólag reggel/hajnalban kellemes a csevegés vele. :) Nagy ritkán előfordul hogy én is eszem este, és késő este. Semmi gáz, csak vond ki a kenyeret a képletből. Tegnap én is vacsiztam kb.7-kor. 2 tojásból hagymás rántottát, paradicsommal. Ha kell, akkor kell. Majd a szervezeted megsúgja mikor, mennyit, és miből.
466. szösz007 (válaszként erre: 464. - Divexa)
2011. ápr. 28. 09:35

a leg-magic egyik változata, amikor ráálssz terpeszállásban a két lábtartóra...és tárogatsz, majd visszahúzod:)

néha bedobja itt is a reklámablakokban:)

465. szösz007 (válaszként erre: 461. - Divexa)
2011. ápr. 28. 09:33

Gratulálok:)

Nagyon ügyes vagy:)

csak így tovább:)

kitarást kívánok:)

küldj légyszi fénypostán nekem is a bogyóból:)

NAGYON NAGY SZÜKSÉGEM LENNE RÁ:)

464. Divexa (válaszként erre: 457. - Szösz007)
2011. ápr. 28. 09:33
Még mindig tudtok újat mondani nekem. Mi az a leg-trainer? Valami otthoni kütyü amivel tornázol? Gép? Vagy egyszerűbb?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook