Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Tényleg akarod? Alakuljunk együtt! fórum

Tényleg akarod? Alakuljunk együtt! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
523. Divexa (válaszként erre: 522. - Biospirulina)
2011. máj. 5. 14:28
Szerintem azzal nincs is semmi baj, ha az evés az összes érzékszervünk megmozgatja, és örömöt lelünk benne. Csak a minőség.... manapság annyi "moslékot" árulnak, és mi meg is vesszük, meg is esszük, hogy igen nehéz jó útra térni / jól tartani a testünket. Ahogy elnézem, a minőséggel egyenes arányban nő vagy csökken a mennyiség is. Pl. chips. Akár hogy is nézem, egyfajta moslék a szervezetnek. És sokat is eszünk belőle ha neki ül az ember lánya. Jó fajta kenyér, már 1 szelettől úgy érzed degeszre etted magad. Főzni én is szeretek. Most rendeltem az ebédet, és először nem éreztem a tartósítót, ill. egyéb állományjavítót az ételben. Párizsiasan rántva 1 szelet csibemell, párolt zöldséggel. Gusztusos volt, ízletes volt, mind megettem, és jól laktam. Új cég, és a mottójuk, már az alapanyagok kiválasztásánál ügyelnek a minőségre. Eddig meg vagyok velük elégedve. :)
2011. máj. 5. 13:41
Nekem se az éhséggel van bajom, hanem azzal hogy túlságosan is hedonista vagyok.Ráadásul főzni is imádok!
521. Divexa (válaszként erre: 517. - Szösz007)
2011. máj. 5. 13:34

A Turbóról csak annyit hallottam amennyi a reklámokban volt. Nem tudom mennyire hatásos, valakinek segítenek az ilyen mankók, másnak mint nekem, addig jó, amíg újdonság. A lényegen nálam nem változtat semmit.

Falás, falánkság, a hét fő bűn egyike. Mennyire jó is tud lenni. :D

520. Divexa (válaszként erre: 516. - Biospirulina)
2011. máj. 5. 13:22

:D jó ha van miben gyönyörködni, főleg ha szomszéd. Ahogy 1ik kedves barátosném mondaná, "hűséget fogadtam, nem vakságot". :D

Na a vásárlás, ruhacsere is inspirál! Bár meg vannak a régi cuccaim, amibe bele kell fogyjak.

Azért jutalom gyanánt tuti lesz 1 kis vásárolgatás. Azért óvatosan azzal a tornával, nehogy megerőltessed a lábad, és vissza juttassad magad az ágyba.

2011. máj. 5. 12:08

Nyomás futni Kalinkoz!

Mindjárt itt a nyár!

Szeretnél strandra menni a manóddal?

OLvasd el Cukornádkisasszony új cikkét!

Engem nagyon inspirál. Persze Divexa szomszédja lehet, hogy jobb lenne...

Más:

Mit gondoltok az infraszaunáról?Használta már valaki kúraszerűen?

2011. máj. 5. 11:51

Sziasztok!

Én az elmúlt héten teljesen visszaestem az evést illetően. Volt sok csoki, fagyi, kalács stb.

Torna nem volt, bár annyit mentem, hogy az edzésnek is felér. A pozitív az egészben, hogy tartottam a súlyom, nem híztam vissza. Sőt egy ilyen zabálós nap után másnap még kevesebbet is mutatott a mérleg, :)

Gratula mindenkinek, mert ahogy nézem mindenki kitartóbb, mint én. :(

Divexa! Nem büntetem magam a párolt zöldséggel és a natúr húsival, mert ezeket szeretem, csak baromi válogatós vagyok és a többi kaja amit megennék ebédre az felér egy napi kajával.

Szösz007! Én a gyerekek betegségére fogom, de ez csak illúzió. Ha sokat vagyok itthon (márpedig sokat, mivel gyesen vagyok) akkor egy idő után mindig azon agyalok, hogy mit ennék.

Ma remélem végre tudok futógépezni, biztatást kérek!

517. szösz007 (válaszként erre: 512. - Divexa)
2011. máj. 5. 11:34

Gratula!!!! ügyes vagy a ncit illetőennnnnnn....

pár napig nem voltam...de próbálom tartani magam a megbeszélt dolgokhoz,,,, tegnap este én viszont tényleg bűnőztem.....

NEM ÚGY ,MINT BIÓ!!!! ÉN NEM CSAK SALIT ETTEM....SZERINTE TE NAGYON ÜGYES VOLTÁL....

én viszont nem:(

a mensimre fogom, ilyenkor mindig rámtör a falás, mikor megjön, de mától már erősebb leszek...

én leg-tréneren kívül más mozgást még mindig nem tudok...sajna ennyi időm van


ti ösztönöztök most igazán:)


hallott valaki a TURBÓ DIÉTÁRÓL,?

állítólag a szervezetet 2 hét alatt felkészíti a fogyásra.....

2011. máj. 5. 05:15

Na most magyarázom egy kicsit a bizonyítványom!

MOzgásról én csak a jövő héten tudok írni.Bár a fél lábon való lavírozásis komolyan megterhelő tud lenni, ezért inkább fel sem állok...

A karfiolnál a mennyiséggel volt a baj!Degeszre ettem magam:olyan mozdulni sem tudok állapotra,és ez emlékeztetett a régi zabálos korszakomra.Gratula a nadrágodhoz.10 kiló mínusznál átszelektálom a szekrényt.Remélem sok holmi lesz használhatatlan és ezek helyett ugyebár újat kell beszerezni:D

De kár, hogy az én szomszédom 70 fölött van és szakállas,persze meg szokott dícsérni, de valahogy ő nem inspirál eléggé.

Lehet, hogy fel kéne adnom egy hirdetés:Régi,kedves szomszédomat elcserélem egy szép szemű, filmsztár külsejű egyedre fogyókúra és inspiráció céljából!

515. Divexa (válaszként erre: 514. - Judy1974)
2011. máj. 4. 15:33

Na erről van szó. :)

Ma az ebédem 2x-re ettem meg,(sóskamártás pár szem főtt krumplival) és a tegnap félbehagyott süti is ment utána. No nem valami habos csoda, csak 1 egyszerű tészta süti. Alma volt a tésztába sütve.

Korai vacsim tök főzi lesz. Reggel szembe jött velem, így nem kell eszeljek a vacsin. Én pörköltalapon csinálom, attól olyan jó ízű lesz, és még feltét sem kell, csak tejföl. Fúúúú de éhes lettem, megyek iszom 1 kv-t.

514. judy1974 (válaszként erre: 513. - Divexa)
2011. máj. 4. 13:30
Annyira jó a stílusod!!!! Egyébként amit a kajálástól írtál, egy arany- alapszabály. Én is ehhez tartom magam, a többi nem érdekel. És ha sütit kívánok a kávémhoz: bizony megeszem!!! (persze megpróbálom updatesen megsütni,hihi)
513. Divexa
2011. máj. 4. 09:48
Röviden még 1szer, mire is jutottunk. Mi itt nem diétázunk. A diéta beteg embereknek való, akiknek speciális étrend kell. Mi újra tanulunk helyesen étkezni/élni. Vagy mert már a szüleink elrontottak valamit, vagy a rohanó életmódunk miatt lettünk sexy-sen ducik. És ez sokkal nehezebb mint betartani 10 vagy 90 napos diétát. Mert utána mi van? Visszajön. Legalábbis 100-ból 99 embernek tuti. Szóval alapjaiban kell változtatni, és akkor szépen, lassan, egészségesen dobjuk el a felesleges kilókat. Itt már mindenki 7 próbás diétázó, kipróbáltunk 1000 pirulát, és még több varázsitalt. Tartós eredményt egyik sem hoz önmagában, és már ezzel is tisztában van mindegyikünk. Nálam az első lépés: cukor eldobva ahol lehet, (kész ételeknél nincs mit tenni) pékárú megvonva, kenyér minimalizálva, de legalább este már ne. Adagok csökkentve, nem zabálom magam félholtra, mert egyrészt senki nem veszi el, másrészt nem fog kitörni a 3. világháború holnap. :) Na most ennyi, vár a munka. :)
512. Divexa (válaszként erre: 511. - Biospirulina)
2011. máj. 4. 09:25

Sziasztok Csajszik!

Látom dübörög a fórum, csak nagyon elhallgattatok a mozgásról. Nincs mit írni mi? Széééégyen és gyalázat. Na jó, velem az élen. Már arra sem emléxem milyen színű a tornaszőnyegem.

Na de, vissza olvastam, és valaki panaszkodik, hogy már nem tudja mit egyen, uncsi a sali + a főtt hús. 2x is elolvastam, mert nem hittem a szememnek. Van aki közülünk bünteti magát? Ez nem olyan "klub". Itt mi lassan, de vigyorogva fogyunk! Egyél amit szeretsz, csak...... de ezt már oda-vissza kibeszéltük. Bio, itt írod mit ettél. EBÉDRE! Amikor még mindent lehet! Nálad 6 rántott karfiol bűn? Ééééééédesem, a karfiol víz, rántva van.....és akkor mi van? Ez 1 nagyon jó ebéd volt! Este meg görög sali. Ok, a sajt nem túl szerencsés este, de sokkal jobb mint egy fél disznó. Szóval teljesen jó vagy! Nekem is voltak kilengéseim, de a mai mérlegelőn tartom a súlyom, és ennek nagyon örülök. De ami a legjobb, az egyik nadrágom el kell tegyem, mert kifogytam belőle. Na ez inspirál, meg a szomszéd pasi aki úgy néz ki mint Gerard Butler a 300-ban. ;)

2011. máj. 3. 15:01

Igen, sajnos hallottam már én is, hogy akár égési sérüléshez hasonlatos tüneteket is tud okozni a fahéj.

Már alíg várom a mérlegelést pénteken, és hogy újra elkezdhesek mozogni, bár a futás még nem hiszem ,hogy pár hétig engedélyezett lesz.

Ma bűnöztem az ebéddel, gyorsan le is írom,hogy szégyelljem magam: 6 db jó nagy rántott karfiol.

Egyszerűen nem tudtam abbahagyni.

Vacsira görögsali egy kis póréhagymával és oregánóval ,sok-sok paradicsommal, friss uborkával és fetasajttal.

Mi van ma velem?

510. judy1974 (válaszként erre: 509. - Biospirulina)
2011. máj. 3. 13:11
igen nagyon sokan írták hogy jó, ezért próbáltam ki én is. Nem is voltam még sose allergiás semmire, de ez kifogott rajtam. Szerencsére még tél volt, így rajtam és a férjemen kívűl senki sem látta.
2011. máj. 3. 12:47

Szerintem nagyon jó a fahéj+ mandarin vagy narancs olaj. Teljesen semleges testápolóba érdemes belekeverni.Alkaron csinálj egy próbát, ha ott csíp, akkor belső combon még jobban fog. Én nagyon szeretem még dr. K*l*n zsírégető feszesítő zseléjét is. Teljesen tartósítószer színezék és parabén mentes.Sokkal jobb, mint méregdrága gyógyszertárban vásárolható francia társai.

*=e

2011. máj. 3. 11:13

mindig vas. reggel megyek fél 8-ra, csak ez most kimaradt volna a kislányom utazása miatt, így elmentem szombaton még munka előtt. Mondjuk a 6 órási kezdés tényleg durva, de nem akartam, hogy a heti egyszeri edzőterem kimaradjon arra a hétre.

Szép napot neked és minimum 20 perc mozgást!!!!!

Szia!

507. szösz007 (válaszként erre: 506. - Judy1974)
2011. máj. 2. 22:51

ilyen edzésen voltál????

hajnalban????

azonnal megyek futni......

szégyelllemmmmm magam:(

506. judy1974 (válaszként erre: 504. - Szösz007)
2011. máj. 2. 22:30

semmi izgalmasat. most kötötték át nálunk a netet, kábeltv-t ennek a vezetékeit rendeztük a lakásban az eső miatt. (úgysem tudtunk volna menni sehova) Szombat reggel 6-ra mentem edzeni fél 8-ig, utána munka 12-ig utána főzés, takarítás stb. Vas reggel kivittem a buszhoz a kislányomat, mert elutazott, utána vezetékeztünk otthon .

de a jövő hétvége....... Fitbalance!!!!!!!

505. judy1974 (válaszként erre: 502. - Ranna)
2011. máj. 2. 22:28
fahéjjal nagyon vigyázz, először csak pár cseppet próbálj ki, én piszkosul allergiás lettem rá! Egy hónapon keresztül piros, fájó, viszkető kiütések!! Óvatosan próbáld ki. Ja, és tényleg nagyon éget!!!!
504. szösz007 (válaszként erre: 499. - Judy1974)
2011. máj. 2. 19:43

:)

én is gondoltam erre:)

mély nyomot hagyott benne ez a NŐ:)

már úgy gondolom, hogy kevesebbet eszk, ennek is örülök...csak a család nem díjazza a diétás recepteket...

mit csináltál az elmúlt napokban?


kinek milyen napja volt?

én de. munka előtt leg-trainereztem, takarítottam, a suliba újsággyűjtés van, azokat cipeltük, rendeztük az osztályba:)

fél 6-kor vacsiztam babfőzit és megettem egy lángost...de erre 3 napja vágytam és most még este is "tárogatok"

:)

503. ranna (válaszként erre: 502. - Ranna)
2011. máj. 2. 19:40
Nem kettőspont, hanem kérdőjel. :)
502. ranna
2011. máj. 2. 19:39

Na, hát + 2,3 kiló vissza, lesz mit ledolgozni. Nem vigasztalom olyanokkal, mint hogy ennyi ingadozás belefér, mert nem fér, szigorú kell legyek magammal. :)

Egyik fórumban olvastam arról, hogy bőrfeszesítésre-narancsbőrre hatásos lehet, ha testápolóba pár csepp fahéj és mandarinolajat teszünk és a problémás területekre ezt használjuk. Mivel vérbőséget okoz, de ezáltal csíp is (állítólag) combra, fenékre, hasra ajánlott csak. Ti használtok valamit a fogyás és/vagy kor (ja bocs, ti fiatalok vagytok :))) miatt esetleg már nem annyira ruganyos bőrre:

501. ranna (válaszként erre: 500. - Judy1974)
2011. máj. 2. 19:34
Én nem, de aki megy, annak jó szórakozást/mozgást! :)
2011. máj. 2. 13:39
Hétvégén Fitbalance! Jön vki?
2011. máj. 2. 13:38
sziasztok! Szösz! Rakjál ki magad elé egy Zséda képet, ha ő inspirál téged, így mindig eszedbe juttatja, hogy mi a célod. A fogyás alapja a kevesebb szénhidrát. Ha nehéz lemondanod a kenyérről, akkor próbáld csökkenteni. Én most a hétvégén megsütöttem az up. receptkönyvből a kókuszos kockát. nagyon ízlett. a lányom azt mondta, semmi különbség a "normálhoz" képest. Ha lassan is, de rá lehet állni a kevesebb (vagy nulla) cukorra, lisztre. Ne legyél türelmetlen, de legyél következetes!!
2011. máj. 2. 09:28

én most próbálom visszafogni az étkezést, nem könnyű...

mivel nincs egy követendő kiéta, vagy fogyis recept...eddig így sikerült fogynom, hogy valamilyen diétát követtem...de amint abbahagytam azonnal jött a változás a pluszkiló:(

most úgy gondoltam valahogy a saját életemre, saját magam által szabott étkezést kellene kitalálonom:)

de ez még nem kristályodsodott ki:)

van valakinek egy életen át használható, betartható ötlete?

most ráállok a leg-trainerre még munka előtt:)

497. ranna
2011. máj. 1. 10:48
"hogy"
496. ranna
2011. máj. 1. 10:47

Hát, az utóbbi napok nem a fogyi jegyében teltek, nem is megyek méretkezni egy ideig. (struccpolitika) Igaz, a mértéket nagyjából sikerült tartani, de annyi kalóriabombát ettem, hogy a mérték sem akadályozta meg szerintem, hohy ne szedjek vissza - jó esetben csak - 1-2 kilót.

És még mindig vannak sütik :(, rájuk állítom a családot, gyorsan egyék meg, ne is lássam. :)

2011. ápr. 30. 23:01

EGÉSZSÉGÜKRE A BALLAGÁSON EBÉDELTEKNEK:)

remélem sok finomat ettetek:)

mi (nálunk itt a reptéren)majálison voltunk, 3 napos, és repültünk motoros repülővel, szupi volt:9

de a gyomrom...........hát ez az igazi fogyókúra...felfordult a világ és a gyomrom is:)

na de ezt követően...ZSÉDA KONCERT VOLT..a gyönyörű hang mellett, olyan alakot, alkatot láttam, olyan bűbájos ruhában....hogy én összeszorítottam a fogam, hogy ma ne vacsizzak,m ert ez NŐ élőben valamit megváltoztatott benne:)


CSAJOK MUSZÁJ LEFOGYNUNK:)

CSODÁLATOS NŐVÉ VÁLHATUNK:)

nem minden a külső,,,,,de amit megtehetünk ,azt tegyük meg:)

puszi mindenkinek:)

494. szösz007 (válaszként erre: 491. - Biospirulina)
2011. ápr. 30. 22:52
:)
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook